3 FAMILIE Haring voor bewoners Gollards Lieve mensen. Nogmaals bedankt! llee Beverdam 1 Gefeliciteerd! Kim Den Burg, juni 2015. JANNI8 DE GROOTE Gré W'itte-van Rooijen Hiervoor onze dank. Texel, juni 2015. Brink 07, 1796 AH D. Koog Tijdelijk ruimtegebrek? Opslagruimtes op maat, www.flnlshboxtexel.nl Vluchtelingenwerk zoekt vrijwilliger tlng! We- ■liever Gratis abonnement studenten De lezersfoto a GESLAAGD TXjirre fAa »*l i ij n 40 joon getrouwd Best of Foo op Sommeltjespop Dit mooie stel is op 27juni ■aar Niet alleen IJ bedacht het r." De zomerllef- Serie de Groots kinderen en kleinkinderen Mtiuauiaii rum Vogelenzang 11, Oen Burg Telefoon: 31X23 Te huunWInkelrulmte 100 m2 In centr. Den Burg.Tel:06-12772111 .Ik voor r. Tel. Joeé en Otto Maud Snelle E-blkes 45 km op voorraad. Bets fietsen, tel. 312184. Op -1S-O6-CO-15 IS.SS uur 50 om 5700 grom Zwartoleum. schutting penboet Last van ongedierte? Vlie gen, wespen, muizen, rat ten, etc. Macrovet.nl heeft de oplossing. Marlcoweg 7 -Den Burg-761770. DoUe siju oio ouLoor» Het gemis zal altijd blijven, maar het doet one goed blijken van medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van Bedankt voor uw steun op wat voor manier den ook tijdens Hanezijn laatste weken en bij zijn afscheid. Het wee overweldigend. Op mei u fooe^oo kijk k Öv.r rauoL. wi. Kloin ourjo □k vind jo kof Alles voor een mooie af rastering. Schapengaas, Texelse landhekken, palen, planken en schrikdraad. Macrovet.nl - Marlcoweg 7-Den Burg-761770. Als maats vluchtelingen wegwijs woonplaatsje helpt bij zaken zoals de Inrichting regelen van scholen voc Inburgerlngscursus diverse zaken rondom financiën en verze- Vraag niet wat Ik maak, I maak wat u vraagt! wwv stelgerhouttexel.nl De voorstelling van Schwung begint om 21.00 uur. De entree bedraagt van €10,- De Lutlne geeft zijn goud en zllverschat prijs! Nog een paar dagen sieraden met 50 - 60 - 70% korting! Peter Tromp edelsmlt, We verstraat 57, Den Burg. De Lutlne geeft zijn goud en zllverschat prijs! Nog een paar dagen sieraden met 50 - 60 - 70% korting! Peter Tromp edelsmlt, We verstraat 57, Den Burg. Husqvarna. Ketting v.a.€179,-. Hegge nsc De surprlse-act van Sommeltjespop Is be kend. "Foo Fighters: Best of Foo” opent het muzikale bal op het hoofdpodium op zaterdag 4 Juli om 14.00 uur. tschappelljk begeleider maak Je ngen wegwijs In hun nieuwe "IJ allerlei praktische tgvan het huls, het oor kinderen en de voor volwassenen; WIJ leveren en repareren alle merken TV Audio of Witgoed. Stlehl 311777. WIJ leveren en repareren alle merken TV Audio of Witgoed. Stlehl 311777 Rustiek zwarte beits voor Ingen, hekwerk, schuren en scha- eten. Macrovet.nl - Marlcoweg 7 - Jurg-761770. Galerie BlkArt In de Texelse Bazaar, Parkstraat 5, Den Burg. Ma. t/m zat. ge opend van 9.30 -17.00 uur. www.blkart.nl Racefietsen en MTB's koop Je bl) de fletser Bets fiet sen, tel. 312184. Theatersport op podium Klif 12 Geen script, geen decor, maar toch een avondvullende theatervoorstelling spelen. huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Autoverzekering Altijd de beste deals Waaljer Advies 315207 Voor een Syrlsch gezin (man, vrouw en 3 kinderen) dat binnenkort In De Koog komt wonen zoekt Vluchtelingenwerk Noord West Noord Holland, afdeling Texel Iemand die de maatschappelijke begelei ding (MB) op zich wil nemen. Tegelshowroom De Te- gelmeester, geopend op afspraak, 06-22288683/ 06-51633806. Krukas 3, Oudeschlld. Jeffrey Kooger en ErlkWuls. v.a. €179,-. Bos- en talud- maalers v.a. €389,-. Taten- hove BV, Usdljk 11, Oude schlld. Tel. 