‘Texelpoints voor ons showcase’ Dames Tevoko wacht zware strijd FAMILIE Proef met TexelPoints gaat eind oktober van start wwwtexelsecourant.nl I VRIJDAG 10 OKTOBER 2014 J Lieve Mar jon Texel, A 27 februari 1969 Texel, 18 oktober 2014 Wij zijn geschokt door het overlijden van Marjon Koorn-Mulder Marjon is thuis, bezoek is welkom. Directie en team van OSG de Hogeberg Marjon hield van bloemen! Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Marjon We leven mee met Lieuwe en de kinderen. ZW De Krim 2 ‘In liefde losgelaten’ Onze dochter, zusje, schoonzusje en tante Marjon Koorn-Mulder Marjon Koorn-Mulder Marjon Koorn-Mulder Lieve Marjon De fijne herinneringen blijven Frans en Yt Koorn Garis en Maarten Marjon Koorn Wij wensen Lieuwe en de kinderen veel sterkte toe! Veel te vroeg moesten we afscheid nemen van Schapenstudieclub Texel Marjon Onze lieve zuster, schoonzuster en tante echtgenote van Gerrit Tuinder Czn. Lieve Buuf is in Nieuw Zeeland overleden op de leeftijd van 87 jaar. Rust zacht. We zullen je missen. Juul Timmer echtgenoot van Huby van Munster Neven en nichten 8 oktober 2014 Marjon Wij wensen Lieuwe, Cor, Marit en Gerrit veel sterkte. PR-commissie Landbouw heeft ons zeer goed gedaan. Daarvoor danken wij u hartelijk. Marjon De rouwplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Neven en nichten Bestuur en leden S.V. Oosterend Texel, oktober 2014 Jlgar Shah en Erwin van der Linde tonen de ap i van Texelpoints. Margaretha Johanna Koorn-Muider Marjon Wij zijn verdrietig dat de moeder van onze klasgenoot Gerrit Koorn is overleden. Naantje Trap Nan Wij nodigen u uit om na afloop van de begrafenis thuis met ons samen te komen. Met droefenis hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden van Heden ontvir dat op veel t Fenneke en Toine Thom en Sophie Sandor Els en Ruud Nina Ann Stan Gerrit en Evelien Emma, Paul, Lize Liesbeth en Jolle Rinke, Iteke, Eline Namens de familie Kampstra, neven en nichten Lieuwe Koorn Cor Marit en Yvar Gerrit i maandag jrk. Aansluitend Uw warme medeleven na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Wij wensen Gerrit en zijn familie sterkte in deze moeilijke tijd. Ons bereikte het droevige bericht dat op 8 oktober 2014 is overleden, onze Texelse collega Op 8 oktober 2014 hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve collega Zij werkte met veel inzet en enthousiasme op ons secretariaat. Collegiaal, behulpzaam en altijd positief. MARRETJE IMMETJE TRAP MARRIE B. Trap G. Trap-Ellen A, Hoogvliet-Trap JA. Hoogvliet Directie en medewerkers VBA Van Braak Accountants Klas 3A en mentor OSG De Hogeberg Voor digitale condoleance: www.ultvaartcentrumtexel.nl/rouwberichten - M.J. Koorn-Mulder 149 De Cocksdorp Bea Mulder-Harke Fokko (in herinnering) B. Trap G. Trap-Ellen A. Hoogvliet-Trap JA. Hoogvliet i's :countants Texel inten kun- »d. Wij wensen haar man, kinderen en verdere familie troost, liefde en bemoediging toe bij het verwerken van dit groot verlies. snel aanvalspel Iets -dan pakken, rmer. Directie en collega’! VBA Van Braak Acc ringen wij het trieste bericht te jonge leeftijd is overleden Wij wensen Lieuwe, Cor, Marit, Gerrit en familie vee! sterkte bij het dragen van dit verlies. Vrolijk, sterk, gedreven, er Zomaar wat woorden die j woorden voor wat jou en je ge Groningen, 12 oktober 2014 passievol. i. Maar er zijn geen TexelPoInts, het loyalltelts- en spaarsys teem voor het eiland, start eind oktober een pilot. Dat gebeurt met een kleine twintig bedrijven, waar de puri nen worden gespaard en besteec Je hebt je voor onze vereniging ingezet ais algemeen bestuurslid, voorzitter en de laatste jaren als vrijwilliger en betrokken ouder van ons lid Marit. mthousiast, jou typeren, je gezin overkomen is. De uitvaartdienst zal worden gehouden op 13 oktober om 13.30 uur in de Maartensker begeleiden wij Marjon naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats van De Cocksdorp aan de Molenlaan. Je maatje Janny, Bram, Albert, Hanneke, Bernard, Finn, Jens, Luca an. i sporthal Ons Gene i bliek Is van harte we Wij zien diep getroffen door het overlijden van de vrouw van ons studieclublid Onze gedachten zijn bij Lieuwe, Cor, Marit, Yvar, Gerrit en de families Koorn en Mulder. Postweg 1795 JM Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 11 oktober van 19.00 tot 20.30 uur in de Maartenskerk, Kerkstraat 2 te