I 3 FAMILIE Vaste Rots ran mjn behoud. Verdrietig zijn wij om het overlijden van Slem Plaatsman Wij wensen Tiny kinderen en kialrtdndaren veel sterkte toe. o 1 april 1939 t 4 juni 2015 Beetucr en medewerkers Ronde om Texel Martha Kreeft - Bremer 81eme Plaatsman Ard in herinnering Wij weneen de familie heel veel sterkte. Er ia gelegenheid tot condoleren op maandag 6 juni van Slome Plaatsman ‘Menverenig Ing Tuaaen Wad en Duin' sLnlf en alle medewerkers en vrijwilligers Familie Kreeft "Erie een land ran louterkchf Een oude Zwaluw ie van one weggevlogen Ida Kok Lieve opa, Adrie Kreeft We zullen je heel erg mleeen Bestuir en leden 8V ZDH. Dag Ido Esther Jasmijn Slem Plaatsman Nog geen besluit NWO over sluiting NIOZ-vestiging Wij weneen Tiny en de kinderen veel sterkte toe. Bedankt Slome Texel heeft nieuwe trouwlocatie Wij ale deekiemera van het ringsteken zullen je gaan miaeen. Nooit meer de stok van je aanpakken. Na een werkzaam leven is geheel onverwacht overleden onze broer, zwager en oom Texel'94 op rand van handhaving Aansluitend zal de crematie in besloten familiekring plaatsvinden. y en de kinderen en verdere familie heel het verwerken van dit grote gemis. Bestuur en leden van We weneen Martha, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe. Corine Eajé* Arrira Caleta Onverwachts moeten wij afscheid nemen van ons gewaardeerd lid Vbord^tale condoleance: www.uitvaertcent rouwberichten -dhr A Kreeft Julius Peter en Carina Ricardo Shenna Danian Henk en Tineke Plaatsman Frank en Debby Valery Marieke en Lucas i Texel. NIOZ Yersek i In kustzeeën en r sxel wordt onder Na afbop van de crematieplechtigheid komen wij samen gelegenheid is tot condoleren. ‘Bchagetkogge’. Haringhuizerweg 3 te Behagen. verzorging van mijn man. onze vader en opa. Beatrix laan 33c 1791 GA Den Burg Voor wie Je bent, voor allee wat je doet. Altijd recht uit het hart, nooit omdat het moet Oor en Llda Kooiman Mare en Eva. Plater, Daan Sueen en Gabriël, YAra. Jürgen Rob en Anne Voor digitale condoleance: wwwuitvaartentnimtexel.nl/ Door een 3-0 overwinning, woensdag op het bezoekende K.G.B. uit West-Frlesland, Is het verblijf van de Texelaars In de derde klasse een stapje dichterbij gekomen. De beslissing valt zondag In de uitwedstrijd. Geheel onverwacht en voor ons al len veel te vroeg plotseling overleden mijn lieve man. onze vader, schoon vader en opa Jaap en Martha Herman, Linde en Jlm Hane Danny, Rick. Simone, Eajé - Andra. Caleta. Puck U Zeeuv op Texel, gaat belang wor de t om 70 medewer time. “Het gaat t hier een leven het Herman, die aangeeft Vertrek vanaf het uitvaartcentrum om 10.05 uur naar de veerboot 11.00 uur. leven zal worden gehouden op uur in kerkgebouw ‘De Poort'. Na een moeilijke tijd moeten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Kadijkeweg13 1791 LT Den Berg Vader ie oveigebracht naar de Strandkamer van ‘Uitvaartcentrum Texel', Bernherdlaan 147 te Den Burg. Simon Plaatsman Sieme Adrianus Kreeft Adrie www.texelsecourant.nl VRIJDAG 5 JUNI 2015 Graag fietsend en genietend van alles om hem heen, is er plotseling een einde gekomen aanzijn tocht.. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie de uitnodiging beschouwen. t Den Burg. 2 juni 2015 Wat fijn dat we de afgelopen jaren samen nog zo hebben genoten. Tiny Plaatsman-Vader Jan en Elly Danny Rick Slmone Wij weneen Tiny veel sterkte bij ha ft Oosterend, 26 september 1931 De toekomst van het NIOZ stond woens dag op de agenda van een vergadering van het bestuur van moederorganisatie NWO. Eén van de opties Is sluiting van de vestiging In Yerseke, maar daarover werd geen besluit genomen. Texel'94glngvoortvarendvanstart. Reeds In de derde minuut van de wedstrijd viel de 1-O.Na een assist van Yorgo Helleman bracht Sander de Haan de openingstreffer op zijn naam. Omstreeks de 23e minuut rondde Eelman een schitterende dlepte- pass van Ruben Dulnker op de Juiste ma nier af.