1 - 3 Kunst Paul Hunter in Kastanjeboom Gratis fruit jeugd in Time Out Congeraal bleek gewone paling Wintertijd Challenge in De Koog FAMILIE Ambassadeur Bangladesh brengt informeel bezoek aan Texel JF IVedcrwe van Pieter Kok Biem Vlaming CGzn. A 14 december 1922 25 oktober 2014 Janna Vlaming-de Ruyter t Biem Vlaming Lieve buurvouw Kok Familie De Ruyter Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van onze neef Buurvrouw tot ziens. Biem Vlaming Wij wensen Janna en de kinderen veel sterkte toe. Ans Op 25 oktober overleed ons trouwe lid Tiny Kok-Altenburg Zij was vanaf de oprichting in 1993 lid van onze vereniging. ...Vlieg nu zélf maar uit lieverd. Nelleke Vos-Wiegmans Bestuur en leden Jeu de Boulesclub Den Burg Siem Bakker Onze dierbare vriend We zullen hem heel erg missen Kees Klaassen Maarten en Joke Wij zijn bedroefd dat Siem Bakker Bestuur en leden van de Biljartvereniging DVO Vlnr: sjeik Belal, Anton Witte, Ina Bakker, Slma Litton, Sahal en JU. Litton. 4» llr Janny Benjamin en Stefanie Trijntje Kok - Altenburg Tiny De ambassadeur van Bangladesh, sjeik Mohammed Belal heeft afgelopen week eind een Informeel bezoek aan Texel ge bracht. \toor meer tips, het testen van Jezelf en gezonde recepten kan men kijken op de website www.voedlngscentrum.nl Dankbaar voor alles wat zij voor ons en voor veel anderen mocht betekenen hebben wij afscheid moeten nemen van Er is gelegenheid tot p dinsdag 28 oktober van IJ centrum. We wensen de familie en bekenden alle sterkte bij de verwerking van dit verlies. niet meer in ons midden is. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerd clublid. Wij wensen zijn naasten veel sterkte om dit grote verlies te dragen. en moedig, liet winnen. Chanel, Louis jphie, Thomas Vol vertrouwen, zonder verwachtingen Met een engel op onze schouders Lopen wij samen verder op ons levenspad •A Oosterend, 22 oktober 1931 Jan Dirksoord 42 1791 GR Den Burg Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom WWW.TEXELSECOU RANT. NL DINSDAG 28 OKTOBER 2014 ren en Mbert Duinroosstraat 16 1796 BJ De Koog Ons adres is vanaf nu: Stolpweg 19,1797 AW Den Moom-Texel A: 06-51931280/ S: 06-20600942 Ria en Henk van Vemde-Vlaming Kees en Jolanda Vlaming-Stoop Wendy en Eduard Linda Annie en Sietze Viel-Vlaming Janna an Niels Leni en Bart Eveleens-Vlaming Simon en Nathalie, Sarah Mark Paul en Talitha Stefan Jantina en Harry Viel-Vlaming Cindy en Gsrrit Benny en Kaylelgh Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Voor digitale condoleance: www.uitvaartcentrumtexel.nl/rouwberichten - Mw. T Kok De Heer heeft mij gezien en onverwacht ben ik opnieuw geboren en getogen. Gz. 487 Suzan Vlaming Adrie Kikkert uvi loipen Afkomstl) Maar zo t droog Aan een Texelse Bock In de Koog. >rn, waarna >p kaasboer- Jangladesh Correspondentieadres: Minke Altenburg, Karspelstraat 3, 9791 EH Ten Boer. tapkamer van te Den Burg. geruime tijd ita de Texelse Op 24 oktober 2014 zijn wij op het eiland Kauai te Hawaii getrouwd! Zijn ambassade staat In Den Haag en geldt niet alleen voor Nederland maar ook voor de ons omringende landen. Begeleid doordeoud-Texelaar Litton en zijn familie bracht het gezelschap eerst een bezoek aan de tentoonstelling van Jan Wolkers Den Burg, 25 oktober 2014 persoonlijk afscheid nemen op 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaart- In het holst van de nacht ging een groep Kogers op stap voor het goede doel. Op het moment dat de klok een uur terug ging liep de groep over strand en duin om 20 geld in te zamelen voor Spieren voor spieren. Ze begonnen en eindigden om 2.00 uur bij camping Kogerstrand. 