TEXELSE 3 COURANT Nieuwe stijl! VRIJDAG 19 OKTOBER 2012 Splijt een stuk hout en ik ben daar. Til een steen op en jullie zullen mij vinden. Thomasevangelie Na een periode van verbondenheid met alle mensen die hem dierbaar waren, is overleden onze lieve, zorgzame, eigen wijze Piet Bakker Schapenboer op De Waddel Den Hoorn, 20 augustus 1942 Den Burg, 116 oktober 2012 Hanna Bakker-Zoetelief Rob en Heidi Jens, Marit, Esra Jan-Willem en Sonja Guus, Fleur llone en Sven Tygo De Waddel Westergeest 4 1791 LJ Den Burg Piet is thuis. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 19 oktober van 19.00 tot 21.00 uur op De Waddel. De afscheidsmis zal worden gehouden op 20 oktober om 11.30 uur in de R.K. kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend zal Piet in besloten kring worden begraven op de Begraafplaats van Oudeschild. Verdrietig, maar met veel goede herinneringen, hebben wij afscheic moeten nemen van mijn zoon en onze broer Piet Achter onze tranen schuilt de glimlach van de herinnering Ons medeleven gaat uit naar Hanna en de kinderen. J.R Bakker-Verberne J.C. Bakker t Jan en Maria Albert en Ineke Marry en Toon Willem Anneke en Jan T Edwin t Gretha en Joop Kees en Janna Louis en Tineke Martha en Hank Gerard en Janka neven en nichten Midden in het landschap staat een bosje, er heerst rust en stilte, alleen het gekwaak van eenden op de kooiplas is te horen. Veelal verborgen en nauwelijks bereikbaar wordt hier een bijzonder ambacht uitgeoefend. Het is een zeer oud vak, het kooibedrijf. Piet Bakker De eendenkooi van De Dames Dijt was jouw plek. Vol enthousiasme heb je hier het eeuwenoude kooikervak uitgeoefend. Bedankt. Natuurmonumenten Texel Piet Er zijn geen woorden voor een ziekte je streelt zijn wang, je ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch zijn we dankbaar voor het einde, dat na een moedig strijden kwam en niet alleen zijn leven, maar ook zijn lijden overnam. Jan-Klazien, Jo-Jowie, Jan-Tiny, Cor-Vrouke Wij hebben mooie herinneringen aan onze jeugd op de boerderij bij ome Piet. In de zomervakantie schoffelen tussen de bieten, stiekels hakken, hooien, koude vlierbloesemsap en cake van tante Hanna. Wij denken er met veel plezier aan terug, het was een goede tijd. Bedankt ome Piet Alfred en Sam-Peter Lieve ome Piet We zullen u missen. We wensen tante Hanna en de kinderen heel veel sterkte. Anja, Linda en Ap, Greta en Martin, Henk en Daniëlle, Marco en Esther, Natascha en Arjan, Mariska, Monica en Peter, Gerda, Marja en Niels. Na een oneerlijke strijd is toch nog onverwachts de vader van onze vriend overleden. Een zeer bijzonder persoon en een pracht mens. Rust zacht Piet We wensen Jan Willem en Sonja, Hanna en de rest van de familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Ruud - Marleen Yvo - Nicole Roel - Suzanne Peter-jan - llona Ewoud - Susan Bas - Juul Mark - Miranda Marcel - Veronique Rik - Magda Merlijn - Marieke Heden ontvingen wij het droevige bericht dat is overleden Piet Bakker Hij was het middelpunt van onze buurt. Hoeder van schapen en van het landschap van de Hoge Berg. We zullen hem enorm missen. Hij zal in onze harten en als legendarisch figuur in de cultuur voortleven. Wij wensen de familie veel sterkte toe. De buren van de Hoge Berg, Jan en Ina Swier en Gatske Folkert, Rienks Wiebe en Tineke Cor en Margriet Ton Rutger en Marianne Jan en Ineke Gerhard en Hans Henk en Corrie Hein en Gosia Bas Leon en Thalia Na een arbeidzaam leven, is in volle overgave en voorzien van het Heilig Sacrament, van ons heengegaan onze lieve, zorgzame en betrokken zwager en oom Willem Bakker "de Kapberg", 23 februari 1925 t "Gollards", 17 oktober 2012 Tot de laatste dag had hij oprechte belangstelling voor ons allen. C.A. Witte J. Bakker-Smit M. Bakker-van Leeuwen neven en nichten Willem is overgebracht naar de Landschapkamer van Uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147, Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren voorafgaand aan de dienst op maandag 22 oktober van 12.45 uur tot 13.15 uur in de R.K. Kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. De uitvaartdienst zal aansluitend plaatsvinden om 13.30 uur in bovengenoemde kerk. Na afloop van de dienst zullen wij Willem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats aan de Keesomlaan te Den Burg. Na de begrafenis is er tevens de mogelijkheid om de familie te ontmoeten in het Uitvaart centrum. Correspondentiead res: Lia Bakker, Hemmerweg 22,1797 RC Den Hoorn. