Verenigingsberichten Van Hier en Daar WSfWË LpaardjeJ E SWIM BL00TH00FD CENTRALE VERWARMING Installatiebedrijf GEVONDEN VOORWERPEN BURGELIJKE STAND BÜ stre«ge vorst: k* ONS t PARADE 4 DE ALGEMENE openbare bibliotheek en leeszaal in Heiloo Voor Foto-Reportages AUTO VAN DE WEG IN DE SLOOT DE MENSELIJKE SPRINGVLOED BOERMA BORST TEXTIEL Januari-programma Inleiding over selektie van vogels Een bijbelse reis door Israël H.S.V.-nieuws Eerste bijeenkomst van Kon. Mij. Geslaagde kerststukjesavond Gelukkig 1971 Met gladde wegen: ANTI-GLIJDERS Denk om de vogels, zy hebben honger Vishandel Schong VOLTREFFER No. I zuiver wollen MERKDEKEN NU 59— Loet 4 - Tel.30094 Voor uw KLEUREN TV Ekseption 3 Kennemerstraatweg 269 a - Telefoon 0220Ö - 30339 Heiloo UITKIJKPOST Gas- en olie gestookt. Inlichtingen, adviezen en demonstratie, dagelijks in onze showroom, Westerweg 279 - Heiloo. ZELFBOUW, C.V. INSTALLATIES. Volgens een sp'eciaal daarvoor opgesteld plan, onder kontrole van één onzer adviseurs. WESTEKWEG 279 - HEILOO^^LEFOlON 03200-32821 MOLENSTRAAT 30 -J3CHAGEN - TllLUFOON 02240 - 2515 Ondergeteken heeft interesse'in O Aanleg Centrale Verwarming. O Zelfbouw Centrale Ve; Naam - Adres T Woonplaats Telefoon g- van de Ned. Ver. van Huisvrouwen De Ned. Ver. van Huisvrouwen begint in het nieuwe jaar met een cursus Beter bewegen' op de dinsdagen 12, 19 en 26 januari. In februari op de dinsdagen 2, 9, 16 en de 23ste. De Nederlandse Spoorwegen verzorgt een voorlichtingsavond op woensdag 13 januari. Dan spreekt de heer Vink. Hij zal de dames vertellen over de talloze plekjes in ons eigen land. Er zal dan ook een quiz zijn en nog wel om prijsjes. Een ledenvergadering wordt gehouden op woensdag 10 februari, 's morgens om 9.45 uur in het Herv. Centrum ,De Rank'. Over Tsjaikowsky en zijn werken De bijeenkomst van donderdag 18 febru ari, in de zaal van de gereformeerde kerk, belooft een mooie avond te worden. Vooral voor de leden welke van muziek houden en die speciaal Tsjaikowski en zijn werken bewonderen. De heer G. van Ravenzwaaij uit Hilver sum zal deze bijeenkomst verzorgen. Na tuurlijk laat hij werken horen van deze Russische componist. Introducees zijn dan toegestaan. op bijeenkomst van .Kleurenpracht' Op de kontaktavolid van de vogelvereni ging .Kleurenpracht', op maandag 11 ja nuari in de kantine van .Germefa', zal de keurmeester de heer Spijker uit Hil versum spreken over selektie en samen stelling van fokparen. Verder is er een bespreking over kanaries. Ook over de nieuwe kleuren. Dit aan de hand van de te vertonen dia's. In de pauze volgt weer een verloting. Fiims voor Vrouwengilde .Monica' Op de eerste bijeenkomst in het nieuwe jaar van het Katholiek Vrouwengilde ,Sint Monica', op woensdag 20 januari, zal het echtpaar De Vlugt uit Heiloo films vertonen over hun bijbelse reis door Israël. Het was een 6-weekse rotel- reis langs en door bekende heilige plaat sen. Zoals gebruikelijk vindt de bijeen komst plaats in het Brunogebouw. Het nieuwe jaar-is voor H.S.V. met een gezellige receptie begonnen. De kantine op het sportkomplex Was voor deze ge legenheid herschapen in een sfeervol met5 kaarsen verlichte en dennegroen ver sierde zaal, waar de bezoekers, welk aan tal ondanks de slecjite weersomstandig heden groter was dan andere jaren, een genoeglijk borreluurtje werd aangeboden. Klaverjassen A.s. vrijdag 8 januari Nieuwjaarsdrive. Een prachtige gelegenheid om de toch al lange januari-maand te verkorten. Aanvang 8.15 uur in de H.S.V.