TEXELSE 3 COURANT DINSDAG 06 DECEMBER 2011 Afscheid nemen bestaat niet Je gaat wel weg maar verlaat ons niet We hielden zoveel van elkaar Wat zullen wij je missen Bram de Smidt t 3 december 2011 Esther Max Rick Tygo i" 3 december 1964 Zeebries 22 1791 HL Den Burg Bram is thuis, waar wij als gezin graag de laatste dagen met hem samen zijn. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 7 december van 19.00 tot 20.30 uur aan huis. We nemen afscheid van Bram op donderdag 8 december om 13.30 uur in kerkgebouw "De Burght" aan de Binnenburg te Den Burg. Aansluitend zullen wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene be graafplaats aan de Kogerstraat te Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Je liefde, kracht, je warmte en je lach., we zullen je missen, iedere dag.. Bram de Smidt Bram en Joke de Smidt Lonneke en Arjen Rosa Robin Johan in herinnering sinds 1988 Lieve Esther, Max, Rick en Tygo, we zullen er altijd voor jullie zijn! Lieve Bram, Onbegrijpelijk wat een verlies. We zullen je vreselijk missen. Lieve Es, Max, Rick en Tygo we zijn er altijd voor jullie. Arie en Joke Blom Marije en Barry, Nikki Karin en Ray, Jens Tijdens het weekend bereikte ons het droevige bericht dat op 3 december 2011 onze bijzonder gewaardeerde collega Bram de Smidt na een moedige strijd veel te vroeg van ons is heengegaan Bram is ruim 20 jaar geleden in dienst getreden bij de Vries van de Wiel als grondwerker en heeft zich door zijn vakmanschap en leider schap opgewerkt tot hoofduitvoerder. Onder zijn bekwame leiding werden de werken in en rond Den Helder en op "zijn" Texel uitgevoerd. In onze herinnering zal Bram voortleven als een enthousiast en optimistisch mens die binnen ons bedrijf alleen maar vrienden kende. Wij wensen zijn vrouw Esther en zijn jongens Max, Rick en Tygo alle kracht, moed en sterkte toe om dit enorme verlies te verwerken. Bram je was een kanjer! Directie en medewerkers de Vries van de Wiel Lieve Bram Zoveel meer dan mijn zwager. Zo bijzonder, zo gewoon Gewoon een bijzondere man Lieve Bram wat zullen we je missen Mirjam en Jeroen, Senna, Mika Oma "Krentje" Gert en Anja Esther Steven en Yaltah, Tara Dag Bram dag "Zeunie" Dit afscheid is veel te vroeg. We zullen je missen. Esther, kinderen en familie veel sterkte. Ome Simon en tante Carla Jim en Chiara Jeffrey en Lisanne Kenny Wij zijn getroffen door het overlijden van Bram Ons medeleven gaat uit naar Esther, de kinderen en beide families. Fam. v.d. Wetering Nooit meer... een praatje een bakkie een borreltje We gaan je missen op het buurtje. Wij wensen Esther, Max, Rick, Tygo en familie heel veel sterkte. Stephan en Sandra Cindy, Kasper Peter en José Jessica en Pirn, Jeffrey Peter Rob en Trudy Peter en Gea Maikel, Patrick en Serge Gert en Anja Bas Wim Bram De wereld was een stuk mooier met jou erbij. Esther, Max, Rick, Tygo, we zullen er voor jullie zijn. Rositha Mirjam Cindy Madeion Wendy Kitty Bram Een echte vriend is van ons heengegaan die wetenschap is moeilijk te bevatten wie zoals hij in het leven heeft gestaan was tot een zegen die niet is in te schatten. We wensen Esther, Max, Rick, Tygo en familie heel veel sterkte toe. Jan Willem en Colinda Kim en Willem Joyce De strijd is gestreden. Wat over blijft zijn dierbare herinneringen. Veel sterkte voor Esther, Max, Rick en Tygo, familie De Smidt en familie Blom. Tjitze en Emmi Tjitze Junior Ron en Meta Marijn en Florian Tot het laatste wilde je leven Door een sterke wil gedreven Je geest was nog op volle kracht Maar over je lichaam had je geen macht Bram onze vriend De kroon op het leven van zijn Esther. Geweldige vader van Max, Rick en