6."j WEÈKf VOORD) Nieuwjaarswedstrijd EJJLlL SPORT 59." 29." 29." 14." 14." 24." 7 NIEUWJAARSWEDSTRIJDEN BIJ DE TEXELSE CLUBS Ed i Elstar appelen Spruiten Rundergehakt svo ZDH Speltbollen Schaatsen De Koog Super games bowlen Potter prolongeert titel Kombuis Kindersnowboots Kindersnowboots Snowboots Maten: 29/31,32/34 of 35/37. Maten: 29 t/m 35. Kinderfleecevest Strooizout Maten: 116 t/m 164. 5 kg in afsluitbare emmer. Meditatiecursus Vanaf woensdag 07-01-2019 HOGE KWALITEIT - LAGE PRIJS Tromp en Stark heroveren leiding 7 Sneeuw ruimer Inklapbare houten slee DOWNLOAD NU DE GRATIS ALDI APP Incl. trekkoord met houten grip. BIJ SVO werden twee elftallen samengesteld, bestaande uit veteranen, spelers van het eer ste en spelers van het B-elftal. De wedstrijd eindigde In 5-5. 'Het was een zeer geslaagde en gezellige dag, zoals we dat In Oosterend gewend zijn’, vertelt SVO-voorzItter Jan Bloem. In totaal deden 26 volwassenen mee en namen 30 Jeugdleden deel aan de andere activiteiten. eest - Schouwstra -W.B.Z.4-1. Tessels www.texelsecourant.nl DINSDAG 6 JANUARI 2015 Lage noren - damesmaten: 38 t/m 42 - damesmaten: 38 t/m 41 - herenmaten: 43 t/m 45 - herenmaten: 42 t/m 45 In de laatste wedstrijd van het Jaar In de bowllngleage knalde Remco Wanel van team Paal 17 er nog een super game van 245 plns uit. In De Koog was het eerste zondag veel te sterk voor de A-Junloren. Het werd maar liefst 9-1. Vooral In de eerste helft Heten de A Junioren zich niets wijs maken door de meer ervaren le elftal spelers. Ze gaven uitste kend partij en kregen aardig wat kansen. De tweede helft werd echter Iets te veel van het goede voor de Jonge mannen en het eerste liep snel uit. 9 T/M 11 1ANW Mark ‘Potter’ Oosterhuls heeft de ‘Kom buis Challenge 2015’ In Oudeschlld op zijn naam weten te schrijven met een dikke, maar zwaar bevochten, 7-2 over winning op Jeroen Schouwstra. 1-0. BIJ rust stond het 2-1 voor de selectie. Na rust ging het aanvankelijk van een leien dakje voor de selectie. Hldde Strulck scoorde twee op aangeven van De Graaf en van Mlke de BruIJn. De vijlde kwam op naam van De Graaf die was gelanceerd door Daniël Bakker. Daarna kwam de klad er In en toonde de ster ren van weleer hun veerkracht. Na doelpun ten van Van der Kool en tweemaal Arjen Lap maakte Pleter-Jan Eelman het spektakelstuk compleet door de 5-5 binnen te schieten. De nieuwjaarswedstrijd In Den Hoorn ein digde In een waar spektakelstuk. Op het programma stond een wedstrijd tussen de selectie en een team van oud-spelers (aan gevuld met A-Junloren). De afgelopen sei zoenen was de selectie vaak veel te sterk en dat leek vandaag ook weer te gebeuren toen het 5-1 stond. In het laatste kwartier bleken de ‘oudjes’over een langere adem te beschik ken, want na het laatste fluitsignaal stond er plotseling 5-5 op het scorebord. ZDH 1 miste de nodige spelers, daardoor deed coach Mar cel Boone voor de gelegenheid zelf mee en stond Jeroen Meedendorp op doel, zodat de eigenlijk nummer één Daniël Bakker In de spits stond. Bakker scoorde vrij snel de Het begint op maandag 12 Januari van 10.00 tot 11.30 uur of van 20.00 tot 21.30 uur. Hat gaat om meditaties om de geest tot rust te brengen en meditaties om de levensenergle te sturen. Vanaf 13 Januari start een ql gong-serle. Op dinsdag 13 ja nuari van 11.00 tot 12.00 uur of van 15.45 tot 16-45 uur. 01 gong Is een Chinese be wegingsleer, waarbij het versterken van de levensenergle centraal staat. Tevens worden gewrichten en spieren soepel ge maakt. Een team van ‘Oud-strljders’ nam het In Den Burg het eerste half uur op tegen het eerste en kwam zelfs op voorsprong. Het zou duren tot de allerlaatste seconde tot het eerste elftal van Texel’94 de oudjes op de knieën kreeg. De wedstrijd eindigde In 2-1. Terwijl de Jongens van het eerste puf fend het veld verlieten, maakten de vete ranen zich op voor het tweede half uur dat gespeeld werd tegen de A-Junloren. Met name Paul van Exel Het zien nog goed mee te kunnen. Als een volleerd slalomsklër sneed hij enkele keren door de defensie van de tegenpartij en het was een wonder dat hij niet tot scoren kwam. Door een pe nalty eindigde de wedstrijd In een 1-0 voor de Jeugd. Oosterhuls en Schouwstra stonden In de ‘first to seven-flnale’ een bijzonder hoog gemiddelde te gooien en gun den elkaar weinig ruimte gedurende de sets. Tevens wist Oosterhuls een nieuw record van 21 maal de