KR qio Installatiebedrijf TROMP N. CENTRALE VERWARMING GAS-, WATER- en SANITAIRE installaties ZELFBOUW C.V. INSTALLATIES \10 JAN BRAAM Herenkapsalon Slijterij - Wijnhandel BR"«W Is bestel nu uw ijstaarten Telefoon 30077 PREDIKBEURTEN en andere diensten Aankoop beeld „Man van Vught" Ontslagadvies Hoofd Lidwinaschool A.D. 1971 Biaai VClLA - ,v +\ir-e*k voorr «derhaar. UMV tel: 5o5o2 Kerkconcert van „Eensgezindheid" /JJ NU HAARSTUKJES A bii: N BRi t*ft ƒ.300, maat Prettige feestdagen en een zonnig 1972 Kerstmis 1971 „Open Huis" in Beverwijk Vogelver. „Kleurenpracht" organiseert feestavond Gemidza-bestuur hield opnieuw enquête over koopavond H.J.K. (Hervormd Jeugdkoor) en Kinderkoor attentie Zowel ouderen als jongeren genoten Burgerlijke stand Geslaagd voor seini-artsen examen Dokter KEMPERS; GASHAARDEN SE VEI J. J-> .CHELS UITKIJKPOST 8 DECEMBER 1971 zijn niet meer weg te denken uit uw dagelijks leven als dez< zijn aangelegd door SCHAGEN - MOLENSTRAAT 30 - TELEFOÖN 02240-2515 HEILOO - WESTERWEG 279 - TELEFOON 02200-32821 Tevens speciale volgens onze richtlijnen en onder onze kontrole. ■mbaa? WÊÊSêÊSÊÈ - - Dit is het beeld „Man. van Vught" van de vrijdagavond (26 nov.) aankocht. Kosterij wordt later nog beslisf. Burg. en weth. schrijven aan de raads leden over de aankoop van het beeld „Man van Vught" het volgende: „Als uiting van dankbaarheid is direkt na de bevrijding in 1945, met gebruik making van in de gemeente aanwezig eenvoudig materiaal, een monument op gericht voor hen, die voor onze bevrij ding hun leven gaven. Dit monument op het Groentje zal moe ten verdwijnen zodra de rekonstruktie van het kruispunt Kennemerstraatweg/ Dokterslaan, in uitvoering wordt geno men. Verplaatsing van dit moment is niet goed mogelijk: Ingezonden Met stijgende verbazing en ergernis heb ik het verslag in uw blad gelezen betref fende de moeilijkheden, die zijn gerezen tussen het R.K. schoolbestuur en het hoofd der Lidwinaschool alhier. Een en ander op Katechetisóhe gronden. Ik moet bekennen dat ik, na lezing, twij felde of we werkelijk in 1971 leefden. Gelooft het geachte schoolbestuur wer kelijk nog dat het waarachtig christen dom kan worden afgelezen uit de fre quentie van het kerkbezoek of het aantal malen waarom men het met Wherden belijdt? Mijn dachter heeft vorig jaar de Lidwina school bezocht en mijn ervaring was, dat het kind dan misschien niet zoveel theo- JüÜL -- ""Li-.l: - lib IN HET STATIONSCENTRUM - STATIONSWEG 78 Solistische medewerking Op het kerkconcert van de muziekver eniging „Eensgezindheid" op zaterdag 18 december in het Witte Kerkje zal mede- ^siKerking worden verleend door Wim Groot, eerste trompetist van het con certgebouworkest, Pieter de Jong, orga nist en Tiny van Wijk-Koomen, zang. „Eensgezindheid" zal spelen de Suite Breve van Piet van Mever en Festmusik no. 1 van J. Muster. Tiny van wijk-Koomen zal met begelei ding van het orkest zingen: „Panis An- gelicus" van César Frank; Ave Verum Corpus van W. A. Mozart en Land of Hope and Glory van Edward Elger. Werken voor trompet en orgel Wim Groot en Pieter de Jong spelen een vijftal werken voor trompet en orgel. Het zijn: Concerto van F. Albinoni; Con certo in D. gr. terts van Teleman; een Sonate van Viviani; Trompettune an Trumpetrolantary van Purell en een So nate van Loeiliet. De zangeres zal ook nog enkele werken ten gehore brengen met orgelbegeleiding. Welke