Tygo. Gewoon een goed mens. Den nis Rositha Joeri, Ralph, Ciska Stephan Sandra Cindy, Kasper Jacco Sonja Timo, Jesper, Aron Pieter Madeion Jasper, Robin, Mathijs Ruud Roos David "Regelen we" Met groot verdriet hebben wij onze geliefde collega Bram de Smidt op veel te onge leeftijd van ons heen zien gaan. We zullen nem missen! Jouw mannen van De Vries van de Wiel, Regio Texel Den Helder e.o. Ed Barhorst Herke Boon Ronald Bruyninx Eduard Dijker Max Dijkgraaf Robert van de Goor Henk van der Star Willem Koning Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzonder persoon Wij wensen Esther, Max, Rick, Tygo en familie veel sterkte. Je vrienden van de bromfietsclub Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het veel te vroeg overlijden van Bram de Smidt Met het overlijden van Bram moeten we af scheid nemen van een ervaren en sympathieke weg- en waterbouwer. Vooral zijn enthousiasme in zijn werk en zijn bereidheid om anderen te helpen zullen we erg missen. We wensen Esther en de kinderen alle sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens iedereen van de binnen- en de buitendienst van Gemeentewerken Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden? En wie kan voelen wat je hebt doorstaan? Verdrietig zijn wij na het overlijden van Bram de Smidt Vader van onze leerlingen Max, Rick en Tygo. Esther, Max, Rick en Tygo jullie zijn in onze gedachten. Leerlingen, team, medezeggenschapsraad, overblijfkrachten en ouderraad van de Jozefschool Marcel, Inge, Mitchel en Drazic Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Wij hopen dat jij je rust hebt gevonden en wensen alle nabestaanden heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Nico Nel Remco, Nynke Iris Zaterdag ontvingen wij het droevige bericht dat Bram zoon van onze medewerker Bram de Smidt sr. is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Loonbedrijf Van der Star en medewerkers Heden ontvingen wij het bericht dat Bram de Smidt echtgenoot van onze medewerkster Esther is overleden. Wij wensen Esther, de kinderen en de familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Namens de medewerkers, burgemeester en wethouders en de gemeenteraad van de gemeente Texel. Verdrietig zijn wij na het overlijden van Bram de Smidt Vader van onze klasgenoten Max, Rick en Tygo. We wensen Esther, de kinderen en familie heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Leerlingen en leerkrachten Jozefschool Groep 8b: Björn, Jan, Myrthe, Sem, Kayne, Chloë, Maaike, Bram, Emilian, Sanne, Leah, Britt, Marijn, Isa, Simone, Pascal, Yaro, Dave, Floor, Niels, Sophie, Claire, Lieke, juf Dieuwertje en juf Petronella. Groep 4/5: Owen, Lente, Fatima, Sven, Syl via, Joyce, Joris, Jesse, Thijs, Corné, Sanne, Marjan, Jari, Dessa, Gijs, Mason, Samuël, Kely, Sem, Abe, Rianne, Jort, Coen, Afra, Colin, Ivan, Hannah, Ciska, juf Eline, juf Edith en meester Sido. Groep 1/2b: Kim, Margreet, Ilse, Lynn, Marijn, Geena, Jelmer, Imme, Esmee, Mervyn, Omar, Senna, Teun, Anna, Mesa, Gijs, Cinta, Roan, Marly, Tessa, Sven, Bram, Saphie, Levke, Tay lor, Jelte, juf Hanneke, juf Edith en juf Els. Zal je missen maat. We wensen Esther, de kinderen en de familie veel sterkte toe. Jan en Cora en kinderen Je was nooit chagrijnig en er was altijd ee geintje of een grap. Je was gewoon een geweldige vent. We zullen je dan ook vreselijk missen. Wij wensen Esther, Max, Rick, Tygo en de familie heel veel sterkte. De onderaannemers: Paul Wuis Nico Roeper Ronald Uitgeest Marcel Bakker Henk Witte Mare Kooiman Jan Pieter en Martij n Smit Mare Schraag Vervolg familieberichten op pagina 10.

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3