313809. Horizontoer eind juli op Texel Burg barst op 25 en 26 Juli de reeds doorgebroken artiesten. Er varen ntoer weer los. Op 25 en 26 Juli dit Jaar maar liefst vijf 3FM Serious Ta- lents mee, samen met de winnaar van de Grote Prijs van Nederland Charl Dele- marre en de winnaars van de Slag om Horizontoer. Ook de masterclass wordt dit Jaar weer gegeven, dit keer onder lei ding van Anne Soldaat en Tim Akkerman. Bezoekers hebben de mogelijkheid om het festival van backstage mee te maken door mee te varen. Meer Informatie op www.horlzontoer.nl. Op dit moment reizen 374 studenten gra tis met de Texelhopper. Het overgrote me rendeel van deze Texelse studenten (301) heeft meteen vanaf de start van de Texel hopper een gratis Texelhopper maand abonnement aangevraagd en ontvangen. Etentje, avondje uit of naar een evenement? Laatje rij den door Taxi Attent. Tel. 0222-320020. Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en E-blke 5 Jaar garantie. Nu op voorraad. Bets fietsen, tel. 312184. Petra de Vrles-Bakker uit Oudeschlld Is ge slaagd voor de Oplei ding hypnotherapie en Integrale psycho sociale therapie aan de Academie Hypnos te Bussum. ZIJ Is een praktijk aan huls ge start. Gazelle buurfietsen en E-blkes te koop, ook met trommelrem en 7 versn., zeer gunstig geprijsd. Verhuurbedrijf Kikkert, Badweg 19, De Koog, telefoon 0222- 317215. recht op 50 ritten met de kleinere busjes die gereserveerd moeten worden. Niet gebruikte ritten, komen aan het einde van de maand te vervallen en worden niet meegenomen naar de volgende maand. Om een gratis Texelhopper maandabon nement aan te vragen kan men zich vol gens de gemeente registreren bij de klan tenservice van de Texelhopper. Op www. texelhopper.nl Is een formulier beschik baar waarmee deze studenten de pas aan kunnen aanvragen. Overige reizigers met een geldige OV-jaarkaart of Studenten OV-Jaarkaart dienen een kaartje te kopen en kunnen met een restltutleformuller bij de RegleCentrale hun geld terugvragen. www.texelsecourant.nl VRIJDAG 26 JUNI 2015 Hane was een meneen-mene en dat heeft u met uw aanwezigheid laten blijken. De Lutlne geeft zijn goud en zllverschat prijs! Nog een paar dagen sieraden met 50 - 60 - 70% korting1 Peter Tromp edelsmlt, V«e- verstraat 57, Den Burg. Het eerste vaatje Hollandse Nieuwe Is door Dim It rl en Raoul Helleman van EP Voordeelland ultge- deeld aan bewoners van De Gollards. De ondernemers uit Oudeschlld kochten het vaatje haring op de Texelse Haringparty. De bewoners lieten zich de haring goed smaken. De veiling van het eeiste vaatje Hollandse Nieuwe leverde €4500,- op. De opbrengst komt ten goede aan VIPSport voor wielrenner Larissa Klaassen en de Stichting Broodnodig op Texel. www.asctexel.nl Totaal- onderhoud alle merken auto's. Tel. 315 588. De Koopman Koerier, v bedrijf en particulier. 06-20073394. of een plek op de wereld die Je nooit als vakantiebestemming zou kiezen bijvoor beeld. De acteurs gieten deze suggesties In een bepaald frame, dat zij een game noemen. Zo zijn er games waarbij de spe lers verschillende emoties moeten spelen, games waarbij ze de hele scène moeten zingen en games waarbij ze Juist hun mond moeten houden. Vaak zijn de scènes grappig, maar soms ook Juist heel serieus of gevoelig. Alles kan bij theatersport. Elke voorstelling Is anders. Dat maakt theater sport volgens kenners zo bijzonder. In Den Burg barst op 25 en 26 Horizontoer weer los. Op 25 en gaat Horizontoer weer los op Texel In Den Burg. Ook dit Jaar meert de bruine vloot van festival Horizontoer weer aan en stromen meer dan 180 