a t 3 Alzheimer Café over intimiteit Nieuw bestuur voor NIOZ Roze pelikaan eind uit de route Klassieke motoren maken rondrit FAMILIE Sarah! De Koog wint belangrijke wedstrijd in Schagerbrug Het team van Marcel Ris heeft zondag goede zaken gedaan In een belangrijk duel tegen Vesdo. De ploeg uit Schager brug stond gelijk In punten met De Koog, maar had een minder goed doelsaldo. De Texelaars konden ultelndelljk na 97 mi nuten spelen, de punten mee naar het eiland nemen. Weduwe van Frans Haarsma Thijs en Ellen Haarsma Mama is thuis in haar kamer in de 'Gollards'. “Ik heb een prachtig leven gehad" André Kievits t Jet Kievits-Vrolijks Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zus Truus Ron en Maurice Marius Witte en Theo Witte Lucie Zijm - van der Wee 13-10-2009 13-10-2014 Janneke, Roortje, Eline iSlSI i met koffie en muziek rrlt ter Windt Geertruida Petronella Haarsma-Witte Truus Mr. C.W. Siiuiige Walter Ridder in de Orde van Oranje-Nassau lr. A.J. (Harry) Baayen, voormalig directeur van Delta r es, Is voorzitter. NleuwzIJn dr. Ir. B. (Bas) Büchner (president van MARIN), drs. LH.M. (Luc) Kohslek (lid raad van toe- Berljders van historische Britse motorfietsen van het merk Matchless deden dit weekend Texel aan. Onder hen liefhebbers Henk Witte (Stuifweg) en Maarten Hoogenbosch, die het gezelschap met John Koenen rondreden over het eiland. Er waren stops bij de molen van het Noorden, de hangar van Michael Kortenhoeven op het vliegveld, Amsfng Recycling en bij Smit Engineering In Den Hoorn. Het gezelschap logeerde In het groepsverblljfvan Harry de Graaf. Correspondentieadres: Fam. Kuipers, Sluyscxaog 47, 1791 WV Den Burg. Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Voor digitale condoleance: www.uttvaartcentrumtexel.nl/ rouwberlchten - Mw. T. Haarsma-Witte En als dan weer het zonnetje lacht Weet je wat ik dan doe - ik lach terug Toon Hermans Marga en Jan Koomen Sander Plm en Anne, V Bert en Ria Haarsma llona Stefan en Bonnie Kees en Corrie Haarsma Tarana en Simon Geeta en Maft Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Bedroefd delen wij u mee dat, omringd door liefde en warme gedachten van allen die hem dierbaar waren, rustig is ingesl apen Catharina van Rennesstraat 28 1077 KX Amsterdam Den Burg (Texel), 23 september 1929 WWW.TEXELSECOU RANT. NL DINSDAG 14 OKTOBER 2014 Hoera! Deze sportieve spetter en verpleegster ziet vandaag Hans en Mona Jonathan ‘St. Marcus', a 22 december 1924 ‘Gollards', 110 oktober 2014 Paul en Helmi Tim Charlotte en Satv Bas t Amsterdam, 12 oktober 2014 Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 16 oktober van 20.00 tot 20-45 uur *n Uitvaartcentrum Westgaarde van PC Hooft Uitvaartverzorging, Ookmeerweg 273 te Amsterdam. Noor S innige - Gebhard Kinderen Kleinkinderen In alle rust is van ons heengegaan onze lieve pa en opa Correspondentieadres: Paul Kievits Het Karveel 7 1398 BV Muiden Rotterdam, 28 januari 1922 t Weesp, 11 oktober 2014 In het Alzheimer Café op dinsdag 28 okto ber In de Buureton Is aandacht voor Inti miteit en seksualiteit. nog ver ders van ïn staan. (oog dat spel liet am De Verdrietig en vol bewondering hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma Na afloop van de begrafenis komen wij samen in restaurant Texelhoeve’, Kogerstraat 26 te Den Burg, waar gelegenheid is tot condoleren. Wicia en Jan Kuipers Robert-Jan en Rachel Marcel en Femke Tycho, Fleur Na afloop willen wij u ontmoeten in restaurant Gieiing, Weesperstraat S2 te Muiden. Het Bestuur van de Nederlandse Organi satie voor Wetenschappelijk onderzoek (NWO) heeft een nieuw bestuur benoemd voor het NIOZ. Dit zal samen met de NlOZ-dlrectle uitvoering geven aan een transltleplan en de banden met relevante stakeholders aanhalen. ‘Hiermee kan het NIOZ haar rol als nationaal zee-onder- zoekslnstltuut ultbrelden en versterken.' De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden rond 14.30 uur op de R.K. Begraafplaats aan de