Rabobank nieuws topVoordeel JLh Gesloten en toch open. Dat is het idee. y TEXELSE 4 COURANT J I Samen een gouden belevenis Ondertekening meerjarencontract Helderse Visserijdagen op Kotter! De Rabo AZ Rekening 9E8 4É VRIJDAG 3 AUGUSTUS 2012 Bokma Graanjenever uw topSlijteiy BOKMA Roséknallers! Ruiterbosch Pinotage Rose Duquede Sevilla 75 cl 3.99 >USUKIN|!CH.I-IH|t HO IN JO E II Jan de Wit Weverstraat 18 DEN BURG (TEXEL) Tel. 0222-312134 www.uwtopslijter.hl Geniet, maar drink met mate Geen 16? Geen druppel We geven kleur aan de coöperatie Dat is het idee Rabobank Noord-Holland Noord Postbus 106,1780AC Den Helder T (0223) 67 31 00 E communicatie@nhn.rabobank.nl lwww.rabobank.nl/nhn Rabobank RABO Activiteitenkalender 2012 Welke activiteiten organiseren wij, sponsoren wij of zijn wij aanwezig? Helderse Visserijdagen 18 ;n 19 augustus Last Minute Summer Event 1 september DigiZIN editie 2 7 september Heldair Show Maritiem 15 september Bijeenkomst voor klanten; thema Koude Acquisitie 26 september Texel Halve Marathon 30 september Volg ons op Wilt u op de hoogte zijn van de laatste nieuwtjes? Ra bobank Noord-Hol landNoordisookop Twitter aanwezig. Volg ons via @rabonhn. Rabobank Noord-Holland Noord. Een bank met ideeën www.rabobank.nl/nhn Vrijdag 20 juli ondertekenden directeur Commerciële Zaken Mark Poldner en Jaap Bakker van de Stichting Helderse Visserijdagen het 3-jarige sponsorcontract de Helderse Visserijdagen. Geheel toepasselijk op een echte Kotter. Verse vis In ruil voor een handtekening op het sponsorcontract kreeg Mark Poldner een grote bak met verse tongen overhandigd. Na het ondertekenen van het contract in de kantine van de Kotter kregen we nog een rondleiding. Waarom sponsoren we? Wij sponsoren de Helderse Visserijdagen al vanaf de eerste editie in 2010. Het is een evenement dat een mooie bijdrage levert aan om het op de kaart zetten van Den Helder. Daarom besloten wij na twee succesvolle jaren een meerjarencontract aan te gaan. Zodat de Stichting Helderse Visserijdagen de zekerheid heeft dat ze het evenement de komende driejaar kunnen organiseren. De visserij is één van de belangrijkste economische pijlers van Den Helder. Daarom vraagt de Stichting Helderse Visserijdagen aandacht voor deze sector. Door een bijdrage aan dit evene ment te leveren onderstrepen wij als bank het belang van de visserij. Helderse Visserijdagen 2012 Zaterdag 18 en zondag 19 augustus worden de Helderse Visserijdagen weer georgani seerd op de Oude Rijkswerf Willemsoord. Er is dit weekend van alles te zien en te bele ven. Het programma staat bol van de leuke dingen. Zoals een kinderplein, nautische markt, straattheater, rondleidingen op de Helderse Kotter, rondvaarten van de Viprib, horecaevenement en nog veel meer. Zeker een bezoek waard! Van 17 tot en met 27 september staat Noord-Holland in het teken van sporten, acceptatie, integratie, grenzen verleggen, gezelligheid en teamspirit! Tijdens de Heliolympics krijgen 3000 kinderen, jongeren en volwassenen met een beperking de kans om diverse sporten te ontdekken. De Heliolympics is een negendaags evenement dat wordt georganiseerd door Helioma re Sport. Heliomare Sport ondersteunt mensen met een chronische ziekte, letsel of licha melijke beperking bij hun streven naar maximale zelfstandigheid. De Heliolympics wordt gesponsord door de Rabobank. Speciaal voor alle jonge AZ-fans heb ben we de Rabo AZ Rekening. Want ook Rabobank is fan van AZ. Daarom kun jij, als supporter, een Rabo AZ Rekening openen bij de Rabobank. Als je bij ons de rekening opent, ontvang je een unieke voetbal met daarop de hand tekeningen van AZ-spelers en trainers, een afschriften map én een speciale pashouder van AZ. De Rabo AZ Rekening is er voor alle AZ-fans van 0 t/m 17 jaar. De Rabo AZ Rekening is een betaalrekening waarop je zelf kunt sparen en mee kunt betalen. Open nu je rekening via www.raboazrekening.nl. Op deze site lees je ook welke leuke activiteiten AZ samen met de Rabobank organiseert voor AZ rekeninghouders. We hebben onze openingstijden tijdens de zomervakantie aangepast. De gewijzigde openingstijden gelden op werkdagen van maandag 23 juli t/m vrijdag 31 augustus. Bezoek aan een kantoor is vaak niet eens nodig. U kunt natuurlijk 24 uur per dag en 7 dagen per week uw bankzaken regelen via onze website: www.rabobank.nl/nhn. Telefonisch zijn wij op werkdagen bereikbaar van 8.00 - 20.00 uur. Ons telefoon nummer is (0223) 67 31 00. f. Julianadorp geopend van 9.00 -12.00 uur. Anna Paulownageopend van 14.00 -17.00 uur. Rabobank. Een bank met ideeën. www.rabobank.nl/nhn

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 4