Texel MM Wï [fir!*!! Uitnodiging Promotieavond TESO KOORN Goede vrijdag 29 maart is ons kantoor GESLOTEN Herdenking bij De Mok BABÓR wTexel Payrolling Miele Dealer - Stiehl De Waal-311777 Gemak op't wad Nieuw unieke kasteelplan ken 2,6 ml lang. Kom deze prachtige collectie bekij ken. Natuurlijk bij Woon- kracht 7, tel. 313023. Ledikant onderschuif- bed 90 x 200, compleet ind. matrassen nu voor €595,00. Bosma slapen en meer, Waalderstraat 6. Last van voorjaarsmoe heid? Hulp nodig voor een klusje in of om het huis? BelTexmax de sterke man voor de kleine klus! Martin Van der Werve 06 20855709/311463 Voorjaarsschoonmaak. Nieuwe matrassen, box- springs of kussens. Bosma slapen en meer, Waalder straat 6 Op 27 a pri I ope nt De Tuun- derie de deuren van haar nieuwe tuincentrum op Spin baan 18 in Den Burg. Wij zijn vanaf dan elke za terdag geopend van 9 tot 17 uur. Gebakken zeetong, in de boter. Havenrestaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C. Stolk voor reser vering, 319310. Twan Krafft voorheen De Tegelboet en Tegelbedrijf TWan, tel. 313023. www. woonkracht7.nl Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. Voor energiezuinige LED TV's, vriezers, koelkasten, wasautomaten en drogers -Stiehl De Waal-311777 Auto Service Centrum, banden, uitlaten, accu's. Tel. 315588. Voor al uw TV, Radio, Vi deo, Witgoed en Satelliet reparaties - Stiehl De Waal -311777 HairstylingTalou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. Blok zelf en andere por tretten. Kleine expositie in Het Open Boek, met 18 portretten geschilderd door Ad Blok van der Vel den (1913-2013) JJm KOORN Ook voor uw aangifte inkomstenbelasting Natuurbeschermingswet Vergunning Gedeputeerde Staten van Noord- Holland maken bekend dat zij op grond van artikel igd, lid van de Natuurbeschermingswet 1998 vergunning hebben verleend aan IMARES Wageningen URte Den Burg voor het zenderen van zee honden voorde Noord-Hollandse kust ten behoeve van monitoring in verband met de aanleg van het offshore windmolenpark Luchter duinen. De aanvraag heeft betrekking op het Natura 2000-gebied 'Waddenzee'. De vergunning gaat in op de datum van verzending. U kunt de vergunning inzien De aanvraag, de vergunning en de bijbehorende stukken liggen vanaf heden tot en met zes weken na verzending van de vergunning ter inzage bij de sector Vergunnin gen van de provincie Noord- Holland. Houtplein 33 te Haarlem, uitsluitend na een telefonisch gemaakte afspraak, tel.: 0800 9986734. Voor verdere informatie kunt u contact opne men met mevrouw M.C. Lock, tel.: 023 514 39 52. Bezwaar Toten met zes weken na verzen ding van de vergunning kunnen belanghebbenden op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht een bezwaarschrift schriftelijk indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland, t.a.v. de secreta ris van de Hoor- en adviescommis sie, Postbus 123,2000 MD Haar lem. Degene die op deze wijze bezwaarschrift heeft ingebracht kan later tegen het besluit beroep instellen. Tevens bestaat op grond van arti kel 8:8i lid i van de Algemene wet bestuursrecht de mogelijkheid om indien - gelet op de betrokken belangen - onverwijlde spoed dit vereist, gelijktijdig met of na het indienen van een bezwaarschrift een voorlopige voorziening te vragen bij de Raad van State, t.a.v. de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak. Postbus 20019.2500 EA Den Haag. Provincie LMi™ Noord-Holland Vier loef leven Wanneer 3 april Voor wie: ledereen! Ondernemers, niet-ondernemers, TOP -leden en niet-TOP-Leden, opgeven is niet nodig, maar vol vol. Waar: Cinema Texel, Den Burg Hoe laat: 19.30 deuren open, start 