TEXELSE 3 COURANT °r H, i Ir ~Zo\ Hc» J KNRM eert trouwe donateurs Verlies voor dames Tevoko zdh vergadert DINSDAG 13 NOVEMBER 2012 Sterven doe je niet ineens Maar af en toe een beetje En al die beetjes die je sterft 't Is vreemd, maar die vergeet je 't Is je dikwijls zelf ontgaan Je zegt ik ben wat moe En op een keer, dan ben je aan je laatste beetje toe Toon Hermans Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven geven wij kennis van het overlijden van Johannes Carel Tuntelder Johan ö29 januari 1944 Den Burg: Den Burg: 112 november 2012 Hilly Tuntelder-Visser Marco en Marjolijn Max, Luc Astrid en Stephan Amber ft "Verpleeghuis Hollewal" Hollewal 2, Den Burg Johan is overgebracht naar de Strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 13 november van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. Op woensdag 14 november zullen wij Johan om 13.30 uur met elkaar vanuit het uitvaartcentrum begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is om ons te condoleren. Overeenkomstig Johans wens, geen bloemen. Correspondentieadres: Mw. H. Tuntelder-Visser, Willem van Beierenstraat 1, 1791 GS Den Burg. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Graag willen wij het personeel van'Verpleeghuis Hollewal" en Dr. van Hinsbergh bedanken voor de liefdevolle verzorging van Johan. Opa, ik ga u heel erg missen. Max OpCL 5^4 li j O) Je J'cltir*- V, <C*/\ rp Dankbaar dat hij voor verder lijden gespaard is gebleven moeten wij afscheid nemen van onze zwager en oom Johan Tuntelder Gerrit en Mientje Jaap Floor en Jannie t Jelle t en Maartje Sietse en Janny Jan en Edy Neven en nichten Familieberichten Lieve Johan Onze humorist Maatje, we zullen je missen. Hilly, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Johan is er niet meer Wij zullen hem missen Hilly, kinderen en familie veel sterkte toege wenst. Johannes en Ina Rob en Hester Sophie Arjen, Francis Sem en Daniel They who shine the Brightest... Stil in de nacht vertrokken zonder zucht Het gat en gemis in ons leven is immens. Eleonora Ten Camp Noor ft 6 december 1943 We will love you, miss you, with every breath of life we have been given Andrew Anette Aaron Gabriel Mark Alex Yindi Rose Revital Zenna Oma, vriendin, mentor, maatje, ...moeder. Volgens de wens van Noor is haar lichaam ter beschikking van de wetenschap gesteld. Wij respecteren haar keuze. Correspondentieadres: Andrew Cosslett Hoefslag 4 1791 SC Den Burg Onze wereld is leeg zonder jou. Ria Ank Wop Nini Ingrid Jan Gea Hans Han Rick Greet Albert Akkie Koos Annemarie Gerda Jan Lida Chiel Toke Joop Stan Femmy Onze buurman Johan Tuntelder is na een kort ziekbed veel te vroeg overleden. Wij wensen Hilly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. De buren, Hoogewoning Bremer Verstraaten Witte Van der Werf 110 november 2012 Zichzelf wegcijferend, alle aandacht voor de medemens Zo was Noor ten Camp Onze lieve buurvrouw overleed in haar slaap Lodewijk en Dieuwertje Boonstra Kostia en Aelita Simonov Willeke Troost en Ed Vermeulen Heden ontvingen wij het bericht dat Mevrouw E. ten Camp onze oud-medewerkster is overleden. Mevrouw Ten Camp was van 1991 tot aan haar pensioen in 2008 werkzaam bij de gemeente Texel. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens de gemeenteraad, burgemeester en wethouders en medewerkers van de gemeente Texel. Verdrietig hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van Theo Legierse Hij was altijd enthousiast en positief in het leven. Zolang hij kon zette hij zich in voor het sportleven op Texel. In 1984 was hij één van de oprich ters van de Atletiekvereniging Texel. Hij was jarenlang de drijvende kracht achter de Winter- bosloop en maakte meer dan 10 jaar deel uit van de organisatie van De Zestig van Texel. Wij koesteren onze herinneringen aan Theo en zijn dankbaar voor alles wat hij voor de atletieksport heeft betekend. Wij wensen Tilly en de kinderen veel sterkte. Atletiekvereniging Texel en de organisatie van De Zestig van Texel Afgelopen dagen ontvingen wij het zeer droevige bericht dat onze zeer gewaardeerde oud-collega Theo Legierse door een ongelijke strijd veel te jong is over leden. Een onoverwinnelijke ziekte heeft hem neergehaald. Hij blijft in onze herinnering als een uniek persoon. Wij wensen Tilly en de kinderen heel veel sterkte de komende tijd om dit verlies een plek te geven. Namens ondernemersvereniging Den Burg Winkelhart Den Burg IN MEMORIAM Het voelt alsof het gisteren was Helaas