MJI 3 FAMILIE I I 4 Tex^lfonds 0.^. - 4 Fenna Vonk Het is goed zo, ik ben klaar. Ik heb het leven gesponnen, de wol is op. EïT> weduwe van Koos Boon Petra van Benthum l het verlies te dragen. Den Burg, juni 2015. HANNA KAGER-HIN U kunt deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Texel, juni 2015. In het bijzonder gaat onze dank uit naar dr. Van den Bent. Familie Boon GEERTJE NEELTJE EELMAN terzijde stonden. Vaarwel oma en ouwe oma Gratis extra lessen Artex Klein- en achterkleinkinderen Dag Trijnie ‘Tafeltj’e Dekj’e’ zoekt rijders Haringparty levert €4500,- op Artex opent Jazz on the Waves (TEXELSE NIEUWÏI GOEDE DOELEN CHEQUE 0 0 ^DemaquettevandeOesterhaven. GESLAAGD Rondleidingen Expositie Peperhof van Jan Brouwer door Oosterend HBO verF >1 Inholland te Wat was j Ik ga je ni Trijntje Alida Johanna Boon-van den Berg Trijnie De betrokkenheid en de interesre Deaandaduendehefde Het contact en de warmte De verbondenheid De geborgenheid s 2 is jij een lief, dapper, sterk, stoer wijffie. Voor digitale condoleance: www.uitvaartcentrumtexel.nl/ Dit geeft mij veel steun om 1 het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en geeft grond van Samen werken aan de Texelse samenleving Hoefslag 42 1791 SC Den Burg Telefoon 315532 Er is een bedrag van 265,10 naar de Coeliakievereniging overgemaakt. tie dieren. Naast de jette van de Oester- maquettevan een 16 juli start de exposltlr expositie en de maquet haven Is er dan ook een ma nostalgisch winkeltje te zi< Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 22 juni van 19.30 tot 20.30 uur aan huis. www.texelsecourant.nl VRIJDAG 19 JUNI 2015 Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van mijn lieve moeder en oma Jeske Tjepkema (22) uit Oudeschlld Is af gestuurd aan de opleiding HBO verpleeg kundige aan de Hogeschool *- Amsterdam. en troostnjke gedachte dat Hanna in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Anna Paulowr 28 maart 1930 De veiling van verd. De opbn Broodnodig op Texe vaatje haring werd j binnenkort ultgede. ken, De Texelse Vlss* Jan Brouwer van Stichting Peperhof ver zorgt Iedere woensdag vanaf 1 Juli tot en met 9 september rondleidingen door Oosterend. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar i ons hart bedanken wij u voor uw steun, vriendschap en liefde, bloemen en brieven. Tafeltje Dekje Is er voor alle mensen op Texel die, om welke reden dan ook, niet goed meer voor hun eigen warme maal tijd kunnen zorgen. Tafeltje Dekje Is één van de activiteiten die door Texels Wel zijn georganiseerd worden om mensen zo goed mogelijk te ondersteunen In het zelfstandig kunnen blijven wonen en wordt mogelijk gemaakt door de In zet van vele Texelse vrijwilligers. Tafel tje Dekje Is op dit moment op zoek naar De crematieplechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 23 juni om 11.30 uur in crematorium ‘Schager- kogge’, Haringhuizerweg 3 te Schagen. De gratis lessen op 26 Juni zijn een voor proefje hiervan. Kinderen kunnen terecht van 15.15 -16.00. Jongeren van 16.15- 17.15 en volwassenen van 17.30-18.30. Op 24 Juni van 9.00-11.00 uur vindt een voor proefje van de KunstEstafette plaats. Op vrijdag 26 Juni Is om 09:30 uur een gratis Introductleworkshop Aquarelleren te vol gen. Om 13:00 uur Is het voorproefje voor de nieuwe cursus Het Kunstenaarsboek en om 15:30 uur kunnen Jongeren een proef les Kunstklas volgen. Orwoistellm wat ben je practif ig Ulorvier baarlip, lief en Hein Laat in jouw leven heefveel gelik en befde zijn Maarten en Corrie Herke t en Susan Sil t en Janka Erik en Amanda klein- en achterkleinkinderen Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gelegenheid is tot condoleren. De Koog - Texel, juni 2015. 