TEXELSE 3 COURANT Sem Vandalen houden huis in centrum DINSDAG 26 JUNI 2012 Voetstappen "Heer, U hebt gezegd dat - als ik eenmaal besloot U te volgen - U dan de hele weg met mij zou gaan. Maar nu zie ik dat er juist in de moeilijkste tijden van mijn leven slechts één paar voetstappen in het zand is." De Heer antwoordde: "Ik houd van je en zou je nooit verlaten. In jouw momenten van strijden en lijden, daar waar je maar één paar voetstappen ziet... dat waren de tijden dat ik je droeg." Geertruida Maria Cornelia Witte Truus 10 mei 1953 t 25 juni 2012 Koos en Mary Anneke Kees en Maria Mieke Loes en Arie t Els en Cees Thijs en Christa André en Margaret Betty t Frits en Marcia Monica en Cecil neven en nichten "Gollards" De Zes 12, Den Burg. Truus is op haar kamer, alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 28 juni van 19.30 tot 20.30 uur in de Carrousel van de "Gollards". De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 30 juni om 10.30 uur in de Johannes de Doper kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid worden gehouden om 14.30 uur in crematorium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen, Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Fam. M. van Tiel-Witte, De Ruyterstraat 47, 1792 AJ Oudeschild. Vertrek veerboot 13.00 uur. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij brengen hierbij onze speciale dank uit naar de directie en het gehele per soneel van de "Gollards". Zij zorgden ervoor dat Truus er na ruim 40 jaar werk zaam te zijn geweest haar laatste tijd zo liefdevol verzorgd is en haar bijgestaan hebben. Tevens danken wij de Huisartsenpraktijk Dros Hoekstra voor hun begeleiding. Familie Witte Tante Truus, Rust Zacht. Daniëlle en Den nis, Ivo en Denise, Lucas, Antonina, Ingrid en Andrei, Dennis en Diana, Sjors en Alia, Cora, Erik en Maaike, Inge en Danny, Mara en Ruud, Jorina, Marco, Bart en Celina, Marieke en Gijs, Evert, Malu, lara, Bas, Anne en kinderen. Tante Truus, Bedankt. Marco Bart Met veel verdriet, maar ook terugkijkend op fijne herinneringen, nemen wij afscheid van onze lieve vader en schoonvader en onze onvergetelijke opa Gerard Cornelis Wolse Sinds 25 augustus 2003 weduwnaar van Willemina Paulina Eelman <r13 maart 1924 t 24 juni 2012 Piet en Hanna Faye Anouk Margaux Ineke en Joop Martine en Wilmar Maarten en Mascha Karin en Bert Willem en Kim Iris en Bart Denise "Gollards" De Zes 12, Den Burg. Vader is overgebracht naar de Landschapkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 28 juni van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 29 juni om 13.30 uur in het uitvaartcentrum. Aansluitend zullen wij vader begeleiden naar zijn laatste rustplaats bij moeder, op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens nog gelegenheid is ons te condoleren. Correspondentieadres: Karin Wolse, Bernhardlaan 182a, 1791 XJ Den Burg. Graag willen wij het personeel van het Raaksie bedanken voor de liefdevolle verzorging van vader Wolse. Toch nog onverwachts moeten wij afscheid nemen van onze zwager en oom Gerard Wolse Corrie Eelman- Koorn Ingrid en Piet Ben en Annet Rob en Erlien Cor en Hennie Arie en Karin Jan en José Richard We vernamen het droeve nieuws van het overlijden van mijn oud werkgever Mijnheer Wolse Hij leerde mij het vak en bood mij de kans. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Jan en Hetty Beijert Wij zijn ontroerd door het overlijden en hebben bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden. Onze lieve collega Truus Witte Maar liefst 41 jaar mochten wij haar collega zijn. Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe bij dit gemis. Namens directie en medewerkers van Verzorgingshuis Gollards Op een plek aan het strand, waar je zoveel van hield, ben je van ons heengegaan Edo Gerrebrand Broeder Rotterdam, 26 februari 1967 Loodssingel 18 1792 BH Oudeschild Texel, t 21 juni 2012 Ger Broeder Binky Wimpy Anneke de Waard Edo is overgebracht naar de Strandkamer van "Uitvaart centrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 26 juni van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. We nemen afscheid van Edo op woensdag 27 juni om 14.00 uur in het uitvaartcentrum. Na afloop van de plechtigheid is er tevens gelegenheid tot condoleren. Aansluitend zal de crematie in stilte plaatsvinden. Correspondentieadres: G.H. Broeder, Abraham Kuyperlaan 1B, 3038 PA Rotterdam. Geschokt hebben wij het bericht vernomen van het veel te vroeg overlijden van onze voormalige collega en kantoorgenoot Edo Broeder Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. MHIT Automatisering Tako, Joan Martij n Makelaardij Eelman Den nis Ik heb een prachtig leven gehad. Dank aan allen die daarvoor hebben gezorgd. Vriendelijk, oprecht, behulpzaam en altijd geïnteresseerd. Een echte familieman. Hij heeft eruit gehaald wat erin zat, maar zijn tijd was op. Verdrietig en vol goede herinneringen nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze geweldige vader en fijne opa Koert lentse van der Sluis Koert Kolhorn, t Den Helder, 29 april 1932 24 juni 2012 Nelly van der Sluis-Baars Willem en Sanne Thomas Mila Anna Henk en Arja Siebren Felien Louise en Peter Luna Correspondentieadres: Van Galenstraat 181,1782 EZ Den Helder Koert is overgebracht naar Uitvaartcentrum Den Helder, IJsselmeerstraat 63a, waar u dagelijks gelegenheid heeft om persoonlijk afscheid van hem te nemen tussen 9.00 en 20.00 uur. Wij zullen Koert gedenken met woorden en muziek op vrijdag 29 juni om 13.30 uur in de Olea Hof van genoemd uitvaartcentrum. Na de dienst is er gelegenheid om de familie informeel te condoleren. Wij zullen Koert in familiekring begeleiden naar het crematorium. La vie est vaine un peu d'amour un peu d'haine et puis: bonjour La vie est brève un peu d'espoir un peu de rève et puis: bonsoir Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze vader Jan Bernhard Seegers Arnhem, 19 april 1934 Assen, 21 juni 2012 Irmgard en Jaap Fjodor en Tineke Igor Björn en Sandra Mayke en Steven Annemarie f Daan Kleinkinderen Tessa i'; Correspondentieadres: Steffensberg 26 9431 CZ Westerbork De uitvaartplechtigheid zal op 28 juni 2012 in besloten kring plaatsvinden. De heer J.B. Seegers zal begraven worden op de algemene begraafplaats te Oudeschild. Te snel moest ik afscheid nemen van mijn zeer dierbare vriend Jan Bernhard Seegers Je humor, vertrouwen en liefde zal ik missen. Sonja Schilling oud huisarts op Texel van 1969-1979 Sjoerd Christiaan Sem weegt 4500 gram 3904 WK Vfeenendaal Gezellig een beschuitje eten? Laat het ons graag even we ten. Tel: 06-46929010 a/s een droom in de nacht kwam jij onverwacht iets eerder dan wij konden hopen volmaakt en compleet waarvan alles het deed onze dochter is eindelijk geboren! Hannah Hoijtink Geboren op 16 juni 2012 Dochter van Michael Hoijtink en Eva van Schie Beatrixlaan 108 1791 GE Den Burg 06-39190525 Wil je onze dochter komen bewonderen? Bel dan even van te voren. Raar maar waar Frits Androg morgen 65 jaar Selamat Onbekenden hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag flink huisge houden in het centrum van Den Burg. Zo werd een reclamezuil op de Elemert vernield, sneuvelde een stoel, moest enkele bloembak ken het ontgelden en werden her en der kliko's omgegooid. De politie verzoekt even tuele getuigen contact op te nemen via tel. 0900- 8844.

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3