m 3 FAMILIE www.texelsecourant.nl DINSDAG 5 MAART 2013 Dorian aan kop in WK Brazilië Windsurfer Dorian van Rijsselberghe heeft op de derde dag van het WK in het Braziliaanse Buzios de leiding genomen. De Olympische kampioen nam maan dag dankzij een sterke serie afstand van de concurrentie. De 24-jarige plankzei ler won de zesde race en eindigde op de tweede plaats in de zevende en achtste manche. Na twee dagen ging hij samen met de Griek Byron Kokkalanis aan de leiding en staat in het klassement nu op 15 punten. De Brit Nick Dempsey volgt op 6 punten. De Pool Piotr Myszka staat derde met een achterstand van 13 punten op de kop loper. Van Rijsselberghe behaalde eind 2011 zijn eerste wereldtitel. 'Het ging goed, maar nog niet geweldig', zei Van Rijsselberghe tegen de media. 'Ik streef altijd perfectie na. Wat dat betreft, ben ik hier nog niet klaar. Op deze derde dag heb ik opnieuw een paar kleine fout jes gemaakt. Helemaal scherp ben ik dus nog niet. Ik blijf hier mijn droomrace na jagen.' Hij wilde maandag nog niet denken aan zijn tweede gouden WK-medaille. 'Ik heb nog geen gat geslagen in het veld, hoog stens een gaatje. Ik kan mijn voorsprong in één race alweer kwijt zijn. Maar daar gaan we natuurlijk niet van uit.' Concert Excelsior Muziekvereniging Excelsior verzorgt za terdag 9 maart in dorpshuis De Bijenkorf het jaarlijks wintersconcert. Het belooft een gevarieerde avond te wor den, waarbij het genre uiteenloopt en ver rassende composities ten gehore worden gebracht. Aan het concert wordt meege werkt door alle afdelingen en te beluis teren zijn zowel het orkest onder leiding van Betty Bakker als de drum- en percus sieband onder leiding van Bert Kemper. Te zien zijn bovendien de majorettes onder leiding van Tine Jongerden, geassisteerd door Helga Bouwmeester. Het concert be gint om 20.00 uur, de toegang bedraagt €2,50, inclusief consumptie. Wie ook muziek wil maken is welkom op een van de repetitieavonden. Repetitietij den (alle op maandag): majorettes 18.30 tot 19.15 uur, percussiegroep 20.00 tot 21.30 uur, beiden in De Bijenkorf; orkest 19.30 tot 21.30 uur in het Muziekcen trum. Expositie verlengd Irma Schiffers, Lenie Steffen en Maarten Tiggeler verlengen hun expositie in Tusse de Banke met een week tot vrijdag 15 maart. Ze zijn dagelijks geopend van 11.00-17.00 uur (ook op zondag). Geheel onverwacht is overleden onze lieve vader en opa Nico Sijbrand Eelman Weduwnaar van Thea Lont <el, Heerenveen, juni 1927 26 februari 2013 Het afscheid heeft plaats gevonden. Rian en Martijn Jef leke en Bas Aris Taco Jurjen Mariëtte Correspondentieadres: Rian Eelman, Matthijs Vermeulenstraat 11 3816 DC Amersfoort Waarom al dat vechten, waarom al die pijn, je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Na een soms moeilijk maar altijd rijk en avontuurlijk leven is rustig overleden mijn lieve man Leendert Huisman Leen 6 oktober 1945 t 28 februari 2013 Naneth Bruzon Pijlkruid 17 1611 BZ Bovenkarspel De begrafenis heeft vandaag in besloten kring plaatsgevonden op de Algemene begraafplaats aan de Kogerstraat te Den Burg. Hjir binne gjin wurden foar Plotseling moeten wij afscheid nemen Luitzen de Boer Drachten, 10 mei 1954 t Den Burg, 3 maart 2013 Pauline Weltevreden Jildou de Boer en Martijn Mosk Rutger de Boer en Shanna Wal Marten de Boer Golfslag 13 1791 HC Den Burg Luitzen is thuis. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 8 maart van 19.30 tot 20.30 uur in 'Uitvaartcentrum Texel', Bernhard- laan 147 te Den Burg. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 9 maart om 15.30 uur in crematorium 'Schager- kogge', Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gele genheid is ons te condoleren. Vertrek veerboot 14.00 uur. Samar moasten wy Üfskie nimme fan myn broer, sweager en omke Luitzen de Boer Klaas en Gepke de Boer Ursela en Erwin Eeuwe en Astrid Grou, 3 maart 2013 Geheel onverwacht is onze geliefde buurman overleden Luitzen de Boer We zullen je fijne en open gesprekken in de buurt en tijdens je wandelingen erg gaan missen. We wensen Pauline, Jildou, Rutger en Marten veel sterkte. Buren Golfslag, Vaargeul en Noordwester Geheel onverwacht is overleden onze collega Luitzen de Boer Je was voor ons een fijne en deskundige collega die altijd voor ons klaar stond. Lieve Luitzen, we gaan je missen. Bedankt! Wij wensen Pauline en de kinderen heel veel sterkte. Je collega's van Team Beleid. Eveline Anne Ilse Don Hein Tineke Bart Karmijn Arvid Rob Robert Jan Sirkka Marjan Riekie Antoine Sven Gert Paul Pieter Onno Roel Mieke Elly Ellen Agnès Meisje leke Marjon Cintha Wij zijn bedroefd door het bericht dat onze medewerker Luitzen de Boer plotseling is overleden. Luitzen was vanaf augustus 1991 werkzaam bij de gemeente Texel. Wij verliezen in hem een betrokken, kundige en vriendelijke collega. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. De medewerkers, burgemeester en wethouders en de gemeenteraad van de gemeente Texel. Met droefheid hebben we kennis genomen van het onverwachte overlijden van Luitzen de Boer Luitzen was secretaris van het Overleg Lokaal Onderwijs beleid en lid van onze projectgroep verzelfstandiging. We hebben Luitzen leren kennen als een ambtenaar die sterk betrokken was bij het voortgezet onderwijs. Wij wensen de familie en nabestaanden sterkte toe. Bestuur, directie en medewerkers van OSG De Hogeberg te Den Burg Wij zijn geschokt door het overlijden van Luitzen de Boer Wij wensen Marten en zijn familie sterkte in deze moeilijke tijd. Team bovenbouw havo/vwo van OSG de Hogeberg Het Alzheimer Café Texel is verbijsterd door het onverwacht overlijden van In gedachten zijn wij bij onze vrijwilligster Pauline en haar kinderen. Wij wensen ze kracht toe om dit verlies te verwerken. Vrijwilligers Alzheimer Café Texel Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is thans opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Lang hebben we mogen genieten van zijn genegenheid, gezelligheid, humor en kijk op de wereld, maar in de ochtend van 1 maart is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Jacob Postma Drager van de eremedaille verbonden aan de orde van Oranje-Nassau in zilver Sinds 2001 weduwnaar van Dieuwke Sinnema Hollum - Ameland, 23 september 1920 Den Burg - Texel, 11 maart 2013 Piet Postma Erwin Robbert Jan Gretha Postma en Hans Blokker Lizzie Jolien en Luc Burgerhoutstraat 9 1791 ED Den Burg Vader is thuis. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 5 maart van 19.30 tot 20.30 uur in 'Uitvaartcentrum Texel', Bernhard- laan 147 te Den Burg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 6 maart om 13.30 uur in kerkgebouw "De Burght" aan de Binnenburg te Den Burg. Aansluitend zullen wij vader be geleiden naar zijn laatste rustplaats, bij moeder op de be graafplaats naast de kerk. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uit vaartcentrum, waar tevens gelegenheid is ons te condoleren. Correspondentieadres: Dhr. P. Postma, Stengweg 37, 1795 LG De Cocksdorp. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Graag willen wij het personeel van de "Thuiszorg" en de huisartsen dr. Van den Bent en dr. Haasdijk bedanken voor de uitstekende verzorging van onze vader en opa. De Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij ontving het droevige bericht dat is overleden haar oud-secretaris en penningmeester van de plaatselijke commissie van de reddingstations op Texel Jacob Postma Gedurende 33 jaar was hij de Redding Maatschappij zeer toegewijd. Tot het aller laatst bleef hij geïnteresseerd in het doen en laten van 'zijn' reddingstations. De nagedachtenis aan de heer Postma zal door ons en in het bijzonder door de reddingstations op Texel, in dankbare herinnering worden gehouden. Onze gedachten gaan uit naar zijn kinderen en klein kinderen. Wij wensen hen de ruimte om het gemis een plek te geven. Plaatselijke commissie en bemanning Texel Raad van Toezicht, directie en medewerkers KNRM Dit ventje van de Bontekoe ziet Abraham Deze pop wordt overmorgen 50! leeuwklokjc lammetjes, vereeuwigd door Sytske Dijks

Texelsche Courant | 2013 | | pagina 3