is dat niet waar De dagen rijgen zich aaneen Het is alweer twee jaar.. Betty Witte Je collega's van Albert Heijn De Heere, die leven g en leven spaarde, ver Daniëlle Jacoline Helena 8 november 2012 Wij noemen haar Dana Frits en Margreet Ploeg Wilmer, Dinand, Vera, Hank,Yente, Aron, Arthur, Nanning Het Veldje 4 6741 HJ Lunteren INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur KOSTEN €7,60 tot en met 3 regels. Per regel meer €2,53 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €14,50 excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Zwarte Markt 18-11-2012 tussen 10.00 en 15.00 uur in Manege Akenburg. Geboren (e Invercargill - Nieuw 2,cz\and op G november £012 om 00:42 Nederlandse tijd Ons Nederlandse kiwimeisje Luna Amelie Haantjes Doceer van Sandra Bakker en friso ÏJaanfjes Gewicht: 3,57 kg Lengte: 52 cm Adres: 10 Solent Streef Riverfon 9222 Nieuw-2jeeland sandra@intemationaleyes.cc>.ns Auto Service Centrum. banden, uitlaten, accu's. Tel. 315588. Ooievaar huren? Huur onze ooievaar voor in de tuin of de 3 D ooievaar voor op het aam voo r €1,25 per dag bij Mediabu reau Langeveld de Rooy, Spinbaan 6, tel. 362600. De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. Dirk Kuiter en Klaas Uitgeest werden zaterdag in het boothuis van de KNRM in De Koog gehul digd voor het feit dat ze beiden al vijftig jaar donateur van de reddingmaatschappij zijn. Na een rondleiding door plaatsver vangend schipper Bram Fey, werd teruggeblikt op het donateurschap van de jubilarissen. Kuiter vertelde dat hij aan het begin van zijn oplei ding als matroos een intekenfor mulier onder zijn neus geschoven kreeg met de mededeling dat hij geacht werd donateur te worden. Omdat hij sindsdien altijd op zee gewerkt heeft, vond hij het een goede zaak om donateur te blijven, ook nadat hij vijf jaar geleden naar Polen verhuisde en geen zee meer in de buurt had. Klaas Uitgeest was als kleine jon gen al onder de indruk van het werk van 'die dappere mannen van de reddingboot'. Zo herinnerde hij zich de stranding van de IJmuiden 97 bij paal 19, waarbij de wipper- ploeg bij windkracht negen elf man van boord haalde. Met zijn vader stond hij als negenjarige in de dui nen te kijken en vanaf dat moment bleef hij geïnteresseerd in het red dingwezen. Zodra hij zelf geld ver diende, is hij donateur geworden. Burgemeester Francine Giskes, voorzitter van de plaatselijke com missie speldde de jubilarissen een zilveren speld op, waarna zij wer den onthaald op een tocht met de reddingboot Beursplein 5. Klaas Uitgeest n Het damesteam van volleybal vereniging Tevoko heeft een goede wedstrijd gespeeld tegen Jonas 1 uit Beverwijk. Toch gin gen na de gewonnen eerste set de resterende drie sets verlo ren. De teams waren aan elkaar gewaagd en met harde aanvallen en een goede verdediging aan bei de kanten werden er lange ralleys gespeeld. Tot het eind van de eerste set ging de stand gelijk op en Tevoko had twee setpoints nodig om uiteinde lijk de eerste set met 27-25 te win nen. Ook in de tweede set werden lange ralleys gespeeld. Uitstekend aanvalswerk van Marianne Boekei zorgde voor diverse punten. Tamar Lok zorgde er met haar lastige ser vice voor dat Jonas de pass niet goed bij de spelverdeler kreeg, waardoor er niet voluit aangevallen kon worden. Bij 23-23 maakte Tevoko twee rechtstreekse dure fouten, waardoor de set met 23-25 naar Jonas ging. Door de moeilijke service van Jonas stond Tevoko in de derde set in een mum van tijd met 2-8 achter. Daarnaast nam het tempo toe en liep Tevoko achter de feiten aan. Jonas speelde sterk, terwijl Tevoko alleen maar verder afzakte en de set uiteindelijk met 9-25 verloor. Toch begon Tevoko vol goede moed aan de vierde set. Het kreeg de opslag van Jonas weer onder controle en kon hier door weer snel aanvallen. Er werd over en weer goed gevolleybald, maar het was Tevoko dat net meer fouten maakte dan Jonas. Hier door won Jonas de vierde set met 21-25 en de wedstrijd met 1-3. Door nederlaag zakte Tevoko naar de tiende plaats. ZDH houdt vrijdag de jaarlijkse leden vergadering. Belangrijkste punten op de agenda zijn de cijfers van pen ningmeester Mike de Bruijn en het jaarverslag van secretaris Joop Rom- mets. Voorzitter Nico van Heerwaar - den opent de vergadering in kantine De Spil in Den Hoorn om 20.30 uur. Naast leden en donateurs zijn ook de ouders van jeugdleden welkom om alles te vernemen over veld- en zaal voetbal en de gymnastiekafdeling.

Texelsche Courant | 2012 | | pagina 3