éS. "Si TEXELSE 3 COURANT OSG'ers demonstreren tegen 1040-urennorm Explosie veroorzaakt door brandblusser DONDERDAG 29 DECEMBER 2011 Familieberichten De laatste dagen van het einde dan wordt de grote wereld klein, is plotseling alles onbeduidend tot het laatste beetje pijn. Wat wij zo belangrijk vinden verliest zijn glans, verliest zijn zin maar achter die gesloten ogen glanst een heel groot nieuw begin. Lieve Dieuwke Wat zullen wij je missen. M. Dros- Bremer Janny en Henk Jaap en Marie-Louise Marja Simone en kinderen Wim, Mary, Glenn, Nico en kinderen, veel sterkte. Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Dieuwke van Tatenhove Wij wensen Willem, Mary, Glenn, Nico en de kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Fer en Hillie van Tatenhove Dirk en Nora Willem en Addy Ferdinand Simon en Margo Hilly en Marcel Nienke Nog zovelen hadden jou nodig. Zovelen houden van jou, maar moeten je loslaten. Voor jou en voor ons was je leven nog niet voltooid. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve vriendin, Dieuwke van Tatenhove-Dros Wij wensen Wim, Mary, Nico en de kleinkinde ren, veel kracht toe om dit verlies te verwerken. Wim en Mary Willem Klaas en Janny Diana en Walter Onze lieve vriendin Dieuwke van Tatenhove is veel te vroeg overleden. Jan en Gerda Bloem Met diepe verslagenheid hebben wij kennis moeten nemen van het overlijden van ons gewaardeerd lid, Dieuwke van Tatenhove-Dros Wij zullen haar vriendschap en muzikale inzet nooit vergeten. Wij wensen Willem, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur, leden en dirigent, Chr.muziekvereniging Excelsior Dag Dieuwke Rust Zacht Moniek Dag lieve Dieuwke Helaas is van onze vriend Nico zijn dierbare moeder en van Cinvya, Maaike en Anouk hun lieve oma Wij wensen de familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Klaus Corinne Daniël en Michel Axel Ingrid Marieke, Ruben, Jur, Kirsten, Marco, Inse, IJs, Merle Menno Corina Maarten, Huub, Susanne Jacco Sonja Timo, Jesper Aron Sjoerd Brigiete Masja, Sep, Maren Stephan Sandra Cindy, Kasper Dennis Rositha Joeri, Ralph en Ciska Dirk Peggy Dionne en Sara Martijn Hendina Lieke Olaf Elles Jens, Puck Wij zijn diep getroffen door het overlijden van: Dieuwke van Tatenhove-Dros Ons medeleven gaat uit naar Willem, de kinderen, kleinkinderen en families. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Dieuwke is veel betrokken geweest bij het wel en wee van onze leden. Bestuur en leden, Lions Club Texel. Vol ongeloof en verdriet hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Hovanes Petrosian Met Hovanes verliezen wij een fantastische collega. Wij hebben hem leren kennen als een zeer toegewijde medewerker, betrokken bij ons bedrijf en zijn collega's. We zullen hem enorm missen. Onze gedachten gaan uit naar Sofia, Elmira en Arman, Elianora en Sarkis, Grigor en Ani en de kleinkinderen Directie en medewerkers TBO-Texel, Abraham Jannie Monique Aldert Jesse Monique Alex Johan Nico Anja Klaas Pieter Nynke Anne Leen Petra Annemieke Leo Pieter Jan Bart Lex Ron Carla Linda Sandra Frans Maarten Tina Dirk Marike Veronique Gerard Marion Wim Hans Martien Wouter Ingrid Martin Wij willen iedereen bedanken voor de hartver warmende belangstelling, die wij mochten ont vangen na het overlijden van GERARD HUISMAN Dia Huisman-Bakker kinderen en kleinkinderen De zee en het strand waren haar lust en haar leven Hiermee danken wij u voor uw medeleven na het overlijden van mijn schoonzuster en Gertrud Maas-Drach Namens de familie J. Schuurman-Maas Texel, december 2011 Dolblij zijn wij met de geboorte van Jukka Johannes Trotse ouders zijn Sjoerd Malschaert en Denise Betsema INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €6,60 tot en met 3 regels. Per regel meer: €2,20 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €14,50 excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Bijzondere exposite van Kunstenaarsvereniging ZoutTexel.nl t/m 5 januari in de Hollebol, Parkstraat 32, 11-17 uur (niet op 25 dec.) Voor een liefdevolle en troostrijke invulling van begrafenis- of crema tieplechtigheid: Liesbeth Roeper, 06-22864560 www.zilt-tij.nl Diverse soorten appels en peren. Verkoop: vrij dag-en zaterdagmiddag, 13.30-17.00. Kees Key- ser, Fruitbedrijf Molen buurt. Oliebollen bestellen? Willem Parel bellen! Ook voor ijstaarten en ijsge- bak. tel .0222-320555. Voor al uw kantoorarti kelen, TCA Maricoweg 37a. Gebakken zeetong, in de boter. Havenrestaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C. Stolk voor re servering, 319310. Koude Winter! Wij zijn er klaar voor Texbriq(. nl) Texelse briketten voor