'0 SPOORWACHT v Instailatiebedriji HOOFDza '/mm// SLIJTERIJ CM HliJNHANDEI Het verf rouwde adres voor ai uw EERSTE KLIS GEDISTILLEERD Telefoon 3TJD75 's avonds na 18.00 uur tel. 33441 CENTRALE VERWARMING GAS-, WATER- en SANITAIRE installaties ZELFBOUW CV. INSTALLATIES II vm I t/m 22 en andere diensten Wij zoeken een MEDEWERKER W. VADER Vader trouwt zijn eigen zoon Opbrengst „Geel gezondheid" 16.011,76 verzor TEL: So5o2 Is verlichting van de gehele Zanderslootweg niet gewenst? Problemen rond het ouder worden Reklasserings-koliekte Overstelpende drukte in en rond het bos Ma ja van der Veen Niet meer bruikbare auto zo maar neergezet HERENTOUPETS Onvoorstelbaar! Fraaie tuin, maar rotzooi in het bos! Rode Kruis zorgt voor ontvangst Viool Recital Els Krieg Feest bij „Onze Krant" Gemeentebos wordt gedeeltelijk herbeplant Burgemeester A. G. Bakker vierde grandioos jubileum De bloedtransfusie in Heiloo Overweldigende belangstelling bij Modehuis „Unique" in Alkmaar Gevonden voorwerpen TRICOT OVERHEMDEN Burgerlijke stand Dokter Gransbergen DOET GEEN PRAKTIJK van dinsdag 28 sept. Dokter Th. n. tempers PREDIKBEURTEN voor de afdeling BOEKHOUDING. Onze "gedachten gaan uit naar een 65 plusser. Komt u even langs voor een afspraak. Kan ook telefonisch onder nummer-33308. Uw kledingadviseur HEERENWEG 140 HEILOO Telefoon 33308 £f'io2 Inhoud 3 flessen LOYAL SHERRY Med. Dry 9.95 1 fles voor 3.95 Vv Ij beschikken ,<y>k over goedkopere merken JENEVERS. Tevens frisdran Dorttommder - Ke Verhuur «Kgls, sti. (en, servies, glaswerk en koffiezetmachines. WH BEZORGEN AAN HUIS LX kONSVVEG 89 (bij het staj/on) Ruime parkeergelegenheid. TEVENS-BARRETJE TE HUUR. Morgenmiddag om kwart voor twee zul len, ons geacht raadslid, de heer A. J. $1. ten^'oope en mejuffrouw Marchje 01- denbute uit Bergen het beroemde „ja, ik wil" uitbreken voor de ambtenaar van de burgerlijke stand op het gemeente huis te Heilöfig de burgerlijke stand is .de vader van "lie heer Teyi Hoope, dé heer H. H. J. ten Hoope sa: die bij deze gelegenheid juist het\100sl'e' paar in het huwelijksbootje helpt steppen. Voor Heiloo betekent dikeen, unieke ge beurtenis. De heer Ten Höope sr., dieXaij deze ge legenheid nooit zó maar'een speech af steekt maar altijd tracht zoveelfpogelijk informaties in te winnen ten aanzien van het echtpaar in spé, zal mol recht vanuit het hart z'n 100ste paar kunnen toespreken. Voorlopig zal het echtpaar Ten Hoope- Oldenburg gaan inwonen bij de ouders van de bruidegom in afwachting van een niei^Ve .woning in de Bouwcamp. Onder het landelijk gemiddelde Ook Hejioose drogisten en kruideniers stelden de inwoners in de gelegenheid hun bijdrage in ontvangst te nemen voor de aktie „Geef Gezondheid", welke dins dagavond 14 september voor radio en televisie werd gevoerd. In Heiloo werd, volgens opgave van ons postkantoor, 16.011,76 bijeengebracht. Helaas ligt dit bedrag beneden het lan delijk gemiddelde. zijn niet mepi^weg te denken uit uw dagelijks leven als deze zijn aangelegd door SCHAGEN - MOLENSTRAAT 30 - TELEFOON 02240-3515 HEILOO - WESTER WEG 279 - TELEfOON 02200-32821 Teyens speciale volgens onze richtlijnen en or,der onze kontrole. IN HET STATIONSCENTRUM - STATIONSWEG 78 Tussen Rector Frederiklaan en Regu lierslaan geen verlichting Wie 's avonds gebruik maakt van de Zanderslootweg, tussen Kuillaan en de Sportiaan in Alkmaar, valt het op dat de' delen Kuillaan - Rector Frederiklaan en Regulierslaan - Sportiaan verlicht zijn. Het laatste zelfs uitstekend. Maar tussen de Rector Frederiklaan en de Re- guj ierslaan, op Heiloo's gebied, niet. Is verlichting van dit deel van de Zan derslootweg ook niet gewenst, vragen wij ons af. Ook