I MET DE JUMBO OP VAKANTIE LIMMEN K00MEN MODES Supp-hose* BOERS O grijze dubbele snelbinders Brandmeldmgsnu De masserende, verjongende, rimpelloze, ^steungevende, ïglevende, ïuze MET BLOTE VOETJES OP HET ZEIL IS OOK NIET ALLES Bedden om in te wonen KL.M MÊLm f ÉMHMK Nederlandsche Rijwiel Toer lie viert 15-jarig bestaan f 1.50 /jiLc ,,'t Hellooër Gazellehuis" PIET VAN RAALtf Verkiezingskaravaan D'66 naar Heiloo Droka en het zwembad iei, schoonmaakdag panties en nylons of zonder naat zijn verkrijgbaarbij: Hengelsport-artikelen Perscommuniqué Perceel Kenn.straatweg 274 wordt gerestaureerd Gehoord en gelezen Aantal bollenvelden in Limmen in volle bloei 21 APRIL 1971 UITKIJKPOST Op het gebied van de woninginrichting is er de laatste jaren zo ongemerkt toch wel heel wat veranderd. Tot dae ontdek king kwam ik bij de fa. Rowing aan de Westerweg waar ik van de week eens even binnenwandelde om me voor te la ten lichten over een vloerbedekking voor de slaapkamers. Het oersterke gele lino leum ben ik zo langzamerhand goed zat. Blote vleten en zeil is ondanks een goed verwarmd huis geen kombinatie om over de ellende van al die losse slaapkamer kleedjes trui ar te zwijgen. Het is ook helemaal biet-meer nodig. Vanaf 16, de 2 vierkante meter koop je al een fijn naaldvilttapijtje in allerhande gezellige kleuren en dan is er b.v. Incodons, een donszacht tapijt op kamerbreedte ge maakt; wel iets duurder in prijs maar een feest om het eerste beroerde och tenduurtje over rond te dartelen. In wel haast elke prijsklasse is er wel een echt fijn slaapkamertapijtje te koop. Bedden om in te wonen Sinds enkele jaren legt de beddenindus trie zich er steeds meer op toe om een goed 2-persoons bed te fabriceren. Voor een lits-jumeaux is er in de huidige klei ne woningen ook maar amper plaats. Een 2-persoons bed ligt ook warmer en gezelliger mits het niet te smal is en een stevig spiraal heeft. Vooral bij nare en gezonde ziektes kan een mens behoefte hebben aan een eigen „plekkie". Er zijn nu zelfs bedden te koop die 2 m breed zijn bij een lengte van 2 meter. Ook aan de spiralen is het nodige ver anderd. Jonge Poerink uit Oosterwolde brengt een Slaap-Viak-Mat waar je U tegen zégt. Zij maken een staaldrSadmat, die een vlakke ligging voor jaren garan deert^ terwijl toch nog enige vering aan wezig is. De eeuwig stoffige onderdekjes kunrien we het raam uitzwiepen en voor hernia-patiënten is deze mat de oplos sing. Hij verkreeg de goedkeuring van het T.N.O. te Delft en de N.V.v.H., ofte wel de Nederlandse Vereniging v. Huis vrouwen. Spreien van nylon hebben afgedaan Er is nog steeds een grote vraag naar spreien. Momenteel zijn de spreien van satijn het meest in trek. Ook de chenille- snreien komen weer terug. Die van nylon niet. Ondanks hun vaak lieflijke dessine ring zijn ze in het gebruik nogal tegen gevallen. Droommooie slaapkamerameublementen worden veelal uitgevoerd in wit laqué gekombineerd met wengé om de strak heid wat te doorbreken. Vooral de Duitse fabrikanten, Staud en Bauch brengen op dit gebied het neusje van de zalm. Hun „Nadia" en „Tamara" zijn om te stelen. Gelukkig houden de fabrikanten wat meer rekening met kleine slaapkamers. Men gaat steeds meer over van aanbouw naar opbouw. Erg leuk zijn de hippe tienermeubeltjes, uitgevoerd in rood of groen met wit la qué. Elk onderdeel is los verkrijgbaar zo dat je zo'n kamer rustig op kunt bouwen. Naast een grappig