3 FAMILIE Op 29 oktober overleed onze lieve Ina Ruis Peter van der Gracht 18 oktober 1921 t 29 oktober 2014 Wij wensen Jany en de kinderen veel sterkte. Wij zijn dankbaar voor alle liefde die ze ons gegeven heeft Het Koor sinds 2007 weduwe van Henny Kok 'Verpleeghuis HollewoJ' 5 mei 1937 29 oktober 2014 Mi Corry is thuis. Eindelijk zonder pijn! ANNE DEVRIES Peter van der Gracht echtgenoot van Jany van der Gracht-Huisman Gerda de Vries-Wuis Lieve Corry We zullen je missen. Neven en nichten Pieter-Aris Roel en Hetty Oudeschild, oktober 2014 HANS FLEDDERUS KEES DUINKER zeggen wij u hartelijk dank. Peter van der Gracht De familie Fledderus Texel, oktober 2014 Neven en nichten Texel, oktober 2014 Peter van der Gracht SANDER MOENS Peter van de Gracht 28-04-1970 20-07-2014 Wij wensen Jany en de (klein) kinderen veel sterkte toe. Piet, Gerard, Texel, oktobar20l4 Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Voor digitale condoleance: www.uitvaartcentrumtexel.nl/ rouwberichten - Dhr. v.d. Gracht j met hem mochten beleven, afscheid moeten nemen van De familie bedankt de medewerkers van 'Verpleeghuis Hoflewol' voor de liefdevolle verzorging van Ina Carollen en Johan Milan We hebben afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Helaas hebben wij afscheid moeten namen van onze buurman Wij zijn geschokt door het overlijden van de man van ons koffiemaatje op de maandagochtend in De Cocksdorp Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag uur in het uitvaartcentrum. Kikkertstraat 59 1795AB De Cocksdorp De buurman, de kippen, de tuin en de bloemenstal Dit beeld is waf bij ons bijblijven zal van de crematieplechtigheid is er gelegenheid teren in de koffiekamer van het crematorium. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden en voor altijd in ons hart. Albert en Christel Dros Lynn en Dorian Anneriet en Hans Wim en José Emmie en Alfons Jos en Els Langs deze weg willen wij een ieder bedanken voor de belangstelling, lieve woorden en ondersteuning na het overlijden van onze vader en opa Het laatste, directe lijntje met Texel is hiermee verdwenen Maar de band met het eiland en zijn bewoners zal altijd blijven bestaan. Er is 31 ol Correspondentieadres: Fam, van der Vbort-Kok, Schipper Boonstraat 10, 1795 AA De Cocksdorp. l/oor digitale condoleance: www.uitvaartcentrumtexel.nl/ rouwberichten - Mw. Kok-de Waard Cornelia Kok-de Waard Cony Samen is een groot gemis als samen er niet meer is WWW.TEXELSECOURANT.NL VRIJDAG 31 OKTOBER 2014 t Den Helder, 28 oktober 2014 Onverwacht moeten wij afscheid nemen van ons trouwe koorlid Kikkertstraat 5 1795 AA De Cocksdorp Correspondentieadres: Els Alderlïeste, Schilderend 142,1791 BK Den Burg. Voor digitale condoleance: www.uftvaartcen1ruritexel.nJ/ rouwberichten - Mw I. Ruis Jany van der Gracht- Huisman Dickt Anouk en Jos Veetie Marco en Mariska Niels Matthijs Mariska en Ferry Tom Bart Niet is in Jan en Karin Mark fn liefdevore herinnering Inge en Sebastian Lars Marrit Joost en Floor Els en Din Etienne Marcel Ineke en J an Anka Lisa en Laurent David Jan en Temilja Ab en Bouwke Indien u geen kaart hee ft ontvangen dan kunt u deze advertentie eis uitnodiging beschouwen. Als mijn levenseinde nadert denk ik aan wat ik volbracht. Eer ik oud, moe en tevreden sluimer naar de eeuwige nacht. Of het goed was of slechts matig, of te geestig of te statig. ’t Komt er dan niet meer op aan, alleen ik heb mijn best gedaan. Ina is overgebracht naar de Landschapkamer van 'Uitvaartcentrum Texel', Bernhard laan 147 te Den Burg. Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden zoveel belangstelling en zoveel troost. largreta en Peter Stacy Shawn Barbara en Peter Thlmethy Ryan Merrln Morion en Peter Kersti en Juan, Aurora, Livia T .1 en Herko, Hugo, Eliza en Cesar io. Grada Hans en Nel Suzan en Remmert Iris en Daniël i gelegenheid tot condoleren aan huis op vrijdag iktober van 19.30 tot 20.30 uur. Na afloop tot condok persoonlijk afscheid nemen en 11 november van 19.30 tot 20.30 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, kaarten en lieve woorden, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, groot- en overgrootvader Petrus Jacobus F reder i kus van der Gracht Peter Corrie, Rietje, Jeanne, Piet, Gerai Sieme, Nd, Ria, Maaike en Joke Met al zijn wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na fijne jaren die wij hebben wij met veel verdriet mijn lieve man, onze vader en opa Wij willen iedereen bedanken voorde lieve woorden, mooie bloemen, vde kaarten en alle belangstdling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn dappere man en onze lieve papa geheel onverwacht, maar voor ons allen veel te vroeg, alle rust overleden onze lieve moederen oma Gerda en Klaus Erich en Jenny Daniel en Sabine Frank en Isabella Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze oudste broer, zwager en oom Na afloop van de begrafenis komen wij samen in restau rant t Bikkelement', Kikkertstraat 19 te De Cocksdorp, waar tevens gelegenheid is tot condoleren. Hartdijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvaderen opa Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen, wat blijft rijn onze herinneringen. Hanny t Juul Elrieke Cees en José Truus en Gerard Nell en Geert Adrie en Marjan Jos en Connie Vanwege de overwddigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te be tuigen. Peter is overgebracht naar de Strandkamer van ‘Uitvaart centrum Texel’, Bemhardlaan 147 te Den Burg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 3 november om 12.00 uur in de R.K. kerk van De Cocks dorp. De crematieplechtigheid zal aansluitend worden gehouden om 15.45 uur in crematorium 'Schagerkogge', Haringhuizerweg 3 te Schagen, vertrek veerboot 14.00 uur. Er is gelegenheid Tof condoleren op maandag 3 november van 19.301ot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De crematieplechtigheid zd worden gehouden op dinsdag 4 november om 13.15 uur in crematorium Schagerkogge', Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gelegenheid is tot condoleren. De uitvaartplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 1 november om 13.30 uur in de Waddenkark, Kikkertstraat 85 te Da Cocksdorp. Aansluitend zullen wij Cony begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats van De Cocksdorp aan de Molenlaan. Texel, 11 januari 1941

Texelsche Courant | 2014 | | pagina 3