Weesper- binnenweg te Muiden. Graag wilien wij het personeel van de “Gollards", Netty Zijm, pastoor Ivan en de huisartsen: dr. Dros, dr. Hoekstra en dr. Den Breejen bedanken voor de liefdevolle verzorging en de geestelijke hulp van onze moeder! Tonny en Ron Victoria De afscheidsdienst voor onze pa en opa zal worden gehouden op vrijdag 17 oktober om 13.00 uur in de H. Nicolaaskerk, Herengracht 83 te Muiden. In de eerste helft was het De Ko,v zich In lieten zakken en Vesdo het spe maken. In de dertiende minuut kwal Koog op achterstand nadat een bal niet goed werd weggewerkt, Mogelijkheden om op gelijke hoogte te komen waren er. Een goed genomen vrije trap van Daan Eelman kon door Mlko Honlngh niet tot doelpunt verwerkt worden. De achter stand in de eerst helft had ook n groot kunnen worden als de spel Vesdo het vizier op scherp hadder De Koog kwam gretig de kleedkamer uit eei getint, maar hoeft niet zo bedoeld te zijn. Aan het woord komt seksuoloog/ psycholoog Ingrid van Kempen. Namens StichtingGerlant (DOC-team) Is aanwezig Els v.d. Stadt, casemanager dementie op Texel. Programma: 19.15 uur Inloop verzorgd door Gerr 19.30 uur Interview Ingrid van Kempen. 20.45 uur Café met een hapje/drankje 21.30 uur Eindtijd Adrie en Joop Linda en Mirjam Femke en Hans De Eucharistieviering vindt plaats op woensdag 15 oktober om 13.30 uur in de Johannes de Doper kerk. Aansluitend begeleiden wij mama naar haar laatste rust plaats, bij papa op de R.K. begraafplaats van Den Burg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 17 oktober om 9.30 uur in Crematorium Westerveld, Duin en Kruid- bergerweg 2-6 te Driehuis. Wij verzoeken u 9.15 uur aanwezig te zijn. zicht van Deltaresen Imares-Wagenlngen UR, Dijkgraaf Hoogheemraadschap Noor derkwartier) en prof. dr. J.B.M. (Jack) Mid delburg (hoogleraar geochemle aan de Unlversltelt Utrecht). De avondwake wordt gehouden op dinsdag 14 oktober om 19.00 uur in de Johannes de Doper kerk. Molenstraat 36 te Den Burg, waarna gelegenheid is de familie te condoleren. Dementie kan voor een relatie Ingrijpen de consequenties hebben, omdat door de ziekte het gedrag verandert. De gelijk waardigheid en wederkerigheid In de re latie tussen partners kan verstoord raken. Het gedrag van mensen met dementie Is niet altijd logisch voor de omgeving. Gedrag kan worden ervaren als seksu- Baayen heeft In samenwerking met de directies van NIOZ en NWO een transltle plan opgesteld. Dit vormt de basis voor een voorgenomen koerswjzlglngstraject bij het instituut en een intensivering van de samenwerking met andere partijen. Het nieuwe bestuur en de directie van het NIOZ geven leiding aan de verandering. en was duidelijk gewisseld van tactiek. Het was een standaardsituatie die De Koog op gelijke hoogte bracht. In de 61- ste minuut dacht de doelman van de te genstander dat de vrije trap als voorzet op de Inkomende mensen werd gegeven. De goed spelende Daan Eelman dacht daar heel anders over en schoot de vrije trap bekeken In de korte hoek, 1-1. Robin Schoo was In de 71-ste minuut trefzeker met een kopbal uit een corner van Daan Eelman. In het laatste kwartier gingen de gastheren één op één spelen achterin on der het motto alles of niets. Wat volgde waren lange ballen die getrapt werden In het Koger zestienmetergebied. Een aantal hachelijke momenten deden zich voor, maar De Koog bleef het opportunistische spel van de tegenstander de baas. Volgen de week Is De Koog vrij. Ris hoopt dat er In de periode weer spelers kunnen aanslui ten die nu nog geblesseerd zijn. Het koppel grauwe ganzen op de achtergrond was niet de reden dat fotograaf René Pop stopte wel de roze pelikaan vlakbij die maandagmiddag neerstreek op een stuk bouwland langs de Nleuwlan- derweg. Een ongeringd exemplaar, zagen andere vogelaars door hun telescoop. Deze roze pelikaan zou volgens kenners dus zo maar een echte wilde kunnen zijn uit het oostelijk Middellandse Zeege bied.

Texelsche Courant | 2014 | | pagina 3