iCATINI TERM| 201 »i Kinderen kokkerellen in Klif 12 'Alsof je leven ervan afhangt' 3 COURANT TEXELSE Familieberichten Veel fijne herinneringen, verachten de smart. Voorgoed uit ons midden, maar niet uit ons hart. In alle rust is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Johanna Theodora Dijt-Witte Hanny ft 30 januari 1933 112 oktober 2012 Lyda en René Guido, Elise, Jarno Paul en Cora Schoolstraat 27 1794 AS Oosterend - Texel Moeder is overgebracht naar de Landschapkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 17 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaart centrum. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 18 oktober om 12.00 uur in crematorium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Aansluitend komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gelegenheid is ons te condoleren. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een vrij kort ziekbed is overleden onze schoonzus Hanny Dijt-Witte Theo en Ria Anneke en Wout Heden ontvingen wij het droeve bericht dat ons trouwe en enthousiaste lid Hanny Dijt- Witte Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Koersbalvereniging "Strender koers" INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN €7,50 tot en met 3 regels. Per regel meer €2,50 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €14,50 excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. "Morgen ben ik de bruid" 12.00 uur Gemeentehuis Texel. Schuurverkoopü! Op zaterdag 20 oktober, Mo lenlaan 36, de Cocksdorp. Van 13.00 tot 17.00 uur. Mabel en Margaret. Deze maand een Micro der mabrasie behande ling voor 69,= ipv 79,=. Schoonheidssalon Els van der Slikke, Noord wester 50, tel. 314287 Nieuw! Elke zondag 'Fly Tea' v.a. 11.00 uur. Zoet, hartig en gezellig. 16.50 p.p.; met kans op een gratis rondvlucht! Restaurant De Horizon (vliegveld). Graag res.: tel. 311313. Info: www. restaurantdehorizon- texel.nl. Djembéles van Severin 06 - 209 888 35. Kunsthuystexel.nl Ooievaar huren? Huur onze ooievaar voor in de tuin of de 3 D ooievaar voor op het raam voor €1,25 per dag bij Mediabu reau Langeveld de Rooy, Spinbaan 6, tel. 362600. Gebakken zeetong, in de boter. Haven restaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C. Stolk voor re servering, 319310. Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe KiekeSchilderweg 251a, Oudeschild. www.effekie- ke-texel.com. Tel. 321113 of 06-53898264. Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. Bomen vellen en snoeien. Bel Dennis Witvliet boom- en groenonderhoud. Tel. 319721, na 16.00 uur. Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. Auto Service Centrum. banden, uitlaten, accu's. Tel. 315588. Heeft u schade of bent u op zoek naar een andere auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautopa- gina.nl Met veel verdriet omdat zij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder Gertrude Hlawatschek-Keijser Sinds 1998 weduwe van Heinz Hlawatschek ft 26 november 1920 112 oktober 2012 René Horst-Peter "Verpleeghuis Hollewal" Hollewal 2, Den Burg We hebben onze moeder in besloten kring begraven op de algemene begraafplaats van Den Burg. Correspondentieadres: R. Hlawatschek Witte Kruislaan 3 1791 EG Den burg Graag willen wij het personeel van het "Verpleeghuis Hollewal" bedanken voor de uitstekende verzorging van onze moeder. 13 oktober 2012 hebben wij afscheid genomen van onze lieve tante en fijne schoonzus Betty Witte-Groot echtgenote van Co Witte f Wij zijn dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft mogen betekenen. Familie Witte, "Agneshoeve" In de zomer is het warm In de winter is het koud, Maar jij blijft een vader van goud! Pappa is niet meer in ons midden... Het grote gemis is begonnen... We halen echter heel veel kracht uit de vele vormen van belangstelling die u heeft getoond, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze lieve pappa, zoon en broer JAN Wij willen u daar heel hartelijk voor bedanken. Lotte Saar Pieter familie De Wit Texel, oktober 2012 "Morgen ben Ik de bruid" 12.00 uur Gemeentehuis Texel. De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. w ww.texel sea ut o pa gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! Te koop wegens omstan digheden: partij haard- hout gekloofd, gedroogd, €40,- per m3. Tel. 06- 26321878. "Morgen ben ik de bruid" 12.00 uur Gemeentehuis Texel. Bridgeclub Groot-Slem bedankt haar sponsors: Wol-fabriek, Ruth de Ruwe, Nauta Boek, Bakkerij Tim mer, Jan de Wit, VVV, Blokker, Teso, Kaapskil, Jumbo, Van Beek Viscen- trum, Oranjerie, Moorman Slagerij, Cadeau shop v.d Meer, Bierbrouwerij, We- zenspyk, Cocky's kapslon, mediabureau L&R, Slagerij Beverdam, Cadeau shop. Stichting Kerken en Minima Texel Hulp aan Texelaars in financiële nood Spangerweg 10 1793 EH De Waal Tel. 31 29 83 Bankrek. 