a txl EffeKieke GOïIïM Zin in iets nieuws? Voor de liefste moeder ga je naar Goeie ZaakI IMovalishoeve OPC Kliniek Texel (Orthopedie en Plastische/Handchirurgie) vacature WINKELPERSONEEL Sdiilderweg251a en brieven kunnen verstuurd Gemeente Texel Bekendmakingen Bouwzaken Verkeersbesluiten Vergaderingen Nr. www.texel.nl Gemeente Texel I Postadres Postbus 200,1790 AE Den Burg I Bezoekadres Emmalaan 15,1791 AT Den Burg T 140222 I F 0222- 362287 I E gemeente®texel.nl Kom winkelen in de leukste en goedkoopste woonwinkel van Texel!!! Verkiezingen Europees Parlement 2014 U kunt deze omgevlngsvergunnlngen raadplegen op www.texel.nl Actueel Bekendmakingen en inzien bij de publieks bal Ie. Omgevlngsvergunnlng, ontwerpbesluit Activiteiten bouwen (1794 BJ) Ankerstraat 12A In Oosterend, nieuwbouw van een woonhuis. Burgemeester en wethouders van de gemeente Texel maken overeenkomstig artikel 3.12 van de Wet algemene bepalingen omgevlngsrecht (Wabo) bekend dat het ontwerpbesluit en de bijbehorende stukken zijn te raadplegen op www.texel.nl Actueel bekendmakingen en van 12 mei 2014 tot en met 23 juni 2014 in te zien zijn bij de publleksballe. Wet mllieuheer, kennisgeving meldingen Actlvlteltenbeslult milieubeheer (1791 CA) Parkstraat 5 In Den Burg, oprichten van een keuken ter bereiding van verpakt te verkopen voedsel, een kantoorruimte en een winkel. {1793 ED) Laagwaaiderweg 36 in De Waal, verandering van een loonbedrijf. De meldingen en de bijbehorende stukken zijn te raadplegen op www.texel.nl Actueel Bekendmakingen en kunt u van 12 mei tot en met 23 Juni 2014 Inzien bij de publleksballe. Maandag 12 mei 2014, vergadering Monumentencommissie om 14.00 uur In het gemeentehuis De agenda Is in te zien op www.texel.nl/ monumentencommissie. Daarnaast ligt de agenda vanaf maandag ter inzage bij de publleksballe. Aanduiding stembureau Gemeentehuis Starkenburgh Verzorgingshuis Gollards Eierlandsche Huls Verenlglngshuls Bethel enoemde besluiten m zes weten na tie Adres stembureau Emmalaan 15 Thljsselaan 40 a DeZes 12 Kllmpstraat 33 Muyweg 38 te te te 6 7 8 9 10 11 Iedere kiesgerechtigde mag zelf bepalen in een van de stembureaus de stem uit te brengen. Als u gaat stemmen moet u naast uw stempas ook een geldig identiteitsbewijs overleggen. Ais u zich niet kunt identificeren mag u niet stemmen. Nadere inlichtingen worden verstrekt door Bureau Verkiezingen, Emmalaan 15. Het aanvragen van een vervangende stempas De burgemeester van Texel maakt bekend, dat voor de op donderdag 22 mei 2014 te houden verkiezing van verkiezing van de leden van het Europees Parlement het volgende van toepassing Is. Om overal op Texel te kunnen stemmen heeft u een stempas ontvangen. De stempas toont aan dat u gerechtigd bent om te stemmen. Zonder de stempas kunt u uw stem niet uitbrengen. Het is daarom van groot belang dat u de stempas niet vergeet mee te nemen. Mocht u uw stempas kwijtraken dan kunt u schriftelijk, tot ulterlljk maandag 19 mei 2014, een vervangende stempas aanvragen. Mondeling aanvragen kan door bij Bureau Verkiezingen In persoon te verschijnen. Het mondeling aanvragen kan tot woensdag 21 mei 2014 uiterlijk 12.00 uur. Mocht u alsnog uw "oude"stempas terugvinden dan kunt u daarmee niet stemmen; dat kan alleen met de nieuwe stempas. Neem bij het stemmen naast uw stempas ook een geldig Identiteitsbewijs mee (bijvoorbeeld paspoort, identiteitskaart of rijbewijs). U bent verplicht dit te