(Yalé 2Z22 zo HYWAex IEUWSBIAD VOOR HEILOO Kapsalon Betty 44* Plooijer's groente- en fruithandel K00MEN MODES een van de vele Ip's uit de grandioze Ineico 6.95 serie H j fEIV° SJAALS *46 j WEN jT WUIJTS fdckfis Kcoffeisei^oQ^U l^soO ctr MOOI HAAR is een sieraad voor elke vrouw Kees Bakker overleden OPEN UW HART voor het GEESTELIJK GEHANDICAPTE KIND INLIJSTWERK Lijstenmakerij L. SPAANS [j Raad vrijdag bijeen Maquette Nutsspaarbank hoek Stations weg-Westerweg Heerenweg 70 - Telefoon 31178 UITSLAG VAN DE REUZEMELOEN-PRIJSVRAAG Het juiste gewicht was: 23,6 kg Iets over een GROEIBRILJANT 3uw»u« - Mw&owm Oud-pastoor van Heiloo met emeritaat H.S.V. klaverjasdrive Nieuwe verbindingsweg nu praktisch gereed Ook in Heiloo symptomen van luchtverontreiniging De heer dr. ir. L. J. Groen gaat „De Foresters" verlaten Benzine uit tank geheveld Nogmaals de verkeerssituatie in de v. d. Veldenstraat 13 NOVEMBER A.S. Verder nog vele andere L.P. 's van Louis Armstrong J. J. PANTEK0EK Ing. VAN A0STASTRAAT 28 TELEFOON 31316 - HEILOO Raiffeisenbank en Boerenleenbank organiseren een internationale Jeugdprysvraag V 13 november ZEEMANSVROUWEN Op 23 en 24 oktober weer nationaal concours in Heiloo ZEEMANSVROUWE Deze maand GRATIS SURPRISE bij B.P. STATION H.ZONNEVELD Kegelspel of timmerset cx 38o JAARGANG NUMMER 31 Dit blad verschijnt iedere woensdag in een oplage van 9000 exemplaren huis- aan-huis in de gemeenten Heiloo, Lim- men, Egmond-Binnen, Rirmegom, Egm. aan den Hoef en Akersloot. Advertenties e.d. moeten UITERLIJK maandagmiddag 6 uur in ons bezit. zyn. Advertenties per mm 20 cent (exclusief 4% B.T.W.) Bij kontrakt reduktie. 20 OKTOBER 1971 Advertenties en Administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 - Heiloo - Tel. 02200-30175 Redakfie-dressen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 02200-30182 of W. de Zwijgerlaan 106 - Castrieum Tel. 02518-53538 - Wij verzorgen het voorti tot in de puntjes. Alleen volgens afspraak FAZANTENLAAN 9a - EGMOND-BINNEN TELEFOON 02206-1066 A.s. donderdag wegens huwelijk gesloten. Grote belangstelling bij uitvaart Op 63-jarige leeftijd overleed vorige week de heer C. Bakker, bij velen beter be kend als Kees Bakker. Kees Bakker was op en top sportman. Beoefende vele sporten, stimuleerde deze en gaf er leiding aan. In de atletiekwe- reld nam hij een belangrijke plaats in, was een aantal jaren penningmeester van de „Ijsbaan Heiloo" en ook was hij geen onbekende in voetbal- en gymnas- tiekkringen van vroeger. Met veel en thousiasme deed hij het vele werk in de sportwereld. De laatste jaren vooral was hij een ver woed watersportbeoefenaar. Nog maar enkele maanden geleden nam hij met zijn zeiljacht deel aan de race Harlingen- Terschelling. De Friezen, bekend om hun deskundigheid op 't water moesten in Kees Bakker en zijn bemanning hun meerdere erkennen. Hij won de race on der moeilijke omstandigheden. Kees Bakker heeft hard gewerkt aan het bedrijf waarvan hij later direkteur werd, de limonadefabriek „De Burg". In 't klein begonnen aan de Holleweg, ach ter zijn woonhuis, wist hij een omvang rijk bedrijf te stichten op het Industrie terrein te Heerhugowaard. Indrukwekkende uitvaart In de H. Moeder Godskerk leidde Rector L. A. M. Pennock van het Psychiatrisch Centrum, waar Kees Bakker vroeger ja ren werkte, de eucharistieviering, waar aan velen deelnamen. De ci'ematie op Driehuis-Westerveld werd door zeer velen bijgewoond. Ook de plechtigheid in de aula van het cre matorium werd geleid door Rector Pen nock. Bij het binnentreden werd ge speeld „Wat de toekomst brengen moge", tijdens het dalen van de baar het in drukwekkende „Land van hoop en glo rie" en bij het verlaten