I TIP! SnelStart groeit TEXELSE 12 COURANT 24,50 Tafclrcscrvcring, 0222 - 319310. Wegens groei zoeken wij: Medewerkers Klantenservice Commercieel medewerkers www.snelstart.nl/vacatures .NET ontwikkelaars administratieve ,.n\ „«.tenten3 ODEJ3S3) Voor een betrouwbare gebruikte auto slaagt u gewoon op Texel. Ook voor schadeherstel kunt u alles vinden op www.texelseautopagina.nl Garafle Garaje Dros I testend We hebben verse Texelse oesters, Mosselen, Alt kruiken, Zeetongen, Zeezalm, Kabeljauw, Tarbot, Zeewolf, Langoustines, verse Noordzee-kreeft, Heilbot, Coquilles en Gamba's in huis, bereid met verse boter van boterboerderij Verdegaal. Deze week: Pannetje gekookte jumbo mosselen, gemengde salade, Franse friet, sauzen Gemeente Texel nederlandse brandwonden stichting Bekendmakingen Vergaderingen Dinsdag 7 augustus 2012 vergadering lokale Welstandscommissie om 11.30 uur in het gemeentehuls. De agenda is in te zien op www.texel.nl De Gemeente Politiek Agenda's verslagen. Daarnaast ligt de agenda vanaf maandag ter inzage bij de publieksbalie. Als u een (betaald) vooroverleg of previsie wilt kunt u dit aanmelden bij de gemeentelijk plantoelichter, de heer F. Nijdam, telefoon 14 0222. Bouwzaken Omgevi ngsvergu n n ingen, aangevraagd (1791 XC) Bernhardlaan 89 in Den Burg, bouwen van een kap op garage (ontvangen 13 juli 2012). (1791 TM) Vuurvlinder 50 in Den Burg, plaatsen van een dakkapel (ontvangen 25 juli 2012). (1792 AA) Heemskerckstraat 27 in Oudeschild, bouwen van een aanbouw (ontvangen 26 juli 2012). (1791 NN) Grensweg 320 in Den Burg, verbouw van een vakantiebungalow(ontvangen 26 juli 2012). (1791 GN) Jonkerstraat 4 in Den Burg, wijziging gebruik van opslag naar oefenruimte voor fysiotherapie (ontvangen 27 juli 2012). (1797 AG) Herenstraat 67 in Den Hoorn, uitbreiding terras (ontvangen 30 juli 2012). Omgevingsvergunning, verlengen beslistermijn op grond van artikel 3.9 lid 2 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) vanwege pla naanpassing (1797 RL) Jan Ayeweg 11c in Den Hoorn,het renoveren van een bollenschuur. De uiterste beslisdatum wordt 11 september 2012. Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bi Bezwaren kunt u pas indienen als de omgevingsvergunningen zijn verleend. Verleende omgevingsvergunningen worden Omgevingsvergunningen, verleend Activiteit bouwen (1795 AM) Molenlaan 1 in De Cocksdorp, plaatsen van een afzuigkanaal, c.q. schoorsteen (verzonden 30 juli 2012). (1794 HG) Bouwvergunning tweede fase (oude wetgeving) Genteweg 9,9a Oosterend, bouwen van een woonhuis met bedrijfsruimte (verzonden 31 juli 2012) Activiteit bouwen en afwijken bestemmingsplan (1797 AL) Klif 12 in Den Hoorn, legaliseren van glazen puien in een veranda (verzonden 31 juli 2012). (1792 BH) Loodssingel 26 in Oudeschild, plaatsen van een erker (verzonden 1 augustus 2012). (1795 KA) Muyweg43 in De Cocksdorp, plaatsen van een afdak aan een werkplaats (verzonden 1 augustus 2012). U kunt deze omgevingsvergunningen inzien bij de publieksbalie. Een belanghebbende kan tegen deze besluiten bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van verzending worden ingediend. De brief moet ten minste bevatten de naam en adres van de indiener, een handtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar. In spoedeisende gevallen is het mogelijk om naast het bezwaar een voorlopige voorziening aan te vragen bij de voorzieningenrechter. Het verzoek kunt u sturen naar de Voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 251 te 1800 BG Alkmaar. De indiener krijgt een nota voor griffierechten. Meer informatie kunt u vinden op www.rechtspraak.nl/procedures. Omgevingsvergunning (uitgebreid), verleend Activiteit brandveilig gebruik (1794 HA) Stuifweg 13 in Oosterend, brandveilig gebruik van een hotel (verzonden 26 juli 2012). (1796 AA) Badweg 200 in De Koog, brandveilig gebruik van een hotel (verzonden 26 juli 2012). Het besluit treedt in werking met ingang van de dag na afloop van de beroepstermijn tenzij gedurende die termijn beroep is ingesteld en een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. Als er een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan treedt het besluit niet eerder in werking dan op dat verzoek is beslist. Tegen het besluit kan gedurende een termijn van zes weken beroep worden ingesteld, met ingang van de dag na de verzending van het besluit aan de aanvrager, door degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerp