Tijmen TEXELSE 3 COURANT VRIJDAG 13 JANUARI 2012 Familieberichten Geheel onverwachts is overleden onze allerliefste en onvergetelijke zoon, broer, zwager en oom Theodorus Hendricus Franchimon Theo Texel, 16 februari 1959 t Texel, 10 januari 2012 Theo en Bep Franchimon-Dijker Elly en Jan Danny, Rick, Simone Marjan en Wolbert Julian, Chanel Rinske en Ward Bram, V Thijsselaan 53 1791 VE Den Burg Theo is overgebracht naar de Strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op maan dag 16 januari van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 17 januari om 13.30 uur in het uitvaart centrum. Aansluitend zullen wij Theo begelei den naar zijn laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u van harte welkom om dit afscheid met ons te delen. Lieve Theo, Het is zo onbegrijpelijk, je was nog zo jong. Hardlopen was je lust en je leven. Dat we je nu al moeten missen doet heel veel pijn. Theo, We zouden elkaar van het weekend, na lange tijd weer zien. Nu is het te laat... Ik zal je heel erg missen. Theo, Wat zal ik je grappen en moppen missen Je had zelf de meeste lol Wat konden we samen lachen Nu kan dat niet meer... Lieve ome Theo, Ik kan het nog steeds niet beseffen We zouden nog zoveel samen doen Ik ga je zo erg missen Je was mijn lievelings oom We lachten veel en konden samen lekker koken Ik zal je missen Liefs Simone Lieve Theo, I Voor altijd in ons hart. Wolbert en Marjan Lieve ome Theo, Ik vond je heel erg lief, maar nu ben je dood. Ik stuur je een briefje in een ballon. Stuur jij een briefje terug? Lieve ome Theo, Ik mis je heel erg. Ik hou van je ome Theo, heel erg super, echt. Lieve Theo, Je stond altijd voor ons klaar en Bram was dol op zijn lieve, gekke oom. We zullen altijd aan je blijven denken en je ontzettend missen. Dikke kus, Rinske en Ward, Bram, Dag vriend, wat zal ik je missen. Een laatste groet, Dudy den Boer Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze vriend Theo Franchimon Annemarie en Martien Vertrokken gezichten van ongeloof Wie moet er nu de bakken doen Hij liep zondag nog 1 uur 23 in Egmond Veel grapjes en een praatje Hij was altijd zo aardig voor mij Snikken en ogen vol tranen De Bolder mist onze markante collega Meer dan 30 jaar in het plantsoen, de tuintjes de brandkranen, de markt, het G-team We rouwen om het verlies van Theo Franchimon Opruiming bij Bosma Slapen en Meer, Waalder- straat 6. Diverse meubel tjes en accessoires. Gratis taxirit? Vraag naar de stempelkaart van Taxi Attent 0222-320020 Leuk om te trakteren op school! Cupcakes! www.taartenoptexel.nl info@taartenoptexel.nl Stukje fietsen, rondje lo pen? Voor een "bakkie" zijn wij dit weekend nog open! (maar ook voor ont bijt of lunch of diner) Wij zijn dicht vanaf maandag 16 januari, maar u bent weer van harte welkom op vrijdag 17 februari! Kof- fie-café Inn de Knip, Den Hoorn, Tel: 0222-319946. 10 t/m 60 korting bij Fashion Store Texel We verstraat 45 Haardhout Gezaagd, ge- klooft en ovengedroogd dus direct klaar voor ge bruik. www.haardhout- texel.nl Tel. 327418. Voorlichtingsmiddag borstkanker, vrijdag 20 jan. van 15.00 - 17.00 uur in Havenrestaurant Texel, 'tHorntje. M.m.v. Mamma- care, Pink Ribbon en Nel Rommets. Info aanmel den: Karin ter Steege, 06- 10554030. Voordat we met vakan tie zijn, houden we uit verkoop van bolletjes en bloeiende planten. Bloem; bloemisterij. Burgwal 2. tel. 820203/0611 351553. keeshinbanden.nl huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 7 versn., zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert, Badweg 19, De Koog, telefoon 0222- 317215. Vraag niet wat ik maak. Ik maak wat u vraagt! Klus- en timmerbedrijf Ap den Braven, 06-25371055. Voor al uw schilderwerk binnen en buiten: Schil dersbedrijf Eschweiler. Tel. 315032. Dames en heren winter jassen 50 korting Fa shion Store Texel Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. De kapper die maakt wat bij u past! Astrid Haar Ate lier, 310914. Te huur: www.bosbun- galow-ijhorst.nl 2-4-6 personen. Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. 