Rabobank nieuws m TEXELSE 4 COURANT Het nieuwe DigiZln. Het antwoord op uw woonvragen Hoe krijg ik mijn huis verkocht? Tesselhuus krijgt fiets Raboton Ledenvoordeel Sponsorovereenkomst Wielersport Texel en Rabobank Noord-Holland Noord Uitnodiging bijeenkomst 'Succesvolle Koude Acquisitie' Volg ons op VRIJDAG 7 SEPTEMBER 2012 Husqvarna. Kettingzagen v.a. €179,-. Heggenscha- ren v.a. €179,-. Bos- en taludmaaiers v.a. €389,-. Tatenhove BV, IJsdijk 11, Oudeschild. Tel. 313809. Praktijk Kai Ho Den Hoorn. Cranio-sacraal, Chi Neng Qigong: diepe ontspanning loslaten van klachten. 06-36398989. www.kaiho.nl keeshinbanden.nl Brocante en Aanwer- wante Seizoensverkoop bij Piëta en Marion, zater dag 8 sept. vanaf 10.00 tot 17.00 uur, Zanddijk 2, „Akiab" U bent vanaf woensdag 12 september weervan harte welkom in 't Proefkonijn U kunt reserveren via onze website www.osg/proef- konijn.nl of telefonisch: 0222-312121. Voor een liefdevolle en troostrijke invulling van begrafenis- of crema tieplechtigheid: Liesbeth Roeper, 06-22864560 www.zilt-tij.nl Boek nu uw winterzon- of wintersportvakantie bij Holland International Reisbureau at Home! Profiteer nu van de hoog ste vroegboekkortingen. Tel: 06-50822045 Mail: addy.van.tatenhove@reis bureauathome.nl Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis, e.d. Tatenhove, Oudeschild, tel. (0222) 313809. (IM-Texelaartje) Auto Service Centrum Maricoweg 3, tel. 315588. Sóntepet ie/Brocante geopend van maandag t/m zaterdag van 10.30 - 16.30. Dinsdag gesloten. Warmoesstraat 81Den Burg. Gebakken zeetong in de boter. Havenrestaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C. Stolk voor re servering, 319310. Verbouwen, renoveren of opknappen? Dat wilt u goed gedaan hebben. www.rhtbouw-texel.nl 06- 38935253 Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assurantiekantoor Bre mer, Oosterend, tel. 0222- 318221. Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Sterretje gezocht! GlasGarage Texel Tel: 0222 - 32 1 5 1 5 Boek nu uw Herfst- o f Kerstvakantie bij Addy van Tatenhove van Hol land International Reis bureau at Home Tel: 06-50822045 mail: addy. van.tatenhove@reisburea uathome.nl September actiegratis tas muis antivirus pak ket bij aankoop van een laptop: TCA Maricoweg 37a Gebruikte fietsen in alle soorten en maten. Fiet- sinn De Koog (Nikadel 75). Tel. 317841 www. fietsenoptexel.nl Ooievaar huren? Huu r onze ooievaar voor ir tuin of de 3 D ooievaa r voorop het ra a €1,25 per dag bij Mediabu reau Langa/eld de Rooy, Spinbaan 6, tel. 362600. Heeft u schade of bent u op zoek naar een andere auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautopa- gina.nl Boot caravan-etc. www. caravan stalling-texel.nl tel. 06-27617204 bgg. 06-51827611 w ww. texel sea u to pa gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! Nieuwe computer of lap top nodig? Kijk dan eens op www.computerwinkel- texel.nl Tegelshowroom De Te- gelmeester, geopend op afspraak, 06-22288683. Krukas 3, Oudeschild. Jef frey Kooger en Erik Wuis. Brocante en Aanwer- wante Seizoensverkoop bij Piëta en Marion, zater dag 8 sept. vanaf 10.00 tot 17.00 uur, Zanddijk 2, „Akiab" Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis, e.d. Tatenhove, Oudeschild, tel. (0222) 313809. w ww. texel sea ut o pa gina. nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! We geven kleur aan de coöperatie. Dat is het idee. Rabobank Noord-Holland