van de aula een Prelude van Bach. Rector Pennock zei aan het slot van de korte uitvaartplechtigheid onder andere het volgende: niemand leeft voor zich zelf, niemand sterft voor zichzelf, wij leven en sterven voor God onze Heer, aan Hem behoren wij toe. Naast de zeer vele bloemstukken o.a. van zakenrelaties zagen wij er van de „Ijsbaan Heiloo" en van de Nederlandse ,,Draken"club. Óp verzoek van de familie werden er geen toespraken gehouden. KOLLEKTE alle gezindten in onze gemeente van 26 oRW tot 1 november. Voor al uw naar Nic. Beetsweg 54 Heiloo - Tel. 31156 Inzien van raadstukken op donderdag en vrijdag, 21 en 22 oktober Aanstaande vrijdag is de reeds aange kondigde raadsvergadering. Enkele raadsvoorstellen vindt u elders in de „Uitkijkpost besproken. Op donderdag en vrijdag, 21 en 22 okto ber tijdens de kantooruren op de afde ling algemene zaken en tijdens de ope ningsuren in de leeszaal van de openbare bibliotheek, zijn alle stukken betrekking hebbende op deze vergadering in te zien. Dit is een maquette van het te bouwen bankgebouw van de Nutsspaarbank, dat zal verrijzen op de hoek Stationsweg- Westerweg, met het front op de Stati onsweg. Het is een ontwerp van de ar- chitekt ir. P. H. Cuperus te Haarlem. Dit ontwerp moet nog goedgekeurd wor- IJe 5 Fruitschalen zijn gewonnen door: Fam. J. Stil, De Hoghe Weijdt 53 Fam. A. B. Creutzberg, Burg. v. Vladerackenlaan 33 Fam. Van Lith, Breedelaan 117 Fam. Dissel, v. d. Veldenlaan 129, Alkmaar Fam. P. Groot, v. Doornstraat 30 De 5 maal l kg Druiven zijn ge wonnen door: Fam. De Boer, Het Zevenhuizen 41 Fam. De Wild, Kerkakkers 4 Fam. Git, Font. Verschuirlaan 3 Fam. Nijman, Bayershoffweg 64 Fam. Op de Weegh, Holleweg 124 weet u misschien nog niet. Dat gaat zo: U koopt een ring met een briljant van 140,naar een jaar of twee geeft u hem terug voor dezelfde prijs waar u hem voor gekocht heeft en u koopt er dan één van b.v. 240,dus met een grotere steen. U weet toch? of beter, komt u eens aan, dan weet u nog veel meer. ■v Tot ziens hij: KENNEHEPMC MC 4K tl EU 09 T£L 30793 's VRIJDAGS KOOPAVOND 's Maandags de gehele dag gesloten. Pastoor J. C. J. Rutten gaat in Brabant wonen Pastoor J. C. J. Rutten, die 10 jaar pastoor was van de St. Willibrordus- parochie en in 1966 naar Zuid-Schermer vertrok, gaat nu' met emeritaat. Pastoor Rutten gaat, met zijn zuster die hem altijd trouw terzijde stond, in Eersel bij Eindhoven wonen. Twee jaar geleden vierde pastoor Rutten zijn 40-jarig pries tersambt op grootse wijze. Opvallend was de belangstelling welke de pastoor altijd nog voor Heiloo bleef behouden. Niet alleen Voor zijn Vroegere parochia nen maar ook voor vele anderen. Zij al len wensen pastoor Rutten in het Bra bantse Eersel, en met hem zijn zuster, nog vele goede jaren a.s. vrijdag aanvang 8.15 uur Kantine H.S.V.-sportpark. den door het gemeentebestuur. Rond het alleraardigst uitziende bankgebouw blijft veel ruimte, o.a. voor beplanting. Het geheel zal een grote aanwinst zijn voor Heiloo en zeker voor de omgeving van Stationsweg en Westerweg. De direktie plande dit tweede bankge bouw in Heiloo in verband met de snelle en omvangrijke huizënbouw in het wes telijk deel der gemeente. Een nieuwe verbindingsweg, waarover wij reeds eerder schreven, is nu prak tisch gereed. Een verbinding tussen de Kennemerstraatweg en het uiterst wes telijk deel van onze gemeente. Aan het verlengde van De Omloop, in noordelijke richting, is men de laatste hand aan het leggen. Genoemde nieuwe verbindings weg leidt vanaf de Kennemerstraatweg- Kerkelaan - Belieslaan - stukje De Dors - Het Maalwater en De Omloop naar de Zeeweg. Dus langs divers sportakkom- rhodaties, rekreatiegebieden, het