Zwitserleven u Zeilweek TEXELSE EK 2012 SPEL TEXELSE COURANT Cats Hollandse Nieuwe goed van smaak [LPLEZIER INFUSION ZATERDAG 9 JUNI 3 COURANT Keukencentrum Texel Familieberichten en a/s voor jou het tij goed is laten wij de vasten los Rienk Gaasbeek Lemmer 22-2-1932 Texel 2-6-2012 We hebben afscheid moeten nemen van Wil De vader die voor ons door het vuur ging Karin en Ton Ruud en Bets Saskia en Gordon Opa, onze vriend O-paaah Burdetstraat 18 1791 VA Den Burg Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 6 juni van 19.30 tot 20.30 uur in kerkgebouw "de Burght" aan de Binnenburg te Den Burg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 7 juni om 14.15 uur in bovenge noemde kerk. Aansluitend zal de crematie plechtigheid plaatsvinden om 17.15 uur in cre matorium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er te vens gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Onze vriend, Opa We houden van je! Joost Sarah, Niels Maartje, Marleen Jan-Jaap, Kirsten Bart, Marit Hakke, Erik Anya, Tom, Nienke, El ine, Famke, Merel. Opaaahhl Lotte, Emin, Jorik, Dennis, Sylvie, Nora Mijn Liefste, mijn Leukste Mijn Maatje Jouw vingertje naast de duim. Afscheid nemen is zwaar. Wij moeten verder zonder onze zwager en oom We wensen Wil, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Riek en Jan Willem en Greet Ben en Ans neven en nichten Niet geleden, maar moe gestreden. Lieve Rienk opa Bedankt voor alles wat je gedaan hebt. Wat zullen we je missen op de kermis. Medewerkers Catharinahoeve Rienk is overleden Wij dragen Wil en familie een warm hart toe. de „Rügengroep" Hoe reik ik troost vanuit mijn vreemd gebied? Ik vang hun tranen maarzij weten 't niet. Voor mij het wenken van de overkant voor hen geen toegang tot mijn nieuwe land maar eigen wegen nog te gaan op aarde en zoeken, zonder mij, naar zin en waarde. Rienk Als vrijwilliger was je een kei. Wij wensen je vrouw, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe. Namens Kerkeraad en Vrijwilligers Protestantse gemeente Den Burg Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, nemen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en mijn oma Doossie Alida Elisabeth Pels Rijcken-van Rooijen Amersfoort, 9 april 1924 Texel, t 5 juni 2012 Den Burg: J.W.G. Pels Rijcken Den Hoorn: Koosch en Kitty Amsterdam: Emma en Edgar Jan Dirksoord 18 1791 GP Den Burg Aadje is overgebracht naar de Strandkamer van Uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 7 juni van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. Op vrijdag 8 juni om 13.30 uur nemen wij af scheid van Aadje in het uitvaartcentrum. Aan sluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene begraaf plaats aan de Kogerstraat te Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In het bijzonder gaat onze dank uit naar de medewer kers van de Thuiszorg en fysiotherapeut dhr. Bernard Wolf voor al hun betrokkenheid en goede zorgen. Familie Pels Rijcken Vandaag treft u in de Texelse Courant de eerste editie van het EK spel dat gedurende de groepsfase van het komende Europees Kampioenschap voetbal kan worden gespeeld door de lezers van de Texelse Courant. Enkele dagen voor iedere wedstrijd van het Nederlands Elftal zal het spel in de krant te vinden zijn. Het enige dat u als lezer hoeft te doen is raden welke Texelse onderneming in het tijdsvak staat waarin het eerste doelpunt van de wedstrijd valt. ledereen die het eerste doelpunt in één van de wedstrijden van Oranje goed heeft geraden dingt automatisch mee naar de hoofdprijzen, waar onder een 42 inch HD 3D TV, die beschikbaar is gesteld door Expert Schoorl en de extra hoofdprijs