FAMILIE Gemeente start met eerste editie van Het Beraad Wasmachine veroorzaakt brand www.texelsecourant.nl DONDERDAG 4 APRIL 2013 Verdrietig maar vol bewondering voor haar optimisme en wilskracht tijdens haar ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze zus, oma en overgrootoma Jannie. Jannetje Speets - Dral Jannie Weduwe van Maarten Speets sinds 1957 Partner van Jan Zwan in herinnering Bovenkarspel, 20 oktober 1924 t Den Burg, 30 maart 2013 Piet en Miep Marit Robin en Ingrid Casper, Tessa Geri in herinnering Sjarrel en Annie Sanne en Ferdi Bibi Tante Geertje in herinnering Familie Zwan 'Gollards' De Zes 12, Den Burg. We hebben Jannie vandaag begeleid naar haar laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Correspondentieadres: P. Speets Kogerweg 157, 1791 MJ Den Burg. Graag willen wij de huisarts dr. Vos, de medewerkers van de Thuiszorg en de medewerkers van de Gollards hartelijk danken voor de uitstekende zorg! Familie Speets Lieve moeder Speets Bedankt voor de vele gezellige jaren. Piet, Miep en de kleinkinderen heel veel sterkte de komende tijd. Bettie, Jeannette en Arina In het gemeentehuis aan de Emmalaan in Den Burg wordt dinsdagavond 9 april vanaf 19.30 uur de eerste bijeenkomst van Het Beraad gehouden. Het Beraad is een nieuw initiatief van de politieke partijen om Texelaars met de politiek in contact te laten komen. Be zoekers kunnen zaken aankaarten die zij belangrijk vinden of gewoon eens kennis maken met de politici. Volgens de gemeente wordt Het Beraad een laagdrempelige bijeenkomst waarbij persoonlijk contact voorop staat. 'Het is geen formele vergadering, er zijn geen microfoons, geen voorzitter en ook geen live-beelden op internet. We willen graag weten wat er leeft, wat voor ideeën er zijn en wat Texelaars vinden.' De bijeenkomst duurt tot 20.30 uur met een uitloop naar 21.00 uur. De gemeente wijst erop dat inspreken tij dens de reguliere commissievergaderin gen, zoals nu gebruikelijk is, ook mogelijk blijft al treedt daar wel een verandering op. Tot voorheen konden mensen tijdens een commissievergadering inspreken over elk onderwerp en straks kan dat nog alleen over onderwerpen die op de agen da van de vergadering staan. Voor andere onderwerpen die Texelaars kenbaar wil len maken aan de gemeenteraad wordt Het Beraad het podium. Bedoeling is dat er elke maand een Be raad gaat plaatsvinden. De volgende bij eenkomsten zijn gepland op dinsdag 21 mei en dinsdag 25 juni. Het Beraad is er gekomen op initiatief van Texel 2010 dat een voorbeeld nam aan soortgelijke bij eenkomsten op Ameland. Info-avond AED De Stichting AED Texel houdt woensdag avond 10 april een voorlichtingsavond in Stayokay aan de Haffelderweg in Den Burg. De stichting geeft vrijwilligers en andere belangstellenden tekst en uit leg over het AED-netwerk dat sinds kort operationeel is op Texel. De voorlichtings avond begint om 20.00 uur. De brandweer schoot woensdag rond het middaguur te hulp nadat in een woning aan de Hemmer tussen Den Burg en Den Hoorn een gecombineerde wasmachine/centri fuge in brand had veroorzaakt. Daarbij kwam ook veel rook en stank vrij. De brandweer doofde het vuur en bracht de machine naar buiten. (Foto Gerard Timmerman) .het is altijd een ander die het overkomt totdat. maar de trein raast voort, ook zonder mij. Dirk Helaas hebben wij veel te vroeg, nog in de bloei van zijn leven, afscheid moeten nemen van mijn vriend, mijn maatje, mijn man, onze vader, schoonvader en super trotse opa Dirk Kuiper De Waal, 29 december 1951 Den Burg, 13 april 2013 Na ruim 37 jaar Gerda Kuiper - van de Meer Monique en Stephano Roxanne, Stacey, V Dennis Martijn en Laura Aaron Vloedlijn 9 1791 HH Den Burg Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 6 april van 19.00 tot 20.30 uur in 'Uitvaartcentrum Texel', Bernhard- laan 147 te Den Burg. De afscheidsdienst zal op maandag 8 april worden gehouden om 13.30 uur in de Hervormde kerk van De Waal. Aansluitend zullen wij Dirk begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats van Den Burg aan de Kogerstraat. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Voof Op cv oJf A\A\AQ tn ST7\ccu^t' De zon scheen De vogels floten De bloemen bloeiden En toen werd het stil. Machteloos moesten wij toezien hoe hij deze ongelijke strijd, die hij op een dappere manier heeft gestreden, verloor... Met veel verdriet maar met dierbare herinneringen nemen wij afscheid van onze zoon, broer, zwager en oom Dirk Kuiper C. Kuiper F.H. Kuiper- de Jong Frans Kuiper Jacquelien Kuiper- Rijkers Mariska en Edwin Gonny van der Vis- Kuiper Tony van der Vis Rick Maryse Zwerven over het wad alleen en zo gelukkig Afscheid van mijn beste vriend en collega Dirk De goede herinneringen blijven Je richtte je zo graag naar het zonnetje 's Nachts samen kijken naar de sterren Zorgen, en laten groeien en bloeien Net lekker op je mooie plek in Leiden Genietend van uitzicht en alle activiteit Ènben je zo maar weg Met verbazing laat ze ons samen alleen achter, tot ons groot verdriet. Net nu ze haar zorgen goed kon delen en weer genoot van het leven en het nieuwe thuis, is onverwacht het hart stilgevallen van mijn zorgzame vrouw, onze leerzame moeder, onze lieve oma Geertruida Maria Hin-Hoogenbosch Truus Zuid-Haffel (Texel), 2 juni 1929 Leiden, 1 april 2013 Arie Hin René en Tineke Paula, Alex Paul en Caroline Chrislande, Guerlouse, Jeannot, Djoudens Art en Amy Andrea en Ron Hanjo, Boran Bonaireplein 21 2315 HG Leiden Truus is thuis, waar u afscheid van haar kunt nemen op vrijdag 5 april en zaterdag 6 april van 11.30 tot 14.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 8 april om 13.30 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop ontmoeten wij u graag in de ontvangkamer. Met groot verdriet moeten wij plotseling afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Truus Hin-Hoogenbosch Echtgenote van Arie Hin Texel, 2 juni 1929 Correspondentieadres S.R Hoogenbosch Zuidhaffel 24 1791 LE Den Burg t Leiden, 1 april 2013 Familie Hoogenbosch Familie Hin Gré is eindelijk thuis. Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbaar gevoel dat haar lijden nu voorbij is, geef ik kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw Margaretha van Dijk-Bekkering Gré t 29 maart 2013 Cor van Dijk Benji 25 augustus 1940 Gasthuisstraat 92 1791 GM Den Burg Gré is overgebracht naar 'Uitvaartcentrum Texel', alwaar geen bezoek. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden in crematorium 'Schagerkogge' te Schagen. In het bijzonder gaat mijn dank uit naar de buurtbewoners van 't Zonnenhof en de huisartsen dr. Waverijn en dr. Hoekstra voor al hun hulp en goede zorg. Cor van Dijk Wij danken u voor de belangstelling en vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa JAN VAN BEUSEKOM Gré van Beusekom-Mast Kinderen en kleinkinderen Texel, april 2013

Texelsche Courant | 2013 | | pagina 3