besluit, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de mogelijkheid advies uit te brengen over het ontwerp-besluit, belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit. Het beroepsschrift mc ingediend bij de rechtbank in Alkmaar, sector I Postbus 251, 1800 BG te Alkmaar). Het verzoek om voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzieningenrechter 251, 1800 BG te Omgevingsvergunningen (uitgebreid), verleend Activiteit bouwen en handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening (1796 BW) Stappeland 99 in De Koog, vergroten van een zomerhuis, kadastraal bekend gemeente Texel, 481) (verzonden 1 augustus 2012). Het besluit met de bijbehorende stukken zijn te raadplegen op www.texel.nl Actueel Bekendmakingen via www.ruimtelijkeplannen.nl en liggen vanaf dinsdag 8 augustus 2012 ter inzage bij de publieksbalie. Dit besluit treedt in werking met ingang van de dag na afloop van de beroepstermijn tenzij gedurende die termijn beroep is ingesteld en een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. Indien er een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan, treden het besluit niet eerder in werking dan op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders van de gemeente Texel hebben besloten om met toepassing van artikel 2.12, lid 1 sub a onder 3 van de Wet algemene bepalingen omgevingswet (Wabo) omgevingsvergunningen te verlenen voor het vergroten van een zomerhuis. Tegen het ontwerpbesluit, dat van 14 mei 2012 tot en met 25 juni 2012 ter inzage heeft gelegen, is geen zienswijze ingediend. Tegen het besluiten kan gedurende een termijn van zes weken (van 8 augustus 2012 tot en met 19 september 2012) beroep worden ingesteld, met ingang van de dag nadat de besluiten ter inzage zijn gelegd, door degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de mogelijkheid advies uit te brengen over het Ontwerpbesluit, belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit. Een beroepsschrift kan in tweevoud worden ingediend bij de rechtbank in Alkmaar Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Een verzoek om voorlopige voorziening kan worden ingediend bij de Voorzieningenrechter bus 251 bedenkingen (VVGB) benodigd is opgrond van artikel 6.7 van het Besluit omgevingsrecht (voormalig provinciale inrichting). De (ontwerp)WGB ligt samen met het ontwerpbesluit ter inzage. Gedurende de inzage termijn kan een ieder ten aanzien van deze ontwerp omgevingsvergunningen een mondelinge of schriftelijke zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Texel, Postbus 200,1790 AE Den Burg. Bekendmaking vastgestelde beleidsnotitie Het college van Burgemeester en Wethouders heeft op 24 juli 2012 de beleidsnotitie 'Planologisch afwijkingsbeleid Texel'vastgesteld. De mogelijkheid om voor kleine afwijkingen van het bestemmingsplan ontheffing van de regels van het bestemmingsplan te verlenen is geregeld in de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht en artikel 4 bijlage II van het Besluit omgevingsrecht. Om meer eenduidigheid te krijgen als er sprake is van een kleine afwijking van het bestemmingsplan zijn er beleidsregels vastgesteld. Als bij een aanvraag omgevingsvergunning voldaan wordt aan de beleidsregels, wordt na een afweging van belangen besloten of medewerking kan worden verleend aan een ontheffingsprocedure. De beleidsregels treden in werking op de dag na de datum van bekendmaking. De beleidsnotitie ligt vanaf 6 augustus 2012 tot 17 september 2012 ter inzage bij de publieksbalie. Daarnaast is de notitie ook in te zien via onze website www.texel.nl. Actueel Bekendmakingen. De verzoekschriften dienen uiterlijk op de achtentwintigste dag voor de stemming te zijn ontvangen door de burgemeester van de gemeente waar men als kiezer is geregistreerd. Nadere inlichtingen worden verstrekt a Verkiezingen, Emmalaan 15. Plaats: Den Burg Datum: donderdag 2 augustus 2012 Evenementen Aangevraagde evenementenvergunningen De volgende organisaties hebben vergunning aan gevraagd voor een evenement. Wielersport Texel voor het houden van een veldtoertocht over Texel op 13 oktober 2012. Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen binnen twee weken na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. Op maandag 24 september 2012 is de eerstvolgende instructie voor verkeersregelaars bij evenementen. Informatie hierover vindt u op de website van de gemeente www.texel.nl Actueel Bekendmakingen Evenementenvergunning. Verkiezingen Verkiezing Tweede Kamer :e 1800 BG Al Omgevingsvergunning, ontwerpbesluit activiteit milieu (1792 CS) Vliegwiel 24 in Oudeschild: het op verzoek van de vergunninghouder intrekken van de omgevingsvergunning (d.d. 7 december 2009, kenmerk 2009-67440) van Depot "Het Vliegwiel" Het ontwerpbesluit en de bijbehorende stukken liggen vanaf maandag 6 augustus 2012 tot en met maandag 17 september 2012 ter inzage bij de publieksbalie zijn te raadplegen op www.texel.nl Actueel Bekendmakingen. Burgemeester en wethouders van de gemeente Texel maken overeenkomstig artikel 3.12 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) bekend dat er een ontwerpbesluit ter inzage ligt. Het betreft het intrekken op verzoek van de vergunninghouder van de op 7 december 2009 verleende omgevingsvergunning, waarbij ook een verklaringen van geen >r Bureau De burgemeester De burgemeester van Texel brengt het volgende ter openbare kennis: Voor de verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal op woensdag 12 september 2012 zal het stemmen per brief mogelijk zijn voor de volgende categorieën kiezers: a. Nederlanders, die wegens beroep of werkzaamheden op woensdag 12 september 2012 in het buitenland zullen verblijven; b. Nederlanders, die wegens beroep of werkzaamheden van zijn/haar echtgeno(o)t(e), geregistreerd partner, levensgezel of ouder op woensdag 12 september 2012 in het buitenland verblijven; Bovendien moeten zij op woensdag 12 september 201218 jaar of ouder zijn. Bij de gemeente zijn formulieren beschikbaar, waarmee de onder a en b bedoelde personen kunnen verzoeken om aan de stemming deel te nemen (model M3) Mededelingen Beleidsnota schuldhulpverlening gemeente Texel Tussen 1 augustus en 12 september 2012 ligt de Beleidsnota schuldhulpverlening gemeente Texel 2012-2015 ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis en op de website www.texel.nl Actueel Bekendmakingen Mededelingen. Zienswijze In een brief aan het college van burgemeester en wethouders kunt u uw zienswijze indienen of uw mening geven over de beleidsnota Schuldhulpverlening gemeente Texel 2012-2015. Het adres is: Gemeente Texel, Postbus 200, 1791 AT Den Burg, ter attentie van mevrouw M. Bakker. Ook kunt u een e-mail sturen naar mbakker@texel.nl met uw zienswijze of reactie. Beleidsregels en besluit Wet Maatschappelijke Ondersteuning (Wmo) naar gemeenteraad Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten de beleidsregels en het besluit Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) ter advisering voor te leggen aan de gemeenteraad en daarna, rekening houdend met de adviezen van de raad, vast te stellen. Tussen 1 augustus en 12 september 2012 liggen de beleidsregels en het besluit Wmo ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis en op de website www.texel.nl Actueel Bekendmakingen Mededelingen U kunt in een brief aan het college van B8iW, ter attentie van mevrouw M. Bakker (Postbus 200,1791 AT Den Burg) of in een e-mail t.a.v. mbakker@texel.nl uw zienswijze indienen of uw mening geven. Zienswijze In een brief aan het college van burgemeester en wethouders kunt u uw zienswijze indienen of uw mening geven over de beleidsnota Schuldhulpverlening gemeente Texel 2012-2015. Het adres is: Gemeente Texel, Postbus 200, 1791 AT Den Burg, ter attentie van mevrouw M. Bakker. Ook kunt u een e-mail sturen naar mbakker@texel.nl met uw zienswijze of reactie. Aanwijzing vaste ligplaatsen haven Het college van Burgemeester en Wethouders heeft op 31 juli 2012 besloten een aanwijzing vastte stellen voor het innemen van vaste ligplaatsen door schepen die varen met passagiers (rondvaarten, dagtochten, e.d.). In deze aanwijzing zijn kades de kades aangegeven die door deze schepen kunnen worden gebruikt en welke schepen als vaste gebruiker worden aangewezen. Vaste gebruikers krijgen een ligplaats toegewezen. Schepen waarvoor na 20 juni 2012 is verzocht, c.q. wordt verzocht om een vaste ligplaats, kunnen geen vaste ligplaats toegewezen krijgen. Dit besluit treedt in werking op de dag na dag van deze bekendmaking. Dit besluit wordt opgenomen op de website www.texel.nl. Meer informatie is te verkrijgen bij de heer S. Kikkert van de afdeling 0222 362245. Gemeente Texel Postadres Postbus 200,1790 AE Den Burg Bezoekadres Emmalaan 15,1791 AT Den Burg T 14 0222 F 0222-362287 Egemeente@texel.nl www.texel.nl

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 12