20.00 De 'Customer Journey' en wat doet VW Texel daarmee? Voordat uw gast thuis nageniet van een heerlijke tijd op Texel, heeft hij niet alleen een reis naar Texel ondernomen maar ook een heel commu nicatietraject afgelegd: de Customer Journey. Wouter de Waal gaat hier dieper op in en geeft aan welke rol VW Texel hierin speelt. Pauze Hans Steenbergen 'Wat is slim in deze tijd?' We kennen geen betere spreker over Food&Hospitality, nieuwe trends en andere voor Texel relevante ontwikkelingen dan 'foodservice-filo- soof' Hans Steenbergen. Hij koppelt op bijzondere wijze foodtrends aan maatschappelijke, demografische en technologische ontwikkelin gen. Hans is in 2010 uitgeroepen tot 'best specialist trendwatcher of the year' in de categorie food. Hij is uitgever van het befaamde Food Inspiration Magazine. Hopelijk tot 3 april! Met vriendelijke groeten, Wouter de Waal Directeur VW-Texel. Den Burg WINKELHART VAN TEXEL WENST BAKKER TIMMER VEEL SUCCES MET DE NIEUWE WINKEL! Onder verwijzing naar artikel 8 van de statuten deelt de directie van Koninklijke N.V. Texels Eigen Stoomboot Onderneming hierbij mee dat de Raad van Commissarissen voornemens is om uiterlijk een maand na heden over te gaan tot de uitreiking van een duplicaatbewijs voor het aandeel nr. 2456, nominaal 25,-. Tengevolge van de uitreiking van het duplicaatbe wijs zal aan het oorspronkelijke, naar het oordeel van de Raad van Commissarissen vermoedelijk in het ongerede of verloren geraakte aandeelbewijs, geen rechten tegenover de vennootschap meer kunnen worden ontleend. Voor inlichtingen of bezwaren kunnen belanghebbenden zi schriftelijk wenden tot de directie ten kantore van de vennoc schap: Pontweg 11797 SN Den Hoorn. «TBBWJmil:» Ons kantoor is op Goede vrijdag gesloten Wij wensen 11 gezellige paasdagen Abbewaal 1, 1791WX Den Burg Telefoon (0222)3128 88 Fax (0222)3148 35 info@administratiekantoorkoom.nl Ons kantoor is op Goede Vrijdag GESLOTEN Wij wensen u prettige paasdagen en onze estafetteteams veel succes met 'De 60 van Texel'! Volgt u ons al op Twitter7 bbadviestexel Abbewaal 1 Postbus 72 1790 AB Den Burg pS Telefoon: (0222) 31 54 44 Fax: (0222) 31 35 59 Kil e-mail: info@bbaccountants.nl www.bbaccountants. JOS KAGER assurantiën en hypotheken De Commandant van de Joost Dourleinkazerne nodigt belangstellenden uit voor de 6 april herdenking bij de MOK. Bij de Joost Dourleinkazerne wordt zaterdag 6 april een herdenkingsbijeenkomst gehouden ter nagedachtenis aan de Texelaars die 68 jaar geleden werden gefusilleerd. Zij werden gedood als represaillemaatregel, vlak na het uitbreken van de Georgische opstand. Vier anderen slaagden erin te ontsnappen. Tijdens de ceremonie worden kransen gelegd bij het monument bij de ingang van het MOK-terrein. De herdenking begint om 10.30 uur, tot aanvang herdenking bent u welkom bij de plechtigheid, daarna zal de toegangsweg naar de kazerne worden gesloten vanaf de parkeerplaats bij de vogelspot-locatie. Belangstellenden zijn van harte welkom. paas-specialü Achter elk deurtje wacht een mooie verrassing! Schilderend 1 (ingang Julianastraat) Den Burg Tel: 0222 322667 www.babor.nl/schoonheidssalonmartine Voorjaarsgezichtsbehandeling van 1 uur ind. BABOR Paasei t.w.v. 42,- 14 hooggeconcentreerde beauty- fluids voor een fantastische voorjaarsteint! Nu €72, ABONNEES OVERZEE Voor abonnees die de Texelse Courant pe post ontvangen ligt er een exemplaar vai het magazine klaar. Tegen inlevering van de waardebon bij d< krant kunt u Texel Magazine ophalen bij kantoor aan de Spinbaan 6 in Den Burg. Van de makers van de Texelse Courant

Texelsche Courant | 2013 | | pagina 4