ledikant en een 2- deurs kast kun je ook een bijpassende dekenkist kopen, een sekretaire, een bu reautje, een cosmeticabar met een ta- bouretje en nachtkastjes, niet meer voor de befaamde po, maar om veel rommel tjes in veel laatjes te bergen. De prijzen voor deze pittige meubeltjes vielen me eigenlijk erg mee. Meer warmte in (1e woonkamer De frisse witte en kleurige tinten van de slaapkamer gaan in de woonkamer steeds minder op. De vraag naar meubels van warmaandoend eike- of palissander hout wordt steeds groter. Vanuit onze luie stoel kijken we weer graag naar een prachtig effen velours doree overgordijn, die in bijna elke kleur en vele kwaliteiten te koop zijn. Vooral naar de kleur paars is veel vraag. Op ons bankstel doen we graag echt leer. Het is onverslijtbaar, het plakt niet en zit heerlijk. Op de vloer in de woonkamer hebben we nu toch al bijna allemaal 'n tapijtje liggen. Het glanzende, sterke maar kille linoleum raakt steeds meer op de achtergrond. We kunnen kiezen uit Heugafelt, Parade, Desso, Bergoss, Hatéma en Louis de Poortere. De variatie in prijzen en kwa liteiten is zo groot dat het steeds moei lijker wordt om een keuze te maken. Wanneer je het beste van het beste wilt hebben kom je toch wel uit op een zuiver wollen tapijt. De woorden mooi en duur zaam gaan hier hand in hand. Niet gek van tegels De heer Rozing is niet gek van tegels. De zelfklevende tegels, waarvan je er enkele na b.v. 'n half jaar zou willen vervangen, krijg je zelfs met een schop bijna niet meer los en de losse tegels gaan door krimpen meestal kieren en dat is bepaald geen fraai gezicht. Er wordt op dit gebied nog veel geëxperimenteerd. Heugafelt is er in geslaagd een behoor lijke tapijttegel op de markt te brengen. Ke.ukenloper Het keukenlopertje komt ook weer om de hoek kijken maar dan wel in een heel wat betere vorm. We behoeven onze nagels niet meer in te scheuren bij het omzomen van zo'n keihard onding waar altijd stof en zand onder ligt. Er zijn nu afgepaste Candy Tufton-keukenlopers die je gewoon kan stofzuigen en beslist niet behoeft te klop pen. Aan dat kloppen hebben we toch allemaal een gruwelijke hekel. Het is echt een lachwekkende Hollandse ge woonte, zo van stoepetje schoon, vrouw tje vuil. We staan er in het buitenland bekend om. Van alle ontwikkelde landen gebruiken wij het minste water. Een em mertje sop kost dan bok minder water dan het nemen van een bad. We stinken van zuinigheid tenminste, zo was het nog enkele jaren geleden. Van een da gelijks bad spreekt men nu tenminste geen schande meer. De jongere generatie is wel wat frisser aangelegd. De moderne hulpmiddelen werken hier zeker aan mee. Van een praktische woninginrich ting naiir het dagelijkse bad is wel een reuzesprong. Toch heeft het één zeker met net ander te maken. We zijn als vrouw niet alleen geschapen om eeuwig te dweilen, te kloppen en te poetsen. Wij zijn er niet voor het huis maar het huis is er voor ons. Het is dus zaak om het zo gezellig en praktisch mogelijk in te richten. Uw woninginrichter zal u hier graag een handje bij helpen. Tamara. V «LM ftt- outch «j»un«s m v Met'de Jumbo-jet' naar de zon. Op zaterdag 1 mei a.s. zal er/een uniek gebeuren in Nederland plaatsvinden. Ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan van de Nederlandsche Rijwiel Toer Unie zullen oU deze dag in hepl Nederland fietstourtdphten plaatsvinden. Vanuit 53 plaatsen imons land worden fietstochten van ca. 40 km georganiseerd. In onze omgeving kan/ men zaterdag 1 mei, 's morgens om,9 uur, van start gaan in Alkmaar, koffiehuis „Stad en Land", t.o. statipn. Ifi Beverwijk vanaf café-restaurant ,)Sp</rt", Kerkstraat 106 of vanuit Wormertotr bij café-restaurant „De Nieuwe Sociëteit", Stationsstraat 2. Er wordt in groepsverband gefietst (geen verplichting) en ne felheid wordt aan gepast zodat ze/fs de\langzaamste goed mee kan kome/. Tijdens de tocht wordt er ook gerust. Voor zover Af voorraad strekt ontvangt iedere deelnemer na afloop een speciaal voor deze dag ontworpoii medaille. Zij, et net vissen krijgen een me egestuurd mits ze\aan het eind aantrekkelijke fietstocht hun kontrole-kaart inleveren, lustrumviering is v dus geen dranken, en hapjes waar één hveging voor jong en oud. Ï.R.T.U. heeft voor deze dkg maar <ado op haar verlanglijst scpan, nl. deelnemers. Eindhoven. De geweldige betekenis van de charter-vluchten is nooit duidelijker gebleken dan op het moment, waarop de KLM en het Eindhovense reisbureau FIT hun besprekingen over het inschakelen van de gloednieuwe jumbojets - de ver maarde Boeing 747 - met succes af rondden. Dat betekent immers, dat nog voordat deze reuzenmachine met hun hypercom- fortabele inrichting op de lijndiensten zijn ingeburgerd, de vakantiereizigers er kènnis mee zullen kunnen maken. De KLM zal de Boeing vooralsnog alleen op de drukke Atlantische routes inzetten. Maar met ingang van woensdag de 22ste december gaat de luchtreus wekelijks naar Las Palmas op de Canarische ei landen om zon-zoekende wintervakantie- gangers naar de Canarische eilanden te brengen. Het is veel sneller gegaan dan iedereen eigenlijk had verwacht. In het verleden was het zo, dat voor de chartervluchten voor het merendeel oude toestellen wer den ingezet. Toen de straalvliegtuigen al lang gemeengoed waren op de meeste geregelde lijndiensten, vloog menige va kantieganger nog met door zuigermoto ren aangedreven kisten naar zijn plaats van bestemming. En het is nog maar kort geleden, dat reisbureaus het als een extraatje verkochten, dat de vlucht per straalvliegtuig werd gemaakt. En nu de Jumbo de grote touroperators gaan niet meer achter de lijndiensten aanlo pen, maar dragen het vaandel. Het geheim is, dat de jumbo's verschrik kelijk dure machines zijn, die pas ren dabel gemaakt kunnen worden als ze vrijwel ieder uur van de dag in de lucht zijn. De reuzenvliegtuigen zijn in zekere zin ,op de groei' gemaakt en gekocht. Het inschakelen van de kostbare ma chines voor de lucratieve chartervliegerij komt de luchtvaartmaatschappijen dus wel te pas. De komplikatie is evenwel, dat alleen de zeer grote reisorganisato ren gebruik kunnen maken van deze toe stellen. Z'i moeten kans zien om 'gen kisf met 354 passagiers vol te stouwen, willen ze bet rendement halen. Pikant detail is dan nog, dat de jumbo's -31 eerste klas plaatsen hebben - die dan echte eerste klas, met een komplete bar op de bovenverdieping - die tegen een toeslag z'dlen worden verkocht. Voor FIT is het vullen van de jumbo's overi gens geen probleem. Dit jaar al vliegen wekelijks voor FIT twee DC-9's en een DC-8 naar de Canarische eilanden. Een Jumbo staat gelijk met twee DC-8'en of drie DC-9's. Geen probleem dus. Zeker niet als men ook nog rekening houdt met een uitbreiding van de markt. Want zou het niet zo zijn' dat wie straks naar Las Palmas of Teneriffe wil dan ook