'Het was de eerste editie en we hadden maar weinig tijd om alles voor te bereiden. Vólgend Jaar hopen we op meer deelne mers. Maar het was erg gezellig', vertelt Veronka van Beek van de dorpscommlssle van De Koog. De 'Wintertijd Challenge'werd georganiseerd door de Jeugdclub van De Koog. Wij wensen haar zus Minke en verdere familie heel veel sterkte. Gerard Ria Zoetelief Kirsten Wout, Kyra Gerbrand Christine, Jetteke Casper, Soj De congeraal, die een paling bleekte zijn, Inspireerde tot bijstaand dichtwerk. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is tot condoleren. Biem is thuis. Er is gelegenheid tot condoleren dinsdag 28 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in De Schakel, Binnenburg 2 te Den Burg. Er bestaat geen twijfel over dat kinderen en jongeren voldoende vitamines nodig hebben voor een goede opbouw van de gezondheid en bij de groei en ontwikke ling. Het fruit In Jongerencentrum Time Wat was u dapper e Deze strijd kon u nif U zei de laatste weken steeds "ik heb een prachtig leven gehad" Maar nu was uw lichaam op en is uw ziel aan haar laatste reis begonnen. Janny, Biem, Kees en Janneke Rein en Jannie Jan en Johanna Jacob en Nanda AJy Tineke en Wim In De Kastanjeboom zijn schilderijen van Paul Hunter te zien. De dot-art schilderin gen zijn gemaakt vanuit de stip-schilder- stljl van de Aboriginals In Australië. In jongerencentrum Time Out In Den Burg is tot en met vrijdag 31 oktober gratis fruit te verkrijgen. Stichting Young 4 Ever doet mee aan de maand van de opvoe ding. Daarin staat een gezonde voeding en leefstijl centraal. In Landgraaf en komt al g op Texel doordat hij op Kreti Monl heeft ontmoet. Door zijn vele reizen raakte Hunter geïnteresseerd In de oude culturen van Azië en Australië, speciaal In góden en godinnen, In Tibetaanse kunst én dus In de Aboriginal dot-art stijl. Wij wensen (tante) Janna, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind heel veel sterkte. De afscheidsdienst vindt plaats op woensdag 29 oktober om 11.30 uur in De Burgt, Binnenburg 2 te Den Burg. Aansluitend begeleiden we Biem naar de Algemene Begraafplaats aan de Kogerstraat. Out vindt gretig aftrek bij de Jongerei wordt volledig gesponsord door Al HeIJn. Veel Jongeren hebben al van één of meerdere stukken fruit genoten. Voor wie nog geen fruit heeft gehad of nog meer wil genieten van deze 'overheerlijke ge zonde actie’, kan een appel, sinaasappel, banaan of ander stuk fruit eten. Iemand uit de Waal Had een Congeraal Maar de Congeraal raakte uit beeld Mo gel Ijk met de storm naar Oudeschild. Of meegereisd met Jutter Koorn Naar een lading hout op het strand bij den Hoorn Of ta melijk verwend Dieren, zoals vlinders, vogelbekdieren en een enorme walvis, maar ook gestileerde vormen zijn Hunter's favoriete onder werpen, Hunter Is geboren en getogen De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 29 oktober om 14.00 uur in het uitvaartcentrum. Aansluitend zullen wij Tiny begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Tiny is overgebracht naar de Landschr 'Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 I Door een Congeraal uit Strend. Wellicht daarna drum met een nieuwe worp In noordelijk Cocksdorp. Geholpen door een chirurg ig uit Den Burg bleek, de Congeraal zat hoog en Na langzaam verval van krachten moeten wij, vlak na zijn 83we verjaardag, afscheid nemen van mijn lieve zorgzame man, onze vader, opa en overgrootvader In ‘t DrIJverhuus In Den Hoor Anton Witte een rondleiding op derlj Wezenspyk verzorgde. In Be zijn bijna alleen maar heel kleine boeren met een of enkele koelen. De melk wordt hierbij gebruikt voor dagelijkse consump tie en nog niet voor het maken van kaas. Daarom was het voor de Bengalen heel Interessant om te zien hoe op een Texelse boerderij een zelfkazende boer ook kaas maakt. Minke Altenburg Lieuwe In herinnering en Marian Kaper Jurry Linda en Klaas Dennis, Kevin Fanny en Jos Luuk, Fabiënne Bussum, 24 oktober 2014

Texelsche Courant | 2014 | | pagina 3