TEXELSE 3 COURANT Jasmijn van der Burg behaalt derde plaats op NK triatlon Oefening KNRM bij paal 9 DINSDAG 21 AUGUSTUS 2012 Altijd positief en nooit klagend... Zo'n mooi mens is niet meer in ons midden Jan Dirk de Wit Texel, 7 april 1964 Texel, 118 augustus 2012 Lieve pap, lieve Jan wat zullen we je missen... Lotte Saar Pieter Sjimmy'm'. Papa en Mama Ger en Irma Abe, Gerbrand, Fedde Hannita Jacobien en Sandor Jill, Luuk, Cas Paelwerck 43 1791 WB Den Burg Jan is overgebracht naar de Strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 22 augustus van 19.00 tot 20.30 uur in het Installatiebedrijf, Diek 44 te Den Hoorn. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 23 augustus om 15.15 uur in crematorium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Fam. De Wit, Diek 46, 1797 AB Den Hoorn. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze neef We wensen Piet en Ireen en de kinderen sterkte bij het verlies van hun zoon, broer en vader. let Wuis-de Wit en kinderen Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze neef Onze gedachten zijn bij Lotte, Saar, Pieter en de familie De Wit Neven en nichten Boekei, List en Roeper Een goede, bijzondere, vriend is overleden. Hij had nog een paar belangrijke dromen. Wij gunden hem zoveel meer tijd... Wij wensen Lotte, Saar, Pieter en de families heel veel sterkte toe. Jacco en Sonja Timo, Jesper en Aron Steven en Denise Joren, Ward, Linda en Brenda Woorden schieten te kort. Lieve Jan deze strijd was niet te winnen. Wij wensen Lotte, Saar, Pieter en familie De Wit heel veel sterkte. Hans Annemieke Patrick Dewi Tamara Liselotte Sommige dingen zouden eigenlijk niet mogen gebeuren. we zullen je missen. Jean- Pierre Ron en Suus Bart en Judith Mark en Mariska Jane en Jan ruin INSTAtlflTlETECHHIEK I Op onze school kwam het verdrietige bericht binnen van het overlijden van de vader van Pieter uit groep 7. Wij wensen Pieter en zijn familie veel sterkte toe in de komende tijd. Alle kinderen, Ouderraad en Medezeggenschapsraad, de teamleden van de Jac. P. Thijsseschool, Den Burg Onze buurman Wij wensen Lotte, Saar, Pieter en familie De Wit veel sterkte bij dit grote verlies. De buren van Paelwerck 31 - 57 Zo kreeg ik zaterdag, toch nog onverwachts, het intens droeve bericht van het overlijden van Met goede herinneringen aan deze zoon van mijn vrienden. Piet, Ireen, kinderen en familie: kracht, moed en vertrouwen voor nu en in de toekomst. Dick Drijver en kinderen Niet alleen een speler waar je op kon bouwen. Maar ook zeker voor de 3e helft laat je een lege plek achter. Jan we zullen je missen. We wensen de familie heel veel sterkte toe. Rab3 Stephan, Nico, Sjoerd, Klaus, Jacco, Ron, Dennis, Olaf Nooit meer naar een klusje kijken. Jan we zullen je nooit vergeten. Wij wensen de familie veel sterkte. Peter en Annie Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden één van de jeugdleiders van onze vereniging Jan de Wit Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Namens het bestuur en leden van V.V. Texel 94 Ons heeft het droeve bericht bereikt van het overlijden van Wij zullen ons Jan blijven herinneren als een zeer gewaardeerde en vakbekwame collega. Namens alle leden wensen wij de kinderen en familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Texelse Vereniging van Installateurs Vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan de Wit Wij wensen de familie heel veel sterkte! Alle collega's van Mantje Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Jan de Wit jarenlang een gewaardeerde zaalvoetballer bij ons derde team. Wij wensen zijn kinderen, ouders, broers, zussen, verdere familie en vrienden sterkte in deze ongelooflijk zware tijd. Bestuur en spelers Z.V.V. Rab bouwmaterialen Helden Echte helden zie je zelden! De man van de Slingerweg nummer 2. En de