tonen aan de voorzitter van het stembureau. Voor deze verkiezing geldt dat het Identiteitsdocument maximaal 5 jaar verlopen mag zijn. Nadere inlicht Verkiezingen, I Stemmen met een klezerspas De burgemeester van Texel maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van het Europees Parlement op donderdag 22 mei 2014 een kiezer is toegestaan zijn/haar stem uit te brengen In een willekeurig stembureau In Nederland. Daarbij gelden de volgende bepalingen. A. Schriftelijke aanvraag 1. BIJ Bureau Verkiezingen van de gemeente zijn kosteloos formulieren verkrijgbaar voor verzoekschriften om in een willekeurig stembureau aan de stemming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift, alsmede de stempas (Indien reeds verstrekt), moeten ulterlljk op maandag 19 mei 2014, door de klezerzljn ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hljAij op dinsdag 8 april 2014 als kiezer Is geregistreerd. 3. Het verzoek wordt niet Ingewllllgd, wanneer het de verzoeker is toegestaan om bij volmacht of per brief aan de stemming te mogen deelnemen. 4. Bij Inwilliging van het verzoek wordt een klezerspas verstrekt. B. Mondelinge aanvraag 1De kiezer dient hiertoe, na ontvangst van de stempas, doch uiterlijk op woensdag 21 mei 2014, 12.00 uur de stempas over te leggen bij Bureau Verkiezingen van zljn/haar woonplaats waar hij/zlj Dorpshuis De Waldhoorn Dorpshuis De Hof Dorpshuis De Bijenkorf Dorpshuis 't Sklltje Dorpshuis De Wielewaal TESO Wachtlokaal statie kan binnen serd. te te Nadere Inlichtingen worden verstrekt door Bureau Verkiezingen, Emmalaan 15. Stemmen bij volmacht De burgemeester van Texel maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van het Europees Parlement op donderdag 22 mei 2014 een kiezer Is toegestaan bij volmacht te stemmen. Daarbij gelden de volgende bepalingen. A. Machtiging door schriftelijke aanvraag 1. Bij Bureau Verkiezingen van de gemeente zijn kosteloos formulieren verkrijgbaar voor de verzoekschriften om bij volmacht te mogen stemmen. 2. Het verzoekschrift moet ulterlljk op maandag 19 mei 2014, door de kiezer worden Ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij/zlj op dinsdag 8 april 2014 als kiezer Is geregistreerd. 3. Degene die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op dinsdag 8 april 2014 als kiezer zijn geregistreerd. 4. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een volmachtbewijs. 5. Eenvolmachtgever Is niet bevoegd de volmacht in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Nadere Inlicht Verkiezingen, Openingstijden maandag t/m donderdag vrijdag* {alleen voor burgerzaken) gemeentearchief: dagelijks ‘geboorteaangifte, huwelijksaangifte (ondertrouw) overlljdensaanglfte en erkenning kan alleen op afspraak. Wilt u de bekendmakingen per e-mall ontvangen? Meld u aan opwww.texel.nl op dinsdags april 2014als kiezer is geregistreerd. 2. Het verzoek wordt niet in gewilligd, wanneer het de verzoeker is toegestaan om bij volmacht of per brief aan de stemming te mogen deelnemen. 3. Bij inwllligingvan het verzoek wordt een klezerspas verstrekt. Een eenmaal verstrekte klezerspas kan bij verlies niet worden vervangen. Als u gaat stemmen moet u naast uw klezerspas ook een geldig Identiteitsbewijs overleggen. Als u zich niet kunt Identificeren mag u niet stemmen. Een kiezer mag niet meer dan 2 (twee) volmachten aannemen. De volmachtstem dient tegelijk met de eigen stem te worden uitgebracht. www. goelezaa ktexel.nl I nfo@goelezaa ktexel. nl Wereldwinkel - Hoek Parkstraat/Weverstraat Omgevlngsvergunnlng, aan gevraagd (1791LA) Pontweg 89 In Den Burg, plaatsen van een clubgebouw (ontvangen 30 april 2014). (1791LE) Zuld-Haffe! 