-kantine op het sportpark. Indien de voetbalwedstrijden op zondag 10 januari weer in zijn geheel worden afgelast, zal op verzoek wan vele kaart- liefhebbers 's middags een drive worden gehouden, aanvang 2 uur'in de H.S.V.- kanting. .Zwerven en genieten' (dinsdag 12 jan.) Op de eerste bijeenkomst in 1971, die in de Germefa-kantine, Oosterzijweg 23 al hier gehouden wordt en die om 8 uur aanvangt, zal de heer G. Houtman uit Hoorn spreken over: .Zwerven en genie ten'. De heer Houtman neemt ons mee langs geologische-, plant- en dierkundige bij zonderheden in enkele delen van Europa. Vaste punten, als bespreking van de plant van de maand door de heer Schou ten, gevolgd door gratis verloting ervan, ontbreken ook ditmaal niet. Wilt u, geen lid zijnde, kennis maken met het werk van onze vereniging, komt u dan gerust onze avonden bezoeken. Het kost u niets, het verplicht u tot niets. Nadere inlichtingen worden gaarne ver strekt door mevrouw Van Wijk, Cruys- camplaan 7, Heiloo, telefoon 32470. van Kon. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde Op de avond van 16 december was de Germefa kantine geheel gevuld met le-/ den van de afdeling Heiloo van de Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde, om onder leiding van de heer C. Meyer een tweetal kerststukjes te maken. Zó groot was de belangstelling voor dit eve nement dat er werktafels geïmproviseerd moesten worden om ieder een plaats te kunnen geven. Men had keuze uit een zeer gevarieerd sortiment, waaronder levende takken, gedroogd materiaal, exotische vruchten, kaarsen enz. Ten aanzien van de levende takken had ieder de beschikking over liefst 19 verschillende soorten: van het eenvoudige wilgenkatje (bloeiend in de cember het bekende sparrengroen, tot de fraaie en algemeen bewonderde takjes van coniferen als Thujopsis dolobrata en Chamaecyparis pisifera filifera. Penningmeester Kamer wist zich tolk van alle aanwezigen toen hij de heer Meyer aan het eind van de avond dankte voor z'n vele voorbereidende werk en z'n enthousiaste leiding. De boeken die hij als dank wilde overhandigen, kon hij nauwelijks kwijt, zo ingespannen was de heer Meyer nog bezig met her en der aanbrengen van korrektie aan de stuk jes. De heer Sasburg, een van de deel nemers, dankte het bestuur voor de per- fekte organisatie. Wij, van de Uitkijkpost, wensen u allen een gezond en gelukkig 1971. We hebben het nieuwe jaar ferm inge luid. Het vuurwerk was niet van de lubht. De appelflappen zijn eindelijk op en de lekkere hapjes koihen m'n neus uit. We weten weer op wat voor dag we leven en als je de kranten inkijkt voel je je weer helemaal thuis. De koffie, thee en suiker zijn weer eens duurder geworden en ook de posttarie- ven zullen drastisch worden verhoogd. Op het Londense vliegveld Heathrow za ten het afgelopen weekend 10.000 men sen letterlijk en figuurlijk in de