waren ons bij het schrijven van dit artikel nog niet bekend. De organisatoren verwachten, mede ge zien de medewerkende solisten en de keuze van de werken, een grote opkomst. vart^f 33, kjaaé ma KNIPPEN OP AFSPlfAAK Van Aostastraat 4, achter B W Telefoon 310J}4 ^Heiloo Tabak Parfumerieën Voor Wijneijren Gedistilleerd <T. TELEFOON 31535 HOLLEWEG 55 kunstenaar Reyers, wat de gemeente Heiloo 25.000,Waar het geplaatst zal worden, Ons kollege heeft zich beraden over de wijze waarop voor de toekomst zowel de herinnering aan onze bevrijding als het grote goed van de vrijheid in het al gemeen levend zou kunnen worden ge houden. De gemeente is in de gelegenheid een beeld aan te kopen van mevr. B. Reyers- Weyand te Bergen, ontworpen door wij len haar echtgenoot de beeldhouwer Wil lem Reyers, door hem genaamd: „De man van Vught". Ons kollege meent dat de fiere houding van deze geknechte figuur het begrip vrijheid goed symboliseert. Een aantal leden van de raad was in de gelegenheid het ontwerp te bekijken en heeft van instemming met deze keuze doen blijken." retische kennis van het katholicisme werd bijgebracht, maar dat het wel werd opgevoed tot praktische medemenselijk heid, die, naar mijn mening, eerder tot de taak van het christendom behoort dan allerlei prachtige theorieën. Of is het ook in dit geval zo dat een kri tische houding t.o.v. gevestigde opvat tingen door het schoolbestuur niet op prijs wordt gesteld, waardoor deze heren zich genoodzaakt ziet) een voortreffelijk onderwijzer aan hun zienswijze op te of feren en het onderwijspèü. van de aan hun school toevertrouwde leerlingen in de waagschaal te stellen? Uit het aantal ouders, dat het blijkbaar uie't met de houding van het schoolbe stuur eens is, moet men m.i. zijn gevolg trekkingen wel kunnen maken. C. J. Gieles-de Vries f J. SMEETS |(JC j Horna-ijs Vj\_-^Ewis^eg 120 afhalen le, 2e Kerstdag en Nieuw jaarsdag van 12 - 2/uur;\udjaars- avond 7-9 uur. Loop met Kerstmis niet met uw ziel onder de arm Onder het motto: „Is Kerstmis alleen een feest voor uzelf, of beleven anderen dóór u, dat Kerstmis een feest is", orga niseert de familie Van Amersfoort in Beverwijk dit jaar een groots opgezette Kerst-Inn in het verenigingsgebouw aan De Schans 10, die zal duren van vrijdag 24 dècember 4 uur 's middags tot 26 de cember 's avonds 12 uur, zonodig door lopend. Het is de bedoeling een ieder die zich alleen voelt een stukje gezelligheid en huiselijke sfeer aan te bieden. Er zal gelegenheid zijn gewoon met elkaar te praten, te lezen, spelen te doen. Verder is er een t v.-kamer waar deze dagen een kleurentelevisie zal staan. Zo af en toe zal er een optreden zijn van zangers, zanggroepen, combo's e.d. Er zal voor ieder brood zijn, terwijl koffie, frisdranken, soep enz. tegen zeer lage prijzen te verkrijgen zijn. De heer en mëyrouw Van Amersfoort, die door hun werk met het alleepstaan- dencentrum betekenis en omvang van het alleen zijn héél goed kennen weten wel dat dit probleem niet alleen met de feestdagen bestaat. Toch zijn zij van me ning dat het juist n\et deze feestdagen, als anderen zich in de gezellige besloten heid van hun huiskamers terugtrekken en vele alleenstaander! letterlijk en fi guurlijk in de kou blijvèn staan, van het hoogste belang is om voor hen wat te doen. „Er moet iets gedaan worden voor die mensen die met Kerst, nergens heen kunnen, vaak zelfs