s.y TEXELSE 3 COURANT Sven Amende DINSDAG 28 AUGUSTUS 2012 'Maar we weten dat de Ene hem zal koesteren in zijn armen' We moeten je loslaten Mijn lieve Sven Mijn lieve papa, mijn lieve lieve papa Antonius Jacobus Johannes Sven Amende Geboren op 2 mei 1972 Overleden op 26 augustus 2012 Intens verdrietig zijn we dat je afscheid van ons hebt genomen Marianne Amende - Noordzij Mark Sven is overgebracht naar de Landschapkamer van Uitvaartcentrum Texel, Bemhardlaan 147 in Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 30 augustus van 19.00 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op vrijdag 31 augustus om 13.30 uur in de R.K. Kerk, Molenstraat 36 in Den Burg. Aansluitend zal de familie Sven in besloten kring begraven. Wilhelminalaan 78 1791 AP Den Burg Hij was zo'n goed mens en voor ons een geweldige zoon, broer en oom Wat zullen wij hem missen Familie Amende Ton t en Els t Heidi en Rogier Sarah en V Familie De Wit Gerrit en Ria GertJan en Esther Noa, Jurre, Brin Joost en Ingrid Luc Sabine en Cor Maaike, Sander, Inge "Zo onwerkelijk, zoveel verdriet, niet te bevatten, dit kan toch niet" We kunnen het nog niet geloven.... Geschokt hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van Sven de man van onze collega Marianne. Wij willen Marianne, Mark en Emma heel veel sterkte toewensen bij het dragen van dit grote verlies en verdriet. Collega's van pcbs de Fontein en de Akker Leden van MR en OWG, Het bestuur van Stichting Kopwerk Je hart was gul en breed bood ruimte aan zo velen een ruimte die vaak overliep van warmte om te delen We zijn geschokt door het plotseling overlijden Sven Amende Wij wensen Marianne, Mark en Emma heel veel sterkte toe. Marlon, Jeroen en Veerle Hilde, Quinten, Lieke en Ole How fragile we are Wij wensen Marianne, Mark, Emma, familie Noordzij, familie De Wit en familie Amende heel veel kracht en sterkte met dit enorme verlies. Gosse en Cathy Berber en Barry Noah en Zoë Ons mooie lieve gezin is niet meer heel. Sven, onze jongen, heeft ons zo veel gegeven en was één van ons. Het zal nooit meer worden zoals het was, maar hij blijft wel voor altijd bij ons. Sven onze jongen onze zwager onze oom Clara en Leen Noordzij Wim en Dilly Coraline en Willem Coraline en Joost Sophie, Annelieke en Feline Kristianne en Hans Louise, Eline en Rosalie Rust in je hoofd, bedankt voor je vriendschap. Sven Amende Marianne, Mark en Emma heel veel sterkte toegewenst. Liefs, Wilfred en Petra Teun, Floor, Jet en Tess. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Sven Amende Sven maakte gedurende vele jaren deel uit van De Krim 1 en was voormalig bestuurslid van onze vereniging. Wij wensen Marianne, Mark, Emma en zijn familie alle kracht toe om dit verlies een plek te geven. Bestuur, spelers en leden van CZV De Krim Want dood is niet het laatste De liefde is sterker Maar weet je, Ze geeft soms ook Zoveel verdriet Kris Gelaude We zijn intens verdrietig, de broer van onze lieve vriendin is overleden. We wensen Marianne, de kinderen, familie Noordzij, familie De Wit en natuurlijk Heidi en Rogier alle vriendschap, liefde en kracht toe om het verlies van Sven te dragen. Nienke en Dimitri Lisette en Gerben Lotte en Ben Lieve Sven JJri%knoritBC^m Hulp, betrokkenheid, enthousiasme 3i4tüsJtfJ~dpj tLfipm ZjAeq&m ubAEBBiirdu/jiJn Je te moeten missen zal ons zwaar vallen. We wensen Marianne, Mark en Emma en familie heel veel sterkte. JtraGüp Ivto&ikré S^LbbS? A^elVtye Matthias en Corna Dag Sven We zullen je missen. Udo, Janneke, Thijs, Jesse en Marijn Nooit meer een onmogelijke goal met je verkeerde been Nooit meer even je man uit het oog verliezen Nooit meer een biertje en een schaaltje "happies" na de wedstrijd Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze trouwe teamgenoot en vriend Sven Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Marianne, Mark, Emma en naaste familieleden. Wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. CZV De Krim 1 Ammar, Daniël, Ivo, Jelle, Jeroen, Johan, Maurice, Pieter, Ron en Sander Met groot verdriet nemen wij geheel onverwacht afscheid van onze collega Sven Amende Met Sven verliezen wij een zeer gedreven en behulpzame collega. Zijn tomeloze inzet voor onze bank was bewonderenswaardig. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Marianne, Mark, Emma en verdere naaste familie. Namens directie, Raad van Commissarissen en medewerkers Rabobank Noord-Holland Noord Ronald Bleeker Mark Poldner Ronald Bruins Je was een fantastische collega en vriend. Wat zullen we je missen. Wij wensen Marianne, de kinderen en de naaste familie heel veel sterkte met dit vreselijke verlies Je collega's van Private Banking Marcel, Herma, Ellen, Ingmar, Jacob, Daniël, Arlette, Touria, Michel, Annette, Marleen, Daan, Simona, Ronald en Jeroen Vol ongeloof, lamgeslagen, verbijsterd en stil zijn wij door het overlijden van onze collega Sven We zullen je ontzettend missen! Marianne, Mark en Emma, familie en vrienden wensen we heel veel sterkte. Je Rabocollega's van kantoor Den Burg Met grote verslagenheid heeft de onderne mingsraad van de Rabobank Noord-Holland Noord kennisgenomen van het overlijden van voormalig voorzitter en bestuurslid Sven Amende Zijn betrokkenheid bij de bank en het personeel zullen we missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Ondernemi ngsraad Rabobank Noord-Holland Noord In verband met het overlijden van Sven Amende is het kantoor Den Burg van Rabobank Noord- Holland Noord vrijdag 31 augustus 2012 de hele dag gesloten. Bij zoveel verdriet schieten woorden tekort. Geschokt denken we met diep respect aan Sven onze vriendelijke en bescheiden buurman. We zullen hem missen in ons straatje. We denken aan zijn gezin en familie. Jullie buren. Langzaam ben je van ons weggegleden Elke dag 'n beetje meer Telkens werd je iets ontnomen Dat deed jou en ons zeer Het is 'n gemis, een stille pijn Dat je nooit meer bij ons zult zijn. Na een leven van liefde en zorg voor velen is overleden mijn lieve man, onze vader, grootvader en overopa Dirk van Heerwaarden De Koog, Den Burg, A 19 juli 1933 t 25 augustus 2012 Corrie van Heerwaarden-Schouwvlieger Ruud en Jannie Tim en Bianca, Jax Yvette en Mark Ilse en Wim Julia Floris Niels en Martine Ariane Isolde "Verpleeghuis Hollewal" Hollewal 2, Den Burg Dirk is overgebracht naar de Strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bemhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 28 augustus van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 29 augustus om 10.30 uur in de R.K. Kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend zullen wij Dirk begeleiden naar zijn laatste rust plaats op de R.K. begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: C. van Heerwaarden, Jonkerstraat 7, 1791 GN Den Burg. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Graag willen wij de medewerkers van "Verpleeghuis Hollewal" bedanken voor de liefdevolle verzorging van Dirk. Corrie van Heerwaarden, Kinderen en kleinkinderen. Langzaam ben je van ons weggegleden De man van vroeger moesten wij laten gaan Nu rust je in alle vrede En danken we je voor alles wat je hebt gedaan Dirk van Heerwaarden We hebben afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom. Thijs (in herinnering) en Lies Hanna en Willem (in herinnering) Corrie en Jack Jaap en Lies Jos en Siem (in herinnering) Riet en Mart Jan en Willy Annelies en Jan Kees en Elly Neven en nichten We wensen Corrie en de kinderen heel veel sterkte. Dirk In onze herinnering blijf je zoals je was Henk en Nel Het vervolg van de familieberichten vindt u op pagina 8.

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3