mist om maar te zwijgen, over de ontzettende ramp in het Ibrox-stadion in Glasgow. Er wordt in dichte mist weer schoftig gereden met alle gevolgen van dien en het is alweer moord en doodslag wat de klok slaat. Het lijkt Wel of alle goede voornemens in de kruitdamp reeds zijn opgelost. Toch hebben we nog 359 dagen over van dit nieuwe jaar, 359 dageft waarin we mensen kunnen maken of breken, 359 dagen om ons fatsoenlijk op de weg te gedragen, 359 dagen om te strijden te gen een algehele milieuverontreiniging, 359 dagen om een klein beetje lief voor elkaar te zijn en zo kun je nog wel even doorgaan. We hebben nog 359 dagen waarop we onze gelukwensen waar kun nen maken. Laten we vandaag opnieuw beginnen. 6 JANUARI 1971 Geboren Wilhelmina C., d.v. H. J. van Westerop en H. Merlijn; Astrid A. M., d.v. Th. Min en A. M. Borst Elders geboren: Robertus G. J., z.v. F. J. van. Son en M. A. A. den Nijs; Pauline B., d.v. F. Oostenrijk 'en M. A. Westerhof; Patrick, z.v. J. F. Rommel en Guda M. Nuijens; Samantha, d.v. P. H. Visser en J. M. Lubbers; Catharina C. J„ d.v. N. J. Stuifbergen en J. C. M. de Grunt; Dave, z.v. P. J. Beekman en J. M. Sinni- ge Richard C. M., z.v. C. J. M. Adrichem en M. Kaandorp; Esther A. M„ d.v. W. N. Stoop en G. M. Buren; Maria J., d.v. J. Stroomer en A. M. Groot; Dennis, z.v. H. Boontje en H. E. Koot; Markus A., z.v. A. F. Hink en G. Blak- born Swantina R. A. M., d.v. P. J. Hoetjes en R. G. C. Z. de Haan; Jean P. H„ z.v. J. P. H. Dirks en E. M. Driessen. Ondertrouwd Pieter D. van Opzeeland en Vtaria a. van Zaal; Martin G. J. ten Have en Cordelia de Waard; Coenraad G. van Driel en Everarda M. Kutterink. Waterleiding aftappen in koude huiden Bij strenge vorst en harde wind wordt het bevriezingsgevaar voor de waterlei ding acuut in huizen zonder centrale verwarming. Daarom doet men er goed aan om in koude' huizen hoofdkraan en watermeter (als men die heeft) in te pakken met wollen lappen. Wanneer de meterput ..buiten ligt, is hef verstandig om tussen bovendeksel en onderdeksel een zak, gevuld met kranten aan te bren gen. Bij zeer strenge vorst is extra af dekken noodzakelijk. Bij een bevroren watermeter stagrieert niet alleen de wa- teraanvoer, maar bovendien is het ver vangen van zo'n watermeter een vrij kostbare aangelegenheid die mede voor rekening van de aangeslotene komt. Vóór het slapen gaan moet, men dan nog de waterleiding aftappen. Dat doet u zó. Om te beginnen sluit u de Köefdkraan en opent u het aftapkraantje dat zich vlak bij de hoofdkraan bevindt. Daarna draait u alle kranen open om de leiding leeg te kunnen laten lopen. Vergeet niet Schoenhandel tassen - lederwaren en rep.inr. Raadh.w. 11, Heiloo, tel. 31009 Getjrouwd: Nicolaas F. Hergaarden en Maria M. Olgers Mattheus W. M. Hoebe en Johanna W. Santbergen; Martijn E. Zijl en Jolande Brasser; Lep Konijn en T. P. van Nisterdael; Coknelis J. N. Hes en Henriëtte P. Gi- haux; Tjerk J. Eisma en Astrid M. C. de Jong; Jan Kool en Mar ja Bakker; Petrus Stam en Suzanna M. M. Huijg; Jacobus J. M. Sjerps en Anna Maria A. \W. Visser; Xobertus M. G. Schouten en Maria W. P. J. Valkerïng; Jan Wagenaar en Maria G. van 't Veen; Hendrikus K.M. Schuijt en Hanna de Waard Otto Rinze Jellema erf Cornelia M. Lee ring; Gijsbertus Meijer en Geertruida Th. M. van Alphen; Josephus M. Komen en Wilhelmina M. Houtenbos; Mattheus B. Hoetjés fen Marijke F. Koch; Adriaan van Berkel en Anna M. van Opzef land; Nicolaas P. de Groot' en Dieuwke M. Bosch Cornells J. F. Harderwijk en Elisabeth C. M. Houtenbos; Edward Holtman en Sylvia\C. Kampstra. De mooiste/ de beste m^t etike kleu)*: uni/ge^suit Maat 1&0 x 220 vart,79.