niet naar huis. Voor deze mensen moet er een „Open Huis" zijn, waar wel plaats voor hen is. Daar om!" vertelt ons een enthousiaste mevr. Van Amersfoort die zich al jarenlang, samen met haar man en kinderen inzet voor de alleenstaanden. Elke zaterdagavond is het groot feest aan de Schans vanaf 4 uur 's\middags tot minimaal 12 uur 's avonds. Er wordt gekaart, gegeten, gedanst en gezongen. Voor 'n paar gulden is er een uitgebreide broodmaaltijd met fruit en koffie en 's avonds kan men voor mini-prijzen het een en ander kopen. Er heerst elke za terdag weer een ongelooflijke sfeer. Men is ongedwongen, vrolijk en niemand krijgt de kans alleen te blijven. Ook deze Kerst-Inn zal zeker slagen. Voor alle verdere inlichtingen kunt u zich wenden tot de fam. J. van Amers foort, tel. 02517-375 of 02510-24418. IJ BEZORGEN AAN HUIS Op maandagavond, 13 december organi seert de vogelvereniging „Kleurenpracht" een feestavond in de kantine van de Gerrhefa waarbij tevens de prijsuitrei king zal plaatsvinden. Er zal op deze avond, die om 8 uur begint, verslag yvor- den uitgebracht van de tentoonstelling en er zullen hiervan dia's worden ver toond. Om er een beetje gezellige avond van te maken zal er tussen de bedrijven door gelegenheid zijn om te dansen. Voor de verloting is het de bedoeling om deze keer zelf voor een prijsje te zorgen hetgeen u bij aankomst in de zaal kunt afgeven. Wanneer u een vogel wilt geven, dan liever niet in natura maar met uw naam en adres op een bon. Maak deze prijzen niet te duur, het moet een aardigheidje blijven. Alle leden zijn van harte welkom met een introducee. Zij, die zich als lid willen opgeven na tuurlijk ook. Tijdens de tentoonstelling hebben zich 11 nieuwe leden aangemeld maak deze jonge vereniging kan nog best meec le den opnemen. Of deze avond zal slagen hangt voor eè deel van u af. Vergeet niet eerf prijsje mee te brengen en dit dan in het belang van uw vogelvereniging. hebben di rolcerd. dit bij diverse Voor de tweede maai heeft het Gemidza- bestuur op verzoek van de Kamer van Koophandel een enquête gehouden be treffende do vrijdagavond-verkoop in Heiloo. De Kamer van Koophandel achtte nl. het aantal bedrijven dat op de enquête lijst voorkwam te gering om tot een ad vies te komen. Zij voegden bij dit schrij ven êen lijst met de namen van niet-ge- enqüêtfcerde bedrijven, totaal 130. Hiervan'., bleken geen winkels te zijn taxi's, opgeheven bedrijven, apotheek, cafés, gesisfen huizen, enz) 59. Van deze namenlijst kwamen er 7 wel op de en quêtelijst voor en 1 bedrijf stond er 2 maal op zodau per saldo aan 63 winke liers een nieuw formulier werd toegezon den. Bovendien werd aan de winkeliers die op de eerste\enquête niet hebben geantwoord, opnieuV een formulier ge zonden. Om een zo groot mogelijke dui delijkheid in deze zaak te krijgen stond hierop te lezen: „Als u dit formulier niet instuurt, nemen wij aan\dat u akkoord gaat met het advies van'het Gemidza- bestuur om op vrijdagavondqopen te zijn van 7-9 uur." In totaal werd geantwoord op de beide enquête-formulieren door 82 Winkeliers waarvan 56 zeggen vóór de voortzetting van de vrijdagavondverkoop te zijn en 25 die hier geen behoefte aan hebben. Eén winkelier heeft hieromtrent héle maal geen mening. Van de 82 winkeliers zijn er 77 tot nu toe op vrijdagavond open geweest. Dé resultaten van de verkoop luiden als volgt: goed 35, redelijk 26, matig 