(2-0). Hierna gaven de eilanders de toon aan. Omstreeks de 80e minuut werd Eelman vervangen door Wessel Klltz, die knap Invlel.Tlen minuten voor het eindsig naal deelde Jesper Arkenbout de nekslag uit door de 3-0 te scoren. Hierdoor leefden de Texelaars op dit hadden ze nodig. In de 85e minuut knalde Wessel Klltz vanuit een corner rakelings naast het vijandelijke doel. Twee minuten voor afloop moest K.G.B. met 10 man verder. werkers meegaan naarTexel geen optie Is. De sluiting van Yerseke Is volgens NWO- woordvoerder Olivier Morot wel bespro ken In de vergadering van het algemeen bestuur van het NWO, maar er Is geen besluit genomen. "Alle opties en aspecten die belangrijk zijn wor de toekomst van het NIOZ worden op dit moment zorgvul dig bestudeerd. Ook wordt gesproken met verschillende belanghebbenden. Eerst moet er meer duidelijkheid komen voor dat er een besluit wordt genomen. Voor een besluit Is nog geen datum vastge steld.* De kwestie Is In Yerseke Inmiddels door de regionale politiek aangekaart. Het Instituut In Yerseke komt voort uit het Centrum voor Estuarlene en Mariene Ecologie (CEME) en Is In 2012 gefuseerd met het NIOZ op Texel. NIOZ Yerseke be studeert het leven In kustzeeën en rivier mondingen. Op Texel wordt onder meer onderzoek gedaan naar zeeën en ocea nen. Slutting van Yerseke Is één van de mo gelijkheden om de benodigde bezuinigin gen door te weren. In die variant wordt Hare Boom en Danielle Snowden-Boom Pieter Boers Marge Zandatra-Houwing en Blenca de Feijter Martin Witte Ria Bakker en Eether Bakker Petrueka Timmer en Lariaea Timmer Willem Goênga en Marlt Viseer Frans Bakker, Emmy en Christa Ceee Bakker en Johanna van der Zwaag Frouwke Eelman Jaap Lap en Irma Ipenburg-Wonder Joa van der Gracht en Joanne van Steinvoorn Denigue Bakker Jan en Karin Keijeer Ellie en Eva Piet Bakker Adrie Ie overgebracht naar ‘De Poort', Beroert 1 te Den Burg, waar gelegenheid Ie tot condoleren op vrijdag 6 juni ven 1930 tot 2030 uu-. Een dankdienst voor zijn I zaterdag 6 juni om 13.15 Texel heeft er een trouwlocatie bij. Donde Jawoord In park De WezentuIn In Den Bun mee. Het kersverse echtpaar leerde elkaar De feestelijkheden werden begeleid met r voorbijgangers staan om de heugelijke ge Vervult van fijne herinneringen, maar verdrietig om zijn heengaan, hebben wij afscheid moeten nemen ven mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Thea en Bert Jen-Wmem en lelse Anita Yerseke samengevoegd met Texel en de medewerkers uit Zeeland overgeplaatst naar het Waddeneiland. Dat stuit In Zee land op veel verzet. Peter Herman, direc teur van de vestiging In Yerseke zei op Om roep Zeeland: “Het NIOZ In Yerseke Is een zeer gedegen onderzoekcentrum met een effectieve organisatie en doet aan hoog vaardig onderzoek. Het zit hier al zestig ar en we weten ontzettend veel over de uwse wateren. Als Je dat concentreert dat verloren." Naast het wetenschap gaat het ook erkers, 40 vaste en 30 part- it wel om mensen en die ebben opgebouwd", aldus dat voor veel mede- Verbijaterd hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze trouwe medewerker ven het ringsteken Namene de Ringeteekcommieale Merel Appeldoorn Map ven der Zwaag Ceee Makelaar iddag gaven Nancy Pelgrim en Herre elkaar het f het zo moest zijn werkten de weergoden volledig halfjaar geleden kennen en de klik was er meteen, en naast familie en vrienden bleven ook de nodige nis te volgen. Stichting De Wezentuln hoopt dat het Vela jaren was Slem ale vrijwilliger betrokken bij De Ronde om TeweL We zullen Siam zijn inzet en betrokkenheid enorm gaan miaeen.

Texelsche Courant | 2015 | | pagina 3