.txl vakantiekrant 26 juli - 2 aug 2013 Nieuw bij Beauty Outline Bei leder jaar krijgt onze auto een A.P.K. maar waarom ons lichaam niet? 1EXEL ]ADVERT0RIAL[ te lichaamsmetinger Global Diagnostics. Het stellen van een correcte diagnose is één van de belangrijkste taken van een arts of therapeut. De bevindingen van de patiënt staan hierbij centraal. Niet altijd komt alle essentiële infonnatie boven water. Een betrouwbare en ef fectieve meetmethode kan dan een be langrijke bron van hulp en informatie bieden. Global Diagnostics is ontwikkeld om arts en patiënt te helpen bij het vin den van de oorzaak van soms langduri ge klachten. Elk lichaamsdeel en elk lichaamssys teem, ziek of gezond, vertoont een indivi dueel reactiepatroon op zwakke prikkels van buitenaf. Global Diagnostics is een nieuw meetsysteem dat de energetische structuren van het lichaam nauwkeurig kan meten. Het meetresultaat stelt ver volgens belangrijke infonnatie ter be schikking over onder meer de bio-ener- getische toestand van organen, zoals nieren, lever, hart en lichaamssystemen zoals het immuunsysteem,het lymfestel- sel en de stofwisseling. Deze informatie kan dienen als basis voor een correcte diagnose, eenvoudige preventieve maat regelen en een zinvolle en werkzame therapie. Een meting belast het lichaam niet en is volledig pijnloos en niet voel baar. Slechts een enkeling zal een lichte prikkeling kunnen waarnemen. Mijn meting We maken een afspraak bij Martine van Hintum van Beauty Outline voor een me ting. Bij aankomst wordt er gevraagd of ik een fonnulier wil invullen met mijn gegevens en klach ten. Ik heb op dit moment twee lichamelijke klachten, deze vernield ik echteT niet op het formulier. Ik hoop echter dat de therapeut, de heer Karl as, deze klachten via zijn meting zal traceren. ZodTa ik aan de beurt ben wordt gevraagd of ik mijn schoenen en sokken wil uitdoen, de rest van mijn kleding mag ik aanhouden. Een lichaamsmeting duurt in totaal slechts io minuten. Via twee plakelektroden aan de enkels wordt ik aangesloten op de apparatuur. Aangezien het gaat om een zeer fijngevoelige meting is het be langrijk dat ik rustig en ontspannen blijf liggen en bij voorkeur niet praat. De Uitslag Tijdens de meting vertelt de heer Karias dat elk signaal werkt op het lichaam als een impuls, de Teactie hierop wordt ge meten. Op basis van de geregistreerde reactiepatronen woTdt de energietoe stand van organen, botten, spieren en zenuwen, evenals 13 lichaamssystemen, geëvalueerd. De lichaamsonderdelen waarvan de meetresultaten buiten een vastgestelde norm vallen worden over zichtelijk grafisch weergegeven. Op deze wijze woTdt een gedetailleerd beeld ver kregen van de lichaamsstructuren die meer dan normaal zijn belast. Via de grafische weergave weet hij mij onder andere te vertellen dat mijn lym- fesysteem vervuild is en dat ik dus te weinig wateT drink. Gelukkig drinken de meeste mensen gewoon te weinig water en zie ik dit als een 'wake up call". Ver der zijn mijn overige lichaamssystemen binnen de norm. Bij het 3D-beeld van mijn spieren merkt de therapeut op dat de spieTen en zenuwen in mijn linker schouder, arm en hand overbelast zijn en vraagt waar ik precies last van heb. Ik vertel hem dat ik een amyotrofie in mijn schouder heb en dus één van klachten is achterhaald. We gaan verder en bij mijn botten vraagt hij of ik last heb van mi graine, waarop ik bevestigend antwoord. Nu kan ik niet bedenken wat dat met mijn botten te maken heeft, maar via het scherm laat hij zien dat mijn nekwervels geïrriteerd zijn wat kan leiden tot mi- graineaanvallen. Dit was niet de tweede klacht die ik in mijn hoofd had, omdat ik al jaren met migraine rondloop. Als laatst verschijnen mijn maag in het rood op het scherm en mijn darmen in het OTanje. De tweede