in verband met de ver binding, via een bruggetje over de Zan- deisioot, tussen het Blockhovepark (de Van Foreestlaan) en genoemde Zander- vslootweg. Het is o.i. het overwegen waard. Weg smaller door wegvloeiend zand Zij die regelmatig gebruik maken van de Westerweg, tussen de Kerkelaan en de Regulierslaan, zullen bemerkt hebben dat afvloeiend zand vanuit de daar aan wezige walletjes de weg aanzienlijk ver smalde. Vooral wielrijders hebben daar last van als er auto's passeren en zij moeten uitwijken en in 't zand terecht dreigen te komen. Op sommige plaatsen is deze zandstrook zelfs wel 20 a 30 cm. Droogte en het gebruik van walletjes door spelende kinderen veroorzaakten tieze zandstrook. Naar wij vernemen is reeds tweemaal 't zand weggehaald. Een toezegging is thans gedaan dat opnieuw 't een en ander zal gebeuren. Voorbereiding op het ouder worden noodzakelijk De afgelopen dagen hoorden we de oud- staatssekretaris voor Cultuur, Rekreatie en Maatschappelijk werk, onze plaatsge noot de heer C. Egas, spreken voor de radio. Over vraagstukken de bejaarden zorg betreffende. De heer Egas stelde vast dat er een angst bestaat voor het ouder worden. Hij was o.m. van mening dat te laat be gonnen wordt met de mentale voorbe reiding op deze levensfase. Er zijn geluk kig reeds een aantal bedrijven die zich met deze problemen bezighouden. De heer Egas vroeg zich af waarom niet gesproken kan worden van 75 jaar. Ge zien de vitaliteit van deze leeftijdsgroep. Driekwart van <le A.O.W.'ers doet geen beroep op de Bijstandswet De heer Egas pleitte voor hogere AOW- uitkeringen. Velen komen niet toe met het bedrag wat zij ontvangen. Hij zei o.a. dat van hen welke voor AOW in aanmerking komen en vrijwel geen an dere inkomsten hebben, geen gebruik maken van de Bijstandswet. Men heeft over het algemeen bezwaar tegen het verstrekken van de vele gegevens die de Bijstandswet reeds voor een minieme uit kering verstrekt moeten worden. De heer Egas pleitte voor funktionele ver andering van de Bijstandswet en ver hoging van de A.O.W. tot het minimum loon. Gedurende deze week, van 20 t/m 26 september, wordt de jaarlijkse landelijke kollekte t.b.v. de reklasserin^ gehouden. Ook ia. de gemeente Heilqb zijn weer vele koilektanten op pajJc Echter, niet voor alle wijken konden koilektanten worden gevonden. Wanneer er bij u niemand met..d.e. kol- lektebus is. langs gekomen, kunt utrw-^ gift storten op postgironummer 1417 t.n.v. Alg. Bank Nederland N.V. te 's Gfavenhage, t.g.v. rek.nr. 51 37 10 272 p. Op een zomerdag kon het niet drukker zijn in en rond het Heilooërbos. Zondag was het overstelpend druk. Ontelbare auto's stonden op het parkeerterrein en in de bermen van de Kennemerstraatweg en aan de Westerweg bij de Kuillaan en de Ronde-O-laan. Het was dan ook een uitgelezen zonnige en warme dag. Opnieuw mochten wij de belangrijkheid van dit mooie stukje bos in Kennemer- land konstateren. verzorgt openingsavond V olksuniversiteit Naar wij vernemen is onze plaatsgenote Maja van der Veen uitgenodigd om op 30 september a.s. de openingsavond te verzorgen van het seizoen 1971-1972 van de Volksuniversiteit te Amstelveen. Daar deze Volksuniversiteit dan 10 jaar bestaat zal deze avond -eeji extra fees telijk karaktér dragen. Ter ere van het „Sweelinck-jaar", dat eveneens alom in Nederland gevierd wqrdt, is een Sweelinck-programma uit gekozen. in 't centrum van het dorp Een methode om van z'n auto af te ko men welke blijkbaar niet meer bruikbaar was, paste een autobezitter toe. Hij werd in het centrum van het dorp geplaatst. Door de jeugd werd de auto verder ver nield en als spreekwerktuig gebruikt. Omwonenden verwonderden zich over 