FAMILIE Kat alsnog gered •rTaV. www.texelsecourant.nl DINSDAG 9 APRIL 2013 Wij zijn zeer bedroefd over het overlijden op 3 april 2013 v; Dirk Kuiper Decennia heeft Dirk ale schipper van MS Phoca veel bijgedragen aan het onderzoek in de Waddenzee. Wij zijn hem daar dankbaar v< Wij wensen Gerda, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het dragen van dit grote verlies; De (nedewerkers van IMARES-Texel Veel te vroeg heeft Gerda afscheid moeten nemen van haar lieve man Wij wensen Gerda, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Kees, Ria, Ans, Jan en Bea We zijn verdrietig om het overlijden van onze buurman Dirk Kuiper Wij wensen Gerda en kinderen veel sterkte toe. HenkJan en Hannie And ré Eef en let Ons heeft het droeve bericht bereikt van het overlijden van Dirk Kuiper Dirk was als schipper op de Waddenzee werkzaam voor het ministerie van Economische Zaken. Hij was een zeer ervaren en vakkundig schipper met passie voor zijn werk. We verliezen in Dirk bovenal een zeer betrokken en sociale collega. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en andere dierbaren veel sterkte toe. De Minister van Economische Zaken, H.G.J. Kamp De Staatsecretaris van Economische Zaken, S.A.M. Dijksma De Secretaris-generaal, Chr.R Buijink De Directeur-generaal Natuur en Regio, A.M. Burger Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze collega Dirk Kuiper Dirk was vanaf 1976 werkzaam op het m.s. Phoca van ons ministerie. Al die jaren heeft hij met hart en ziel gewerkt aan het beheer van het Waddengebied. Zowel de natuur als de visserij lagen Dirk nauw aan het hart. Wij zullen ons hem herinneren als een markante persoonlijkheid en een warme, betrokken collega met veel kennis en ervaring. Het weer, eb en vloed, je zei vaak: nog even wachten" zo blijven we aan jou denken. In gedachten zijn we bij zijn vrouw Gerda, de kinderen en kleinkinderen. We wensen hen heel veel sterkte bij het dragen van dit verlies. De collega's van de directie RRE van het ministerie van Economische Zaken Tot ons verdriet is overleden onze kaartvriend Dirk Kuiper We wensen Gerda, hun kinderen en kleinkinderen sterkte bij dit verlies. Bridgeclub Alert, Oosterend Bridgeclub Groot Slem, Den Burg De kat die in de boom aan de Weverstraat zat, is maandagavond alsnog gered. Hans Zuidema uit De Cocksdorp klom op eigen initiatief in de boom, nadat hij op Facebook had gelezen dat de kat er nog steeds in zat. Op de grond stonden vier jongens klaar met een kleed om de kat op te vangen als die uit de boom zou springen. Dat gebeurde toen Zuidema, getooid met veiligheidstouw, het dier bijna te pakken had. De kat kwam dankzij het kleed heel huids beneden, waarna het jonge dier er in eerste instantie als een speer vandoor ging. De eigenaren waren erg blij met de in zet van Zuidema. Met een gevoel van diepe droefheid en machteloosheid, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze geliefde neef Dirk Kuiper Bertha Kuiper-Bügel Piet Kuiper Carla Nienhuis Maatje Kikkert-Kuiper Rinus Kuiper Riety Kuiper-de Jong En onze kinderen, klein- en achterkleinkinderen Wij wensen dat velen Gerda en haar gezin, vader en moederen naaste verwanten als een warme deken zullen omgeven. Waarom moet het leven toch zo wreed zijn? Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Dirk Kuiper Wij wensen ons jongste zusje Gerda, haar kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Alkmaar: Elly en Jan Bruseker-v.d. Meer Oudeschild: Chris en Bea v.d. Meer-Hemelrijk Benno en Marja Beuving-v.d. Meer Jelle en Gerda v.d. Meer-Stoop neven en nichten Steeds onverzettelijk doorgegaan, ondanks ziekte, maar nu toch moeten opgeven: onze bijzondere collega Kees Kersting s tot ons groot verdriet op 4 april 2013 overleden. Met grote inzet en overtuiging heeft Kees onderzoek gedaan, zowel aan zoete als zoute ecosystemen. Wij zullen hem zeer ssen als onderzoeker en als persoon. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen evenveel doorzet tingsvermogen als hijzelf heeft laten zien. n IMARES-Texel Zo plotseling ben je gaan hemelen Wij troosten ons in jouw overtuiging en we weten: Je bent niet dood, je leeft! Want je leeft voort in ons lieve (0)pa wat houden we veel van je en wat zullen we je missen Jan Kievits echtgenoot van Frieda Kievits - Visser f Den Burg-Texel, 31 mei 1934 f Woerden, 3 april 2013 Sanne en Delano Dion Birgit Cedric Marieke Alex Stephen Thomas Rochel la, Eljada, Yaelisha Ingeborg Sanne Frank Marleen Sjoerd-Jan Karen Harry De uitvaart heeft dinsdag 9 april op de R.K. begraafplaats aan de Hoge Wal te Woerden plaatsgevonden. Corr.adres: Hobbemastraat 97, 3443 CH Woerden Plotseling uit ons midden, onze broer, zwager en oom Jan Kievits Echtgenoot van Frieda Kievits-Visser t Den Burg, 31 mei 1934 t Woerden, 3 april 2013 Fam. Kievits De begrafenis heeft vandaag plaatsgevonden. Correspondentie-adres: Kromwijkerkade 52 3442 EJ Woerden Onverwacht is overleden onze zwager Jan Kievits echtgenoot van Frieda Visser t Hij woonde in Woerden, maar in gedachten op zijn eiland Texel Familie Visser Zelf zal ik uitzien naar de Heere, Ik zal wachten op de God van mijn Heil. Mijn God zal mij horen. Micha 7:7 Dankbaar voor haar liefde nemen we afscheid van onze moeder en oma. Zij was ons voorbeeld; in haar gedachten gaan we voort.. Dieuwertje Jacoba den Boer-Boon Dudy Sinds 23 april 1999 weduwe van Marinus Johan den Boer Den Burg, 1 december 1942 Den Burg, t 4 april 2013 Maarten-Jeroen en Astrid Mees Floor Sebastiaan en Marilou Ellery Rianno Laura Maurits Tessa Laurens 'Aldubo' Rozendijk 37 1791 PD Den Burg info@aldubo.nl De begrafenis heeft vandaag op de begraafplaats van Den Hoorn plaatsgevonden. Tot onze ontsteltenis moeten we afscheid nemen van onze voorzitster Dudy We wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden Reumavereniging Texel Het overlijdensbericht van ons lid Dudy den Boer-Boon heeft ons zeer getroffen. Wij wensen de familie sterkte met het verlies Bridgeclub Groot Slem Ons bereikte het verdrietige bericht dat na een kortstondig ziekbed veel te vroeg van ons is heengegaan onze erevoorzitter Dudy den Boer-Boon Wij zullen haar blijvend herinneren als een zeer betrokken lid en voorzitter van onze vereniging. Namens leden en bestuur van Vrouwen van Nu, Afdeling De Cocksdorp/Eierland Wij zijn diep getroffen door het overlijden van de (schoon) moeder van Maarten-Jeroen en Astrid en tevens ons oud-collega Dudy den Boer-Boon Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Maarten- Jeroen, Astrid, Mees, Floor, Sebastiaan, Marilou, Ellery, Rianno, Laura, Maurits, Tessa en Laurens. Collega's B&B Van der Vis en Den Boer Accountants Adviseurs Collega's Administratiekantoor Koorn Nooit meer effe 'n bakkie. Bedankt voor je vriendschap, Dudy Ben en Lia iOpa en oma zijn heel trots op Isele Tetje Mathilde van Oosterbosch geboren op 31-3-13 Dochter van Eva van der Vis en Dirk van Oosterbosch Admiraal de Ruijterweg 280-I 1055 MR Amsterdam Morgen ziet deze speulster Sarah!

Texelsche Courant | 2013 | | pagina 3