3 FAMILIE Sinds 4 oktober 2007 weduwe van Gerard van Boven *3 februari 1924 t 5 juni 2015 Steenderen: Ina en Henk Zutphen: Bergen (Lb.): en achterkleinkinderen ‘Gollards', kamer 146 DeZes 12, Den Burg. Moeder is opgebaard in haar kamer in de ‘Gollards'. ‘Schagerkogge’, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Artex Pop Jazz mille' kere n Familie Van Boven Zij bekeek altijd alles van de zonnige kant. Wat ik zeggen wou: Nieuw VVD? Familie Schaatsenberg Jacoba van Boven-Eelman Gré Poede-Eelman Auke en Monique Ontbijt-optreden Onverwachts hebben we afscheid moeten nemen van Jace Simon Plaatsman Geboren op 1 juni 2015 Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe. Leden en bestuur Jeu de Boulesclub Den Burg Bezoek graf Mortlake Sea Scouts Groothuis wint Jeugd Open De Houtmanstraat 44 1792 BC Oudeschild Jacoba van Boven-Eelman Coba Cornells Schaatsenberg Kees Onverwachts moesten wij afscheid nemen van mijn lieve zus en onze tante identieadres: J.C. Schaatsenberg, d28,1791 HN Den Burg. Voor digitale condoleance: www.uitvaartcentrumtexel.nl/ rouwberichten - Dhr. C. Schaatsenberg Mouse Trudy en Jan Rowan en Mike Fred en Komal Ellis Sinds 2012 weduwnaar van Cornelia Schaatsenberg- Henkes Jessica en Toon Sydney, Delano, Lynn Vertrek vanaf het i naar de ve Wij kozen een droom, en jij koos voor ons. jt uitvaartcentrum om 15.15 uur i veerboot van 16.00 uur. Zoontje van Robin Bakker en Madelon Hin Broertje van Djamie Margriet en Fred Corresponc Schoorwal Wl] wllen/e rust gunnen, al Is vol droefheid ons hart. Je den lijden en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. O^.D.nBo,. heid is tot condoleren. is tot condoleren. Zo lief, zo klein, zo bijzonder. Je bent ons wonder. Marianne en Dick m herinnering Natasja en Emile Merijn en Ilse Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, dan verzoeken wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Den Hoorn in oude sferen bij vervolg van 600 jaar stad Vertrek vanaf de ‘Gollards’ om 10.20 uur naar de veerboot van 11.00 uur. www.texelsecourant.nl DINSDAG 9 JUNI 2015 Corina en Mario Jamie, Leona, Manon Den Burg: Corrie Zaterdag 13 juni houden zsas bij ons thuis. I.p.v. bloemen graag een donatie aan de Dieren bescherming, Bankrekeningnummer39.63.156, of In de aanwezige collectebus. Caroline LeBlanc treedt zaterdag 13 juni en zondag 14 juni op bij Stayokay In Den Burg. Zaterdag vanaf 20.30 uur In de bar, zondag vanaf 8.00 uur een ontbljt-optre- den. LeBlanc zingt Franse chansons en begeleidt zichzelf op gitaar. De Canadese Is In het kader van de Island Art Exchange en de Lange Juni Cultuurmaand op Texel. In het bijzonder willen wij het personeel van de ‘Gollards' bedanken voor de liefdevolle verzorging van onze moeder deBour8Sc, „ft Correspondentieadres: R. van Boven, Jan Dirksoord61,1791 GR Den Burg. Heel bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoe der en overgrootmoeder verzorging van onze vader en opa. De Popschool van Artex laat weer van zich horen: 8 bands en meer dan 40 mu zikanten geven op woensdag 17 juni hun Jaarlijkse presentatie van Popschool Artex op de theaterbohne van Klif 12. De avond start om 19:30 uur. Gratis entree! Vooraf wordt er spedaal voor bandleden en fa- e voor een bescheiden bedrag een lek- maaltljd geserveerd In Klif 12 (reser veren noodzakelijk vla Artex). Vader is overgebracht naar de Landschapkamer van ‘Uitvaartcentrum Texel', Bemhardlaan 147 te Den Burg. Ondernemend Texel zal ror hoofd