zwem bad en de campings. Derde fase rekreatiegebied praktisch gereed De derde fase van het grote rekreatie gebied, in het meest westelijk deel van „West" is praktisch gereed. Daarover later meer. Zoals men heeft kunnen le zen staat de uitvoering van de vierde fase op stapel. De raad van Heiloo vo teerde daarvoor al de gelden. Er werd iets verdachts geroken vorige week Waren er ook in Heiloo symptomen te bespeuren van luchtverontreiniging? Vorige week werd ons deze vraag ge steld. Zowel 's maandags als 's donder dags. Men bemerkte een niet precies te omschrijven luchtje. Een aantal inwo ners, op verschillende plaatsen in de ge meente, konstateerden het „wat bran derig" en „wat vetachtig aandoend", dit waren een paar opmerkingen. Laten we hopen dat het loze geruchten zijn. De Foresters verliest haar voorzitter Daags na de algemene ledenvergadering (van 21 september) is blij medegedeeld per half november te zijn overgeplaatst naar de vestiging Apeldoorn van het be drijf waar ik werkzaam ben, aldus de voorzitter van de s.v. De Foresters de heer dr. ir. L. J. Groen in het clubblad van de vereniging. Hij deelde voorts mede: „Dit betekent uiteraard dat ik vanaf die datum niet meer effektief als voorzitter van de s.v. De Foresters kan optreden - al blijf ik tot zomer 1972 in Heiloo wo nen, en formeel in funktie. In overleg met mijn medebestuursleden is besloten dat de taak van waarnemend voorzitter zal worden uitgeoefend door de heer C. J. van Leeuwen. Een leden vergadering zal t.z.t. over de bezetting van de voorzittersplaats beslissen. In middels zal aan opvolging en aan aan vulling van het bestuur aandacht wor den besteed. Een aantal projekten - waaronder de trainingsveldverlichting - hoop ik in de Heilooër weekenden nog tot een goed einde te brengen." VOOR STRAATWEG 103 - HEILOO - TEL. 30'99 Er doen zich weer gevallen voor dat autobestuurders tot de onaangename ontdekking komen dat uit hun tank benzine is overgeheveld. Bij één zelfs zo'n, 15 liter. Voor hen welke vooral des nachts hun auto buiten laten staan een reden om een slot aan te brengen op de tank-dop. Maatregelen o.i. hard nodig Nogmaals willen, wij wijzen op de soms moeilijke verkeerssituatie in de v. d. Veldenstraat. Gedachtig aan het gezegde de aanhouder wint, doen we dit voor de derde maal. Regelmatig en soms langdurig wordt er in deze straat aan beide zijden gepar keerd. Ook bij de hoek Heerenweg-v. d. Veldenstraat. En dit in een toch niet brede verkeersweg. Een zeer drukke verkeersweg als oost-centrum-west-ver binding. Voorts wordt hier regelmatig geparkeerd - geheel of gedeeltelijk - op het voetpad. Laten zij die belast zijn met verkeers maatregelen etc. een intens de situatie daar gadeslaan, mogelijk dat dan de on- zes inziens gèwenste maatregelen geno men worden. m v MS3DENSTANDSBANK Heiloo, De Loet 2, tel. 02200 - 33744. Kasuren: Maandag t/ffi vrijdag van 8X0-16.00 'tir vrijdagavond van 18.00-20X0uur SATCHMO'S GOLDEN FAVOURITES 3UIS ARMSTRONG HICA SV 7005 t 6, Evenals vorig jaar zal in de komende weken voor de jeugd van 6 t/m 18 jaar een internationale jeugdprijsvraag wor den uitgeschreven door de Raiffeisen bank- en Boerenleenbankorganisatie. Het onderwerp voor deze prijsvraag wordt gevormd door de Olympische Spe len '72. De vragen die moeten worden beant woord zijn irfl»dne leeftijdsgroepen ver deeld. Bij de opstelling van het prijzen schema werd eveneens rekening gehou den met de leeftijden. Naast het juist be antwoorden van de vragen moet een werkstuk worden vervaardigd dat direkt met de Olympische Spelen te maken heeft. Dat kan een tekening zijn, maar ook een foto-montage of een non-figu ratieve kreatie. De deelnemers zijn hier in geheel vrij. De jury is met zorg gekozen: Ria Bre mer, zo dicht bij de jeugd staand door haar T.V.