hoogste score van 180 te gooien over het ge hele toernooi. De hoogste finish van 133 Werd door zowel Schouwstra als Plet Grlsnlch gegooid, zie ontvingen hiervoor een prijs. Dit Jaar telde het toernooi vele nieuwkomers welke bij na allemaal In de eerste ronde verloren en doorgingen naar de herkanslngs- ronde. Het herkanslngstoernool werd gewonnen door Marcel Verhagen die een overnachting Inclusief ontbijt. De beste van de drie dames Is Yvette Eller geworden. Wlm de Kort werd de beste darter boven de 50-Jarlge leeftijd. Voor Mark Oosterhuls was de eindzege al weer de tweede In korte tijd. Op 24 december maakte hij zijn favorletenrol ook al waar tijdens het Kersttoernooi In Question Plaza. Tijdens dat toernooi ontdeed hij zich In de finale van Simon Koorn met een klinkende 5-0 overwln- Klaverjassers Bas Tromp en Frans Stark gaan weer aan de leiding In het algemeen klassement. Peter van Heerwaarden en Fenny Caspers gaan zich na de ronde- wlnst met de strijd bovenin bemoeien. Meditatie -en yogacentrum De Aleph start het nieuwe Jaar met een tweetal cursussen, een twee wekelijkse medlta- tlecydus van zes bijeenkomsten. Ook maakte hij de hoogste serie van de avond over vier games met een totaal van 781 pinval. HIJ won zijn partij van W.B.Z. waar Clara Hemelrijk goed partij leverde met mooie games van 163 en 164 plns. In team KraanbedrIJf Uitgeest gooide Erna v.d. Star zich In de kijker door games van 185 en 172 te gooien, ook maakte zij bij de dames de hoogste serie over vier games van 178 plnvaï, zij won haar partij van team Schouwstra Transport waar Martlen Roeper een game gooide van 203 en 199 en Karellen Schouwstra games van 177 en 160 plns noteerde. Slmone Stlggelbout deed goede zaken In team ZGraaf met een game van 189 en een serie van 614 pinval won ze van team Best Tessels alwaar Gerry Verseput goed scoorde met een gemiddel de van 160 pinval over vier games. Het nieuwe Jaar werd bij de Texelse voetbalclubs Ingeluid met verschillende nleuw- JaarswedstrlJden. Texel’94 en ZDH namen het op tegen een elftal van oudgedienden, De Koog speelde tegen de a-Junloren en In Oosterend speelden twee mlxelftallen. Fenny Caspers en Peter van Heerwaarden deden goede zaken voor het klassement dankzij hun tweede rondewlnst van dit seizoen. Drie partijen werden met over macht gewonnen. Vooral In het eerste en het laatste spel werden mooie scores van ruim boven de 2000 neergezet. Van Heer waarden en Caspers haalden 7212 pun ten en staan daarmee nu stevig op de der de plaats. Gerda en Freek Veeger openden sterk met spelletjes rond de 2000 maar kwamen In het derde spel de man met de hamer tegen. In het vierde spel herstel den zij knap, maar ze kwamen net een paar punten te kort voor de rondewlnst. De Veegers tekenden wel voor hun eerste score boven de 7000 en kwamen tot 7174 punten. ZIJ stijgen daarmee naar de vijf de plaats. John Vlaming en Eric Jan Geus hielden het goede gevoel van de afgelo pen drie weken vast. Deze keer werden zij derde met 6947 punten. Na een sterke opening waren de volgende twee partijen taal, maar In het laatste spel werden nog even alle registers opengetrokken. Vla mingen Geus zakken wel een plaats, maar ook zij Hepen wat In op de koplopers. Tlny Zwaneveld en Plet Moree spelen tot nu toe een wisselvallig seizoen en slagen er maar moeizaam In van de onderste plaat sen weg te komen. De vierde plaats met 6782 punten hielp wel, zij stijgen weer een plaatsje en staan nu twaalfde. Bas Tromp en Frans Stark heroverden de lei ding In het algemeen klassement door In deze ronde vijfde te worden. ZIJ haalden 6758 punten. Tromp en Stark hebben nog geen enkele speelronde gewonnen, maar scoren mooi constant. En dat Is nog altijd de manier om kampioen te worden. Hun voorsprongopJan Zaal en Hans Westdorp Is met een kleine 700 punten niet groot. Caspers/Van Heerwaarden kwamen door de rondewlnst wat dichterbij en staan nu nog ruim 2800 punten achter. Het gemid delde was met 6297 punten op één na het hoogste van dit seizoen. Het marsen record ging eraan. Uitslagen: Land en Zeezicht - Bouwbedrijf Texel 1-4, Best Tessels - ZGraaf 2-3, Kraan bedrIJf Uitgeest - Schouwstra Transport 4-1, Paal 17-V.’."Z. t 2. Standen: Best Tessels 37, Schouwstra Transport 35, Land en Zeezicht 34.5, Kraan bedrIJf Uitgeest 32.5, Paal 17 29.5, Bouw bedrijf Texel 29, W.B.Z 22, ZGraaf 19.5 VQpzÖÏ

Texelsche Courant | 2015 | | pagina 7