houtkachel en open haard 712736/ 06-13507316. Bijzondere exposite van Kunstenaarsvereniging ZoutTexel.nl t/m 5 januari in de Hollebol, Parkstraat 32, 11-17 uur (niet op 25 dec.) Husq varna. Kettingzagen v.a. €179,-. Heggenscha- ren v.a. €179,-. Bos- en taludmaaiers v.a. €389,-. Tatenhove BV, IJsdijk 11, Oudeschild. Tel. 313809. Gevraagd: sters voor Helders Week blad in: Den Hoorn, 't Horntje, Den Burg en De Koog. Inl:0222783190. HAARSTUDI045 DAMES- HERENKAPPER DE KOOG 06-23305689 WWW.HAARSTUDI045.NL Tegelshowroom De Te- gelmeester, geopend op afspraak, 06-22288683. Krukas 3, Oudeschild. Jef frey Kooger en Erik Wuis. Uitvaartverzorging Ton van der Slikke, tel. 365809/ 06-83164910. www.uitvaartverzorging- texel.nl Oliebollen bestellen? Willem Parel bellen! Ook voor ijstaarten en ijsge- bak. tel .0222-320555. Oudejaarsdag bakt GVT oliebollen bij de Beatrix- zaal. Start losse verkoop 8.00 uur. Bestellen kan op www.gvtexel.nl Drukwerk, presentatie en naamsbekendheid ineen: het ondernemerspak ket van Langeveld de Rooy. Vraag niet wat ik maak. Ik maak wat u vraagt! Klus- en timmerbedrijf Ap den Braven, 06-25371055. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis, e.d. Tatenhove, Oudeschild, tel. (0222) 313809. Gebruikte fietsen in alle soorten en maten. Fiet- sinn De Koog (Nikadel 75). Tel. 317841 www. fietsenoptexel.nl verrukkelijk© Poolse wijn Rood, wit, rosé en bubbeIs Oliebollen bestellen? Willem Parel bellen! Ook voor ijstaarten en ijsge- bak. tel .0222-320555. Oliebollen bestellen? Willem Parel bellen! Ook voor ijstaarten en ijsge- bak. tel .0222-320555. Mooie karpetten vanaf 29,00. Bij Bosma slapen en meer Waalderstraat 6 Opheffingsuitverkoop Alles moet weg! B-Kids&Teens Hogerstraat 6. 50% kor ting. PC reparaties en reserve onderdelen, TCA Marico weg 37a. Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. Feest aan boord! De nieuwe Texel 44 is een unieke locatie voor een huwelijksfeest, receptie, bedrijfsfeest, productpre sentatie, vergadering, enz. Met of zonder rondvaart. Info: 06-51105775. Autoruit stuk? ClasCarage Texel Tel: 0222 - 32 15 15 Bestel overheerlijke, su- perverse oliebollen bij Gymvereniging Texel! www.gvtexel.nl Ook zon der krenten en rozijnen! Op oudejaarsdag start om 8.00 uur de losse verkoop bij de Beatrixzaai in Den Burg. Bestel overheerlijke, su- perverse oliebollen bij Gymvereniging Texel! www.gvtexel.nl Ook zon der krenten en rozijnen! Op oudejaarsdag start om 8.00 uur de losse verkoop bij de Beatrixzaai in Den Burg. Wilt u ook zo graag echt naar de zon? Huur ons vakantiehuis op Curacao. Kijk op www.villastella- curacao.com of bel 0222- 311411. Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe KiekeSchilderweg 251a, Oudeschild. Tel. 321113 of 06-53898264. ju» OSG-leerlingen demonstreerden norm, aangekondigd door het De foto hoort bij het artikel op vorige week op het Museumplein kabinet. Een groep van 32 Texe- pagina 17, waar per abuis een ver in Amsterdam tegen de 1040-uren- laars reisde naar de hoofdstad. keerde foto is geplaatst. De ontploffing die in de nacht van dinsdag op woensdag plaatsvond op het B-veld van SVO aan de Vliestraat in Ooste rend, is waarschijnlijk veroor zaakt door een tot bom omge bouwde brandblusser. Dat blijkt uit sporen die na de ont ploffing op het veld zijn achterge bleven. In de nachtelijke uren was een grote vuilcontainer het veld opgereden en daar tot ontploffing gebracht. Een wakker geworden buurtbewoner waarschuwde de brandweer en zou naar het veld teruglopen, toen een tweede ont ploffing volgde. Overdag was pas goed de ravage te zien die door de brand was aan gericht. De inhoud van de contai ner - en de resten van de container zelf - waren meer dan dertig meter weggeslingerd door de explosie. Tussen de brokstukken lagen ook de resten van de brandblusser, die waarschijnlijk de explosie heeft veroorzaakt. De blusser was door midden gescheurd en de kop lag dertig meter verder op het veld. 'Je moet er toch niet aan denken dat de brandweer of wie dan ook vlak bij de container had gestaan tij dens de explosie', verklaart het bestuur van de voetbalvereniging. 'Gelukkig zijn er geen gewonden gevallen en is de kantine niet beschadigd, maar verbrande stuk ken container zaten door de explo sie aan de muur van de kantine geplakt.' De vereniging is de nachtelijke overlast van de laatste tijd behoor lijk beu. 'Het gaat in Oosterend helemaal de verkeerde kant op als er geen actie ondernomen wordt. De voetbalclub is al eerder doelwit geweest van inbraken en overlast, maar zoiets is in de clubhistorie nog nooit gebeurd.'

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3