10, slecht 6, niet van toepassing 5. /Op de zaterdagmiddag sloten 38 win- I keiiers hun deuren om 4 uur terwijl er 43 tot 6 uur open bleven. Eén winkelier deed dit om en om. Personeel Op het tweede enquête-formulier werd tevens de vraag gesteld: „Hoe denkt uw personeel over deze regeling?" Op deze vraag werden van de 38 inge bonden enquête-formulieren van deze kveede ronde slechts 17 antwoorden ont vangen waarvan 1 negatief. De' overige antwoorden luiden: graag 1, prima 3, goeds,ll, niet ongunstig 1. Hef Gemidza-bestuur is van fnening dat het personeelsprobleem in fJeiloo niet te vergelijken is met dat met andere ge meenten rnet veel groot-winkelbedrijven. In de praktijk zal een ondernemer in Heiloo eerst z'n personeelpolsen vóór hii oen dergelijke vragg beantwoordt om de eenvoudige Sreden dat de verhouding 'IVoné het belangrijkste fs. De bestuursleden winkeliers ge kont rot Dit zijn de voornaaniste punten uit een schrijven dat door het. Gemidza-bestuur aan het kollege van B\en W. werd ge zonden. Een afschrift hiérvan ging naar de Kamer van Koophandel^ De reakties van de consument op een door ons eerder gestelde vraag in de Uitkijkpost of de koopavond zOu moetdn worden voortgezet, ja dan nee, waren gering in aantal maar op twee na alle maal vóór het voortzetten van de koop avond. Zowel van de zijde van de winke liers alsook van de konsument wordt ons meermalen medegedeeld dat er op dezö koopavonden een bijzonder gezellige sfeer heerst die men niet graag meer zou willen missen. December wordt voor ons jeugdkoor de maand van werken onder hoogspanning. Voóf alle leden volgt hier nogmaals de agenda voor deze maand Zondag 12 december 's morgens om 10 uur „Qpen Deurdienst" Kapelkerk te Alkmaar. Vertrek vanaf De Rank op de fiets om kwart over negen. (Als er ech ter veel automobilisten ons zouden wil len rijden is dat wel heel prettig, maar dan graag vrijdag opgave op de koor repetitie, misschien is fietsen dan niet nodig). 19 dec. 's avonds om 7 uur: Interkerke lijke Kerstvoorbereiding in de R.K. Kerk te Limmen. 24 dec. KerstnachtÜienst, Witte Kerk te Heiloo. Natuurlijk weten we met elkaar wat dit voor ons betekent: Alles en iedereen present cp de komende vrijdagavonden! Iloera, we gaan beginnen Ja echt waar, op zaterdag 11 december starten we met ons kinderkoor. Met jul lie eigen koor meisjes en jongens van 7- 12 jaar. Ruim 30 meisjes en jongens ga ven zich op. Jij nog niet? Koria dan toch maar als je zin hebt zaterdag ójn 11 uur in „De Rank". We willen daar iedere zaterdag van 11 tot 12 uur een uurtje zingen met elkaar. "Wat we gaan zingen? Dat hoor je wel. Tot zaterdag! van het toneelstuk „De Gouden Sleutel" Zowel ouderen als jongeren genoten vo rige week bij voorstellingen in de aula van de J. P. Hasebroekschool. Jongens en meisjes van de zesde klasse voerden een toneelstuk op in vier bedrijven: „De Gouden Sleutel". Zij deden dat voor leer lingen van de lagere klassen en hun ou ders en grootouders. Dit onder leiding van het hoofd der school. Niet minder dan 28 jongens en meisjes speelden in dit toneelstuk mee. Ze had den ongeveer twee maanden er op „ge studeerd". De decors en de kostuums waren „eigen fabrikaat". Allerlei bijzonder aansprekende figuren kwamen ten tonele, zoals St. Nicolaas en z'n Piet, Bromsnor, 'n dwerg, 'n har lekijntje en natuurlijk ook feeën. In „De Gouden Sleutel" kwam ook een balletje