FAMILIE www.texelsecourant.nl DINSDAG 16 JULI 2013 Gepke, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, is niet meer... Nog niet zo lang geleden openbaarde zich de ziekte waar tegen ze moedig gestreden heeft, tot het niet meer ging. Haar overlijden kwam toch onverwacht. Veel te jong nog. Ze had nog zo veel levenslust, maar was trots op haar kinderen en keek terug op een welbesteed leven. We hadden haar nog zoveel meer gegund. Gepke Camphuysen-Jonker Amsterdam, 22 mei 1959 Stolpweg 12 1797 AV Den Hoorn t Texel, 12 juli 2013 Kees Camphuysen Daan Marjolein Gepke is overgebracht naar de Landschapkamer van 'Uitvaartcentrum Texel', Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 16 juli van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 17 juli om 13.30 uur in het kerkje van Den Hoorn. Aansluitend zullen wij Gepke begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats bij de kerk. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om nog met ons samen te komen in de kerk. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zo sociaal, zo opgewekt, zo collegiaal, zo deskundig. Onze lieve gewaardeerde collega en medewerker Gepke Camphuijsen-Jonker is overleden. Het is niet te begrijpen. Gepke, we missen je. Kees, Marjolein en Daan, familie en vrienden, wij wensen jullie sterkte bij het verwerken van dit verlies. Medewerkers en Raad van Toezicht van Stichting Texels Museum, Ecomare, Kaap Skil, Oudheidkamer en Vuurtoren Texel. Wij kregen het verdrietige bericht dat Gepke Camphuijsen echtgenote van onze collega Kees Camphuijsen is overleden. Wij wensen Kees en familie heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers van het NIOZ NIOZ We zijn diep bedroefd door het overlijden van Gepke en wensen Kees, Daan en Marjolein veel sterkte in deze moeilijke dagen Steve, Rob, Geert Janneke, Peter Majella, Jenny Bernard, Mardik Katja, Hans Nicole, Jan Andries Yvonne, Bert, Suse, Elisa, Roel Anneke, Eric Sophie Lieve Gepke Ons team is niet meer compleet. We missen je. Anneke, Ariëtte, Ingrid, Rita, Anne Marie, Sandra, Ina, Ellen, Sil, José, Isabella, Janneke, Eline, Mirjam, Iris, Pam Respect en bewondering voor Gepke onze gewaardeerde collega. Jouw optimisme zullen we erg missen. Wij wensen Kees en de kinderen heel veel sterkte met dit pijnlijke verlies. Ondernemingsraad Stichting Texels Museum Arco, Pierre, Ingrid, Gilles, André, Rens We zijn bedroefd door het overlijden van Gepke, de vrouw van onze collega Kees Camphuijsen. Gepke was een bijzondere vrouw, altijd vrolijk, optimistisch, gek met de kinderen Daan en Marjolein. Zij was betrokken bij het onderzoek van Kees en hielp hem regelmatig op het NIOZ. Met haar dood is onze wereld een stukje minder mooi geworden. We wensen Kees, Daan en Marjolein heel veel sterkte toe met het dragen van dit grote verlies. Collega's en vrienden van de afdeling Mariene Ecologie van het NIOZ NIOZ Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend delen wij u mee dat in alle rust is overleden Jan Cornelis Zijm Weduwnaar sinds 26 februari 2010 van Sien Zijm-van Uden Joke en Gerard Stefan en Masha Sterre en Sil Kees en Monique Arno en Denise Marissa en Baan Gerda en Giel Gonneke Tymke Ria en Jan Sieme Dorpsstraat 264 1796 CJ De Koog Papa is thuis. Er is gelegenheid tot condoleren aan huis op woensdag 17 juli van 15.30 tot 17.00 uur en van 18.30 tot 20.00 uur. De uitvaartmis zal worden gehouden op donderdag 18 juli om 10.30 uur in de RK kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend zullen wij papa begeleiden naar zijn laatste rustplaats bij mama op de RK begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in hotel "De Lindeboom", Groeneplaats 14, waar gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Mw. J. Hooijschuur-Zijm, Klimpstraat 24, 1795 AL De Cocksdorp. Indien u geen kaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Vredig is van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Jan C. Zijm We wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Gré Bakker-Zijm Dick J. Bakker Hans Zijm Monika Zijm-Michalski Neven en nichten Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Jan C. Zijm Sjaan en Dirk Bakker Riet en Kees Slaman neven en nichten Onze oud-collega Jan Zijm Jan heeft onder andere veel bijgedragen aan de ontwikkeling van recreatieve voorzieningen in De Dennen Wij wensen de familie sterkte bij het dragen van dit verlies Medewerkers Staatsbosbeheer Texel Beste Jan, Bedankt voor de jarenlange vriendschap. Bedankt voor alle mooie momenten die we samen hebben beleefd. Je oud collega, vriend en maatje. Piet Postma. Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van ons zeer gewaardeerd lid, en animator van de vrolijke noot binnen onze Soos, welke hij vele jaren op de donderdagmiddag met ons beleefde Jan Zijm Jan bedankt we hebben het allemaal fijn gevonden met je aan het biljart te staan. Je vrienden van de Donderdag Soos Niemand weet het Niemand weet wanneer het zal zijn Wanneer komt het einde Wanneer komt de pijn... Jan Hulsman Texel, 15-09-1943 Onze broer: zwager: c Waalwijk, 12 Juli 2013 neef Is overleden. Marjon Lars, Stijn Else n Bram Joeren en Woute Jeroen Nel en Henk Marga en Jan Mark, Roel Sander en Marjanka Kees en Rosemarle Marina en Hans Jasper, Mathijs Jan en Gudrun Annabel en Menno Tinyen Carlo, Axel Jeanet en Freek, Cees Ank en Douwe Remco en Claudia Lilian en Marco Eva, Len Gerard en Ada Tanja en Alex Tamara Stefan en Yvonne Tante Annle Correspondentie-adres: T. Hulsman- Dekkers Arnhemstraat 12, 5224 XH s-Hertogenbosch Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust met lichaam en geest. Vaak zullen we denken aan wat je voor ons bent geweest. Bedroefd maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis, dat na een fijn verblijf in de 'Gollards', is overleden mijn lieve zus, onze schoonzus en tante Janke Bas-IJkema Sinds 1 januari 1988 weduwe van Jacob Bas Sandfirden, 11 oktober 1924 t Texel, 12 juli 2013 Willem en Joukje Sietze en Annelies Piet en Jolande Ita en John en tante zeggers 'Gollards' k. 134 De Zes 12, Den Burg. Janke is op haar kamer alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 18 juli om 13.30 uur in 'Uitvaartcentrum Texel', Bernhardlaan 147 te Den Burg. Aansluitend zullen wij Janke begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in het uitvaartcentrum. Correspondentieadres: Familie Ykema, Leonardstraat 113, 7553 XX Hengelo. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Graag willen wij het personeel van de "Gollards" bedanken voor de liefdevolle verzorging van Janke. familie Ykema Of we nu leven of sterven, We zijn altijd van de Heer. Rom. 14:8 Op 12 juli is rustig ingeslapen, in de leeftijd van 88 jaar, onze lieve schoonzuster en tante Janke Bas-Ykema weduwe van Jb. Bas G. Bas-Ploeger M. Gootjes H. Huisman-Bas neven en nichten

Texelsche Courant | 2013 | | pagina 3