Mega-Bike-Fes 15-16 September f&g/K T TEXELSE 4 COURANT Keukencentrum Texel SVO wint wedstrijd met twee gezichten 4< EDIT IE DINSDAG 11 SEPTEMBER 2012 "Ik zal met vreugd in 't huis des Heren gaan". Psalm 116:11 oude berijming De Heer heeft thuis gehaald onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Jacob Stark Weduwnaar van Henny Roeper 26 januari 1925 t 8 september 2012 Catrina en Arie Martha en Rob Frans en Ineke Wil en Jan Jacqueline en Rob Els en Koen Mirjam en Leon Kleinkinderen en achterkleinkinderen Kogerstraat 98 1791 EV Den Burg Vader is thuis. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 11 september van 19.00 tot 20.00 uur aan huis. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 12 september om 13.30 uur in de Doopsgezinde Kerk, Kogerstraat 18 te Den Burg. Aansluitend zullen wij vader begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene be graafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg, waar tevens gelegenheid is ons te condoleren. Correspondentieadres: F. Stark, Burgemeester van Lithstraat 11,1911 AN Uitgeest. Graag willen wij het personeel van 'Verpleeghuis Hollewal' bedanken voor de uitstekende verzor ging van onze vader en opa. familie Stark Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, groot- en overgrootvader CORNELIS JAN KALIS Kees Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. R. Kalis-Timmer Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen Gebakken zeetong, in de boter. Havenrestaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C. Stolk voor re servering, 319310. Auto Service Centrum. banden, uitlaten, accu's. Tel. 315588. Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe KiekeSchilderweg 251a, Oudeschild. www.effekie- ke-texel.com. Tel. 321113 of 06-53898264. Juridisch Edward v; 316448. Van Nu naar Beter www. twister-coaching.nl Bomen vellen en snoeien. Bel Dennis Witvliet boom- en groenonderhoud. Tel. 319721, na 16.00 uur. September actie gratis tas muis antivirus pak ket bij aankoop van een laptop: TCA Maricoweg 37a U bent vanaf woensdag 12 septemberweer van harte welkom in 't Proefkonijn. U kunt reserveren via onze website www.osg/proef- konijn.nl of telefonisch: 0222-312121. Wil je rust in een vol hoofd, grip op emoties? www. twister-coaching.nl Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Heeft u schade of bent u op zoek naar een andere auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautopa- gina.nl Juridisch Bureau Edward van Bommel: advies en bijstand, 316448. Bang, verdrietig, boos, onzeker, gestresst? Wil jij weer grip? www.twister- coaching.nl Ooievaar huren? Huur onze ooievaar voor in de tuin of de 3 D ooievaar voorop het aam voo r €1,25 per dag bij Mediabu reau Langeveld de Rooy, Spinbaan 6, tel. 362600. www.texelseautopa- gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! 21 sept. zijn er jonge hen nen, u kunt nog bestellen. K. de Ridder, tel. 319497. De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. Met de Texelstroom (1906) üt de tijd vallen. Donderdag zeilen we, 14- 17 u. Droog, wolkje, W4. €22,50. Bel 06-26 414 284. Alliance Francaise start Auto Service Centrum, op 2 en 4 oktober met Maricoweg 3, tel. 315588. een cursus Frans op verschillende niveaus. Aanm./inl. bij Marion Bar- th, barthsmit@planet.nl/ www.alliancefrancaise.nl Keukencentrum Texel biedt een unieke combinatie van keukenshowroom met kookwinkel en kook- studio. Een complete beleving op kookgebied. Keukens en koken zijn onze passie, die wij graag met onze klanten delen. Op zaterdag geven wij met ons team kookdemonstraties en kookworkshops met gebruik van Texelse Producten. Wij zijn op zoek naar een commercieel/administratief medewerker m/v - commerciële taken: advies en verkoop kookwinkel, klantgericht: met passie, enthousiasme en vak kennis (interne opleiding) klanten voorlichten op kook- en keukengebied (ook in de Duitse taal) met oprechte interesse in de