36.25.99.343 De deelnemers waren geconcentreerd bezig tijdens de kookworkshop in Klif 12. (Foto Job Sche 22 kinderen kwamen zaterdag af op het Film Food Festival in Klif 12. Onder leiding van Annette van Ruitenburg en juniorkok Xander van Boven maakten de kinderen een tomatenburger, een pizza en tiramisü. Daarna werd de film Ratatouille geke ken. De kinderen werkten tijdens de workshop met een grote verschei denheid aan producten. 'Ik wil ze al op jonge leeftijd laten kennis maken met zoveel mogelijk verschillende smaken en producten. Ik heb daar om gekozen voor producten die ze zelf misschien niet zo snel zouden kiezen', vertelt Van Ruitenburg. Zo stonden onder meer gele wortel, brandnetelkaas, rode biet en moz zarella op tafel. De deelnemers gingen vol enthou siasme aan het werk en werden van advies voorzien door Xander van Boven. De jonge Texelaar deed deze zomer mee aan het program ma Junior Masterchef van SBS6 en is ter voorbereiding daarop in de leer geweest bij Van Ruitenburg. Van Boven mag nog niet vertellen hoe het programma verlopen is, omdat de uitzendingen pas net begonnen zijn. Zaterdag was de eerste uitzending en hij schaarde zich bij de laatste zestien. Van Boven toonde zich in Klif 12 alvast een ware masterchef. Hij liep al aanwijzingen gevend en diri gerend rond, terwijl hij zich onder tussen bezig hield met de voorbe reidingen van de volgende gang. 'Misschien kun je dat beter iets dunner snijden', raadt hij een jon gen aan die de stukken paprika op zijn pizza zo groot snijdt dat ze bijna de hele bodem vullen. De jongen neemt de tip ter harte en Van Boven loopt tevreden verder. Texelse afvaardiging op Golden Age Gym Festival Onder de tweeduizend deelne mers aan het Golden Age Gym Festival dat van 30 september tot 6 oktober in Montecatini Terme in Italië werd gehouden, bevonden zich ook negen Texelaars. De Nederlandse delegaie bestond uit 110 deelnemers van vijftig jaar en ouder, gekleed in broeken geleverd door Sportshop Texel, bedrukt door 53 graden Noord, dat ook de rugtas sen had geleverd. De Nederlandse gymnasten gaven twee demonstra ties en verdienden daarmee een van de drie wildcards voor de galavoor stelling. De Mareis zet zegereeks voort De jeugd U18 van basketbalver eniging De Mareis zet de zege reeks voort en blijft dankzij een overwinning van 63-39 op De Hoppers uit Heerhugowaard ongeslagen. Op papier was De Hoppers een iets mindere tegenstander, maar het verschil blijkt altijd pas op het veld. De Mareis ging scherp van start en had al tijdens het eerste kwart een voorsprong van zes pun ten. Het tweede kwart verliep wat rommelig, maar ook dat werd win nend afgesloten. De verdediging stond goed, maar toch wist De Hoppers ook enkele punten te maken. Toen er na wat tactische aanpassingen op de kop niemand meer doorkwam, kon enkel nog 'vooruit' gedacht worden. Joost Venneker was weer topscorer met 30 punten en samen met Jorik Heijenk goed voor 49 punten. De Mareis speelde ondanks de vele persoonlijke fouten van De Hop pers geconcentreerd en bleef vol gens coach Venneker terecht ongeslagen. Tachtig seconden gratis winkelen. Dat is de hoofdprijs die de super marktketen Spar ter gelegenheid van het 80-jarig bestaan onder haar klanten verloot. Wie de afge lopen weken boodschappen had gedaan, hoefde niet meer te doen dan zijn of haar naam achter op het kassabonnetje te zetten en dat in een grote bus te doen. Vorige week werd de bus omgekeerd en werd er één winnaar uit getrokken. Bij Goënga in Den Hoorn was dat Sietske Bakker, die gisteren tegen sluitingstijd haar rondje mocht doen. Ze had er aanvankelijk haar bedenkingen bij. 'Win je een prijs, moet je je van een slechte kant laten zien door heel inhalig langs schappen met levensmiddelen te rennen alsof je leven ervan afhangt.' Waarna ze vervolgde met: 'Ik moet de lol er maar van in zien.' Daar slaagde ze uitstekend in. Aange moedigd door tientallen dorpsge noten vloog ze schaterlachend door de supermarkt, in een hoog tempo haar karretje vol werpend. Bij de kassa van Joke Geertsema bleek ze voor €115,- boodschap pen te hebben gedaan. Ze werd er opgewacht door echtgenoot Johan. 'Ik heb maar vast wat gehakt gehaald. Als ze dat vergeet, hebben we vanavond in ieder geval te eten(Foto Joop Ftommets)

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3