vóór. Eén der ouders: „Het was ontzettend leuk!" De heer J. S. Runeman was zelf ook enthousiast over de manier waarop de leerlingen het stuk brachten voor hun mede-scholieren. In niet geringe mate bevordert het tevens de zelfwerkzaam heid van de jeugd. DONKERBLAUWE KOSTUUMS CORDUROY KOSTUUMS in smalle en brede rib 198, in 1- en 2-rij modellen SUB DE JAg§(EN met bontkraag /en borgvoering /an 298,— tot 420,— Prachtige sortering ^KYNOCff JASSEN 285,— SAFARI-JASJES 105,— Stationscentrum - Heiloo Telefoon /Ü068 Maandagmorgen gesloten. Vrijdagavond geen koopavond. Zaterdags tot 6 uur geopend. Geboren Anne-Marie J., d.v. M. J. Kuyper en A. M. Maalman; Adrianus M., z.v. G. M. Dekker en F. H. Quant. Elders geboren Adrianus P., z.v. A. C. de Boer en C. M. Ht^lscher; Elépnora A., d.v. A. A. Kröttje en W. L. Brufiklaus Jeretny B„ z.v. R. E. Smits en J. Y. Ficks Pleidi A. R., d.v. J. J. Kramer en R. Groefsöma; Erwin, Z.v. W. A. de Ruqter en M. H. J. Schuijt; Esther S. E., d.v. N. Boerdijk en A. M. M. Dekker; Adrianus, zA', A. L; Bakker en M. Hoet- .ies; Jean P. C. A\, z.v. A. Q. P. M. Sengers en W. M. MaaS; Pauline M. A.,'d.v. J. W. M. Tamis en B. C. Steltenpool. Ondertrouwd Gerardus Th. Vis 'en Jacoba M. Veeken; Age G. M. de Ree én Joyce V. Sinnecker; Jacobus J. H. J. vari Gulick en Ilan Chu; Andreas P. Huisman en Veronica M. Hoogeland; Cornelis J. N. Kuijs en Elisabeth A. M. Beentjes; Paul J. Reemer en'Maria J. C. Lomans; Jacob Pruijs en Aaltje van Twuiver. Getrouwd: Lambertus C. Deege en Jeichiena Vegter Jan R. Jansen en Margaretha A. M. Schipper; Gerrit Stolk en Carla Mooijen; Josephus J. van den Berg en Catharina A. van der Reest. Overleden Gerrit J. de Haan, 78 jr, e.v. A. Jansen; Klaas de Vries, 61 jaar, e.v. N. Ero. Elders overleden: Martinus Opdam, 62 jaar, e.v. J. Was- terval Trijntje Kalverboer, 73 jr, w.v. K. Vink; Maria van Tol, 57 jaar, e.v. A. Kuijpers. Onze plaatsgenoot, de heef N. van Ben- tem slaagde aan de Medische Faculteit vai^ de Vrije Universiteit te Amsterdam voor het sêfni-artsen exarrTe». I i vanaf heden <jag en nacht uitsluitend bereikbaar op7 V Loodgieters^ Kennemersf Telefoon 02200-3 "Erkend gas-TTn waterfitter 32367 GEZINSVERZORGING EN HULP AAN BEJAARDEN (v.h. Groene Kruis) Aanvragen bij de leidster mevr. L. Brun- tink-Nat, dagelijks behalve woensdag van 8-9.30 uur, v. Doornstraat 38, tel. 30119. Wóensdag van 8-9.30 uur bij mevrouw A. E. Kamsteeg-Greve, Heerenweg 52, telefoon 30140. Spreekuur leidster; vrijdag van 10.30- 13.30 uur: Wijkgèbouw Groene Kruis, Holleweg 94, teléfoon 31073. WARME MAALTIJDEN VOORZIENING A. H. v. d. Graaff-Lammerink, Van Cats- straat 19, Heiloo, telefoon 31356. R.-b. Gezinszorg en Gezinshulp Heiloo - Limmen Aanvragen voor hulp bij de leidster mevr. Ch. M. Zuiderduin-v. d. Meij, Heerenweg 120, tel. 31172. Bij afwezigheid tel. 02205- 224. Thuis te bereiken tussen 8.30 -9.30 u. nlichtingen over de opleiding tot gezins- 'erzorgster bij de leidster. Voor bejaardenhulp: zr. Ignatia, Hooge- veg 65, tel. 02205-224 tussen 6 en 7 uur. fontakt adres voor Limmen: Mej. M. 3epping, Burg. Nieuwenhuijsenstraat 8. voor zondag 12 december 1971 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ouwendijk. Oppasdienst in „De Rank". Zondagsschool in de Vondelschool. Kruiskerk 10 uur ds. Van Dam. Oppasdienst in bijgebouw. Zondagsschool in de Rehobothschool. 