Bosch Car Service, Technisch Partner Tour de France 2012 r* UG jij KG s alt ZE fcr'. j Kom langs voor een proefrit Nu bij Garage Dros wit Actieradius 100 km f Na het succes in 2011 opnieuw Technisch Partner Tour de France. BOSCH Service Een nieuwe editie van de Tour de France en wederom ondersteuning door de takelwagens van Bosch Car Service, 's Werelds grootste merkonafhanke-lijke serviceconcept is opnieuw Technisch Partner van de Tour de France en zorgt voor de technische begeleiding en ondersteuning van de ongeveer 2.500 voer tuigen in de Tourkaravaan. Complete inzet voor een goed verloop van de derde sportieve gebeurtenis in de wereld Nieuwe samenwerking na het succes in 2011 Net zoals in de editie 2011 staan opnieuw drie takelwa gens van Bosch Car Service klaar om waar nodig pech te verhelpen of technische bijstand te verlenen. In een dergelijk grote karavaan zijn kleine pech gevallen zoals een lekke band of lege accu immers onvermijdelijk. Ern stige pech gevallen worden af gesleept naar een Bosch Car Service-autobedrijf in de buurt van het parcours van de Tour. Tussen 31 juni en 22 juli staan de 470 Bosch Car Service garages in Frankrijk paraat dingscentrum gekregen. Alle monteurs en technici op de Tour de France-takelwa gens krijgen eenzelfde werk- outfit en ook de takelwagens krijgen een duidelijk zicht bare Bosch Car Service-look. "Naast het WK Voetbal en de Olympische Spelen is de Tour de France wereldwijd het derde grootste sport evenement. Met 15 miljoen toeschouwers langs de route en nog eens miljoenen tv- kijkers is de Tour de France een ideale gelegenheid om Bosch Car Service bij het grote publiek onder de aan dacht te brengen. Bosch Car Service heeft vorig jaar bewezen dat het een ideale Technisch Partner is voor de Tour. Dat we dit jaar opnieuw Technisch Partner zijn, is een erkenning van de kwaliteit van onze dienstverlening en inzet vorig jaar. Ik ben er van overtuigd dat ze dit jaar opnieuw een vlotte passage van de Tourkaravaan ver zekeren," aldus Robin van Sam beek van Bosch Car service Texel. Totale inzet voor een goed Tour-verloop De takelwagens zijn uitgerust met een KTS 340 diagno setoestel van Bosch met bijhorende ESI[Tronic}-soft- ware en met een accutester BAT 121. De aanwezigheid problemen een snelle in terventie en diagnose toe. Voor een optimaal gebruik van de Bosch-apparatuur in de takelwagens hebben alle monteurs en technici, net zo als in 2011, een uitgebreide training in het Bosch-op lei- om alle mogelijke technische problemen op te lossen. Tijdens de Tour van vorig jaar voerden de takelwagens van Bosch Car Services 67 inter venties uit. van de goed uitgeruste take lwagens laat in geval van RENAULT RENAULT TWIZY. Vanaf 6.990,- Available at Garage Dros. Oorsprongweg 3 De Cocksdorp Tel. (0222) 311611 www.garagedrostexel.nl More to enjoy on: www.twizy.renault.com DRIVE THE CHANGE

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 9