man komende van 't Horntje in zijn kaki-beige jas. Beide gaan ze in de vroege morgen na 5.00 uur de wegen langs. De kaki jas lopend naar Den Burg en de man van de Slingerweg in zijn scootmobiel met zijn hondje en grijpstok. Zo maakt hij zeven dagen per week onder meer in het park en de Elemert en een groot gedeelte van de Pont- weg schoon van blikjes, bekers, sigarettenpakjes enzovoort enzo voort. Mijn echte helden verdienen een gouden medaille van onze edel achtbare mevrouw de burgemees ter Francine Christina Giskes. Henk Jonker, Den Burg Nieuw molentje in Waalenburg Natuurmonumenten heeft maandag een nieuw weidemo- lentje geplaatst in Waalenburg. Er staan nu weer vier molentjes in het gebied. De oude molen was in verval geraakt, maar kon dankzij een gift van een Texelse particulier worden vervangen. Het nieuwe molentje werd gebouwd door Paul Prins, vrijwillige molenaar bij Natuurmo numenten. Het is voor de natuur in Waalenburg van belang dat een deel van de polder piasdras blijft. De weidemolentjes reguleren de waterstand door water uit de sloot op het land te malen. Op de natte weiden broeden onder meer grut to, tureluur en scholekster. Om hen de tijd te geven hun jongen groot te brengen, wordt het gebied pas na 15 juli gemaaid. In Waalenburg, drooggelegd met het aanleggen van de Ruigendijk, bevindt zich het eerste stukje natuur dat Natuurmonumenten op Texel aankocht. Restanten van het voormalige kwelderlandschap zijn er te vinden in de vorm van oude kreken, waar zoutminnende planten als zeekraal en schorrekruid zijn te vinden. Door de polder loopt een wandelroute van ruim vijf kilometer. Triatleet Jasmijn van der Burg derde op NK Olympische afstand voor senioren Jasmijn van der Burg is zaterdag in Veenendaal derde geworden op het NK triat lon Olympische afstand (1/4 tri atlon) voor senioren. Jasmijn van der Burg werd derde, verrassend en zeer sterk om als 17- jarige in een sterk deelnemers veld en bij hoge temperaturen zo goed te presteren. Het was het derde NK waaraan de zeventienja rige atleet dit seizoen meedeed. Eerder al werd ze derde bij het NK junioren op de sprintafstand (750 m zwemmen, 20 km fietsen, 5 km hardlopen) en derde junior en acht ste overall op het NK sprintafstand voor senioren. Tijdens de wedstrijd heersten in Veenendaal tropische temperaturen en Van der Burgh kwam traag op gang, waardoor ze na het zwemmen flink moest aan zetten om haar drie voorgangers in te halen. Na een halve ronde flink doorfietsen, eindigde ze in de kop groep, met een voorsprong van 1.45 minuten. Tot ieders verrassing bleef de stand bij het hardlopen vrijwel ongewijzigd. De verwach ting was dat enkele deelnemers uit de staartgroep wel naar voren zou den komen. Dit gebeurde niet en de topdrie bleef ongewijzigd. Van der Burgh, die bij de laatste vijf honderd meter nog dacht te wor den ingehaald door een loper die achteraf een ronde achterliep, ein digde daardoor als derde bij de senioren. Haar zus Karlijn van der Burg knok te zich naar een mooie prestatie door enkele minuten sneller te zijn dan vorig jaar. Een fantastische prestatie, gezien het feit dat ze in maart een ongeluk heeft gehad waarbij ze meerdere breuken opliep en twee operaties moest onder gaan. Beiden worden getraind door triatloncoach Ferdinand Mulder. De KNRM, een groep badmeesters en Teambuiliding Texel hielden gis teravond een grote oefening voor de kust van paal 9. Volgens het scena rio sloegen rafts om op zee en moesten de opvarenden in veiligheid worden gebracht. Meer in de krant van vrijdag. Onze oud-collega is overleden. Hij heeft zich lang ingezet voor het beheer van de bos- en natuurgebieden op Texel. Wij wensen de familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Medewerkers van Staatsbosbeheer Texel

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3