Bijzondere Kerkdienst KR :ehd Donkerblauwe kostuums H. J. DIJKMAty Dodelijk verkeersongeluk „Tintoretto" houdt Kersttentoonstelling Zeer geslaagd concert in het Witte Kerkje 'BlOEföSXtffCKEN Kerstfeest 1971 in het Dorpshuis 1ste Kerstdag 's morgens 10 uur 2e Kerstdag 's middags 4 uur Gezegend Kerstfeest. O Fa. Jos. Mulder en Zn. neemt bedrijf over Begroting sluit met een post onvoorzien van 40.942,86 Gemeente Hei BEK MAKING Voortaan 1.250,- by verhuizen Niet St. Bemardusschool maar Benediktusschool Corduroy kostuums Dokter KEMPERS ecember. Vier jongens van 15 en 16 jaar gepakt Wegens diefstal aangehouden AF WcwfrC'OO van tot s jan. De begroting van Heiloo komt op 4 en 7 februari in behandeling Diefstal van geld en herenhorloge Auto gestolen, later beschadigd teruggevonden PREDIKBEURTEN en andere diensten li Autobestuurder tegen boom en auto De 65-jarige autobestuurder C.M.R. uit Heerhugowaard, rijdende op de Kenne- merstraatweg, kreeg zaterdagmiddag een ernstige hoestbui wat tot gevolg had dat hij een waas voor zijn ogen kreeg. Daardoor raakte hij de macht over het stuur kwijt. Hij reed tegen een boom en een auto, waardoor hij en zijn echtge note mevrouw R.H.v.E. ernstig verwond werden. Mevrouw R. liep onder andere letsel op aan haar hoofd en inwendige kneuzingen. In het Centraal Ziekenhuis overleed zij enige tijd na aankomst. Haar man werd eveneens overgebracht naar het ziekenhuis. Hij was verwond aan zijn rechterarm en één zijner knieën. De auto werd zwaar beschadigd. Veelzijdig werk in „De Zevensprong" Ook de jeugd sterk vertegenwoordigd Het concert in het Witte Kerkje, zater- De amateur teken- en schildervereniging mag zeer geslaagd heten. Er Uitstekende prestaties van solisten „Tintoretto" houdt dit jaar weer een kersttentoonstelling. In de expositiezaal van „De Zevensprong" aan de Ewisweg- hoek Het Zevenhuizen. Het zal de 25ste tentoonstelling zijn sinds het bestaan van „Tintoretto". Het is altijd nog een bloeiende vereniging. Een vereniging met werkelijk werkende leden. Dit zal de bezoeker aan de expo sitie wel duidelijk worden. Van de onge veer 30 leden laten een 27-tal hun werk zien. Van elk één of twee werken. Opvallend is het dat verschillende tech nieken worden bedreven en dat de ge kozen onderwerpen zo uiteenlopen. De artistiek leider de heer C. J. Heeck uit Bakkum heeft er slag van zijn men sen op een hem eigen manier te stimu leren. Hen te wijzen op de mogelijkhe den, maar nooit dominerend werkende. De schilder houdt daardoor het gevoel dat het geheel zijn werk is, qua onder werp, opstelling (bijv. een stilleven) en de keuze van de kleuren. BIJ STER WEG 373 - HEIÏ De kersttentoonstelling 1971 is een boei ende tentoonstelling. De heer Heeck heeft de 51 beschikbare werken op de hem eigen wijze, laten ophangen. Het is een levend geheel, een spel van velerlei onderwerpen en kleuren. Het ene werk wat meer geslaagd dan het andere, maar allen met zeer grote interesse gemaakt. Naast het werk van de oudere leden van „Tintoretto" zijn in de expositiezaal en de werkruimte van de vereniging ook nog een 80-tai werkjes te zien van de ongeveer 40 jeugdleden. Deze komen bij- ëëh onder leiding van de heer P. W. van Niersen. Daaronder is, gezien de leeftijd van deze jeugd, opvallend leuk werk. De exposerende leden De exposerende leden zijnmevr. A. J. N. Beljen-Kuyper, M. Bood, mevrouw A. Brinkhorst, Jan Bijman, J. van Dijk, J. Dijkstra, H. de Geus, mevr. M. Gutter, A. Hoebe, mevr. E. Jonk, mevr. M. Kuy- per-Hollander, J. Langeveld, mevr. C. Liefting, T. Mulder, Th. Nibbering, P. W. van