het liefst maar met deze comfortabele luchtreus gaat? De heer A. P. F. van Gennio, direkteur van FIT en met zijn 175.000 passagiers de grootste touroperator van Nederland, is trots als een pauw op zijn akkoord met de KLM. Hij verwacht dat het in schakelen van de jumbo's op langere ter mijn een geweldige stimulans zal geven aan de vliegvakanties. Direkt volgend jaar al zal de invloed op de prijzen te merken zijn, zo zegt hij. In het gunstig ste geval zullen de prijzen voor dit soort reizen lager worden (met meer com fort), in het ongunstigste geval (want ook in de vakantielanden stijgen de lo nen regelmatig) blijven ze stabiel. Bij hem stond bij het charteren van deze machines overigens de service-verlening aan het publiek voorop. ,Als je je klan ten dit kunt bieden, moet je het altijd doen', konstateert hij nuchter. Het zal, a'dus de heer Van Gennip, niet blijven bij de Canarische eilanden. Dat we daarop starten is toeval. In de win termaanden is dat onze grootste be stemming en juist in die tijd komen de jumbo's voor het eerst beschikbaar. Maar volgend jaar zullen we het reuzen- vliegtuig ongetwijfeld ook inzetten voor onze vluchten naar Mallorca, Malaga en nog enkele drukke bestemmingen. Mis schien zijn er voor plaatsen als Rhodos en Tunesië dan nog net niet voldoende passagiers om de jumbo rendabel te ma ken, maar het vakantievliegen neemt zo'n geweldige vlucht, dat we binnen de kortste keren ook hier de Boeing 747 zullen gebruiken. Er is namelijk sprake van een wisselwerking: de geweldige aantallen vakantiegangers (ieder jaar zo'n twintig procent meer) maken het huren van jumbo's mogelijk, omgekeerd stimuleren die jumbo's straks weer het vakantieverkeer doordat ze lagere prij zen mogelijk maken. In de vakantie winkel geldt namelijk net als in alle handel: grote omzetten betekenen lage prijzen. Nu al is het aanbieden van vol ledig verzorgde vakanties voor enkele weken voor in wezen belachelijk lage prijzen alleen maar mogelijk door de grote aantallen. Daardoor konden de Ook al bent u met velen, voor de inwendige mens onderweg wordt eveneens goed gezorgd. De groei in het toerisme stelt alle reis organisatoren namelijk voor grote pro blemen. Ze moeten hun vliegtuigen én hun gehuurde akkommodaties in het bui tenland vooruit betalen en daarmee zijn niet zelden vele miljoenen guldens ge moeid. Maar weinige touroperators - al leen de allergrootsten - hebben de be schikking over de noodzakelijke reser ves. Vandaar de steeds toenemende con centratie ook in deze wereld. De mam moetvliegtuigen zullen het schiftings proces versnellen. De Boeing 747 is het eerste reuzenvliegtuig dat voor de bur gerluchtvaart in serie wordt geprodu ceerd. Vorig jaar heeft de Pan Am de machine in gebruik gesteld. De KLM volgde begin dit jaar. Het toestel biedt plaats aan 354 passagiers, die bovendien veel meer ruimte hebben dan in de ou dere toestellen. Ze kunnen de benen strekken en zonder het hoofd te stoten gaan staan. De passagiers zitten in ver- schillendé compartimenten - die kleine zaaltjes lijken - en die allemaal een eigen keukentje hebben, omdat de ravitaille ring van deze hoeveelheden passagiers bijzondere eisen stelt. De geweldige cabine is zo groot, dat men zich meer in een bioscoopzaal dan in een vliegtuig of een bus waant. Brede middenpaden maken bovendien een wan delingetje onderweg heel goed mogelijk. De eersteklas passagiers hebben daarbij nog het