I .txl J1 TEXELSE 72COURANT Terugverdientijd Zonnepanelen 6 jaar Komt mama nog vandaag? HUISSCHILDERS GEVRAAGD! 24,50 Wegens cursus is ons kantoor 5 juni GESLOTEN JOS KAGER DONDERDAG 31 MEI 2012 Zonnepanelen zijn nu niet alleen milieutechnisch verantwoord maar ook economisch rendabel en daarom interessant voor elke Texelaar. Wanneer u van plan bent om een zonne-energie-installatie aan te schaffen en u wilt er zeker van zijn dat u jarenlang zorgeloos uw eigen stroom kunt opwekken. Voor de panelen geldt 25 jaar opbrengstgarantie. Voor professionele verkoop en vakkundige installatie bel vrijblijvend met Nicol Schermer 06-51545968, of mail naar texel4trading Riet van der Vis Bremer verhuist per 1 juni naar: Botterstraat 19 1794 AC Oosterend Garage HAARSTUDI045 DAMES- HERENKAPPER DE KOOG 06-23305689 WWW.HAARSTUDI045.NL Gemeente Texel Bekendmakingen Bouwzaken Omgevingsvergunningen, aangevraagd (1791 CC) Groeneplaats 7 in Den Burg, veranderen ING kantoor (ontvangen 1 6 mei 2012). (1791 NN) Grensweg 324 in Den Burg, uitbreiden van een zomerhuis (ontvangen 21 mei 2012). (1795 JX) Roggeslootweg 91 in De Cocksdorp, uitbreiden van een zomerhuis (ontvangen 23 mei 2012). (1791 NS) Tempelierweg 30 in Den Burg, uitbreiden van een zomerhuis (ontvangen 23 mei 2012). (1793 AA) Bomendiek 2 in De Waal, uitbreiden van een woonhuis (ontvangen 25 mei 2012). (1793 EN) Zaandammerdijk 7a-b in De Waal, inplanten van heesters, struiken, bomen en planten (ontvangen 22 mei 2012). (1796) Stappeland in De Koog, plaatsen Miva zomerhuis op het zomerhuizenterein Beachpark Texel (ontvangen 23 mei 2012). Omgevingsvergunning, verlengen beslistermijn vanwege planaanpassing op grond van artikel 3.9, lid 2 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo). (1791 DM) Molenstraat 66 in Den Burg, bouwen van een huis. De uiterste beslisdatum wordt 12 juli 2012. Tegen deze kennisgevingen kunt u geen Bezwaren kunt u pas indienen als de omgevingsvergunningen zijn verleend. Verleende omgevingsvergunningen worden Evenementen Omgevingsvergunningen, verleend Activiteiten slopen, bouwen en handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening (1791 PM) Hoornderweg 29 in Den Burg, het gedeeltelijk vervangen en vergroten van een jongveestal voor een nieuwe productieruimte voor de kaasbereiding en kaasopslag (verzonden 24 mei 2012). Activiteit met betrekking tot beschermd monument (1796 NP), Pelikaanweg 75 B, De Koog, restaureren van een schapenboet (verzonden op 29 mei 2012). U kunt deze omgevingsvergunningen inzien bij de publieksbalie. Een belanghebbende kan tegen deze besluiten bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van verzending worden ingediend. De brief moet ten minste bevatten, de naam en adres van de indiener, een handtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar. In spoedeisende gevallen is het mogelijk om naast het bezwaar een voorlopige voorziening aan te vragen bij de voorzieningenrechter. Het verzoek kunt u sturen naar de Voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 251 te 1800 BG Alkmaar. De indiener krijgt een nota voor griffierechten. Meer informatie kunt u vinden op www.rechtspraak.nl/procedures. Omgevingsvergunning (uitgebreid), verleend Activiteit brandveilig gebruik (1796 BG) Boodtlaan 86 in De Koog, brandveilig gebruik van appartementen en bed 8i breakfast (verzonden 24 mei 2012). Tegen het besluit kan gedurende een termijn van zes weken beroep worden ingesteld, met ingang van de dag na de verzending van het besluit aan de aanvrager, door degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerp besluit, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de mogelijkheid advies uit te brengen over het ontwerp-besluit, belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het De volgende organisaties hebben vergunning aangevraagd voor een evenement. Sportservice Texel voor een Mini Triatlon voor de jeugd op 30 juni 2012 in de omgeving Haffelderweg - Leemkuil - Zuidhaffel te Den Burg. Sportservice Texel voor het Texels Kampioenschap Panna voor de basisscholen op 1 juli 2012 op de Groeneplaats in Den Burg. Tennisvereniging Deuce voor het Tesseltoernooi op 15 tot en met 22 juli 2012 op het terrein van de vereniging waarbij gekampeerd wordt door deelnemers aan hett Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen binnen twee weken na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. Vergaderingen Dinsdag 5 juni 2012,vergadering van de raadscommissie om 19.30 uur in de raadzaal Wilt u meer weten dan kunt u contact opne men met de raadsgriffier Marit de Porto (e-mail mdeporto@texel.nl of telefoon 14 0222). Actuele vergaderstukken en de agenda's kunt u vinden op onze website www.texel.nl De gemeente Politiek Agenda's 8i verslagen. De vergaderingen worden LIVE uitgezonden via www.texel.nl LIVE uitzending vergaderingen en kunnen ook achteraf worden teruggezien. Verkeersmaatregelen Burgemeester en Wethouders van Texel maken bekend dat voor evenement zeilronde om Texel de volgende tijdelijke verkeersmaatregel