- Deze/week of zolang worraad strekt. en Woninginrichting De vishandel van de^fémilie Schon aan de KennemerstraatWeg ondergaat mo menteel een grqafse verbouwing. Donderdag ljKjanuari gaat de nieuwe deur weer voor u open. De avond voor de opening nrng u vast 'n kijkje gaan ne men. Volgende week meer ovèr-deze her opening. naar: t.o. Psych. Centrum) -HEIL0>O Ruime sortering PHILIPS - BLAUPUNKT Risde shawl, paar suède wanten, bruin; groëne want; blauwe muts; [War bruine damésfiandschoenen; 1 sleutél; bankbil jet: bruingevoerde glacé/ handschoen, rechts; muntbiljet; gouden trouwring m. datum 12-1J.-59; klein horloge; porte monnee met -geld; groene step; munt biljet; schaats'im hoCs; 3 verschillende wanten; grijze Heken handschoen, links; rode kinderwant; zwarte rijzweep; zwar te dwergpoedel; wittK meisjesmuts; rij bewijs t.n.v. A. J. Luiendijk; zwarte da mesportemonnee met geladen foto. Overleden Age G. Bruinsma, 71 jaar, ongehuwd: Antonie R. Sibbald, 16 jaar: Natascha P. Sman, 3 jaar: Theodorus A. Vis, 82 jaar, ongehuwd; Margaretha du Crocq, 88 jaar, geh. gew. met H. J. Temme; Dirk Langedijk, 60 jaar, geh. met A. Mul. Elders overleden Nicolaas Bakker, 71 jaar, ongehuwd. de geiser of de boiler volgens de voor schriften af te tappen. Dan moet de w.c. worden doorgetrokken. Een handvol zout in het waterslot (de afvoer van de closet pot) voorkomt ook daar bevriezing. Blaas \tenslotte de leiding nog eens door om ook dat laatste restje water in dat bochtje in de leiding er niet in te laten. Want juist in dat bochtje kunnen toch nog ongelukken gebeuren. U zet natuurlijk een schaaltje of em mertje ondèr de aftapkraan (bij de hoofdkraan) pm het water dat uit de leiding loopt óp te vangen. Als uw hele leiding leeg is, sluit u de aftapkraan weer en kunt u rustig gaan slapen. De volgende morgen éérst alle kranen sluiten voordat de hoofdkraan open gaat. Alleen uit de hoogstgelegen kraan moet u de lucht uit de, leiding laten ontsnap pen. Een bevroren waterleiding is geen zaak die door uw Waterleidingbedrijf wordt opgeknapt. Dat is werk voör uw lood gieter. En hét herstel van dó, waterlei ding in uw huis gaat u geld kosten, want er moet veel werk worden verzet, en u moet soms ook nog lang wachten Voor u aan de beurt komt. Wie in de winter enkele dagen van huis gaat en zijn huis dus onverwarmd ach terlaat, doet er goed aan vóór het weg gaan de waterleiding af te tappen. Uitbreiding van de uitleenuren Gezien het zeer grote aantal boekilitle- ningen (ruim 100.000 boeken in 1970), alsmede de toename aan leden-lezers (856 nieuwe lezers in 1970), heeft het bestuur der O.L.B. besloten de uitleen uren der bibliotheek te moeten uitbrei den. Daarbij werd zoveel mogelijk tegemoet