TEXELSE 3 COURANT DINSDAG 3 JANUARI 2012 Het was helaas zijn eigen wil... Dirk Jan Koning 23 maart 1949 t 30 december 2011 Bedankt voor 31 prachtige jaren. Dirk Rozeboom Tosca Si' Kim ST* Nikadel 44,1796 BP De Koog Dirk is overgebracht naar de Strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 4 januari van 19.00 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 5 januari om 16.15 uur in crematorium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Vertrek veerboot 15.00 uur. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. De wereld is vol mensen, maar zoals jij was er maar één. Ik zal je nooit vergeten. Goede reis lieve Dirk Ik moet niet treuren dat Dirk er niet meer is, maar ik ben trots en blij dat ik Dirk heb gekend. 'In het licht' Dag Dirk Geschokt zijn we door het plotselinge overlijden van onze buurman. We wensen Dirk en zijn familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. John en Durjet van Beek Heel plotseling is overleden mijn zoon Dirk Jan Koning J.D. Koning J. Koning - Bruin (in herinnering) leder mens maakt zijn eigen keuze Die van jou moeten we respecteren We zullen je missen Joop (in herinnering) en Janny Erwin en Lillian Lesley Cheryl en Alexander Ralph en llonka Noemi en Ram Rens Muriel Berry en Bianca Voor ons onverwacht overleden mijn schoonzoon, onze zwager en oom Dirk Koning echtgenoot van Dirk Rozeboom Annie Rozeboom-Rieswijk Peter, Jilliza en Iris John, Inge, Ian en Noah Gerard en Henry Bochtig ijzer kan men rechten. Maar deze ondoordringbare zee kan men niet bevechten. Bedroefd nemen wij afscheid van Dirk Jaap Koning (in herinnering) Rika Koning-Eelman Bert Elly en Andre Robin en Mark Wij wensen Dirk en de familie veel sterkte toe. Met respect voor zijn beslissing.... Wij nemen afscheid van onze lieve neef Dirk Wij wensen Dirk, Ome Jan, Janny en de kinderen veel sterkte. Wim t en Ank Kinderen en kleinkinderen Onze beste vriend heeft ons verlaten. Je hebt ons laten lachen en laten huilen. Dag lieve vriend. "ouwe" Dirk Wij zullen je missen Willem en Diny Hans en Grada Michel en Gina Harry en Kitty Wij wensen jonge Dirk en de familie heel veel sterkte. Laat je rode rokje zien Bedankt!!! "Ouwe" Dirk Dikke knuffel, Harry Irma Olf ff een hapje ff een biertje ff over Opa ff over werk ff een dolletje ff over Aruba Ayo Dirk Ralph Ergens tussen je geliefde eilanden Texel en Aruba, zal er een plekje voor je zijn. Liefs, Andre en Elly Robin Mark Een markant ondernemer met hart voor ons dorp is er niet meer. Dirk Koning Wij wensen Dirk Rozeboom veel sterkte. Kijk maar hoe de golven breken, Zie maar hoe de zee het land omsluit, Voel maar hoe een engel je met liefde in zijn armen sluit. Dirk rust nu maar uit. Jan en Anja Soraya en David Yardena Dag Dirk We waren nog lang niet uitgepraat Rein en Mariëlle 'Ouwe' Dirk Onbegrijpelijk, hier zijn geen woorden voor... We wensen 'Jonge' Dirk en familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Erik en Jet Kees en Marie-José Franc en Bianca, Katja, Marieke Nicolien Gerben Beppie en Frank Hans en Trudy Henk-Jan Bestuur en leden van Ondernemersvereniging De Koog Badplaats Weesf in geen ding bezorgd, maar laten bij alles uw wensen door gebed en smeking met dankzegging bekend worden bij God. Filippenzen 4:6 Verdrietig maar ook dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven is van ons heengegaan mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa Alphen aan de Rijn, 19 oktober 1929 t Den Helder, 2 januari 2012 Ik heb een goed leven gehad, Freek. Oosterend: Aat Blom-van Klaveren Den Burg: Jillert en Margrethe Leander Willian en Esther Linsey en Robert-Jan Francis Alkmaar: Trudy en Liesbeth Den Burg: Dick en Els Silla en Stefan Iris Den Burg: Erik en Gretha Denise, in herinnering Melissa Cynthia Patrick Den Burg: Wilma Robbenpad 10 1794 AW Oosterend Freek is thuis, waar wij graag de laatste dagen met hem samen willen zijn. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 5 januari van 19.00 tot 20.00 uur in de Maartenskerk, Kerkplein 2 te Oosterend. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 6 januari 13.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zullen wij Freek begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats bij de kerk. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in "De Bijenkorf", Mulder straat 37 in Oosterend, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Dirk Koning Jij hebt gekozen Wij respecteren je keuze. Maar we gaan je wel missen. Wij wensen jonge Dirk heel veel sterkte in deze verdrietige tijd. Haye, Marti ne en Dave, Valentijn, Leon, Meivin, Bob, Brian, Jelle, Nina, Lizanne Dag goede vriend en collega Dirk Koning Wij zullen je missen. Dirk Rozeboom heel veel sterkte. 'p'c.it.i'. Familie van der Vis y ORANJERIE en medewerkers De initiatiefnemer en één van de oprichters van Texel Culinair heeft ons nu echt verlaten Dirk Koning Bedankt voor alles. /.texel Culinail Bestuur en alle medewerkers Stichting Texel Culinair Dag buurman Dirk Rust zacht Dirk, familie en vrienden heel veel sterkte met dit verlies. De overburen Willem Aris en Inge Staal Met het definitieve afscheid van Dirk Jan Koning verliest Stichting Coeghe een oud-bestuurslid die belangrijke rol heeft vervuld bij ons Zeereeppad project. Ook voor Badplaats De Koog is een markant initiator niet meer. Wij wensen partner Dirk veel steun toe. Bestuur Stichting Coeghe, De Koog. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Dirk Koning Wij wensen jonge Dirk heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Medewerkers van Bilder de Wijsneus Hee Oop, Het miauwt en is gek op mosterd? Haha een krokatje Bedankt voor alle gezelligheid, spelletjes, moppen, verhalen en leuke tijd, we zullen het nooit vergeten Liefs van al uw kleinkinderen Bedroefd geven wij kennis dat is overleden mijn vrouw, onze moeder en oma Cornelia Vaars-Snijders Corry Alkmaar, 31 december 2011 Den Helder, 14 juli 1944 Aad Vaars Angélique Vaars en Jan-Paul van Duijn Bas Vaars en Edith van Pappelendam Mitchell en Lars Correspondentieadres: Oostslootstraat 93 1781 KS Den Helder Corry is overgebracht naar het Yarden Uitvaartcentrum Overkrocht 20 te Alkmaar, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 5 januari om 9.30 uur in het Yarden Crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis Deze kleine Janny ziet morgen Sarah! Nieuw matras? Box- spring bedden, of een lek ker hoofdkussen? Bosma slapen en meer...Waalder- straat 6, tel. 712464. Mooie karpetten vanaf 29,00. Bij Bosma slapen en meer Waalderstraat 6 Vanwege onze nieuwe site gratis aanmaakhout bij uw bestelling haardhout. www.haardhout-texel. Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. Kapsalon Salique is v.a. 8 t/m 24 Jan. wegens va kantie gesloten. Bomen vellen en snoeien. Bel Dennis Witvliet boom- en groenonderhoud. Tel. 319721, na 16.00 uur.

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3