-programma „Stuif 's in"; Theo Koomen, in zijn kwaliteit als sport-ver- slaggever; Wim Bijmoer, die de artis tieke kwaliteiten van de ingezonden werkstukken zeker op de juiste waarde zal weten te schatten. De prijzen liggen zoveel mogelijk in de sfeer van de spelen. Er zijn in totaal 900 prijzen. Voor de groepen A en B (resp. 15 t/m 18 jaar en 11 t/m 14 jaar) is er als eerste prijs een 5-daagse reis naar München voor 2 personen met toegang tot de spelen, terwijl voor de groep C (van 6 t/m 10 jaar) eveneens als eerste prijs, een 8-daagse reis (met de beide ouders) in de Paasvakantie naar Kitz- bühel in Oostenrijk met een bezoek aan de wintersportschool van Toni Sailer wordt georganiseerd. Verder zijn er nog driedaagse reizen naar de Wereldkampioenschappen Heren in Oslo voor 2 personen, 5 dagen naar Londen met ouders, 3 dagen naar Brus sel, ook met ouders, sportuitrustingen, trainingspakken, fotocamera's etc. Alle deelnemers en deelneemsters aan de prijsvraag zullen een aardige herinnering ontvangen. De Internationale Jeugdprijs vraag wordt georganiseerd in 6 landen t.w. België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Nederland, Oostenrijk en Zwitserland. Een internationale jury zal alle eerste prijzen uit die landen aan een extra be oordeling onderwerpen. De winnaar die hieruit tevoorschijn komt krijgt een ori ginele gouden medaille met speciale oor konde. Deelnameformulieren zijn vanaf heden bij alle kantoren van de Raiffeisenbank en de Boerenleenbank verkrijgbaar. Oplossingen met werkstukken kunnen tot uiterlijk 14 november 1971 worden ingeleverd. van zang, muziek en solisten Aanstaande zaterdag 23 en zondag 24 oktober vindt er in Heiloo weer een na tionaal concours plaats van zang, mu ziek en solisten. Het concours begint op 23 oktober om half drie in „De Rustende Jager", op 24 okt. om tien minuten voor één. De jury bestaat uit de heren Boer (Landsmeer), L. Smeets (Den Haag), A. v. d. Pijl (Utrecht) en Th. Linthorst (Alkmaar). J 1 Heerenweg 151 - Heiloo Telefoon 31275 Aantal muziek- en zangverenigingen Aan het concours nemen een aantal mu ziekverenigingen deel, drumbands en tamboerkorpsen. O.a. uit Noord-Brabant en FrieslEmd. Naast mannenkoren ne men ook enige dameskoren aan het con cours deel o.a. uit Fijnaart en Leerdam. Van akkordeonmuziek zal er ook geno ten kunnen worden. Ensembles uit Am sterdam en Rotterdam. Uit onze naaste omgeving nemen deel, op zondagmiddag, het kinder- en tiener koor „De Basseroetjes" uit Heerhugo waard, het tienerkorps „De Waagzan- gertjes" en het kinderkoor „De Waag- zangertjes, beide uit Alkmaar. Alle drie koren onder leiding van mej. E. v. d. Akker. Voorts treedt op het jeugdkoor „De Zwaluwen" uit Lage Zwaluwe. Tal van solisten, op velerlei terrein Tal van solisten zullen op dit concours hun kunnen tonen. Op velerlei terrein, alhoewel de solisten veelal de akkordeon bespelen. Zo zijn er solisten op het elek tronisch orgel en één zanger. Het gemeentebestuur van Heiloo en een tweetal bedrijven stelden ereprijzen be schikbaar voor hen die het hoogste aan tal punten behalen. Zoals gebruikelijk zal één der juryleden tijdens het concours de aanwezigen een toelichting geven op de geleverde pres taties, waar de medewerkenden hun voor deel mee kunnen doen. Gezien het programma, vooral op zon dag, is een bezoek aan „De Rustende Jager" aan te bevelen. hoek Zeeweg-Westérweg j Spaar mee voor een prachtig bij inlevering van slechts 6 kadobonnen. Per klant 1 surprise per mnd.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1971 | | pagina 1