gekomen aan de wensen, die door de lezers kenbaar waren gemaakt in een enkele maanden geleden gehouden en quête onder de lezers van de bibliotheek naar hun leesgewoonten en evt. wensen. De moeders van de jeugdige lezers die op woensdagmiddag de jeugdbibliotheek bezoeken, zouden b.v. graag op woens dagmiddag in de bibliotheek voor vol wassenen boeken willen komen ruilen, zodat men dus gezamenlijk naar de bi bliotheek kan. Kinderen boven, de moe ders in dezelfde tijd beneden: Voortaan kan dus iedere lezer op woens dagmiddag van 2 tot 5 uar boeken halen. Volwassenen beneden, jeugd boven. De forensen en studerenden wilden ge zien de grote drukte op de bestaande avonduitleningen er nog graag een avond uitlening bij hebben. Die krijgen ze! En wel op woensdagavond van 7-9 uur. De woensdagmorgenuitlening vervalt echter en wordt verschoven naar de dinsdagmorgen van 10-12 uur. De uitleentijden zijn dus voor volwasse nen en tieners uitgebreid met de woens dagmiddag van 2-5 uur, woensdagavond van 7-9 uur en de dinsdagmorgen i.p.v. woensdagochtend van 10-12 uur. Voor de overige tijden raadplege men de dien stenkalender op pag. 2 van dit blad. De abonnementsgelden worden gehand haafd. En wel voor de volwassenen 5, per jaar, voor de tieners vanaf 15-18 jaar 2.50 per jaar en voor de jeugdlezers 1.50 per jaar. Met deze abonnements gelden heeft men recht op het gratis Inlichtingen: woensdag en zaterdag tus sen 2 en 4 uur op het groepsbureau der rijkspolitie te Heiloo. op de Rijksweg 9 Waarschijnlijk door de gladheid raakte maandag een auto, bestuurd door de heer W, uit Alkmaar, van de Rijksweg 9 in de sloot. De heer W. moest overgebracht worden naar het ziekenhuis in Alkmaar. De auto was geheel vernield. Lezing voor het Humanistisch Verbond De eerste bijeenkomst van het Humanis tisch Verbond, Gemeenschap Alkmaar en omgeving, in het nieuwe jaar, wordt ge houden in ,De Oude Prins' te Bergen. Op zondag 10 januari om half elf zal de journalist en publicist Frits Kief spre ken over ,De menselijke springvloed'. De bekoring die uitgaat van Ekseption zit hem, dachten we, vooral in het hyp notische effekt. Komponist-arrangeur Rifek van der Linden is te vergelijken met een Afrikaans toverdokter: volgens Europese maatstaven van de medische wetenschap zou zo'n begeesterde man voor alle officiële eksamens zakken, maar hij heeft wél het vermogen om duizenden te genezen die in hem geloven. De vraag luidt, of zo'n medicijnman dan per definitie ongeschikt is het beroep van genezer uit te oefenen Rick speelt in elk geval heel goed piano, spinet, ham mondorgel en melotron; voeg daarbij dat hij ook uitstekend grammofoon speelt, want hij is goed op de hoogte van z'n Bach en Beethoven. In het nieuwe album wórden bepaald niet eenvoudige stukken van Bach, Beet hoven en zelfs de beroemde Prelude in cis van Rachmaninoff op .ekseptionele' freak-out manier bewerkt. Daaraan zijn wat eigen Van der Linden-komposities toegevoegd en de lyrics' zijn geschreven door Will Luikinga. De teksten van Ek seption III hebben te maken met de kin derdroomwereld van Saint Exupéry's ,Le Petit Prince', want dit verrukkelijke boekje is de inspiratiebron van deze