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Graag willen wij het personeel van de "Gollards" en de betrokken huisartsen bedanken voor de liefdevolle verzorging! Familie Bakker Langs deze weg willen wij graag iedereen bedanken voor de belangstelling en het hartelijk medeleven dat wij na het overlijden van LENIE RUS hebben mogen ontvangen. De bezoekjes, bloemen, kaarten, brieven en telefoontjes hebben ons de afgelopen tijd veel steun en troost gegeven. Uit aller naam: Rinse, Ton en Ard Rus Archief even niet bereikbaar De openbare akten van de burger lijke stand die bij de gemeente in het archief liggen, zijn de komende zes tot acht weken niet beschik baar. De stukken worden door een gespecialiseerd bedrijf gescand en gedigitaliseerd. De bedoeling is dat de documenten vanaf begin vol gend jaar integraal digitaal beschik baar zijn. Het digitaliseren van de akten is een belangrijke stap in het toegankelijker maken van de histo rische archieven van de gemeente. Te koop wegens omstan digheden: partij haard- hout gekloofd, gedroogd, €40,- per m3. Tel. 06- 26321878. Bespaar tijd en zorgen. Besteed uw administra tie uit aan www.banc- kenadvies.nl of bel 06- 52777886. KEESHINBANDEN.NL Voor een liefdevolle en troostrijke invulling van begrafenis- of crema tieplechtigheid: Liesbeth Roeper, 06-22864560 www.zilt-tij.nl Husqvarna. Kettingzagen v.a. €179,-. Heggenscha- ren v.a. €179,-. Bos- en taludmaaiers v.a. €389,-. Tatenhove BV, IJsdijk 11, Oudeschild. Tel. 313809. 18 november Zwarte Markt Manege Aken- burg, deur open vanaf 10.00 uur, toegang €1,- volwassenen, kinderen tot balkhoogte €0,50. Gebakken zeetong, in de boter. Havenrestaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C. Stolk voor re servering, 319310. Tijdelijk ruimtegebrek? Opslagruimtes op maat. www.flnishboxtexel.nl Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. Vermist sinds 17-10 uit steegje tussen Zegel en Tromp: fiets, mountain- bi ke Cube Analoge, kleur wit/oranje. P. Tromp, tel. 315238. Schuurverkoopü! Op zaterdag 20 oktober, Mo lenlaan 36, de Cocksdorp. Van 13.00 tot 17.00 uur. Mabel en Margaret. Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. Hypotheek Atijd de bes te deals. Waaijer Advies 315207 Djembéles van Severin 06 - 209 888 35. Kunsthuystexel.nl Oktober Actie: Alle plan ten voor de helft van de prijs. Tuinboederij De Halm Geopend van don derdag tot zaterdag van 10 tot 5 uur. Hoofdweg 41 De Cocksdorp, www. texeltuinen.nl Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 7 versn., zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert, Badweg 19, De Koog, telefoon 0222- 317215. Ooievaar huren? Huur onze ooievaar voor in de tuin of de 3 D ooievaar voorop het aam voo r €1,25 per dag bij Mediabu reau Langeveld de Rooy, Spinbaan 6, tel. 362600. De nieuwe TexelFM fotospel opgave staat online! Bekijk en speel de raadplaat op www.texelfm.nl 18 november Zwarte Markt Manege Akenburg, aanmelden standhouders is vanaf nu mogelijk op www.manegeakenburg.nl Standplaats kost 7,50 Auto Service Centrum. Voor uw totale auto on derhoud. Tel. 315588 Uitvaartcentrum Texel Voor een uitvaart naar uw wens Ook met vragen over een persoonlijke invulling kunt u bij ons terecht. verzekeringsmaatschappijen. Mark en Yolanda Pijper Bernhardlaan 147, Den Burg ?j| Tel. (0222) 310 168 Mobiel (06) 51 283 246 www.uitvaartcentrumtexel.nl 'l/> Geus en Vlaming laten concurrenten achter zich Peter van Heerwaarden en Huug Snoek behaalden de hoogste score in de derde speelronde van Klaverjasclub Den Burg. John Vlaming en Eric Jan Geus behielden hun koppositie en zetten de concurrenten op gro tere achterstand. Peter van Heerwaarden en Huug Snoek kenden een wisselvallige avond. Na een modale opening volgde er een uitschieter van bijna 2400 punten. In het spel daarna zat het allemaal een beetje tegen, maar in de laatste speelronde kre gen Snoek en Van Heerwaarden de smaak met ruim 1900 weer te pakken. In totaal behaalden de routiniers 7145 punten. Het lever de zes plaatsen winst op in het klassement, waarin zij nu zesde staan. John Vlaming en Eric Jan Geus deden goede zaken in het alge meen klassement. Zij pakten de tweede plaats met 7102 punten. Het duo had die score vooral te danken aan een ijzersterke eind sprint van 2401 punten in het laatste spel. Geus en Vlaming hebben de concurrentie inmiddels op ruim 1000 punten achterstand gezet. Co Koomen en Lieuwe van der Veen veroverden met 7085 punten de derde plaats. Na een matige start wisten zij zich met drie spel letjes van ruim boven de 1700 goed te herstellen. Winst in het klassement leverde hun prestatie het niet op. Zij bleven vierde. Jan Zaal en Hans Westdorp werden vierde met 6889 punten. Zij leken op weg naar een score van rond de 7000, maar door het oneven aantal deelnemers was hun laat ste partij een 'zitbeurt' en die levert slechts 1551 punten op. In het algemeen klassement bleven zij vijfde. Fenny van Exel en Tini Kok ste venden op een superscore af. Na een opening van 2200 punten volgde nog een partij van ruim boven de 2000. Helaas voor hen wisten de dames dit niet vast te houden, maar een score van 6728 punten mag er toch zijn. In het algemeen klassement namen zij afstand van de onderste plaatsen en stegen naar de veertiende plaats. Het gemiddelde was met 6238 punten aan de lage kant. Er wer den 28 marsen gespeeld, en dat is eveneens aan de lage kant. In het algemeen klassement lei den Geus en Vlaming met een voorsprong van 1100 punten op Frans Stark en Bas Tromp. Bart Weijdt en Willem Koomen staan op de derde plaats, met een kleine 1500 punten achterstand. stichting BROODNODIG OP TEXEL

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3