van Oosterhof Wonen. Per spelronde zijn er ook dagprijzen. Deze zijn beschikbaar gesteld door Topslijter Jan de Wit, Café Mans en Café De Slock. Om nog meer in de stemming te komen vindt u ook in deze krant een poster met daarop het hele speelschema van het EK. Hierop kunt u de uitslagen en standen bij'houden tot aan de finale. Hoofdprijs LG 42 inch Full HD Full LED 600 Hertz 3D TV 2e prijs: Philips 32 inch Full HD LED 100 Hertz TV 3e prijs: LG DVD speler DVD Player met Full HD 1080p Up-scaling, Progressive Scan, Multi Format Playback inclusief DivX, USB Direct Recording. Dolblij zijn wij met de geboorte van Lars is geboren op 30 mei 2012 om 03.31 uur, weegt 3440 gram en is 52 cm lang De ouders en broer zijn Cor, Stella en Corné Vonk VanNcckstraat9 1792 AR Oudeschild Liefhebbers zitten er al weken op te wachten, maar nu is het dan eindelijk zover. Vanaf morgen ligt de Hollandse Nieuwe weer in de viszaken. Zo ook in die van Jan van der Star in Oudeschild. Volgens Van der Star is zowel de smaak als het vetgehalte van de haring prima in orde. De haring in zijn zaak is gevan gen in de buurt van Schotland en in het noorden van de Noordzee. Op de foto staat hij met vier klanten die de haring alvast mochten proeven. (Fotojobsche Keukencentrum Texel biedt een unieke combinatie n keukenshowroom met kookwinkel en kook- studio. Een complete beleving op kookgebied... Keukens en koken zijn onze passie, die wij graag ze klanten delen. Wij zijn sinds april 2011 verhuisd naar onze nieuwbouw aan de Bernhardlaan. sen zeer energiezuinig en duurzaam utiliteitsgebouw met Groenverklaring waarin de nieuwste technieken zijn toegepast. Iedere zaterdag geven wij met ons team kookdemonstraties en kookworkshops met gebruik van Texelse Producten. Wij presenteren ons bedrijf regelmatig op diverse beurzen. Dit jaar hebben wij de Ondernemings verkiezing van Texel en Noord-Holland gewonnen. Wij zijn op zoek naar een commercieel/administratief medewerker m/v - commerciële taken: advies en verkoop kookwinkel, klantgericht: met passie, enthousiasme en vak kennis (interne opleiding) klanten voorlichten op kook- en keukengebied (ook in de Duitse taal) met oprechte interesse in de klant. - gezamenlijk verzorgen van kookdemonstraties, workshops en beurzen. - administratieve taken: o.a. verantwoordelijkheid over beheer en inboeken van kas, bank, debiteu ren, crediteuren, voorraadbeheer en bijhouden webshop kookwinkel. Ervaring met computerboek- houden gewenst, kennis van Exel en Word vereist. Ben je een kookliefhebber, loyaal, flexibel, positief ingesteld en bereid om te leren? Dan bieden wij je een leuke afwisselende baan van 3-5 dagen per week (incl. zaterdag) bij een uniek bedrijf Stuur vóór 15 juni a.s. je gemotiveerde sollicitatie brief met cv en pasfoto t.a.v. Marjet van der Vis, Bernhardlaan 186,1791 XJ Den Burg Texel of per e-mail naar: info@keukencentrumtexel.nl IMBPANZE1LEN JEROEN derBOOM ZwitserLeven I Geslaagd Souwtje Witte (24) van Wezenspyk is aan de Vrije Uni versiteit Amsterdam afgestu deerd aan de opleiding Master Business Administration met als specialisatie Strategy and Organization. Haar scriptie schreef zij in samenwerking met het NIOZ, waarbij ze keek naar de invloed van vertrou wen en contracten binnen internationale samenwer kingsverbanden. Ook onderzocht ze welke invloed de cultuur van het land daarin heeft. Aan het onderzoek werd meegewerkt door vijftig verschillende partners van het NIOZ. Sinds maart is ze werkzaam bij SOS International en van daaruit is ze op zoek naar een passende werkkring. Kookwinkel - Keukens - Kookstudio

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3