't een en ander en hebben daarvan melding gedaan. Voor riisklassen Natuurlij te passen. Plasticzakken worden in het bos gedeponeerd Wie regelmatig door het Heilooërbos gaat komt soms tot de ontdekking dat het bos gebruikt wordt als vuilnisstort plaats. Zelfs worden plasticzakken met vuil in het bos neergesmeten. We hoor den van boswachter Werksman dat het er zeven in korte tijd waren. Ook andere methoden worden toegepast. „Er ligt zo doende nu een hele berg vuil wat uit het bos is gehaald" aldus de boswachter. Een groot aantal tuinen zijn een juweel tje om te zien in Heiloo. Zo goed als men z'n eigen tuin onderhoudt, zo verkeerd wordt er gehandeld tegenover ons plant soen- en bosbezit. Gelukkig door een klein aantal tuinbezitters. Deze menen het gemakkelijkst van hun tuinvuil af te komen door het in 't bos te deponeren. Zo een aantal Blockhove- park-bewoners in de buurt van de Jan Ruslaan. Mogelijk dat onze bijdrage er toe zal lei den, dat zij dit voortaan zullen nalaten! van de Henry Dunant op 23 september Donderdag 23 september zal opnieuw het hospitaalschip van het Nederlandsche Roode Kruis de „Henry Dunant" lig plaats kiezen in Alkmaar, met aan boord 72 patiënten. De boot komt van Mak- kum, na een rondvaart door Friesland en zal op vrijdag 24 september de tocht vervolgen naar Utrecht. De afdeling Heiloo van het Rode Kruis is ditmaal belast met ontvangst van boot en patiënten. Bij deze aktiviteit heeft de afdeling naast de normale werkzaamheden die daaraan verbonden zijn, zoals het aan de patiënten verstrekken van een kleine verrassing en het personeel een vrije avond schenkend, zich ook verzekerd van de medewerking van het muziekkorps „Eensgezindheid" met drumband, voor het brengen van een muzikale groet. Zoals uit het verleden wel bekend is wordt door de patiënten steeds een der gelijke opgewekte groet op hoge prijs gesteld en wordt van hetgeen men op zo'n avond weet te brengen volop geno ten. Voor de medewerkers van deze avond is bij voorbaat het gehoor van een dankbaar publiek al verzekerd. Van Aosfastraat 4, achter B Telefoon 31004 Tabak Parfumerieën Zaterdag 16 oktober a.s. zal in de zaal van de Gereformeerde Kerk aan de Noordergeeststraat weer een concert worden gegeven. De winnares van het Oskar Back-viool concours 1971, de 24-jarige Els Krieg, is bereid gevonden, om dan in Heiloo op te treden. Ze zal op haar verzoek aan de vleugel begeleid worden door Elisabeth Schuitemaker-Honsbeek, geen onbeken de in Heiloo. Op het programma staan werken van Beethoven, De tSarasate, Webern, Bloch, Debussy en Wiemhwski. Het volledige programma hangt voor be langstellenden ter inzage in een vitrine van het Asta-theateiV Kaarten 5,voor \yolwassenen en 2.50 voor scholieren), zijg verkrijgbaar bij de firma Pantekoek. De ayónd begint om half acht, dit om aan de vraag te voldoen, ook kinderen in de gelegenheid te stellen, het concert bij te wonen. Woensdagmorgen 15 september om 11.30 uur Werd het nieuws- en adve/tentieblad „Onze. Krant" door burgemeester N. A. J. Molhoek een nieuwe offset-rotatiepers in werkjng gesteld. Door de hanschaf van deze pers, de Uitraset Junior, is de vervaardiging van dit blad geheel in eigen handen gekomen. Men vierde tegelijkertijd z'n eerste lus trum. Vele genodigden gaven op deze dag blijk van hun belangstelling. Burgemeester Molhoek sprak o.m. over het belang van een verantwoorde jour nalistiek die in de regio vèel goeds maar ook veel kwaads kan aanrichten. Alhoe wel de nieuwe pers op hemXde indruk maakte van een groot stuk ijzer met een closetrol eraan kon hij zich toch wel voorstellen dat er in de afgelopert. jaren heel wat werk moet zijn verzet omtover te