Niersen, mevr. N. van Os, mevr. E. Oudejans, D. W. Postma, mevr. C. A. Stufkens, J. Steijn, R. Troost, C. N. Troostheide, mevr. A. de Vries, N. Win ter, mevr. A. Zwaanswijk, M. Kouwen en de leider van het artistiek gezelschap C. J. Heeck. De openingstijden De tentoonstelling wordt niet officieel geopend. De openingstijden zijn: 25 dec. (Ie kerstdag) van 2-5 uur, 26 dec. (2e kerstdag) en zaterdag 1 en zondag 2 januari van 10-12 en van 2-5 uur. De gebruikelijke rondleiding door de heer C. J. Heeck vindt plaats op donder dag 30 december van 8-10 uur. Een bezoek aan deze tentoonstelling willen wij onze lezers graag aanbevelen. Evenals het donateurschap, a 2,50 per jaar wat recht geeft op vrije toegang tot alle „Tintoretto" manifestaties. Tijdens de expositie zal men u gaarne inschrijven als donateur. Rest ons te vermelden dat de versiering van de expositieruimte verzorgd is door het „Tuincentrum Heiloo". werkten aan mee de solisten Tini van Wijk-Koomen (zang), Wim Groot (trom pet) en Pieter de Jong (orgel) en voorts de organiserende vereniging „Eensge zindheid". Op het programma stonden twee werken voor soliste en orkest: „Panis" Angelicus van César Franck en „Land of Hope and Glory" van Edward Elgar, twee bekende werken dus. In het eerste werk domi neerde het orkest, onder leiding van de heer De Gier en kwam de zangeres danig in 't gedrang. In „Land of Hope and Glo ry" kwam het geheel beter tot zijn recht. De kwaliteiten van Tini van Wijk-Koo men kwamen volledig tot hun recht in enkele werken met orgelbegeleiding. Pieter de Jong begreep volledig zijn be geleidende taak. Het waren een drietal werken welke de vocaliste zong. Met bijzonder veel genoegen hebben wij hiernaar geluisterd. De ongeveer 100 aanwezigen beloonden beiden met een spontaan en langdurig applaus. Hoogtepunt van de avond mogen we ook wel noemen 't optreden van Wim Groot, 1ste trompettist van het Concertgebouw orkest. Hij speelde, eveneens begeleid door Pieter de Jong, een vijftal werken. Enke concerto's en een sonate en voorts het bekende „Trumpet tune/trumpet vo luntary" van H. Purcell. Het was verrassend wat deze solist met een uitstekende begeleiding de aanwe zigen bood: intens muzikaal genot. In „Concerto" in D gr. t. van G. P. Tele- man, voor trompet en orgel, kreeg de organist volledig gelegenheid zijn kwali teiten te tonen. Want een Kind is ons geboren, een Zoon is ons gegeven, en de heerschappij is op Zijn schouders. Men noemt Zijn naam Wonderlijk, Raad, Sterke God, Vader der Eeuwigheid, Vredevorst. Jes. 9 vs. 5. Een kollega zei één dezer dagen tegen mij, als ik denk aan de kerstdagen dan kan ik wel vluchten, liefst zo ver mo gelijk. Al dat gekweel bij die kerstboom van Vrede op aarde, daar word ik mis selijk van. Moord en doodslag, en maar zingen Vrede op aarde, neen dat hele bijbelverhaal klopt niets van. En toch Een Kind is ons geboren, een Zoon is ons gegeven, is hetzelfde als zou ik in een donkere kelder kruipen en zeggen: er is geen zon, nooit bestaan. Nu wij het toch over een kelder hebben, lijkt onze wereld niet veel op zo'n don kere kelder, waar de mensen elkaar be kampen op allerlei gebied? Schreeuwen om recht en er is geen recht, om licht en er is geen licht. Johannes 1 vs. 5 zegt: En het Licht schijnt in de duisternis, en de duisternis heeft het niet begrepen. Heeft Jezus niet gezegd: Zij hebben de duisternis liever gehad dan het licht. AndersSijds, blijft men niet te veel bij de