TEXELSE 3 COURANT ik Tri loA DINSDAG 17 APRIL 2012 "Jullie zijn nog lang niet van me af" Dit sterven is zo moeilijk te verwerken Zijn leven was ons allen zoveel waard Hij was één van die positieve, geestelijk sterken die iedereen, alleen zichzelf niet spaart. Met veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zoveel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man en maatje, onze vader, schoonvader en super- trotse opa Oosterend, Texel 15 september 1952 Willem Vonk 1-JX li\ Netty Vonk-Barhdrst Erik en Chris Denise en Frans, Keara ^~-~-Qave en Gosia Natalia Dunja en Patrick Hans, Niels, Lynn Storm Si: en Bruce Si Wulkpad 1 1794 BK Oosterend Willem is thuis. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 20 april van 19. Kerkstraat 2 te Oosterend. t Figueres, Spanje 11 april 2012 in de Maartenskerk, De crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 21 april om 11.15 uur in crematorium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium,waar tevens gelegenheid is ons te condoleren. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen op» t "5 -Vee I J e nee I VO-ti hu. QJL f Overdonderd Volledig onverwacht Nog vol plannen en ideeën Onze super optimist is niet meer Willem Onze zoon, broer, zwager en oom blijft altijd in onze gedachten. C. Vonk t C. Vonk - van der Vis Jan en Lia Liane En Allard - Dalion Frouke Frouke f Adrie en Ineke Cor en Stella - Corné Klaas-Willem en Jessica Thijs en Annegeertje Tine en Jaap Peter en Noortje Caren Kim en Léon Willem, wat zullen we je missen! De vader van onze (scooterjvriend is plotseling overleden Dave, familie en vrienden wensen wij heel veel sterkte toe met dit zware verlies. Gideon - Willem - Ruud - Sil - Robert - Jasper - Ger - Johan - Richard - Dirk Jan - Koert - John - Jan Het is ongelofelijk dat Willem is overleden. We zullen hem vreselijk missen tijdens onze biljartavonden. Leden biljartclub Arnold en Marjan Lieute. opo» rnu je "Volle kracht vooruit" Was jouw leus Een schitterend leven kwam plotseling tot bedaren Slechts het lichaam werd ons ontnomen Niet wie je was en wat je zei WILLEM Je was uniek en onvergetelijk, wat zullen we je missen! Door Barhorst-Bakker Cees Barhorst f Ina en John René en Lorraine Benjamin, Hannah Annie en Ruud Marco f, Martijn Frida en Dirk Radna en Chris Sander en llona Adrie en Jeannette Monique en Evert Roy en Meryem Nick en Lisa Bert en Lia Eddy en Winda Wesley, Denise Ruud en Jolanda Sylvia en Pieter Jimmy Diep geschokt en intens verdrietig zijn wij bij de plotselinge dood van onze allerliefste vriend Hij was een deel van ons bestaan. Onze gedachten zijn bij Netty, Erik en Chris, Dave en Gosia, Dunja en Patrick en de klein kinderen. Toon en Anita Een praatje, een klussie, een bakkie. Het gerommel in de vijver. Buurman Willem We gaan je zo missen. Marco, Janneke, Jurre, Judy Dag lieve "ome" Willem Edgar en Colinda Marilyn en Robin Mike Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en opoe Trijn Zijm-van der Meer 113 april 2012 Jacco en Siny Tatum Ice sfi Fiona en Ron Lars Elin Van Neckstraat 27 1792 AR Oudeschild Trijn is overgebracht naar de Strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 17 april van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 18 april om 15.15 uur in crematorium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gelegenheid is ons te condoleren. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In het bijzonder gaat onze dank uit naar Thuis Zorg hulp, voor al hun goede zorgen! Familie Zijm Wij wensen de familie heel veel sterkte Aan zijn laatste stoom begonnen... Willem Vonk Wat zullen we je betrokkenheid bij het bedrijf en de kotter missen! Maar ook de grote verhalen en je positiviteit, geen klus was te gek. Schipper, bemanning en walpersoneel TX1 'Klasina-J'. Cor - Thijs - Erik - Robbert - Richard - Tom - Mike - Aai - Hans - Arie - Sam - Eelco - Dorien Netty, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toegewenst om dit verlies te dragen. Ons bereikte het bericht dat geheel onverwachts is overleden ons gewaardeerd (oud) lid Willem Vonk Wij wensen Netty, de kinderen en familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Visserijveren iging DETV Texel Bestuur en leden Geschokt door het plotseling overlijden van Willem We zullen je praatje maken, optimisme en door zetten missen op de buurt. Netty, kinderen, kleinkinderen, moeder Cneel en familie veel sterkte in de komende tijd. Een gewaardeerd ex-lid zullen wij moeten missen. Willem Vonk Wij wensen Netty en de kinderen veel sterkte toe. Bestuur, leden en personeel CIV Texel Bedroefd zijn we door het onverwachts overlijden van onze buurman Willem Vonk We zullen zijn verhalen vol humor missen. Wij wensen Netty, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte in de komende tijd. Zijn buren van het Wulkpad. Siep en Lia Gidion en Detty Karst, Ivar, Stijn Jan en Femf Marco en Janneke Jurre, Judy Anton en Anita Ferdinand en Hillie "Dag Opoe" Lars, Tatum, Elin Rustig en moegestreden is van ons heengegaan Tine Zijm-van der Meer Broers, zussen en schoonfamilie Lieve Trijn Na de grijze wolken van afscheid blijven de lieve herinneringen. Kees en Ineke Ernst Hans en Chantal Fleur Jacobien en Ron Taylor en Wesley We zijn diep geschokt door het overlijden van onze broer en zwager Theo Backer 31-8-1941 14-4-2012 Zutphen: Willie en Jan Coenders Den Burg: Bert en Ina Backer "De besten gaan eerst"... Willem Vonk Bedankt voor de positieve kijk op het leven. Wij wensen Netty, kinderen en kleinkinderen veel sterkte Annegreet en Johan Met diep respect. Door jouw optimisme hebben wij nog vier jaar van je mogen genieten. Adri en Wilma Ben en Lisanne Inge en Bertrand Heel plotseling zijn we een positieve vriend kwijtgeraakt. Willem Vonk Aan je opgewektheid houden we dierbare herinneringen als een voorbeeld voor ons allen. Nelie en Ko Alie en Pieter Aris Tessa, Martijn en Niels We wensen Nettie, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe dit onbegrijpelijke verlies te dragen.

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3