nieuwe Ekseption-suite. \Het vitale spel der Ekseptionalisten is als gewoonlijk weer meeslepend. Men zal zich herinne ren van de uitvoerige TV-uitzending, ge wijd aan de studio-ppnamen, dat produ cer Tony Vos hieraan een belangrijk aan deel had. Zijn alt- en sopraansaxspel mengt voortreffelijk met de opzwepende trompet en flugelhorn van Rein van der Broek en de pittige tenor van Dick Re- melink. Rick van der Linden wordt in de ritmesektie gesteund door Cor Dek ker, bas en Peter de Leeuwe, slagwerk. Alles bijeen is het weer een hele aanwinst voor de echte Ekseption clan. Teetje. lenen van 2 romans en 'n onbeperkt aan tal studieboeken per uitlening. In de kaartcatalogus van de bibliotheek in Heiloo staan ruim 16.000 boeken in geschreven. Mocht men een boek willen lenen, dat niet in deze catalogus voor komt, dan kan zo'n boek voor de lezer in één van de andere -bibliotheken in het land worden aangevraagd. Dat duurt dan wel even natuurlijk, maar komen doet het! Verder willen wij er nog aan herinneren, dat de leeszaal voor iedere inwoner van Heiloo, oolyvoor hen die geen lid zijn van de bibliotheek gratis toegankelijk is en wel iedere morgen van 10-12 uur en op alle /uitleenuren, hiervoor raadplege men de dienstenkalender op pag. 2 van blad. Ins de leeszaal vindt men vrijwel alle ocjrfóqd- en avondbladen, week- en maandbladen, hobbytijdschriften, de Con sumentengids, enfin zo'n 130 tot 140 uit gaven. Texreel om ze allemaal afzon derlijk te no ómen, maar wel zeer de moeite waard óm er op gezette tijden eens kennis van teVemen. Is het volgende niet eerf aardige sugges tie voor de vele bejaarderfy die ons dorp telt. 's Morgens eerst een pittige wande ling naar de leeszaal, daar dart- al lezend van 10 tot 12 uur wat uitrusten en dan weer terug naar huis. Gezond en onder houdend! GEZINSVERZORGING EN HULP AAN BEJAARDEN (v.h. Groene Kruis) \anvragen bij: Mevr. Bruntink-Nat, Doornstraat 38, telefoon 30119 OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Maandag Dinsdag Woensdag Vrijdag Zaterdag Volwas: 19.00-21.OCH 10.00-12.00 14.00-lZiOO 14.00-17.CO 19.08-21.00 14:00-17.00 J9.00-21.00 10.00-12.00 en Tieners Jeugd 19.00-21.00 19.00-21.00 30-17.00 15.30-17.00 14.00-17.00 15.30-17 15.30-17.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10.00 tot 12.00 uur geopend (ook voor niet- leden). PREDIKBEURTEN en andere diensten voor zondag 10 januari HERVORMDE GEMEENTE HEILOO - LIMMEN Witte Kerk 10 uur ds. Ouwendijk. Oppasdienst in De Rank. Zondagsschool in de Vondelschool. Jeugdkapel in De Rank. Limmen, 11.00 uur ds. Ouwendijk. V Kruiskerk 10 uur ds. Van Dam. H.A. Oppas dienst in bijgebouw. Zondagsschool in de Rehobothschool. 7.15 uur ds. Van Dam. Dankzegging en H.A. Geret. kerk - Noordergeeststraat 9.30 en, 5.00 uur ds. Verkuyl. 's Mor gens creche. R.-K. KERKDIENSTEN Eucharistievieringen tijdens weekend: zaterdagavond om 7 uur, zondag om 9.00 uur (hobgmis), 10.30 uur, 12.00 uur, zondagavond om 5.30 uur. Eucharistievieringen in de week: vanaf dinsdagmorgen t/m zaterdag morgen om 8 dur, maandagavond, dinsdagavond en vrijdagavond om 7.30 uur, woensdagmorgen om 9.00 uur. Biechtgelegenheid zaterdagmiddag vanaf 5.00-5.30 uur. Par. H. Moeder Gods) Holleweg 111 Eucharistie-vierjngenzaterdag 19 u., zondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.3C uur (dinsdag en donderdag) 8 uur (dage lijks, behalve op maandag). Biechthoren: zaterdag van 16.30-18 u. R.