voordeel van een bar-lounge, die via een fraai trapje is te bereiken en waar men op zijn gemak en zittend op een komfortabele bank een drankje kan nuttigen. De Boeing 747 is niet alleen groot, ze verleent het vliegen bovendien een heel andere dimensie. De cabine is zes meter breed, de piloot zit liefst ne gen meter boven de grpnd als het vlieg tuig stilstaat en de top van de staart komt gelijk met de vijfde verdieping van een flatgebouw. Als men het toestel - dat met zijn 70 meter lengte niet met pijn op een tennisbaan past - helemaal voor charters zou ombouWen, kan het plaats bieden aan 500 passagiers. De be tere akkommodatie voor de lijndiensten beperkt het aantal echter tot rond de 360. En in die versie zal de 747 ook voor FIT gaan vliegen. vakantieprijzen veel minder stijgen dan Alleen voor a.s. vrijdagavond: van 2.— voor /TA8SENxAPe soorten i 10% kdsting. Kennemerstraatweg 99 - Heiloo Telefoon 30192 die naast daille thuy van dezq ingevuld Het inschrijfgeld bedraagt den de 14 jaar 2, 2,50.\Bene- alle andere kosten van levensonderhoud. De intrede van de jumbo-jet betekent overigenSsj^el, dat de natuurlijke concen tratie en saiïering varf de vakantiebussi- ness bespoedigd zabtVorden. De kleine touroperators zullen van de nieuwe machinés geen gebruik kunnen maken en krijgen het dus nog moeilijker op de zcTsterk aan konkurrentie onder hevige markt dan ze het nu al hebben. De verkiezingskaravaan van D'66 zal ook Heiloo aandoen. Dit zal gebeuren op dinsdag 27 april tussen 11 en 12 uur. In deze karavaan zullen enige Kamer kandidaten meetrekken, o.a. mej. mr. Anneke Goudsmit, die in het schaduw kabinet van de „progressieve drie" mi nister van justitie is. Verder zullen aan wezig zijn enige D'66-leden van Provin ciale Staten van Noord-Holland. Uit dolle pret omdat het zwembad ein delijk weer open is gaat Droka, uw dro gist. ons nog één weekje verrassen door z'n badtassen en badmutsen met 10% kortingNje deur uit te dfoen. Deze kor ting geldtHiet voor de afdankertjes maar voor de gehele nieuwe kollektie tassen en mutsen in ejk^/prijsklas^e. Er zijn beeldschone grote-badstoftassen met 'n apart binnenvak- vbor het natte goed maar ook heel/mordeïige en gezellig ge kleurde kindertassen met daar tussenin nog allerhande soorten. Da grote was mand met badmutsen gelijkt^ meer op een mand met bloemen in alle1 kleuren. Je hoeft nu echt niet meer voor aap te lopen met zo'n domme badmuts op je bol,/De éne muts ziet er nog gezelliger uit dan de andere. Ga maar lekker even zoeken in deze grote grabbelton. Zaterdagmorgen 8 mei a/S. gaan we met z'n allen aan de grote schoonmaak. Niet bij ons, thuis, op de fabriek of op kantoor maak gewoon op straat met de muziek voorop en een prikstok in de hand. In alle scholen isNmen driftig aan de slag om de spandoeken'<in gereedheid te bren gen. Thuis zijn de rqoeders druk doende achter de naaimachines om een leuk dol of dwaas feestpakje maken. Het is allemaal wel opschieterk geblazen want het is zo 8 mei. Het moet een zinvol maar vooral gek feest wordè De vliegtuigjés met spandoek zijn be steld. Heel jrieiloo moet weten waar het om gaat. Heiloo is mooi maar door onze nonchalance maken we er soms wel een rotzooi Doe meb! Ga de straat op! Heiloo is van ons allemaal! STRAATWEG 103 - HEILOO - TEL. 30199 Ook voor al uff^ Junt u bij ons terecht. Gro ffers vanaf 8.50 i üjrTvairaf-f Stationsweg 79 Heiloo' De Xterke groei van de