10 in Den Burg, bouw van een jongvee stal met machineberglng (ontvangen 6 mei 2014). (1791 EG) Witte Krui slaan 7 in Den Burg, uitbreiding van een woonhuis {ontvangen 2 mei 2014). (1791EH) Witte Kruislaan 24a In Den Burg, verbouw van een bijgebouw tot kangoeroewonlng (ontvangen 6 mei 2014). Omgevlngsvergunnlng, verlengen beslistermijn vanwege plan aanpassing (1792AC)$chllderweg 239 In Oudeschlld, wijzigen van een stolpschuur tot woning. De uiterste beslisdatum wordt 24 Juni 2014. (1796 BS) Stappeland 83 In De Koog, vergroten van een zomerhuis. De uiterste beslistermijn wordt 23 Juni 2014. Omgevlngsvergunnlng, verleend Activiteiten bouwen en handelen In strijd met regels ruimtelijke ordening (1797 RC) Hemmerweg 22 in Den Hoorn, nieuwbouw van een berging (verzonden 30 april 2014). (1795 HG) Roggeslootweg 677 In De Cocksdorp, uitbeelden van een zomerhuis (verzonden 30 april 2014). (1796 PR) Callfbrniëweg 192 in De Koog, uitbreiden van een zomerwoning (verzonden 6 mei 2014). second Hand Lager/Flohmarkt Halle! di.t/mvr. 12:00-17:00-za 10:00-17:00 3 5 ■n bij u thuis. 06-53898264 B. Machtiging door overdracht van de stempas of klezerspas 1. De kiezer kan een andere kiezer die in dezelfde gemeente als kiezer is geregistreerd, machtigen om voor hem/haar te stemmen. 2. De kiezer tekent daartoe het formulier dat voorkomt op de stempas of klezerspas en laat de kaart door de gemachtigde medeondertekenen. 3. De kiezer draagt de, aldus In een volmachtbewijs omgezette, stempas of klezerspas aan de gemachtigde over. 4. Tevens moet de kiezer een kopie van een identiteitsbewijs aan de gemachtigde meegeven. Dit kopie moet de gemachtigde aan de voorzitter van het stembureau laten zien. 5. Het overdragen, van de In volmachtbewijs omgezette stempas of klezerspas, kan tot en met de dag van de stemming. 6. Een volmacht dat Is verleend door overdracht van de stempas of klezerspas kan, tot het uitbrengen van een stem door de gemachtigde, door de volmachtgever worden ingetrokken. 8.30-12.30 uur 15.00-19.00 uur 10.30-12.30 uur Burgemeester en Wethouders hebben ter bevordering van de bruikbaarheid van de weg besloten. Een gehandicaptenparkeerplaats in te stellen In Den Burg In de Sluyscoog, nabij Sluyscoog 52, per 9 mei 2014. In De Koog de geslotenverklaring voor alle verkeer In de Dorpsstraat, tussen Brink en Boodtlaan, op te heffen en een voetgangersgebied In te stellen, per 23 mei 2014, de uitzondering voor fietsers en bezorgend verkeer in de bepaalde tijden blijft bestaan. In Oosterend de parkeerverbodzone In de Vliestraatte verplaatsen naar de kruising met de Mulderstraat, de Schoolstraat en Vllestraat vallen dan in de bestaande parkeerverbodzone van centrum Oosterend, het besluit gaat In per 30 oktober 2014 of zoveel eerder als de Schoolstraat opnieuw is Ingericht. - In De Cocksdorp een parkeerverbodzone In te stellen met uitzondering van de Langeveldstraat, per 9 mei 2014. Kringloopwinkel ^Zorgboerderij Aanmeldingen worden naar: into@novalishoeve.nl. Informatie: Lonneke Legierse, 0222-319482. ttingen worden verstrekt door Bureau Emmalaan 15. itingen worden verstrekt door Bureau i, Emmalaan 15. Wij zijn dagelijks telefonisch bereikbaar van 10.00 