7 uur ds. Rijks van Santpoort. Jeugdkapel in „De Rank" 10 uur Jeugdkapel. Hervormde Gemeente Limmen 11 uur ds. Van Dam. Geref. Kerk - Noordergeeststraat 9.30 en 17.00 uur ds. Verkuyl. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265/ Eucharistievieringen tijdens weekond: zaterdagavond otn 7 uur; zondagmorgen om 9 uur (hoogmis), om 10.30 uur en om 12.00 uur. zondagavond om 5.30 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 uur; maandag-, dinsdag- en vrijdagavond om 7.30 uur. Eventueel gelegenheid ofn te biechten: zaterdagmiddag vanaf 5 uur tot 5.30 uur. H. Moeder Godskerk, Holleweg 111 Eucharistie-vieringen: zaterdag 19.00 u., zondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (dins dag en donderdag) 8 uur (dagelijks, be halve op maandeg). Biechthoren: zaterdag van 16.30-18 uur. R.-k. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H. Missen: Zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen7.30 uur in de Genadekapel. Avondmis: le vrijdag van de maand 7 u. Lof: zondagavond 7 uur. Biechthoren za terdag in beide kapellen vanaf 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord Heilige Missen: zaterdagavond 18.45 uur; zondag (Hoogmis) 9.00 uur. Parochie-zondagsdienst Holleweg 111 - Telefoon 31453 - Heiloo HERVORMDE Gli'JlÈENTE AKERSLOOT - UITGEEST 10 uur ds. Hollemans. HERV. GEMEENTE UITGEEST 10 uur dhr. Volker. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10 uur Gemeenschappelijke dienst, ds. J. Breukink van Bergen. Doopsgez. Gemeente, Koningsw. Alkmaar zie Evang. Luth. Gemeente. Rem. Ger. Gemeente Alkmaar Geen opgaaf ontvangen. Ned. Herv. Gemeente Egmond-Binnen Egmond-BinneriXlO uur ds. v. d. Zee. H. Avondmaal. Volle Evangeliesamenkomst in 't Dorpshui» Heiloo Zondagmorgen om 10 uur/' Zondagsschool van 10.00 - 1N30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heiloo: Dr. Koelman, Maas Geesteranusweg\9, Heiloo, telefoon 30530. Limmen, Akersloot, Uitgeest: Dr. Karssemeijer, Middelweg 38, Uit geest, telefoon 02513-2215. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. De Klerk - Telefoon 02206-1444. DIENST TANDARTS Alkmaar/Heiloo Dr. Van Walbeek, v. Catsstraat 4a, Hei loo. Dierenartsen ,H. E. M. Eberson, Breedelaan 46, Heiloo, telefoon 02200-31606. R.K. Algemeen Maatschappelijk Werk Heiloo - Limmen in Limmen, in het Wijkgèbouw, Kerk- weg 1, tel. 250, dinsdagmiddag 2-3 uur en donderdagavond 6-7 uur. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 16377 en mevr. J. van 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1, telefoon 30127. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volw. Tieners Jeugd Maandag 19-21 19.00-21 19.00-21 Dinsdag 10-12 15.30-17 15.30-17 14-17 Woensdag 14-17 19-21 Vrijdag 14-17 19-21 Zaterdag 10-12 Je kranten- en tijdschriftenafdeling is •ovendien elke werkdag van 10-12 uur eopend (ook voor niet-leden). AKTIE .MOEDERS VOOR MOEDERS' Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevrouw E. M. van Aken-Stekelenburg, Trompenburg 10. Heiloo, telefoon 33439< SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere dinsdag- en vrijdagmorgen van §.30 -11 en dinsdagavond van 7-8 uur, yan Aostastraat 5, tel. 31144, toestel 54. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: 's donderdags van 8.30-12 uur. Vrijdag, 26 nov. 1971, geen spreekuur. 14.00-17 14.00-17 15.30-17 15.30-17

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1971 | | pagina 2