Boerenleenbank te Heiloo aangesloten bij de Coöperatieve Centra)e Boerenleenbank te Eindhoven, heeft zich in 1970 onvermindei/a voort gezet. Het totaÈN van de toevertrouy/de gelden is in het afgelopen jaar gestegen van 15,5 miljoejguklen tot 18,3 jriljoen gul den. De tegoeden van ruim 5300 spaarders beliep bijna 12 miljoen gulden. Op de spaarrekeningen werd aèn bedrag van 510.000,aan rente Ingeschreven. De bankdeposito's stegdn in 1970 van 2,7 miljoen gulden tot 3tl miljoen gulden. De geldleningen tegen hypothecaire of andere zekerheden ^ereikten eind 1970 een totaal bedrag van 12,1 miljoen gul den. Van dit bedrag was 9,5 miljoen be stemd voor financiering van het eigen woningbezit. In 1970 is de administratie van de reke ning-courant geautomatiseerd. Hiervoor wordt gebruik gemaakt van de diensten van het computercentrum van de Cen trale Bank té Eindhoven. Om het dienstbetoon aan onze relaties verder uit' te breiden heeft de Boeren leenbank in 1970 een assurantie-adviseur in dienst/genomen. De in 1^69 gestarte verkoop van volledig verzorgde vakantiereizen verloopt bevre digend. Onze bank werkt nu samen met 12 topr-operators. aarvergadering van de bank is vast- op donderdag 22 april a.s. in het N.K.J.B.-gebouw, Stationsweg 115 te eiloo. Gelegen op het landgoed „Nijenburgh" Het perceel Kennemerstraatweg 274, ge legen op het landgoed „Nijenburgh", wordt gerestaureerd. Burg. en weth. schreven hierover aan de raadsleden het volgende: „De eigenaresse van het perceel Kenne merstraatweg 274, de Vereniging tot Be houd van Natuurmonumenten in Neder land, heeft ons verzocht een subsidie te verlenen in de kosten van restauratie van genoemd pand. De Rijksdienst voor de Monumentenzorg van het Ministerie van Cultuur, Recre atie en Maatschappelijk Werk heeft zich reeds met het restauratieplan kunnen verenigen en verleent in de geaccepteer de kosten ad 61.704,een bijdrage van 40%. Ook de provincie Noord-Holland zal waarschijnlijk met 5% in de kosten bij dragen. Wij wensen genoemde vereniging even eens graag bij haar plannen te steunen en willen hiertoe een subsidie toekennen van 18.512,of wel 30% der geaccep teerde kosten. Voor onze gemeente vloeit uit een even tuele subsidiëring geen enkele financiële last voort daar in de algemene uitkering uit het gemeentefonds de kosten geheel worden terugontvangen. Gezien het bovenstaande stellen wij u voor de Vereniging tot Behoud van Na tuurmonumenten in Nederland in de restauratiekosten van het perceel Ken nemerstraatweg 274 een subsidie toe te kennen van 30% der door het rijk aan vaarde kosten, hetgeen thans neerkomt op een bedrag van 18.512,—." „Opening door 10-jarige voorzitter" Uit een konvokatie van een bejaarden organisatie in Heiloo: „Opening door 10- jarige voorzitter". Deze geachte bestuurder is wel 10 jaar voorzitter van deze bejaardenorganisa tie, nog zeer aktief, maar 10 jaar, nee dat is een beetje te gek! Uit de mond van een gemeentebestuur der: „Wie is het raadslid van deze maand die bedankt?" De laatste maanden konden we veel be leven: bedanken voor het raadslidmaat schap, niet aanvaarden van het raads lidmaatschap, het niet kunnen aanvaar den van het raadslidmaatschap en zelfs bedanken voor de raad en de partij, maar we dachten echt dat het nu welletjes was Een aantal bollenvelden in Limmen staan in volle bloei. Vooral de hyacinten geuren en kleuren. Hier en daar staan nog veldjes met blauwe druifjes