D2SRAY FAMILIE nr> rnnnm DIUUUUal www.texelsecourant.nl DINSDAG 30 JULI 2013 Ik weet niet hoe het zijn zal in die dagen wanneer ik scheep ga voor de laatste reis Zal dan mijn schip de laatste storm verdragen en landen aan Gods eeuwig paradijs? Neem mij, Heer God, het roer dan maar uit handen en laat mij zingend op de voorplecht staan. Dan zal mijn schip niet op de rotsen stranden, maar veilig in Uw haven binnengaan. Na een voltooid leven en verlangend naar het einde, is aan zijn laatste reis begonnen, onze vader, schoonvader en opa Gerrit Eelman weer samen met Mientje 18 april 1926 t 29 juli 2013 Gozien en Ferry Seegers Kim en Sheldon, V Rob en Francis Wil en Wout Berk Jacolien en Laurens t van Kooten Rien Tessa Tineke en Gerrit Terpstra Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 1 augustus van 19.30 tot 20.30 uur in de Carrousel van de 'Gollards', De Zes 12 te Den Burg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 2 augustus om 13.30 uur in de Hervormde kerk van Den Hoorn. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats bij de kerk. Na afloop komen wij samen in 'Ons Huis', Herenstraat 35 te Den Hoorn, waar tevens nog gelegenheid is tot condoleren. Liever geen bloemen. Correspondentiead res: Jacolien van Kooten Vuurvlinder 32, 1791 TM Den Burg Mijn vriend en zwager Gerrit is overleden Ik wens zijn kinderen veel sterkte toe Adri Westerlaken Heden overleed zacht en kalm, onze lieve vader, schoon vader en opa Jan Pieter Kok Sinds 27 april 2006 weduwnaar van Johanna Nooij Texel, t Texel, 3 mei 1934 26 juli 2013 Mirjam Stefan en Brigitta Yvonne en Sjoerd Vivian, Vaya Monique en Patrick Tara, Stan, Mila, Mats Liliane en Erik Kimberley en Meivin Savannah Sil, in herinnering De Ruyterstraat 19 1792 AG Oudeschild Vader is overgebracht naar de Strandkamer van 'Uitvaart centrum Texel', Bernhardlaan 147 te Den Burg. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op de Begraafplaats van Oudeschild Nooit meer zwaaien Nooit meer op het bankje Nooit meer een peuk in de heg Jan Kok Namens de Buurtjes Familie v.d. Berg Hans en Mieke Familie Huisman Familie v.d. Ploeg W. de Boer Familie v. Beek Bert Koning Familie Braam Lorendz en Furu Familie v.d. Star Familie Cupido Famile Langius Familie Prins Rob en Saki na Familie Visser Kapsalon Corinne Diana Familie v.d. Meer Mevr. Boekei Familie Schutte- v. Schayk Wies en Ad Kooger Familie Ellen Mevr. Zijm W. Hollans Familie Betsema Dankbaar dat ze niet verder hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, laten wij u weten dat rustig is ingeslapen onze zuster, schoonzuster en lieve tante Lena Smit-Zutphen Sinds 10 november 1989 weduwe van Kees Smit 6 De Koog, t Den Burg, 27 september 1929 26 juli 2013 Amsterdam: Kees Zutphen Annie Zutphen-Huisman Arjan en Corrie Frank, Ellen José Abel, Rosa Den Helder: Anneke Blaauwbroek-Zutphen Jan Blaauwbroek Marianne Veerle, Sterre, Jome, Jente Bonita en Frank Lobke, Pim Starkenburgh 54 Den Burg Lena is overgebracht naar 'Uitvaartcentrum Texel', Bernhardlaan 147 te Den Burg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 1 augustus om 13.30 uur in het uitvaartcentrum. Na afloop van de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren. De crematieplechtigheid zal in stilte plaatsvinden. Correspondentieadres: Fam. Blaauwbroek-Zutphen, Jac. Roggeveenstraat 27, 1782 VM Den Helder. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan ver zoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Graag willen wij de huisarts: dr. van Urk, de medewerkers van de Thuiszorg en het personeel van de 'Gollards' bedanken voor de liefdevolle verzorging van Lena! Namens de familie, mw. A. Blaauwbroek-Zutphen Nooit meer samen Nooit meer rummikuppen Nooit meer puzzelen Nooit meer winkelen Nooit meer even bijkletsen Lena Bedankt voor alles Met verdriet delen we u mee, dat is overleden Door Nederlof-Fraikin Echtgenote van Jan Nederlof (Amsterdammertje uit de oorlog Molenstraat 44) 22 juli 2013 t Door is voor ons als een lieve zus geweest. Wat een gemis voor Jan en ook voor ons. Tini Witte-Lexmond Nel Witte-Bakker Annegriet Wim Boom-Witte Henk Anneke Witte-Rijk en onze kinderen en kleinkinderen Correspondentiead res R. Nederlof Burgemeester Bratstraat 24 1511 BL Oostzaan BRIDGET IS GEBOREN OP 19 JULI OM 10.31 UUR. ZIJ WEEGT 3130 GRAM EN IS 50 CM LANG STEPHANO SIEBELING MONIQUE KUIPER ROXANNE STACEY DISTELVLINDER 59 1791 TN DEN BURG Hij deed het op zijn manier... Boer in hart en nieren, echtgenoot, vader en trotse opa. Nu moeten wij verder zonder hem. We zullen hem heel erg missen. Marius Witte Geboren op 17-06-1936 Overleden op 27-07-2013 Echtgenoot van: Toos Wittë-Timmers Vader van Wilco, Simone, Mariëtte, Marieke, Erik Opa van Rick, Tahnee, Michelle, Sander, Maria, Marius Hemmerkooi 7 1791 PL Den Burg Marius is thuis, waar wij als familie graag de laatste dagen met hem samen willen zijn. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 1 augustus van 19.30 tot 20.30 uur in 'Uitvaartcentrum Texel', Bernhardlaan 147 te Den Burg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 2 augustus om 13.30. uur in de Johannes de Doper kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend zullen wij Marius begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de R.K. be graafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is tot condoleren. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Rust zacht Lieve opa We missen je. Rick, Tahnee, Michelle, Sander, Maria, Marius Tot ons grote verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Marius Witte Wat zullen we hem missen. Corrie Zijm-Witte Han Zijm in herinnering Nel van der Veen-Witte Klaas van der veen Kees Witte in herinnering Ria Witte-Kuip Ria Visscher-Witte Ton Visscher in herinnering Neven en nichten Vol bewondering voor de wijze waarop hij leefde, moeten wij afscheid nemen van onze vriend Kees en Ria Cees en José Giel en Tiny We moeten helaas afscheid nemen van onze goede buurman Marius De Buurtjes Marius We zullen je missen Je blijft altijd in onze herinnering Carla en Martin Maantje j Nu heb je de leeftijd er voor, binnenkort golf pro!

Texelsche Courant | 2013 | | pagina 3