2e weegt 3720 gram en is 51 onlang. Ca, Stela, Conté en Lara tank an het eerste vaatje Hollandse Nieuwe op de Texelse Haringparty heeft €4500,- opgele- brengst komt ten goede aan VIPSport voor wielrenner Lanssa Klaassen en de Stichting '''o Texel. Larissa mocht meteen een cheque van €3000,- In ontvangst nemen. Het eerste .—.’d gekocht door Raoul en Dimitri Helleman van EP Voordeelland. De haring wordt "Hnodeekl bij De Gollaids. De party werd verzorgd door Van Braak Accountants, Zilte Za- ase Visspecialist, Kooppleln, TM Vastgoed, Texelvakantles, De Smulpot en De Robbenjager. Niet alles is te koop. Met geld kun je gezondheid, jeugd, liefde of geluk niet kopen. Maar het is ook niet alleen maar het slijk der aarde. Je kunt er wat goeds mee doen. Geven doet leven. Daarover willen wij met u praten. www.texelfonds.nl De Zes 23 1791 EW Den Burg ‘Meer dan veertig muzikanten van de Popschool van Artex Kunstenschool hebben woensdagavoi Klif 12 In Den Hoorn de vierde editie van Jazz on the Waves geopend. Onder leiding van de pop- schoolcoaches Menno Smit, Ruud Geldermans, WObbe Visser en Bart Spruit hadden de leerlingen (10 tot zojaar oud) een Jaar lang hard gerepeteerd en dat leidde woensdagavond tot een leuke voorstel ling met Texelse rock, Jazz, funk en reggae. Jazz on the Waves duurt tot en met zaterdagavond. Trijnie is thuis, waar wij als familie graag de laatste dagen met haar samen willen zijn. HIJ gaat tijdens de wandeling In op de geschiedenis en de verdwenen winkels en bedrijven In het dorp. HIJ vraagt voor de rondleidingen slechts een kleine ver goeding. De vergoeding komt geheel ten goede aan ‘Stichting Peperhof'. Tijdens de rondleidingen wordt ook een bezoek ge bracht aan enige bijzondere panden. Deze rondleidingen beginnen bij de Peperhof (Peperstraat 7). Er kunnen rondleidingen vervallen of bijkomen. Dit wordt gecom municeerd vla het mededelingenbord bij de Peperhof. Van tevoren aanmelden Is niet nodig. Naast de rondleidingen Is ook de Peperhof zelf geopend en wel van dins dag tot en met zaterdag van 13.30 uur tot 16.00 uur. De huidige expositie, die tot 11 Juli duurt, heeft als thema “Creatieve hobbyisten. Daarnaast Is een maquette te zien van de vroegere Oesterhaven. Vanaf Tijdens de Zomerworkshops van Artex zijn er diverse gratis extra lessen. Op 25 Juni Is er Pop Jazz voor kinderen. Jongeren en volwassenen. Ernst Klljzlng laat leerlingen kennis maken met verschillende stijlen en technieken. BIJ wildoende belangstelling gaat Ernst komend seizoen diverse cur sussen bij Artex verzorgen. Popkoor voor kinderen en Jongeren Is van 17:15 -18:15 uuren Jazz en Pop w>or volwassenen Is van 19:00 - 20:00 uur. Op 26 Juni start na de zomer met de nieuwe Theateropleiding. Ron en Joke Janna, Ruben Norbert en Margo Romy, Nlklta, Qulnten Jacco en Bianca Bart en Monique Youri, Iris, Jorrlt nieuwe vrijwilligers die één week per maand de maaltijden willen rondbren gen In Den Burg of Juist als Invaller af en toe actief willen zijn. De vrijwilligers ontvangen een onkostenvergoeding voor de gereden kilometers. Belangstellenden kunnen zich melden bij Texels Welzijn, gevestigd In De Buureton, Beatrlxlaan 43 In Den Burg. Texels Welzijn Is verder bereikbaar vla tel. 312696 en email wel- zljn@texelswelzljn.nl. Hierbij wil ik u mijn Amk betuigen voor de lieve reacties en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn moeder Vertrek vanaf het woonhuis om 09.20 uur naar de veerboot 10.00 uur.

Texelsche Courant | 2015 | | pagina 3