in bloei, de tijd van narcissen is bijna voorbij. De eerste tulpen kleuren ook al hier en daar. Opvallend mooi zijn de bloeiende bollen velden aan de Jan Valkeringlaan (een weg tussen de Dusseldorperweg en de Middenweg) en de Middenweg (tussen Dusseldorperweg en de Kerkweg). We willen er weer op wijzen dat zowel aan de Hoogeweg als de Oosterzijweg in Heiloo, in de bollentijd, veel te genieten valt. BESLOTEN op dinsdagmiddag na 13.00 uur en ,'s zaterdags na 4 uur. HEERENWEG 211 - HEILOO TELEFOON* De laatste loodjes hadden voor het eer- stevelftal van Limmen zeer zwaar kun- nen vwegen, zo niet ZAP en Berdos als onderst geplaatsten de laatste kompeti- tiezondag de strijd moeten aanbinden om het degradatie-gevaar te ontlopen. Lim men zieK zich zondag geroepen Victoria O te belètten het kampioenschap deze zondag reeös te bereiken. Voor Limmen als rustige Toekijker kan dit nog een produktieve wedstrijd worden. In afwijking met de andere wedstrijden is de aanvangstijd gesteld op 14.00 uur. Het 2e elftal gaat een ererondje wegge ven met als inze\ thuis ongeslagen te blijven. Het 5e elftal gaat haar Alcmaria Vic- trix 6 om de afgebroken wedstrijd van 6 december 11. door Weersomstandighe den, over te spelen. Het programma ziet er\als volgt uit: Zondag 25 april: Victoria O 1Limmen 1, 14.00 uur. Ver trek om 13.00 uur vanaf Dampegheest. Limmen 2E.V.C. 2, 14.30 uur Alcm. Victrix 6Limmen 5, 12.00 uur. KLEUTERMIDDAG G.V. T.I.O.S. Dinsdag~2T-apcilwordtjjp-eën wedstrijd je bij de kleuters- -gehouden. De aan vangstijd is 16.00 uuïsDp—ouders zijn hierbij van. harte welkom. R.-K. VROUWENGILDE Afdeling Limmen kag 15 april heeft het r.-k. Vrou- haar seizoen gesloten met de lering. Tevens werd deze avond ienomen van drie best.uursle- tuur Donderi wengild' jaarverg: afscheid den. Na het openingswoord van de presidente en het gebed van mevrouw Winder werd het woord gWeven aan mevrouw Seig- nette. Deze liét in 'n voortreffelijk jaar verslag het seizoen de revue passeren. Mevrouw Dekker die als penningmeeste- resse afscheid nam heeft door haar uit stekend financiële beheer de kas op een batig saldo weten te houden. Beide da mes mochten hiervoor een verdiend ap plaus in ontvangst nemén. Hierna werd afscheid genomen van de bestuursleden mevrouw Dekker, penningmeesteresse, mevrouw Duijkersloot, 2e sekretaresse en mevrouw Pepping. De presidente be dankte de dames voor het vele werk, dat ze voor de vereniging hebben gedaan. Ook ik persoonlijk heb veel steun van de dames mogen ontvangen en ben hun daar zeer erkentelijk voor, aldus de pre sidente. Zij liet haar dankwoord verge zeld gaan door hen namens de leden een cadeau aan te bieden. Ook de geestelijk adviseur sprak Woorden van waardering. Mevrouw Punt sprak namens het be stuur de scheidende dames toe en bood hen een plant aan. Namens deze laatsten sprak mevropw Dekker een woord van dank uit voor de prettige samenwerking die er altijd tussen de bestuursleden was geweest. Ais nieuw bestuurslid nam me vrouw Ntfelen aan de bestuurstafel plaats. Tot lid éap de nieuwe kaskommissie werden mevrouw Zonneveld en mevrouw Pepping gekozen. Na de pauze ging men kienen, Tijdens de wedstrijd ging het er gezellig aan toe. Er werden door diverse dames dan ook mooie prijzen in de wacht gesleept. Al met ai een prettig besluit vgn naar onze mening een geslaagd sei zoen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1971 | | pagina 5