muzikanten, theaterartlesten en vakantiegangers het eiland op. Horizontoer Is een zeilend cultureel muziek- en theaterfestival dat volledig wordt verzorgd door vrijwilli gers. Het festival biedt een podium voor aanstormend talent, ondersteund door Het Is voor deze groep studenten volgens de gemeente niet nodig een los kaartje te kopen. Studenten die op Texel wonen of die ouders hebben die op Texel wo nen, komen voor dit gratis Texelhopper maandabonnement In aanmerking. Met dit abonnement kan onbeperkt gebruik worden gemaakt van buslijn 28 en lijn 629. Het abonnement geeft maandelijks Waar blljrt die zomer toch? Het Is een klaagzang dleje deze dagen veel hoor de mensen lijken hier lastvan te hebben als we Ingmarde Boer moeten volgende onderschrift bij deze foto Texelaars kijken uit naar de start va hebbers kunnen hoopvol zijn, komende week wordt er dan eindelijk zomer voorspeld. AVwmkJo Vugw* “VPRO's 3voorl2 heeft het goed gezien: het coveren van de Foo Fighters lijkt op het eerste gezicht een onmogelijke taak. Maar na een dampende avond conclu deert het alom gewaardeerde platform voor alternatieve popmuziek: Best of Foo beschikt wel degelijk over de muzikale power die de 'Foo's' ook uitstralen", zo valt te lezen op de website van de tribu teband. Foo Fighters Is één van de meest bepalende en succesvolle rockbands van de laatste decennia. Als slotact op de grootste festivals Is Foo Fighters boven dien een ongekend energieke podiumact. Gigantisch populair, mede door de aima bele frontman Dave Grohl. En dus heeft Nederland een heuse tribute: Best of Foo. Best of Foo telt vijf muzikanten die hun sporen verdiend hebben In het professi onele circuit. Met als frontman de In En geland geboren Andrew Elt (Gin On The Rocks, Sleeze Beez) heeft de band een Ij zersterk visitekaartje. Daarop prijken ook de namen van drummer Lambert van den Munckhof (Action In DC), basslste Natasja 'Pebbles' Thljssen (Purple Haze) en de gi taristen Erik van der Ven (Bodlne) en Tom Verstegen (Atomic Rock). Best of Foo com bineert pure power met meer Ingetogen momenten en schakelt daarmee moei teloos tussen de stijlen die Foo Fighters zo kenmerken. Of zoals Dave Grohl zegt: "We're all suckers for a beautiful melody." Op Texel Is een hechte groep vrijwilligers actief, die maatschappelijke begeleiding verzorgt en een wekelijks spreekuur or- '’■'nlseert. Daarnaast wordt er op Texel een Inburgerlngscursus georganiseerd door Vluchtelingenwerk Nederland en NL training en krijgt Iedere Inburgeraar een taalcoach toegewezen. Kan dat? Jazeker. Zaterdagavond 27 juni Is het te zien bij Klif 12 In Den Hoorn als Im- provlsatlegroep Schwung het podium be klimt om aan theatersport te gaan doen. Theatersport bestaat uit korte scènes die allemaal los staan van elkaar. Elke scène Is een op zichzelf staand verhaaltje, een mlnltoneelstukje. Het bijzondere Is, dat de spelers niets van tevoren hebben bedacht. Alle Ingrediënten voor de scène vragen de acteurs aan het publiek. Dat kan van al les zijn; een beroep waarmee veel geld Is te verdienen, een nlet-bestaande hobby keringen, post doornemen, etc. Dit doe Je samen met de groep vrijwilligers; de één Is wellicht beter In regelen en papierwerk, terwijl de ander liever praktisch bezig wil zijn. Elke donderdag Blefstuk- dag In eetcafé Parkstraat 22. Graag tafelreserverlng. Tel 314890. Hartelijk dank voor uw belangstelling tijdena mijn verblijf in Verpleeghuis Den Koog h. Voor al uw tuinonder houd en wegfrezen boom stronken. Van Egmond Tuinonderhoud, tel. 06- 49631341.

Texelsche Courant | 2015 | | pagina 3