klacht is ook achter haald. Mijn conclusie is daarom ook dat de Glo bal Diagnostics meting een hele goede A.P.K voor ons lichaam is! De therapie Na afloop van de meting is het mogelijk dat er via de therapiemodule meteen een therapie wordt gestart. Voor een behandeling blijft u via de plakelek troden aangesloten op de apparatuur. Deze wordt meestal onmiddellijk na de meting gestart. Zo kan bijvoorbeeld op basis van eerder gemeten pathologische frequenties eenvoudig een ontgifting op gang worden gebracht. Daarnaast bestaat de mo gelijkheid om het lichaam met frequenties met een stabiliserende werking heel doelgericht te ondersteunen. Na de the rapie kan een zogenaamde beginreactie, in de zin van een genezing reactie optre den. Het is daarom van belang dat u na de behandeling tenminste 2 liter mine- raalarm wateT drinkt. Een Global Diagnostics meting kost slechts 99,00 Voot het maken van een afspraak of VTagen: Beauty Outline Dorpsstraat 5, De Koog Tel: 06-21244231 info@beautyoutline.nl Gemeente Texel I Bekendmakingen Bouwzaken Aa ngevraagde o mgevi ngsvergu n n i nge n (1795 AE) Molenlaan 30 in De Cocksdorp, bouw van 2 serre's bij recreatieve eenheden (ontvangen 16 juli 2013). (1794 AJ) Peperstraat 29 in Oosterend, verbouwen en uitbreiden van een woning (ontvangen 23 juli 2013). Omgevingsvergunning, verlengen beslistermijn (1792 AE) Haven 20 in Oudeschild, uitbreiden van het restaurant. De uiterste beslisdatum wordt 4 september 2013. Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend, dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht hebben besloten de beslistermijn te verlengen met een termijn van 6 weken (artikel 3.9, lid 2 Wabo) voor deze aanvraag. Tegen deze kennisgevingen kunt u geen Bezworen kunt u pas indienen als de omgevingsvergunningen zijn verleend. Verleende omgevingsvergunningen worden Omgevingsvergunning, verleend Activiteit bouwen (1792 AB) Heemskerckstraat 2 in Oudeschild, het vervangen en vergroten van een dakkapel (verzonden 18 juli 2013). Activiteiten bouwen en handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening (1794 BJ) Ankerstraat 30 in Oosterend, het plaatsen van een garage (verzonden 11 juli 2013). U kunt deze omgevingsvergunningen raadplegen op www.texel.nl Actueel Bekendmakingen en inzien bij de publieksbalie. Een belanghebbende kan tegen deze besluiten bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van verzending worden ingediend. In de brief moet tenminste staan: de naam en adres van de indienereen handtekeningeen omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt; de gronden van het bezwaar. In spoedeisende gevallen is het mogelijk om naast het bezwaar een voorlopige voorziening aan te vragen bij de voorzieningenrechter. Het verzoek kunt u sturen naar de Voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector :ht. Postbus 257 te 1800 BG Alkmaar. De indiener \n nota voor griffierechten. Meer informatie kunt u op www.rechtspraak.nl/procedures. Omgevingsvergunning (uitgebreid), verleend Activiteit bouwen en handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening (1795 JG) Hoofdweg 106 in De Cocksdorp, het plaatsen van een ligboxenstal. Het besluit met de bijbehorende stukken is met ingang van 31 juli 2013 tot en met 10 september 2013 in te zien bij de publieksbalie en is te raadplegen op www.texel.nl Actueel Bekendmakingen en via www.ruimtelijkeplannen.nl. Dit besluit treedt in werking met ingang van de dag na afloop van de beroepstermijn tenzij gedurende die termijn beroep is ingesteld en een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. Indien er een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan, treedt het besluit niet eerder in werking dan op dat verzoek is beslist. Tegen het besluit kan gedurende een termijn van 