geschud hebben. De nlngen over het STIFT col Ie pen nogal uiteen. STIFT, u stimuleringsfonds dat door en ook voor ondernemend Texel In het leven geroepen werd om de Texelse -toeristische- eco nomie structureel te steunen. Sommige politic! schijnen dat Inmiddels alweer he lemaal vergeten te zijn: het Is oott door ondernemers bedacht...het begrotlngsgat van de Gemeente Texel was levensgroot en er moest een oplossing worden be dacht. Daaraan heeft ondernemend Texel toen ruimhartig meegewerkt; het sys teem van Toeristenbelasting op de schop en een veel meer dan trendmatige ver hoging van het tarief. Daarbij werd afge sproken dat een extra bedrag dan In een bestemmingsfonds -STIFT- zou vloeien, met als doel duurzaam te kunnen Inves teren In de toeristische economie. Goed voor de hele Texelse samenleving. Tja, en wie mag zich er dan mee bemoeien? Voor malig D66 wethouder Frans Vlsman rond de bemoeienis van ondernemers met zo'n door henzelf bedacht fonds maar niks! TOP roor.TOP na, die Invloed werd hem te Rinus en Jenny Raquel en Matthew We zullen Je herinneren, niet In sombere dagen, we zulten Je herinneren In de stralende zon, hoejewas toen Je alles nog kon.. irlge week het gortig. Waarschijnlijk richt hij er een nleu- e politieke me- we partij voor op de WD: Vlsman 's Vel- ■llegevoorstel lie- llge Democratie, met als motto “Inspraak u weet wel, dat oké, maar geen Invloed a.u.b.” Het moet tenslotte niet te gek worden. Intussen dragen ondernemers en eigenlijk de hele Texelse bevolking dit mooie STIFT fonds op handen; een prachtig Instrument dat structureel Investeert In de versterking van onze eigen economie. Daar wordt ons eiland beter en mooier van....en Iedereen weet: de gasten waarderen datl En Is dat niet het enige wat Texelaars van hun gas ten willen krljgemeen 10 voor Texel? Texels Ondernemers Platform Verdrietig, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve vader, schoonvader, grootvader en ‘ouwe opa Tessel’ 600-jaarstad-treln dendert vrolijk r In Den Hoorn. Nadat het jublleum- t vorige week In alle hevigheid los barstte, lieten de Stleneplkkers zich ook afgelopen zaterdag weer van hun beste kant zien. optredens onder wie Arle Lap en Jan Bak ker In het Hoornder kerkje. Volksdans vereniging Interdance Texel danste op de hoek Hoge Achterom/Kerkstraat en bij de Vermaning aan Dlek was een optreden van De Vriendenkring, ‘s Avonds was het onder meer de beurt aan het Smartlap penkoor, DEK en wederom Arle Lap. Het Texelse Vrouwenkoor gaf een zomercon- cert In het Hoornder kerkje. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 12 juni om 12.15 uur in crematorium 'Schagerkogge’, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Mede door de combinatie met Lange Juni Is er deze maand Iedere dag wel wat te beleven In het dorp en ook zaterdag was het programma overrol.Van 10.00 uurtot na elven In de arond was er roor bezoe kers wel Iets te doen. Een daarvan Is de terugkeer van de 'Portlekwlnkeltjes' die In de achttiende eeuw op Dlek, Klif en In de Herenstraat voorkwamen. Dat waren winkels van alleenstaande vrouwen die vanuit hun halletjes zelfgemaakte pro ducten verkochten om een Inkomen te hebben. Zaterdag waren de winkeltjes van weleer weer geopend. Echt storm liep het In de ochtend nog niet, meldde één van “winkeliers”. Toch wisten de toeristen Den Hoorn In de loop van de dag steeds beter te vinden. ZIJ genoten van diverse de portlekwlnkels hun herintrede.

Texelsche Courant | 2015 | | pagina 3