10 t/m 60 korting bij Fashion Store Texel We verstraat 45 De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. Dames en heren winter jassen 50 korting Fa shion Store Texel Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Finale Uitverkoop Alles moet weg Zaterdag a.s.. De helft van de helft. Bij B-Kids&Teens, Hoger- straat 6.. Wij zijn wegens vakantie gesloten van 16 t/m 24 ja nuari. Bloem; bloemisterij. Burgwal 2. tel. 820203 0611 351553 Tegenvallende schoolre sultaten? Huiswerkcoa- ching Ivo de Bode 06 41790628. Zit u in een dip, het gevoel dat niets lukt. ledereen heeft wel eens een zetje nodig in de juiste richting! www.vanderpark.nl of 06- 12759926. U kunt het hele week end nog bij ons ontbijten, lunchen of dineren; bel 319946 om te reserveren! Koffie-café Inn de Knip, De Naai 2, Den Hoorn. I Verdrietig, maar ook dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, nemen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Neeltje Johanna Vinke-Vendel Nel 21 april 1925 111 januari 2012 Den Burg: C.J. Vinke Johannesburg: Adrie en Lindy Alkmaar: Willem en Jeanette De Koog: Rob en Tilly Chris Laura en Martijn Corina, in liefdevolle herinnering Beatrixlaan 45J 1791 GA Den Burg Nel is overgebracht naar de Landschapkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 14 januari van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 16 januari om 11.30 uur in de R.K. kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend zullen wij Nel begeleiden naar haar laatste rust plaats op de R.K. begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Graag willen wij de medewerkers van de "Thuis zorg" en de huisarts dr. Vos bedanken voor de uit stekende verzorging van mijn vrouw, onze moeder en oma! Familie Vinke Koken, spelletjes, fietsen, kletsen.... We hebben zoveel samen gedaan. Dag lieve oma We zullen u nooit vergeten Chris Laura Martijn Met veel verdriet is door ons afscheid genomen van onze lieve zuster, schoonzuster en nicht Nel Vinke-Vendel Zij gaf in haar leven veel zorg en liefde aan hen die haar dierbaar waren. Met veel warme gevoelens zullen wij haar gedenken. W.M. Schoenmaker-Vendel C.G. Schoenmaker W. Vendel F.M. Vendel-de Coninck G.T. Agter-Vendel F.H. Agter Verdrietig zijn wij met het overlijden van onze schoonzus en tante Nel Vinke-Vendel Assen: Johan en Door Vinke Kinderen en kleinkinderen Afscheid nemen is met zachte handen dicht doen wat voorbij is en verpakken in goede gedachten ten herinnering. We zullen u missen. Leny en Frans Toon en Erica Mieke en Kees Jan Een handdruk zo warm, even een arm om je heen, of een kaart, bloemen... Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder THEODORA MARTHA DOOR KAGER-WITTE Kinderen, kleinkinderen en achterkleinki nderen Texel, januari 2012 Beste vrienden en bekenden, het is hartverwar mend zoals jullie meeleven en belangstelling hebben getoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma CORRIE MOERKERKE Bedankt voor jullie kaarten, bloemen, gesprekken en bezoek. Ook namens mijn broer. Wilma Vonk-Moerkerke Arco Vonk Texel, januari 2012 Wij willen iedereen bedanken voor de warme belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder en oma TRIJNTJE JOHANNA KIKKERT- DOB Het doet ons goed dat zovelen een blijk van medeleven hebben getoond. Januari 2012 Ontroerd zijn wij door de vele lieve en warme reacties tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma PIETJE VAN DER HEIDE- NOORMAN Van harte bedankt voor al uw steun en medeleven. De Cocksdorp, januari 2012 Wij zijn heel blij met dit kleine wonder geboren op 9 Januari 2012 Andreas Christiaan Jan Visser Hij weegt 3290 gram en is 55 cm lang Broer van Madeleine Corine en Peter Visser Krimweg 16 1795 LP De Cocksdorp Supertrots zijn wij met de geboorte van onze kleinzoon Andreas Christiaan Jan De trotse opa Jan en oma Tineke We zijn heel blij met de geboorte van onze kleindochters Olivia Maja Isalinde Maria Dochters van Stijn en Elvire Reijnders-Jansen Van der Vinnestraat 21 zw. 2023 AG Haarlem Peter en Majella Reij nders-Knapen Gelein en Ria Jansen-Rijlaarsdam Deze prachtige jongedame wordt 16 januari 50 jaar! Na al die tijd nog steeds fantastisch, van binnen en van buiten! Op naar de volgende 50..! 8 januari 2012 Den Helder Zoon van: Rob Silvia Schraag Vliestraat 11 1794 AT Oosterend 0222 - 712923 Bezoek, Leuk! Graag even bellen. Jesse de Wit Van harte gefeliciteerd met je 18» verjaardag! Gerrit Wilma Aan het werk voor ruim 43.000 klanten 5^ Makers van betrouwbare administratieve software sf Professionele y www.snelstart.nl/vacatures en check Je mogelijkheden! sf 30 lentes jong sf 49 gedreven medewerkers

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3