uur tot 17.00 uur. Voor vragen of informa tie kunt u ons gerust bellen. Uw behandeling valt onder verzekerde zorg. U kunt ons vinden aan de Keesomlaan 6a - 4 (le verdieping) te Den Burg Bel voor een afspraak 0222-769016 Meer info: www.opctexel.nl Iedere patiënt verdient de beste zorg! Wij bezorgen 0222-321113/ Herenstraat 30 Nikadel 11 Mulderstraat 37 De Ruyterstraat 61 Ó- Langwaal 9 te Pontweg 1 Al vanaf 16 jaar voor het zomerseizoen en vrijwilligers voor bestellingen ri|öen en/of diverse werkzaamheden Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen één af meer ran de genoemde besluiten bij ons een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is gepubliceerd. Het bezwaarschrft dient ten minste te bevatten; de naam en het adres van de indiener, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Indien een bezwaarschrift is ingediend, Is fier in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treilen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Noord-Holtand, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. De besluiten liggen ter inzage bij de pubtleksbalie In het gemeentehuis. Ter uitvoering van de Wet milieubeheer op grond van artikel 8.41 van deze wet zijn de bovenstaande meldingen ontvangen. In het besluit staan voorschriften waaraan de bedrijven moeten voldoen. Deze voorschriften richten zich op de bescherming van het milieu. De bedrijven hoeven geen milieuvergunning aan te vragen, Zienswijze Indienen Is niet mogelijk. Wij controleren deze bedrijven op de naleving van de voorschriften. Voor informatie over deze meldingen kunt u contact opnemen met het team vergunningen. Adressen stemlokalen De burgemeester van Texel maakt bekend, dat voor de verkiezing van de leden van het Europees Parlement op donderdag 22 mei 2014 In onderstaande locaties een stembureau is gevestigd. Heeft u problemen of pijnklachten aan de schouder, elleboog, hand, heup, knie, voet of sportblessures en u wilt geholpen worden door een van onze ervaren specialisten, dan kunt u wekelijks bij ons terecht. De kliniek kent geen wachttijden! Eventuele behandeling of oper twee weken worden gerea liset De stembureaus gemarkeerd met te zijn toegankelijk voor kiezers met lichamelijke beperkingen. Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de omgevlngsvergunnlngen zijn verleend. Verleende omgevlngsvergunnlngen worden gepubliceerd. Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend, dat zij In het kader van de Wet algemene bepalingen omgevlngsrecht hebben besloten de beslistermijn te verlengen met een termijn van 6 weken (artikel 3.9, lid 2 Wabo) voor deze aanvragen, Een belanghebbende kan tegen deze besluiten bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van verzending worden tngedtend. In de brief moet tenminste staan: de naam en adres van de indiener: een handtekening; een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. In spoedeisende gevallen is het mogelijk om naast het bezwaar een voorlopige voorziening aan te vragen bij de voorzieningenrechter. Het verzoek kunt u sturen naar de Voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 251 te 1800 BG Alkmaar, De indiener krijgt een nota voor griffierechten. Meer Informatie kunt u vinden op www.rechtspraak.nl/procedures, Tijdens deze termijn kan iedereen een mondelinge of schriftelijke zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg.

Texelsche Courant | 2014 | | pagina 9