klant. kookdemonstraties, - gezamenlijk verzorgen v£ workshops en beurzen. - administratieve taken: o.a. verantwoordelijkheid over beheer en inboeken van kas, bank, debiteu ren, crediteuren, voorraadbeheer en bijhouden webshop kookwinkel. Ervaring met computerboek- houden gewenst, kennis van Exel en Word vereist. Ben je een kookliefhebber, loyaal, flexibel, positief ingesteld en bereid om te leren? Dan bieden wij je een leuke afwisselende baan van 4 dagen per week (ind. zaterdag) bij een uniek bedrijf I Stuur vóór 19 september a.s. je gemotiveerde sollicitatiebrief met cv en pasfoto t.a.v. Marjet van der Vis, Bernhardlaan 186,1791 XJ Den Burg Texel of per e-mail naar: info@keukencentrumtexel.nl Kookwinkel - Keukens - Kookstudio SVO heeft zaterdag op eigen veld een knappe overwinning behaald tegen Velsen. Het was een wedstrijd met twee gezichten. Voor rust hadden de gasten een groot overwicht, erna maakte eigenlijk alleen de thuisploeg aan spraak op de winst. Het werd uiteindelijk 3-2. Ondanks het (te) lange gras kenmerkten goede en snelle combinaties in de eerste helft het spel van Velsen, dat met een nieuw en jong team in de vijfde klasse van het zaterdagvoetbal debu teerde. De bezoekers slaagden er steeds in op het middenveld iemand vrij te spelen, waardoor de Oosterenders van het kastje naar de muur wer den gespeeld. Al na drie minuten werd het 0-1, toen een schot doel trof. In het vervolg mochten de gastheren van geluk spreken dat keeper Ste fan Tijsen een paar uit stekende reddingen ver richtte, anders was de achterstand al bij rust onoverbrugbaar geweest. Hoe anders was de twee de helft. SVO koos ervoor om een verdediger door te schuiven en achterin één-op-één te gaan spe len, om - zoals dat in het voetbal heet - meer druk naar voren te zetten. Dit resulteerde al na enkele minuten in de gelijkma ker, toen de bal uit een goede voorzet van Mar tij n Drijver bij de tweede paal tot door Jeroen Abma tot doelpunt werd gepromoveerd. SVO zette door en cre- eerde enkele goede kan sen. Het succes begon opnieuw bij Martijn Drij ver, die vanaf de rechter kant een voorzet gaf, waaruit Klaas Zuidewind meedogenloos raak schoot: 2-1. Nadat de Oosterenders een paar keer verzuimden een der de treffer te scoren, werd het zomaar uit het niets 2-2. Eén van de gasten loste een ongevaarlijk schot, waarna Tijsen de bal onder zich door liet rollen. Zuur voor de SVO- keeper, die in de eerste helft zijn ploeg met prima reddingen op de been had gehouden. Groot was dan ook de vreugde bij de doelman en de andere Oosterenders toen invaller Chris Ellen tien minuten voor tijd zijn snelheid benutte, vanaf de rechterkant uitstekend voorzette en Ruud Hof de bal snoeihard via de onderkant van de lat in het doel schoot: 3-2. Toen de scheidsrechter na negentig minuten het laatste fluitsignaal gaf, was de opluchting bij iedereen van de thuis ploeg enorm. 'Een wedstrijd met twee gezichten', oordeelde ook trainer Kremer. 'In de eerste helft werden we tactisch overrompeld. Ik had ervoor kunnen kiezen om een aanvaller terug te halen, maar koos ervoor om achterin één-op-één te gaan spelen. Met alle risico, maar het team heeft het goed opgepakt en dit heeft ons uiteinde lijk ook de overwinning gebracht. De eerste drie punten zijn binnen.' Nikaüel 75 De Koog Zaterdag a Zondag van 9:00 tot 17:00 Mambo Alle grote A merken Van stadsfiets tot sportfiets Het budgetplein Uitgebreid assortiment inruil en gebruikte fietsen Actie's Profiteer van onze scherpe aanbiedingen op op Opruiming Diversen elektrische fietsen en stadsfietsen uit de verhuur Groot assortiment E blkes Maak eens een proefrit op een van onze demomodellen Wielersport Texel Tijdens de fietsshow kunt u zich aanmelden voor de mountainbike opstapdag Voyager AUvio 1 Twist Go Power 03 bik? I Avantgarde Qcummj: Ultimo CS3 ■f Wielersport Lizard 20 E - Light ,J£,a Gazelle© KOC3A- SftaArr QLUiC Q

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 4