I I p Lm TEXELSE COURANT DINSDAG 24 JULI 2012 m&r KHH Hef onderbreken van de wedstrijd betekent een ogenblikje pauze voor deze De finale van de junioren. Kinderen van twaalf, dertien jaar tonen hun stuurmanskunst. Jacco Veeger (nr. 8) werd uiteindelijk verzegeld, om in de loop van de maandag getest te worden. Voor de juniorenklasse geldt namelijk een maximum van 60 pk. In de allerlaatste bocht van de herkansing maakt publiekslieveling Maichel Koom nog een stuurfout. Op twee wielen door de bocht loopt verkeerd af. Niet alleen op de dijk was het druk, ook in de pits, waar het publiek vrij rondlopen tussen de monteurs, die de laatste hand legden aan de afstelling hun auto's en zich daarnaast vooral - naarmate het weekend vorderde - hielden met schadeherstel. De catering tijdens de autocross wordt al sinds jaren naar wederzijdse tevredenheid verzorgd door Vijfschaft Catering uit Tynaario. Ook dit jaar waren er op meer dan plaats hamburgers en patat te verkrijgen, voor een deel zelfs uit de automatiek De laatste meters waren net te ver voor de wagen van Sandra Witte en zij een handje geholpen worden om de baan af De race werd soms al kort na de start stilgelegd, als een auto de eerste bocht al goed doorkwam Gele vlaggen hebben de race stilgelegd. Het wordt stil op de baan, de auto s rijden langzaam door om finisher Ruud Daalder kans te geven een baksteen die uit het talud kwam zeilen van de baan te halen Terwijl achter hem Joost Broekman en Maichel Koorn in gevecht zijn verwikkeld Ko Koom de leiding in een van de laatste manches van de rodeoklasse. Koom zou uiteindelijk op de twaalfde plaats eindigen. de snelheid hoog alle auto s verlaten njdend het Peter-Jan Kossen en Joost Broekman bocht niet gehaald heeft Het hek gaat open achtcilinders Stof, aarde en stukken en brokken geweld de stockcars onderiangs de het rond als De beide wagens van het Starkcrossteam, van Bert Stark en Maris Barhorst, zijn verzekerd van een plaats in de finale en kunnen de herkansing rustig uitzitten. Zij

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 8