Oosterend. Correspondentieadres: G.J. Boekhovenstraat 29 9728 VL Groningen Wij wensen Lieuwe, kinderen en familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Veel te jong en veel te snel is overleden mijn geweldige en iieve wouw en onze allerliefste mama met gevarieerd en meer punten In de wacht te slep" Madjoe en hierdoor de winst te pakl De Texelse selectie zal zonder Ivet Forr maarmet Joannie van Elk, Lledeke Udens, Manke Oostra, Leonie Pennlnga, Monique Leljstra, Sharen Daalder en Connie Jollng van start gaan. De wedstrijd begint om 15.30 uur In sporthal Ons Genoegen In Den Burg. Publiek Is van harte welkom. Ad t, Matty en Lambert Corrie Piet en Louise Diny Els en Everhard Fons en Tony Henk en Anje Ina t Janny en Piet t Loek en Alwin Riet t en Hans Theo en Julia Wim en Maartje Wij wensen Lieuwe, Cor, Marit, Gerrit en de familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. het hier hebben aangedurfd. We krijgen veel Imput vanaf Texel en het mooie van dit systeem Is dat we de Informatie die de klant teruggeeft weer kunnen gebruiken. Texelpoints Is onze showcase. Onze doel stelling Is zoveel mogelijk basissystemen In andere gebieden In Europa te Installe ren, niet zo compleet als op Texel, maar wel componenten uit het systeem en ui teraard ondereen andere naam. Afspraak Is dat als we Iets nieuws ontwikkelen, Texel aan het voorspeen zit.’ beitje. Als die dan bij Voordeelland, een andere deelnemer, een ipad koopt, krijgt hij of zij tegen Inlevering van bijvoorbeeld 100 punten, een tientje korting. Bij die aankoop ontvangt hij weer een x aantal punten, die hij bijvoorbeeld weer bij Bak ker Timmer kan besteden of een ander be drijf. Wel op Texel, bulten het eiland zijn ze niet geldig. Hoofddoel is Immers te stimu leren dat mensen naar het eiland komen (als ze reserveren krijgen ze een x aantal punten) en dat ze hun geld hier besteden. Daarnaast biedt het systeem allerlei vor men van service en Informatie, zoals de TexelAgenda. Het wordt zichtbaar op de app, die vanaf heden Is te downloaden. Er komen ook elektronische 'bakens' op het eiland. Wie die passeert krijgt vla de app een signaal, met daarop Informatie of aanbiedingen. Ook zijn combinaties mo gelijk, zoals entreekaartjes voor musea, vervoer of parkeren. Texelaars die aanko pen doen bij één van de deelnemende be drijven, ontvangen ook punten, waarmee ze elders korting krijgen. JÜO Bestuur en leden LR De Waddenruitera PC De Kleppertjes Die start Is wat later dan gedacht. Erwln van der Linde:'De testfase duurt wat lan ger en is nodig om technische probleem pjes uit het systeem te halen en praktische suggesties en vragen waarmee onderne mers kwamen er In te verwerken. We heb ben gezegd: als we het doen, dan doen we het goed.' Geen geringe ambitie een systeem op te zetten waarmee niet alleen punten kunnen worden gespaard, maar waarbij die punten ook bij alle Texelse bedrijven die zijn aangesloten In de vorm van aankopen kunnen worden verzilverd. 'Geen korting, maar voor hetzelfde geld meer te besteden hebben', aldus Kees Dros. BIJ de proef krijgen zo’n vijftig gas ten van De Krim, één van de deelnemende bedrijven', bijvoorbeeld 500 Texelpoints, goed voor €50,-, want elk punt Is een dub- De dames van Tevoko treden zaterdag thuis aan tegen Madjoe 2 uit Enkhulzen. Dit team bestaat net aIs Tevoko uit oudere geroutineerde speelsters en de Texelaars hebben leder Jaar grote moeite met deze ploeg. Lastige services en geplaatste aan vallen zijn sterke punten van de dames uit Enkhulzen. Madjoe staat na drie wedstrij den op de onderste plaats, Tevoko daar entegen staat achtste. Tevoko hoopt toch Den Burg, 23 februari 1930 De software voor Texel Points wordt ont wikkeld In India, door Aton. Het bedrijf werkt er met 35 mensen aan. Ze leveren de techniek en doen ook veel denkwerk. Jlgar Shah van Aton: ‘Zo’n compieet sys teem, geschikt voor kleinere onderne mers op lokaal niveau dat Inspeelt op re latief kleine beslissingen van het publiek bestaat nog nergens. WIJ lopen daarin voorop en Investeren er veel tijd en Inzet In. De openheid en verbondenheid bij de groep van Texel Loyaal Is de reden dat we Ws zijn bedroefd u te moeten berichten dat op donderdag 2 oktober op 84-jarige leeftijd in Groningen is overleden de oudste van het gezin Timmer uit de Weststraat, onze lieve broer en zwager

Texelsche Courant | 2014 | | pagina 3