TEXELSE 3 COURANT VRIJDAG APRIL 2012 Mensen hun dagen zijn als gras Zij bloeien als de bloemen in het open veld Dan waait de wind en ze zijn verdwenen Geschokt omdat het zo snel ging en intens verdrietig door dit grote verlies, hebben wij af scheid moeten nemen van onze zoon, broer, zwager en oom Christof Zijm 27 november 1971 t 3 april 2012 Den Burg: Riet Zijm-van Heerwaarden Mart Zijm Haarlem: Koen Zijm Patrizia Zijm-Bigonzi Sarah Tomas Haarlem: Judy Zijm Jan Rous Max Liven Waardwei 4 1791 SM Den Burg Christof is overgebracht naar de Landschapka mer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 7 april van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaart centrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 10 april om 10.30 uur in de R.K. Kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend zullen wij Christof begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is ons te condoleren. Correspondentie-adres: Fam. Zijm, Wagemakerstraat 20, 1791 EK Den Burg. In alle vroegte kregen wij het bericht van het overlijden van onze neef Christof Zijm Wij wensen de familie sterkte in deze moeilijke dagen. Den Burg Thea Hopman-Zij m Castricum Henk en Henny Zijm-Ran Den Burg Theo en Netty Zijm-Witte Den Burg Ria en Sjaak Schraag-Zijm Alkmaar An en Wim Tigelaar-Zijm Den Burg Dini en Jos Bakker-Zijm neven en nichten Den Burg, 3 april 2012. Vanuit Australië 'A Last Farewell' Christof Zijm "Rust in Vrede" Van Tante Jos, Lilian, Mario, Daniela en Rudi in Brisbane, en Lonneke, Shaun, Lloyd en Simone in Sydney Ongeloof, verbijstering. Onze buurman Christof Zijm is plotseling overleden. Wij zullen hem missen. Wij wensen de familie veel sterkte. De buren van de Waardwei e.o. Familie Venema Familie Versluis Familie Heerschap Familie Huizinga Familie Wit Ruud Bakker Familie Broekman Familie De Graaf Familie Koopman Martin Imhoff Familie Eel man Familie Smidt Gelei n Jansen Familie Kalis Wij ontvingen het onverwachte en droevige bericht dat is overleden Christof Zijm Als assistent bij het ringen en bij de verwerking van de gegevens heeft hij veel gedaan voor onze ringgroep. Wij wensen Mart, Riet en de naaste familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Ringers en assistenten van Vogelringstation Korverskooi Geheel onverwacht bereikte ons het trieste bericht van het overlijden van Christof Zijm Vele jaren heeft Christof zich ingezet voor de organisatie van het zaalvoetbal op Texel. Zijn inzet en betrokkenheid zullen wij gaan missen. Helaas hebben wij hem hiervoor niet meer op gepaste wijze kunnen bedanken. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij het ver werken van dit verlies. Zaalvoetbalcommissie Texel, de Texelse zaalvoetbalverenigingen en scheidsrechters, Bar Sportief en medewerkers In al zijn eenvoud: Een groot mens Christof Zijm onze collega onze man van het groen onze man van de hydroplanten onze man in de wasserij onze man in de vloerplaten Christof Zijm voor alles onze collega, die wij niet kunnen missen De Bolder is verstild in verdriet Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, is na een moe dige strijd van ons heengegaan Joachim Gottschalk i' 28 september 1947 Zusanne en Vincenzo Borg h i-Gottschalk Quinten Ineke Langeveld Sijbrand Broers en zuster De Zes 31 1791 EW Den Burg Joachim is overgebracht naar "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op za terdag 7 april om 14.30 uur in het uitvaartcen trum. Aansluitend zullen wij Joachim begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene be graafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar gelegenheid is om ons te condoleren. Correspondentieadres: Zusanne Borghi-Gottschalk, Obrechtstraat 14, 3572 EE Utrecht. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Gedurende 12 jaar was jij de IJsjesbaas in Las Vegas, Nimmer heb jij zelfs maar één dag jouw ijssalon verzuimd. Ook voor mijn zus was je onvoorwaardelijk "de" steun en toeverlaat, Met deze beweegre den werd jouw hele eigen leven vermengd. Je leek als de Titanic, stoer en onverwoestbaar Helaas sloop toch het onafwendbare op je pad. Met jouw afscheid is er veel méér dan een herinnering geboren. Ik bedank je voor alles Frits Langeveld "Beeresteyn" Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medele ven dat wij hebben gekregen na het overlijden van DAAN QUARTEL Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Familie Quartel De Cocksdorp, april 2012 Aan alles komt een einde en soms is dat het enige lichtpuntje. Van ons is heengegaan Cornelia Marianne Modder - Lipjes Corrie t Schagen, 27 maart 1937 Noordwester 118 1791 HG Den Burg Texel, 3 april 2012 Klaas Modder Klaas-Jan en Perla Huib Corrie is overgebracht naar de Strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 6 april van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 7 april om 10.45 uur in crematorium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gelegenheid is ons te condoleren. Vertrek veerboot 09.00 uur. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Lieve moeder, bedankt voor alles, rust zacht. Klaas Jan en Perla Huib Na lange tijd van ziekte moeten we haar nu missen, onze lieve buurvrouw Wij wensen Klaas, Klaas-Jan, Perla en Huib veel sterkte toe Jan en Lyda Martijn Vera gaan trouwen! Op vrijdag 13 april 2012 geven wij elkaar ket ja-woord om 14.30 uur in ket strandpaviljoen paal 28 te De Cocksdorp Texel. Wij nodigen u van karte uit op de receptie tussen 19-45 en 20.45 uur in restaurant De Rokkenjager, Vuurtorenweg 146, De Cocksdorp. [SI Kikkertslraat 8 - 1795 AD De Cocksdorp Een groot wonder, lief en klein, maakt dat wij voortaan met z'n drieën zijn. Milan Simon is geboren op 5 april 2012. Niels Evelien Smit Noordwester 9 1791 HD Den Burg Op 12 april 2012 trouwen wij! Eric Pekel 8r Monique Meijer Als u ons wilt feliciteren en op ons wilt proosten, dan bent u van harte welkom tussen 17.00 en 18.00 uur bij strandpaviljoen Paal 17. Wintergroen 2 1796 BL De Koog 45 jaar gelukkig getrouwd Gefeliciteerd! Liefs, Herman, Linda en Jim Hans en Roy n Dit 'aprilelfje' wordt 40 Liefde vermenigvuldig zich als je het deelt.. geboren en zijn naam is Damiem TWegseJ 1 april 2012 om 16.50 uur. Hij weegt 4240 gram en is 51 cm lang. Dirk, Susanne Kyara Anne Frankstraat 23 1791 DT Den Burg Dirk: 06-55343441 Susanne: 06-16510326

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3