TEXELSE 3 COURANT Familieberichten VRIJDAG 18 NOVEMBER 2011 Met veel verdriet omdat zij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zoveel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en ouwe oma Guurtje van Santen - van der Werf Sinds 1995 weduwe van Cornelis Leendert van Santen *11 februari 1921 116 november 2011 We zullen haar nooit vergeten. Trinet en Kees Hin - van Santen Petra en Arjan Lars Sofie Sem Tess Miranda en Andreas in liefdevolle herinnering Cor en Marianne John "Verpleeghuis Texel" Hollewal 2, Den Burg Moeder is bij ons op de boerderij aan de Nieuwlanderweg 101 Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 19 november van 19.30 tot 20.30 uur in Uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 te Den Burg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 21 november om 14.00 uur in het uitvaartcentrum. Aansluitend zullen wij moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Fam. T. Hin-van Santen, Nieuwlanderweg 101, 1793 ES De Waal. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Graag willen wij de medewerkers van "Verpleeghuis Texel" bedanken voor de liefdevolle verzorging van onze moeder, oma en ouwe oma mw. Van Santen. Familie Hin-van Santen. Wij zijn heel verdrietig om het overlijden van Tante Guur Ze was 41 jaar trouw lid van onze club. We zullen haar erg missen. Vrouwenvereniging de Duinroos Bethel Eierland. Rustig is van ons heengegaan onze schoonzus en tante Door Kager-Witte We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Witte Verdrietig zijn we met het overlijden van ons oudste lid Tante Door Wij wensen de familie veel sterkte. Toneelvereniging 't Amateurtje Haar lichaam liet haar langzaam in de steek, rjS maar ze bleef helder en betrokken tot het eind. Zij was voorzien van het Heilig Sacrament der Zieken. Verdrietig, maar vol mooie herinneringen nemen wij afscheid van onze geliefde echtgenote, moeder en oma Margaretha Geertruida Witte-Goeman Greetje <r Concordia, 11 mei 1935 t Den Helder, 16 november 2011 Marius Witte Elly en Nico Inge en Wolfert Anton en Janine Boite Fedde (in liefdevolle herinnering) Souwtje Job Harry en Simone Eva Marcel en Mieke Margreet, Rianne Edo en Anita Corné, Emese Gitta en Joop Willem, Rikus Greetje is overgebracht naar Uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 21 november van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum. De Eucharistieviering zal worden gehouden op dinsdag 22 november en begint om 10.30 uur in de RK-kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Na afloop begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de RK-begraafplaats aan de Keesomlaan in Den Burg. Correspondentieadres: Dhr. M. Witte, Molenstraat 53, 1791 DK Den Burg. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Greetje Los van je ziekte, op weg naar het mooiste licht. We wensen je een goede reis naar de plek vol van vrede en liefde. Jij, Marius en wij zijn samen de grootouders van Willem en Rikus, en dat zal altijd zo blijven... Joop en Nel Rommets Bloemen en vogels, de natuur waren haar lust en haar leven. Lief Sterk Creatief Positief Toch moeten we haar loslaten. Nel Boom-Witte Piet en Coby Wim en Annegriet Hans en Kitty Kees en Annie Alfons en Emmie Bert en Margreet Theo en Ria Sjef en Ria Willem en Annelies Theo en Suzan Ruud en Christie f Wij wensen Martien, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Na een moedig gestreden ziekte, is afgelopen zondag overleden onze medewerkster en collega Nel Boom-Witte Wij zullen haar missen en wensen Martien en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Kabeltex bv Na elf maanden Na een energiek leven vol aandacht, zorg en begrip voor ons en anderen is op 96 jarige leef tijd overleden onze lieve moeder, oma en over grootmoeder Jo van der Struijs-Jurriaans Johanna Hendrika Geertje Weduwe van Gerrit van der Struijs 6 9 april 1915 t 16 november 2011 Klazien, Pieter, Bart, Janet Gert en Pam, Peter, Sean, David, Joieen Peter en Nanja, Julitta, Yven en achterkleinkinderen "Gollards" De Zes 12, Den Burg Moeder is overgebracht naar Uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 te Den Burg. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Graag willen wij de huisarts Dr. Waverijn en me dewerkers en de medewerkers van de "Gollards" bedanken voor de uitstekende verzorging van onze moeder en oma. Familie Van der Struijs Eén van onze oudste verenigingsleden Piet de Wolf is overleden. We zullen ons zijn bevlogenheid en enthousiasme voor natuur en landschap blijven herinneren. We wensen de familie veel sterkte. Landschapszorg Texel Wij wensen familie De Wolf veel sterkte toe. Bob Frouwke Karin Niek Mandy Rutger Annika Voor uw blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen, na het overlijden van onze moeder en oma JOZINA PLAATSMAN-VAN DER SLIKKE zeggen wij u hartelijk dank. Familie Plaatsman Oosterend, November 2011 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma FRAUKE DUINKER-VISSER zeggen wij u hartelijk dank. Johan Duinker Sebastiaan en Evelien, Ilse Martijn en Suzanne, Marissa Den Burg, november 2011 Graag willen wij iedereen bedanken ie ons 65-jarig huwelijksfeest tot een onvergete lijke dag heeft gemaakt. Het was geweldig. Onze speciale dank gaat uit naar het KTF voor de muzikale felicitatie. Bas en Trijn van Elk Waboprijs voor Van Overmeeren Marije van Overmeeren uit Den Burg is gisteren onderscheiden met de lan delijke titel Wabo'er van 2011. Ze kreeg de prijs voor een spel dat ze heeft gemaakt over de nieuwe Wet algemene bepalingen omgevings- recht. De titel werd uitgereikt tijdens de Dag van de Wabo die in Utrecht werd gehou den. Wabo staat voor Wet algemene bepalingen omgevingsrecht en is de basis van de omgevingsvergunning die sinds enige tijd in zwang is. Door die vergunning kunnen een hoop vergunnin gen in één keer tegelijk bij de gemeente worden aangevraagd. Van Overmeeren, die klantadviseur bij de afdeling Vergunningen van de gemeente is, presenteerde begin dit jaar een zelf bedacht spel (de Waboladder) waarmee ambtenaren zich spelenderwijs de nieu we wetgeving eigen kunnen maken. Adviesbureau NCOD liet duizend exem plaren van de Waboladder maken en die zijn allemaal verspreid. De Texelse wordt ook regelmatig gevraagd door andere overheidsorganisaties en architecten om voorlichting over de omgang met de Wabo te geven. Volgens de gemeente zorgt zij op die manier tegelijkertijd voor promotie van Texel en de Wabo. Van Overmeeren was één van de drie geno mineerden voor de titel die sinds 2008 wordt uitgereikt. Burgemeester en wet houders lieten weten zeer trots op Van Overmeeren te zijn. 'Optimistisch tot het /a$||te lO Niet moeilijk makèn voörje naa^B^ Met vermindering van a* krachten Bleef je op een Bétere dag wachten Wij waren jouw lust en je leven Maar er is geen tijd meer gegeven Jij streed vol moed en kracht Lieve schat, rust nu maar zacht

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3