6 weken beroep worden ingesteld, met ingang van de dag nadat het besluit ter inzage is gelegd, door: degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de mogelijkheid advies uit te brengen over het ontwerpbesluit; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit. Een beroepsschrift kan in tweevoud worden ingediend bij de rechtbank Noord-Holland, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Een verzoek om voorlopige voorziening kan worden ingediend bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector bestuursrecht, Postbus 251 te 1800 BG Alkmaar. Tegen het ontwerpbesluit dat van 3 juni 2013 tot en met 15 juli 2013 ter inzage heeft gelegen, is geen zienswijze ingediend Mededelingen Mandaat uitvoering Bbz 2004 en IOAZ Het college van Burgemeester en Wethouders heeft een nieuw mandaatbesluit genomen waarmee de uitvoering van het Besluit bijstandsverlening zelfstandigen 2004 en de Wet inkomensvoorziening oudere en gedeeltelijk arbeidsongeschikte gewezen zelfstandigen (IOAZ) wordt gemandateerd aan het college van Burgemeester en Wethouders van Alkmaar. Het verlenen van ondermandaat is toegestaan. Dit mandaatbesluit vervangt het eerdere mandaatbesluit. Openingstijden maandag t/m donderdag 8.30-12.30 uur vrijdag* (alleen voor burgerzaken) 15.00 -19.00 uur gemeentearchief: dagelijks 10.30 -12.30 uur 'geboorteaangifte, huwelijksaangifte(ondertrouw) overlijdensaangifte en erkenning kan alleen op afspraak. Wilt u de bekendmakingen per e-mail ontvangen? Meld u aan op www.texel.nl markten In het centrum van Den Burg is er het hele jaar door iedere maandag markt. Hier kunt u terecht voor uw dagelijkse boodschappen. Daarnaast zijn er in de zomer vrijwel dagelijks speciale markten voor toeristen. Deze zijn vaak opgebouwd rond wisselende thema's. Zo staat de markt in Den Burg op woensdag 31 juli in het teken van de zee en de natuur. Maar liefhebbers van oude ambachten en muziek komen overal wel aan hun trekken. Meer informatie op pagina 2 van de Vakantiekrant. Het verhaal van de buitrug en de potvis De stranding van een buitrug op de zandplaat Razende Bol zorgde eind vorig jaar voor enorme consternatie. Natuurbeschermers, politici, journalisten, bestuurders en heel veel 'gewone' Nederlanders bekommerden zich om het lot van de walvis, die ondanks herhaalde pogingen niet kon worden gered en stierf. Veel minder aandacht trok aanvankelijk het kadaver van een potvis dat een paar dagen later drie kilometer verderop aanspoelde. Totdat medewerkers van Ecoma- re tijdens het ontleden van dit dier in de endeldarm een uitzonderlijke hoeveelheid ambergris ontdekten. Meer informatie op pagina 5 van de Vakantiekrant. Unieke collectie vogels Te midden van de uitgestrekte akkers van polder Het Noorden, niet ver van Oos terend, staat een bedrijf met de bijzondere naam Vogelbush Eureka. Binnen is een grote tuin gevestigd, waartussen exotische planten een indrukwekkende collectie tropische vogels woont. Daarbuiten vliegen steenuilen, oehoes, torenvalken, bui zerds en andere roofvogels. Meer informatie op pagina 5 van de Vakantiekrant. cus ip pagina 36 van de Vakantiekrant vindt u een kortingsbon voor circus larz Italiano. SM SMS B S WIN SMS BREIN naar 3010 en maak kans op zes workshops en lezingen naar keuze bij het BODY Brein Festival (ter waarde van €45,-) én een familieschaal sushi (ter waarde van €40,-) van Anneke's Kitchen.Het BODY Brein Festival wordt van 2 tot en met 4 augustus op het strand bij paal 17 gehouden. Er worden meer dan 40 activiteiten aangeboden die je body en brein uitdagen en die ervoor zorgen dat je voelt dat je leeft. Meer informatie op pagina 35 van de Vakantiekrant. Gemeente Texel Emmalaan 15,1791 AT Den Burg T 14 0222 E gemeente@texel.r www.texel.nl

Texelsche Courant | 2013 | | pagina 8