komen. .Toen even later het laatste gedeelte van de wekelijkse uitgave van de nieuwe pers rolde keken velen geïnteresseerd toe. met wilde, planten, kosten 6.200, Het gemeentebos is door de aanleg van het hertenkampje etc. weer in 't cen trum van de belangstelling gekomen. Burg. en wethouders willen aan dit bos, gelegen midden in onze gemeente, nog meer gaan doen. Zij schreven aan de raadsleden het volgende: „Om het- esthetisch aanzien van het ge meentebos te verhogen is het gewenst dbt hethos wordt beplant met wilde planten. Een groot gedeelte van deze wilde planten zal worden geleverd uit de eigen kwekerij. Een ander deel zal moeten worden aangekocht, waarvoor een bedrag benodigd is van 6.200, De werkzaamheden van inzaaien en be planten zullen in het geheel in 3 jaar, gedurende de wintermaanden worden uitgevoerd. Gestreefd zal worden het ge deelte van het bos, benoorden de Ter Coulsterlaan dit jaar te voorzien van wilde planten, waarbij tevens de aanleg van een speelweide is betrokken. Wij stellen u voor een krediet van 6.200,beschikbaar te stellen voor dit doel." Niet voor niets had men voor de receptie ter gelegenheid van het 25-jarig ambts jubileum van burgemeester A. G. Bakker het oog laten vallen op de grote sporthal in Egmond aan Zee. Burgemeester van twee gemeenten zijn is bepaald geen sinecure. Bij ho/iderden kwam men donderdagmiddag naar de sporthal gestroomd om de heer Bakker eb zijn gezin even persoonlijk dé hand te drukken. Eén groot aantal prachtige bloemstuk ken gaf het geheel een bijzonder feeste lijk aanzicht. De stapel kado's werd al groter Blij vèyrast toonde burgemeester Bakker zich met de schitterende kado's die hem door de. gezamenlijke inwoners van de Egmonden werden aangeboden. Het ak- tiekomiteè bestaande uit de heren H. Stobbe, J. Belleman en G. Melker over handigden de burgemeester en zijn echt genote namehs deze inwoners een echte antieke dekenkist en een Delftsblauw bord uit het jaar 1700 en ook nog een zeer fraaie antieke brandewijn-kom. De heer Ligtvoqt bood de jubilaris na mens de Vereniging voor Tuinbouw en Plantkunde een zeer apart bloemstuk aan. Het werd samengesteld uit gewas sen, afkomstig uit de drie Egmonden zo als o.a. rozebottels, helm, zeedistels en duindoorn. MevrouW De Waard-Kuiper had van deze natuurgewassen 'n zeer fraai geheel weten te maken. De receptie, die ruim 2 uur duurde, werd besloten met de feestelijk^ klanken van de drumband en fanfarekorpsen uit Eg- mond-Binnen, Egmond aan Vie Hoef en Egmond aan Zee. Gezamenlijke raadsvergadering Eerder op deze middag vond eery buiten gewone raadsvergadering plaatsten het Dorpshuis in Egmond aan de Hoef, Bij deze officiële huldiging waren haast de beide gemeenteraden burgemeesters, oud-burgemeesters en raadsleden uit\de omliggende gemeenten aanwezig. Er werden vele lovende woorden gespro ken aan het adres van de jubilaris. De heer R. Konijn bood burgemeester Bak ker een fiets aan namens alle raadsleden. Een prachtige tinnen kan kwam uit han den van de gemeentesekretaris van Eg mond aan Zee, de heer C. Lodder, na mens alle ambtenaren van de beide ge meenten. In zijn dankwoord zei een ontroerde burgemeester Bakker o.a.: „Ik heb altijd getracht in het belang van mijn beide gemeenten te handelen en de historie zal later over mij oordelen." De op 14 september gehouden bloed transfusieavond van het Nederlandsche Roode Kruis, afdeling Heiloo, is opnieuw een succesvolle hvond geworden. Niet minder dan 162 donors kwamen in de daarvoor beschikbare tijd een halve liter bloed brengen. Met deze opkomst werd over 1971 het totaal aantal bloedgevende donors gebracht op 325, een resultaat dat in de patste jaren