Noord Postbus 106,1780AC Den Helder T (0223) 67 31 00 E communicatie@nhn.rabobank.nl lwww.rabobank.nl/nhn Rabobank RABO Activiteitenkalender 2012 Welke activiteiten organiseren wij, sponsoren wij of zijn wij aanwezig? Last Minute Summer Event 1 september DigiZIN editie 2 7 september Texel Culinair 14,15,16 september Heldair Show Maritiem 15 september Bijeenkomst voor klanten; thema Koude Acquisitie 26 september Texel Halve Marathon 30 september Ap-Art musicals presenteert:'Amerika, Amerika' 3 t/m 24 november De gasten van het Tesselhuus kunnen, door een donatie van de Raboton, gebruik maken van een duofiets met trapondersteuning. De prachtige elektrische duofiets werd op 3 juli over handigd door de leden van de commissie Raboton en leverancier en mede-sponsor Erwin van der Linde van Bike Total. HenkVeldhuijzen had metéén van zijn pupillen de primeur. Zij maakten de eerste rit met de in Rabobank oranje gespoten fiets. Door de luxe uitvoering met speciale stoel kunnen ook mensen met een ernstige handicap meerijden. Heeft uw vereniging of stichting ook een grote wens? Op onze website www.rabobank.nl/nhn kunt u lezen wat de voorwaarden zijn. In oktober vergadert de commissie Raboton over de nieuwe aanvragen. U heeft tot eind september te tijd om uw aanvraag in te dienen. Onze leden ontvangen op 7 september het nieuwe DigiZln in hun mailbox. Deze keer leest u bijvoorbeeld over topsporter en onder nemer Sjaak van den Berg, de eilandschatten in deTexelse een interview met Den Helder Airport directeur Conny van de Hoff en de 4 jonge talenten van het Rabo Talentfonds. Wilt u DigiZln ook ontvangen? Word dan lid van onze bank. U ontvangt dan elk kwartaal dit digitale ledenmagazine. Hierin interviews met lokale bekendheden, verhalen van ondernemers, initiatieven uit onze regio en mooie (lokale) aanbiedingen. Hoe krijg ik mijn huis verkocht? Bij de verkoop van uw huis is het bepalen van een goede vraagprijs belangrijk. Huizen die meteen met een scherpe vraagprijs in de markt worden gezet, hebben uiteindelijk een hogere verkoopprijs dan huizen die starten met een hoge vraagprijs die stapje voor stapje wordt verlaagd. Zo blijkt uit onderzoek van NVM. Hoe bepaal ik een goede vraagprijs? U kunt bekijken hoe snel en voor welke prijs de huizen in uw buurt verkocht worden. Daarnaast kunt u een goede vraagprijs vaststellen door een taxatie rapport te laten maken. Schakel hier voor een onafhankelijke taxateur of makelaar in. De marktwaarde die in het rapport naar voren komt, kan worden gebruikt voor het bepalen van een reële vraagprijs. Meestal ligt deze prijs dicht bij de WOZ-waarde. Daarnaast helpen onder andere een nette en uitgebreide brochure en een goed opgeruimd huis ook bij de verkoop van uw huis. Wilt u meer informatie of heeft u een andere (woon)vraag? Kijk op www.rabobank.nl/woonvragen. Rabobank Noord-Holland Noord heeft regelmatig aanbiedingen voor haar leden. Bent u wel klant, maar nog geen lid? Word dan lid van onze bank en profiteer van vele voordelen. Kijk voor meer informatie over het lidmaatschap of de aanbieidngen op onze website www.rabobank.nl/nhn. Korting bij Ecomare 15% korting bij Ecomare op (V Rabobankpas. De korting is geldig tot 1 februari 2013. Korting op kaarten voor HEMA de musical Bij schouwburg De Kampanje krijgt u op vertoon van uw Rabobankpas 10,- korting op uw toegangsbewijs voor HEMA de musical op zaterdag 17 zondag 