Rabobank nieuws Betrokkenheid tonen. Dat is het idee! TEXELSE 8 COURANT Open nu de Rabo AZ rekening! RaboTalentfonds helpt talent naar de top Aanvragen voor sponsoring, de Raboton en het RaboTalentfonds alleen nog digitaal mogelijk VRIJDAG 03 FEBRUARI 2012 Samen werken aan uw toekomst. Dat is het idee. Rabobank Rabobank Noord-Holland Noord Postbus 106,1780AC Den Helder T (0223) 67 31 00 E communicatie@nhn.rabobank.nl lwww.rabobank.nl/nhn _JSSL_-g GRANDS1AM iStfainaSsTADSHAL DENHE1DER 29 FEBRUARI 2012 uit London Rabobank Noord-Holland Noord is een bank met ideeën. Niet alleen over geld, maar ook over sport. Sport verbindt ons en kan het beste in ons naar boven halen. Waarbij het gaat om meer winnen dan de wedstrijd. Maar ook aan kunst, cultuur, vrijwilligers werk en gehandicaptensport dragen wij graag ons steentje bij. Door trotse sponsor te zijn. En zo onze betrokkenheid te tonen. Zoals aan het Panna KO toernooi en de Lentetuin. Het Panna KO Toernooi Voor het tweede jaar sponsoren we het Panna Knock Out toernooi. Een mooi evenement dat jongeren uit verschillende culturen aantrekt; indirect levert het een mooie positieve bijdrage aan het op de kaart zetten van Den Helder. En dat spon soren we graag! Wat is "Panna"? Panna is ontwikkeld door jongeren in grote steden. Een soort straatvoetbal, dat De Lentetuin Breezand Een 'potje'tafelvoetbal Kent u de AZ-rekening al? Een reke ning voor jongeren tussen de 0 en 17 jaar. In onze stand, die dit jaar helemaal in het teken staat van AZ, vertellen wij u er graag meer over. Zo kunnen uw kinderen, of uzelf, er een leuk potje tafelvoetbal spelen. Of het spannende AZ-spel op een laptop! Kortom: genoeg te doen op deze 32e editie van de Lentetuin. Voor jong en oud! Zien we u ook? Meer informatie vindt u op één tegen één wordt gespeeld in wedstrij den van 3 minuten. Het is de bedoeling om de tegenstander te passeren door benen door te spelen; Voorverkoop: www.kampanje.nl. 'Liefs uit Londen..!' Van 1 tot en met 5 maart kunt u de Tower Bridge en de Big Ben van dichtbij bewonderen tijdens de Lentetuin. Duizenden tulpen, narcissen, krokussen, hyacinten, calla's, lelies en andere bijzondere bolgewassen brengen het voorjaar weer tot leven. Een groots evenement waar we graag weer ons steentje aan bijdragen! Wat is er tijdens het event te doen? Naast de voetbaldemonstraties en mooie wedstrijden, is er voor het publiek nog veel meer te zien en doen. Wat te denken van een spetterend optreden Van rappers Monsif en Fouradi? In 'Panna stars'spelen bekende voetballers ten tegen elkaar. Huidig Nederlands Kampioen Panna, Mo Boutaka, komt onder andere in actie tegen Hoessain Kamal, een pannagrootheid met 6 NK-titels op Zijn naam. Kaarten zijn te koop voor 5,- in de voor verkoop of aan de deur. Rabobank Noord-Holland Noord. Een bank met ideeën Speciaal voor alle AZ-fans van 0 tot en met 17 jaar hebben we de Rabo AZ Rekening. Want ook Rabobank is fan van AZ. Daarom kan je nu een Rabo AZ Rekening openen. Handig om te sparen voor leuke dingen, zoals een computergame of een kaart voor een wedstrijd vanAZ. Als je bij ons de rekening opent, ontvang je een unieke voetbal met daarop de handtekeningen van AZ-spelers en trainers, een gaaf afschriftenmapje én een speciale pashouder van AZ. Meer weten? Kom langs op ons kantoor in Anna Paulowna, Den Burg, Den Helder of Julianadorp voor meer informatie of kijk op www.raboazrekening.nl. Ontvang een'dertiende maand'extra op je Rabo Internetspaarrekening Hoe? Door in 2012 elke maand minimaal 25,- op je Rabo Internetspaarrekening te storten. Aan het eind van 2012 krijg je van ons een dertiende maand extra. Dat is dus 25,- bovenop de 300,- die je zelf al spaart! De spelregels? Stort tussen 1 januari 2012 en 31 december 2012 in totaal minimaal 300,- (12 x€ 25,-) op je Rabo Internetspaar rekening. En laat dit ook op je rekening staan. Naast je Rabo Internetspaarrekening heb je een RaboStudentenrekening bij Rabobank Noord-Holland Noord. Voor 1 maart 2012 kun je je hiervoor inschrijven. De dertiende maand is altijd 25, ook als je zelf maandelijks meer op de Rabo Internetspaarrekening stort. Voor 15 januari 2013 wordt deze op je Rabo Internetspaarrekening bijgeschreven. Scan de QR code om je in te schrijven voor de dertiende maand actie. Volg ons op Twitter Rabobank Noord-Holland Noord is nu ook op Twitter aanwezig. Wilt u op de hoogte zijn van de laatste nieuwtjes? Volg ons via @rabonhn. Vanaf nu kunt u alleen nog digitaal aan vragen indienen voor sponsoring, de Raboton en het RaboTalentfonds. Zij kunnen nu een beroep op ons doen voor financiële sponsoring. Via onze website www.rabobank.nl/nhn is dit mogelijk. Komt u er niet uit? Neemt u dan tussen werkdagen tussen 09.00 en 16.00 uur contact op met de afdeling Marketing, Communicatie Coöperatie via (0223) 67 31 52. kunstenaars, sporters en wetenschappers. Zij kunnen nu een beroep op ons doen voor financiële sponsoring. Rabobank Noord-Holland Noord heeft een fonds opgericht waarmee wij talenten in de regio ondersteunen in hun weg naar de top: Het RaboTalentfonds. Talent in de regio Met het fonds willen wij talent in de regio op het gebied van sport, cultuur en we tenschap helpen, stimuleren, ontwikkelen en uitbreiden. Het kost talenten vele uren per week om echt op topniveau te kunnen presteren. Deze tijd hebben zij vaak niet. Om hun vaste lasten te kunnen dragen, moet een talent vaak een betaalde baan of bijbaan aanhouden. Met het fonds willen we jaarlijks drie talenten de mogelijkheid geven voldoende tijd vrij te maken om zich verder te ontwikkelen. Rabobank Noord-Holland Noord heeft een bedrag van 30.000,- beschikbaar gesteld voor het fonds. Talenten kunnen tot 1 mei 2012 hun aan- Meer informatie over het RaboTalentfonds vraag indienen via www.rabobank.nl/nhn. vind je ook op onze website. De aarde warmt op. Lees wat het Wereld Natuur Fonds doet én verstuur gratis jouw spe ciale klimaat-wenskaart op wnf.nl/kopenhagen r Wij zijn maandag 6 februari wegens familie omstandigheden gesloten autospuiterij betsema Maricoweg 21 1791 MD Den Burg Tel. 0222 313 858 Fax. 0222 310 440 ^www.autospuiterij betsema.nl^

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 8