schijnbaar voor onmogelijk moest worden gehouden. Geen wonder dTajt èn het bloedtransfusie team èn het bestuur van de plaatselijke afdeling buitengewoon ingenomen zijn met dit prachtige resulï&at. Gistermiddag om 5 uur openden de heer en rrievrouw Van Lith hun derde mode huis aan de Laat te Alkmaay. De kleine Vincenth van Lith knipte het lint door na eerst met veel plezier 3 bal- lonne,n te hebben doorgeprikt waaruit rijkelijk de confettie stroomde. Voor de receptie die meteen daarop volgde bestond een overweldigende be langstelling. Prachtige bloemstukken en fruitmanden markeerden dit groots opgezette mode huis, hetwelk weer geheel in de bekende „Van Lith-stijl" is omgetrokken. De heer Van Lith, dié, van huis uit bin- nenarchitekt is heeft ban dit stijlvolle, ruime modehuis weer eeh eigen gezicht gegeven. In onze eerstvolgende editie van de Uitkijkpost hopen we, hier uitge breid op terug te komen. Goudgn ring met zwarte steen; pistool- greep 'zijveren kettinkje met een steen; autowieldóp; dameshand§chóen; dames portemonnee met geldt bril, bruin mon tuur; kinder jas, batledress; herenhorlo ge met zwarte .bandgroene jongensfiets merk Club; géle regenbroek, blauw-groe- ne sjaal; grijs kinderpetje; etui sngt vul pen, vjRstift enz.; blauwe damestas met inh.; bruin etui m. sleutel, wit woll. vest. in TrTtbdjsche tinten Geboren: Nicolaas S., z.v. K. de Geus en H. R. Haaima; Sidney P., d.v. J. J. M. Brugman en J. L. E. Blokpoel. Elders geboren: Martijn, z.v. R. W. van Haneghem en C. M. M. Kamp. Marloes A. B. C., d.v. F. G. Tromp en M. Al -Rodenburg. Ondertrouwd: Johannes H. Hendriks en Christina Mes; Aris BouWens eri Cornelia A. Schelvis; Paul A. S. Apeldoorn en Magdalena H. T. de Boer. Getrouwd Nicolaas G. M.' Teuthof en Cornelia E. van Eikeren Bartholomeus Gellipg en Jeannette M. Sengers Johannes C. Kraakman en Elisabeth T. Temming; Cornelis J. Ulders en Liduina C. M. Pen- ders Hendricus P. Leering en Tine M. van Raalte Cornelis Stam en Catharina M. Schou ten; Herman Hardeveld-Kleuver en Marga M. U. Bolten Laurentius A. Kerkelaan en Johanna A. M. Nanne; Abraham Smit en Marianne Baas; Robert Thielsch en Jacoba J. Peppinck. De ovmge huisartsen van Heiloo nerhrn waar. renweg 71 hnisar.rsen nemerr waar. Na 22 oktober telefoon uitsluitend 30077 GEZINSVERZORGING EN HULP AAN BEJAARDEN (v. h. Groene Kruis) Aanvragen bij mevrouw Bruntink-Nat, Van Doornstraat 38, teiefoop-30119. WARME MAALTIJDEN VOORZIENING A. H. v. d. Graaff-Lammerink, Van Cats- straat 19, Heiloo, telefoon 31356. R.-k. Gezinszorg en Gezinshulp Heiloo t Limmen Aanvragen voor hyflp bh de leidster mevr. Ch. M. Zuiderduih-v. d> Meij, Heerenweg 120, tel. 31172. Bij afwezigheid tel. 02205- 224. Thuis te bereiken tussén.8.30 -9.30 u. nlichtingen over de opleiding tot gezins- 'erzorgster bij de leidster. Voor bejaardenhulp: zr. Ignatia, Hooge- veg 65, tel. 02205-224 tussen 6 en 7 uur. Contakt adres voor Limmen: Mej. M. ^epping, Burg. Nieuwenhuijsenstraat 8. Diëtiste Kruisverenigingen Het eerstvolgende spreekuur zal gehou den worden op 7 september - Comman deurslaan en op 21 september Holleweg. Het spreekuur in de maand augustus en wel op 3 augustus in het wijkgebouw Commandeurslaan en op 17 augustus in het wijkgebouw Holleweg komt té ver vallen. voor zondag 26 september 1971 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. v. d. Sluis, Doopsgez. pred. te Alkmaar. Oppasdienst in De Rank. Zondagsschool in de Vondelschool. Kruiskerk 10 uur ds. Van Dam. Oppasdienst in bij gebouw. Zondagsschool in de Rehoboth- school7.15 uur ds. v. Niel, Scheveningen Jeugdkapel in Dc Rank 10 uur Jeugdkapel. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur zie diensten Heiloo. Gerei. Kerk - Noor der geeststraat 9.30 uur ds. De Nooij van N. Scharwoude 17.00 uur idem. Vredesweekzondag. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Eucharistievieringen tijdens weekend: zaterdagavond om 7 uur; zondagmorgen om 9 uur (hoogmis), om 10.30 uur en om 12.00 uur. zondagavond om 5.30 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 uur; maandag-, dinsdag- en vrijdagavond om 7.30 uur. Eventueel gelegenheid om te biechten: zaterdagmiddag vanaf 5 uur tot 5.30 uur. Eucharistie-vieringent zaterdag 19.00 u., zondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uür. Avondmissen in de weekmaandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de Week: 7.30 uur (dins dag en donderdag) 8 uur (dagelijks, be halve op maandeg). Biechthoren: zaterdag van 16.30-18 uur. R.-k. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H. Missen: Zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazustets), 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen7.30 uur in de Genadekapel. Avondmis: le vrijdag van de maand 7 u. Lof: zondagavond 7 uur. Biechthoren za terdag in beide kapellen vanaf 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord Heilige Missen: zaterdagavond 18.45 uur; zondag (Hoogmis) 9.00 uur. Parochie-zondagsdienst Kenn.straatweg 464, Heiloo, tel. 30844 HERVORMDE GEMEENTE AKERSLOOT - UITGEEST Ds. Volker, Genesis 2 2-4a. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.15 uür prop. Meiners, van A'dam. Doopsgez. Gemeente, Koningsw. Alkmaar 10 uur ds. Ouwendijk, van Heiloo. Rem. Ger. Gemeente Alkmaar 10.30 uur mej. Brokerhof. Ned. Herv. Gemeente Egmond-Binnen Egm. a. d. Hoef, 10 uur ds. Tuinstra. Volle Evangeliesamenkomst in 't Dorpshuis Heiloo Zondagmorgen om 10 uur. Zondagsschool van 10.00 - 11.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heiloo: Dr. Koelman, Maas Geesteranusweg 19, Heiloo, telefoon 30530. Limmen, Akersloot, Uitgeest: Dr. Bremmers, Dusseldorperweg 88, Lim men, telefoon 022Ö5-272. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. De Klerk - Telefoon 02206-1444. DIENST TANDARTS Alkmaar/IIeiloo V. d. Bosch, Kennemerpark 30, Alkmaar. Dierenartsen Blanksma, Populierenlaan 44, Heerhugo- waard, telefoon 02207-1889. R.K. Algemeen Maatschappelijk Werk Heiloo - Limmen Spreekuur maatschappelijk werkster in Heiloo, Westerweg 263, tel. 30984: maan dagavond 7-8 uur; woensdag- en vrijdag ochtend 8.30-10.30 uur; in Limmen, in het Wijkgebouw, Kerk- weg 1, tel. 250, dinsdagmiddag 2-3 uur en donderdagavond 6-7 uur. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 16377 en mevr. J. van 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1, telefoon 30127. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Voiw. Tieners Jeuga Maandag 19-21 19.00-21 19.00-21 Dinsdag 10-12 15.30-17 15.30-17 14-17 Woensdag 14-17 14.00-17 14.00-17 19-21 Vrijdag 14-17 15.30-17 15.30-17 19-21 Zaterdag 10-12 le kranten- en tjjflschriftenafdeling is jovendien elke werkdag van 10-12 uur eopend (ook voor niet-leden). OPENINGSTIJDEN ZWEMBAD „HET BAAFJE" Maandag, t/m vrijdag van 6.45-19.00 uur, 's zaterdags van 6.45 tot 17.30 uur en 's zondags van 10.00 tot 17.30 uur. AKTIE .MOEDERS VOOR MOEDERS' Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevrouw E. M. van Aken-Stekelenburg, Trompenburg 10. Heiloo, telefoon 334391 SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere dinsdag- en vrijdagmorgen van 8.30 -11 en dinsdagavond van 7-8 uur, Van Aostastraat 5, tel. 31144, toestel 54. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening woensdags van 8.30-12 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1971 | | pagina 2