nodig zijn. Het instellen van eenrichtingsverkeer voor de Ruijslaan tussen Californiëweg en Pelikaanweg, rijrichting naar de Californiëweg. Het instellen van eenrichtingsverkeer voor de Randweg tussen Californiëweg en Ploeglanderweg, rijrichting naar de Ploeglanderweg. Het instellen van eenrichtingsverkeer voor de Californiëweg, tussen residentie Californië en de Ruijslaan, rijrichting naar de Pontweg. Het instellen van een parkeerverbod aan beide zijden van de Californiëweg, tussen residentie Californië en de Ruijslaan. Het instellen van een parkeerverbod in de Randweg aan de kant van de Zilvermeeuw. De toegangsweg naar het slag van Paal 17 af te sluiten voor alle verkeer behalve voetgangers, fietsers, auto's van deelnemers, medewerkers van het organiserend comité en invaliden. De voorgaande maatregelen gelden van donderdag 7 juni 2012 van 12.00 uur tot en met zondag 10 juni 2012 of zoveel korter als de politie wenst. ontwerp-besluit. Het besluit treedt in werking met ingang van de dag na afloop van de beroepstermijn tenzij gedurende die termijn beroep is ingesteld en een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. Als er een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan treedt het besluit niet eerder in werking dan op dat verzoek is beslist. Het beroepsschrift moet in tweevoud worden ingediend bij Het instellen van eenrichtingsverkeer voor de Vuurtorenweg, van vuurtoren langs camping "De Robbenjager" naar de Volharding, rijrichting naar de Volharding op zaterdag 9 juni 2012 voor zolang als de politie het nodig vindt. Het instellen van eenrichtingsverkeer op de Volharding, tussen de Vuurtorenweg en de Stengweg, rijrichting naar de Stengweg, op zaterdag 9 juni 2012 voor zolang als de politie het nodig vindt. Burgemeester en Wethouders van Texel maken bekend dat voor werkzaamheden de volgende tijdelijke verkeersmaatregel nodig zijn. Nabij De Koog het afsluiten van het Oude Dijkje, nabij de Nieuwlanderweg voor alle doorgaande verkeer, op maandag 4juni 2012. Meer informatie over de verkeersmaatregelen van tijdelijke aard is te verkrijgen bij de heer D. van Sijp van de afdeling gemeentewerken, telefoon 0222- 362177. Mededelingen Regels tijdens EK voetbal TV-e videoschermen Gedurende het EK voetbal van 8 juni t/m 1 juli 2012 is het niet toegestaan om op de (openbare) weg tv- of videoschermen te plaatsen. Op grond van de openbare orde, (verkeers)veiligheid en ter voorkoming van overlast heeft de burgemeester tevens besloten dat het gedurende het EK ook niet is toegestaan tv- of videoschermen te plaatsen op terrassen bij horecabedrijven. Een serre bij een horecabedrijf wordt hierbij niet gerekend tot een Alcohol op de weg Het gebruik van alcoholhoudende dranken op en langs de (openbare) wegen binnen de bebouwde kom is niet is toegestaan. Het gaat hier om een al bestaand verbod op grond van de APV. Sportkantines Op grond van de Drank- en Horecawet en de vergunningen die zijn verleend aan sportverenigingen (paracommerciële instellingen) mogen in sportkantines een uur vóór tot en met een uur na de sportactiviteit alcoholhoudende dranken worden verstrekt aan spelers en supporters. Sportverenigingen mogen in de eigen kantine alleen sportgerelateerde kampioenschappen vertonen die een rechtstreeks verband hebben met de sportieve activiteiten van de vereniging. Dat betekent dat bijv. een tennisvereniging de kantine niet mag openen voor de leden om naar het EK voetbal te kijken, maar een voetbalvereniging mag dat wel voor voetbalwedstrijden. Openstelling van de kantine om naar wedstrijden van het EK te kijken is uitsluitend toelaatbaar voor de eigen leden van de betreffende voetbalvereniging. Openstelling voor publiek (derden, n iet-leden) is niet toegestaan, omdat het EK niet als (clubgebonden) sportactiviteit wordt aangemerkt. Openingstijden maandag t/m donderdag 8.30 -12.30 ui vrijdag* (alleen voor burgerzaken) 15.00 -19.00 ui gemeentearchief: dagelijks 10.30 -12.30 ui "op vrijdag kunt u geen aangifte doen voor geboorte, huwelijk en overlijden Wilt u de bekendmakingen per e-mail ontvangen? Meld u aan op www.texel.nl Gemeente Texel Emmalaan 15,1791 AT Den Burg T 14 0222 E gemeente@texel.n www.texel.nl (met ervaring) Schildersbedrijf ABC-onderhoud Texel Info: André Timmer, 06-11922860. ABH-STUKADOORS.nl Stucwerk Spackspuiten Airless verfspuiten Buitengevelisolatie (met subsidieregeling) Tel. 06-53403587 We hebben verse Texelse oesters, Mosselen, Ali kruiken, Zeetongen, Zeezalm, Kabeljauw, Tarbot, Zeewolf, Langoustines, verse Noordzee-kreeft, Heilbot, Coquilles en Gamba's in huis, bereid met verse boter van boterboerderij Verdegaal. Deze week: Gestoofde kabeljauwfilet mosterdsaus, verse asperges AA Hollandse saus, salade boter krielaardappelen Wij zoeken nog parttime hulpen voor het cafeteria en keukenwerk. Interesse: Bel Jan C. Stolk, tel. 319310 Tafclrcservcring, 0222 - 319310. Havenrestaurant Texel Op de veerhaven van de TESO-boten assurantiën en hypotheken

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 12