-k. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan II. Missen: Zaterdag 19 uu-r, zondag 7.30 uur (bij de Juliana-zusters), 9 u. (Hoogmis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen: 7.30 u. in de Genadekapel. Avondmis: le vrijdag van de maand 7 uur. Lof: zondagavond 7 uur. Biechthoren zaterdag in beide kapellen v.a. 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord Heilige Missen: zaterdagavond 18.45 uur; zondag (Hoogmis) 9.00 uur. Parochie-zondagsdienst Kapellaan 13, telefoon 02205-288. HERVORMDE GEMEENTE AKERSLOOT - UITGEEST (gastdienst) 10 uur dhr. Bijlsma van IJmuiden. Medewerking aan deze dienst verleent dhr. Beemster van Heiloo als trompetist. Evang. Luth. Gem. Alkmaar 10.15 uur prop. Kraima, Den Haag. Doopsgezinde Gemeente Koningswég, Alkmaar 10 uur ds. v. d. Sluis sr. Koffiedrinken na de dienst.) Rem. Ger. Gem. Alkmaar geen opgaaf ontvangen. Ned. Herv. Gem. Egmond-Blnnen Egmond-Binnen, 10 uur ds. Tuinstra. Volle Evangelie-samenkomst, in 't Dorpshuis te Heiloo Zondagmorgen om 10 uur. Zondagsschool van 10.00 - 11.30 uur. DO KTERSDIEN STEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heiloo: Dr. Fontein, Ewïsweg 48-50, tel. 33100 Limmen - Akersloot - Uitgeest: Dr. Bremmers, Düsseidorperweg 88. Limmen, telefoon 02205-272. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - .Limmen Zr Ponst ein. Hol/eweg IJl?, tel. 30637 Zr. Rutgers-v. d. Loeft. Hólleweg 135. telefoon 31132. R.-k. Interparochieel Soc. Char. Centrum Heiloo - Limine Spreekuur maatschappelijk weYkster: in Heiloo, Westerweg 263, tel. 30984, maandagavond 7 - 8 uur; woensdag en vrijdagochtend 8.30 - 10.30 uur; in Limmen, in het Wit-Gele Kruis- gebouw aan de Kerkweg, telel. 250: dinsdagmiddag 2 - 3 'ur en donder dagavond 6 - 7 uur. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen halt 1 en half 2 bij Mevr. Meertens-Wiltens, Rector Fre- (leriklaan 5, tel. 16377 en mevrouw J. van 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1, telefoon 30127. R.-k. Gezinszorg en Gezinshulp Heiloo - Limmen Aanvragen voor hulp bij de leidster: mevr. Ch. M. Zuiderduin-v. cU Meij, Heerenweg 120, tel. 31172. Bij afwe zigheid tel. 02205-224. Inlichtingen over de opleiding tot Gezinsverzorgster bij de .leidster. Voot; Bejaardenhulp zr. Ignatia, Hoo- geweg 65. tel. 02205-224 tussen 6-7 u. Mevr.Zuiderduin thuis te bereiken tussen ^8.30 - 9.30 uur. Kontaktadres voor Limmen Mej. M. pepping, Burg. Nieuwenhuij- senstraat 8, Limmen. SPREEKUUR MAATSCH. WEr.KER VAN DE GEMEENTE HEILOO Elke dinsdagmorgen van 9-12 uur ten gemeentehuize. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algement Bijstandswet: 's dinsdags en 's vrij dags yan 10-12 uur; aanvragen inge volge de werkloosheidsvoorziening 's woensdags van 10-12 uur. WARME MAALTIJDEN VOORZIENING A. H. v. d. Graaff-Lammerink, Vari Catsstraat 19, telefoon 31356, Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1971 | | pagina 2