18 november 2012 om 20.15 Max. 4 kaarten per persoon. Op reeds gekochte kaarten wordt geen geld teruggegeven. Korting op het boek Tel je geld U kunt het boek bestellen voor 9,95 i.p.v. 12,95. De verzendkosten zijn gratis. Op www.teljegeld.nl kunt u het boek inzien. Bestel het boek door een e-mail te sturen o.v.v. Rabobank actie naar info@teljegeld.nl. Het boek wordt dan binnen 5 werkdagen naar u toegestuurd. Deze aanbieding is geldig tot en met 30 november 2012. Maak kans op een rondleiding Kijkje achter de schermen op Den Helder Airport? Maak kans op een persoonlijke rondleiding voor twee personen. Doe mee aan de prijsvraag op www.rabobank.nl/nhn en kijk bij het menu ledenvoordeel. Op 1 oktober 2012 ondertekenen directievoorzitter Ronald Bleeker en voorzitter Leo Timmers een sponsorcontract tussen Rabobank Noord-Holland Noord en Wielersport Texel. Deze ondertekening is het begin van een sportieve samenwerking. Wielersport Texel zet in op de breedtesport, met als doel zoveel mogelijk mensen actief op de fiets te krijgen, waarbij het plezier de boventoon voert. Samen in beweging. Dat betekent overigens niet dat talent verloren gaat bij Wielersport Texel. Binnen de vereniging zijn er volop moge lijkheden voor (jong) talent om zich verder te ontwikkelen. De jeugdleden worden intensief begeleid door actieve en ervaren trainers. En juist dat vindt de Rabobank zo belangrijk. Want wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. De Rabobank ondersteunt graag wielertalent. Wij steunen niet alleen profs, maar juist ook recreatieve fietsers. Want wij geloven datje samen meer bereikt dan alleen. Daarom staat de Rabobank niet alleen aan de finish bij succes, maar zijn we er al bij de start. w.rabobank.nl/nhn leest u is sponsorbeleid. Zelf een aanvraag indienen voor sponsoring kan ook via deze website. Koud Gcêêcu: Gm... U als ondernemer weet als geen ander dat het succesvol werven van nieuwe klanten noodzakelijk is voor de groei en bloei van uw bedrijf. Als bank vinden wij het belangrijk om de economische vitaliteit in de regio te ondersteunen. En te versterken. Dit is logisch gezien onze coöperatieve achtergrond. Wij helpen u graag daarbij en nodigen daarom u van harte uit voor de bijeenkomst 'Succesvolle Koude Acquisitie'op woensdag 26 september vanaf 18.30 uur op ons hoofdkantoor. Hoe werft u nieuwe klanten voor uw onderneming? Wij hebben dé specialist in Nederland op het gebied van koude acquisitie voor u uitgenodigd; Drs Victor Bonke. Hij geeft een 1,5 uur durende presentatie, waarbij u en de vraag hoe u nieuwe klanten kunt werven centraal staan. Vanuit ruim 25 jaar ervaring gaat hij in op de zeven ingrediënten voor'koude acquisitie'. Aanmelden voor de bijeen komst'Succesvol Ie Koude Acquisitie' Bent u benieuwd of dit dé aanpak is die past bij het nieuwe verkopen? Of wilt u duidelijke tips en structuren leren voor de aanpak van koude acquisitie? Meld u dan aan voor deze bijeenkomst. We hebben plek voor 180 personen. Vol vol! Let wel op, dat klanten van Rabobank Noord-Holland Noord voor gaan. U kunt zich aanmelden via onze website www.rabobank.nl/nhn. Succesvolle koude acquisitie I Wilt u op de hoogte zijn van de laatste nieuwtjes? Rabobank Noord- Holland Noord is ook op Twitter aanwezig. Volg ons via @rabonhn. Rabobank Noord-Holland Noord. Een bank met ideeën www.rabobank.nl/nhn

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 4