kribbe staan? Het kindje in de kribbe is zelf stijldiep afhankelijk, zingen bij de kribbe is wel erg aandoenlijk, maar daar verandert niet door. Prijst God voor Zijn genade, Hij gaf in dat kindje de Zoon die de werken des duivels zou verbreken, wat hij deed op Golgotha, daar bond Hij de strijd aan met de duisternis en overmocht. Nu Hij overwonnen heeft, vraagt hij de heerschappij, in het persoonlijk leven, gezinsleven, maatschappelijk leven, want Zijn naam is Raad, Sterke God, Vader der Eeuwigheid. Aan Hem is de toe komst en aan geen ander. En nu de bijbel zegt: Ontwaakt gij die En nu, de bijbel zegt, ontwaakt gij die Slaapt en Christus zal over u lichten. Een gezegend kerstfeest i Drie zendelingen van O.M. (Operatie Mobilisatie), opvarenden van het EVANGELISATIESCHIP „DE LOGOS", zojuist teruggekeerd van hun wereldreis, zullen spreken 'ovpr hun arbeid in de wereld, in het bijzonder in India. v IEDER HARTELIJK WELKOM Kerstfeest voor iedereen, waaraan kinderen wan de zondagsschool zullen medewerken. Komt allen tezamen, konjl Verheugd van hart^jsnok u die dit leest. Gebrekkigen en ouden-Van dagen worden op verzoek gebaald en gebracht (mits vroegtijdig gemeld). Wij wensen u allen een VOLLE EVANGELISATIE GEMEENTE HEILOO Telefoon 33006 Snelle ontwikkeling van Heiloo's aa nneem bed ri j 1 W. Zedgers. Voorlopig alleen reinigingsrechten omhoog De begroting van Heiloo voor 1972, wij schreven het reeds, is sluitend met een post onvoorzien van 40.942,86. „In vergelijking met 1971 zijn de ge raamde uitgaven van de gewone dienst gestegen met 17%, namelijk van 14.823.645,96 tot 37.379.630,47" aldus burg. en weth. in een begeleidende brief aan de raadsleden. Plaatselijke belastingen Onder het kopje „Plaatselijke belastin gen" lezen wij over de mogelijkheid tot het heffen van een toeristenbelasting, in plaats van een logeergasten- en woon- forensenbelasting. „Een logeergasten- en woonforensen- belasting wordt in onze gemeente niet geheven; wij beraden ons nog over de vraag of invoering van een toeristenbe lasting aanbeveling verdient; een model verordening ligt voor u bij de stukken ter inzage" aldus B. en W. Wl.Hi Burgemeester en wethouders Van Hei Ion middag 24 en 31 december 1971 alle Burgemeester' mr. J. M. G ken P. H. J. van Loon, sekretaris. op vrijdag- liensten gesloten zijn. houders voornoemd, '-van Haaften, burgemeester Optreden van „Eensgezindheid" „Eensgezindheid" speelde de „Suite Breve" van Piet van Me ver. Een uit 4 delen bestaand werk wat op zeer te waarderen wijze door het orkest werd uitgevoerd. Het bekende werkje van W. A. Mozart „Ave Verum Corpus" klonk opvallend goed. Tenslotte werd gespeeld „Festmusik no. 1 van J. Meister wat het orkest de gelegenheid gaf zich te ontplooien. Waarom buiten het toch al omvangrijke programma nog als extra een mars ge speeld moest worden, was ons niet dui delijk, evenmin de ingelaste pauze, "bok nu is weer gebleken dat het Witte Kerkje uitstekend geschikt is voor dit soort concerten. Mogen we vermelden dat Tini van Wijk- Koomen een fraai bloemstuk werd aan geboden, burgemeester mevr. mr. J. M. Corver-van Haaften, de wethouder de heer J. Bolten en de heer Hoogkamp, president Kerkvoogd, het gehele concert bijwoonden en de heer A. de Vries allen welke hadden meegewerkt aan het sla gen van het concert, bedankte. Tijdens de week vóór Kerstmis zijn wij óók dinsdag 21 december de hele dag open. Donderdag 23 december open vanaf 8 uur Vrijdag 24 december open vanaf 7 uur. Donderdag en vrijdag nemen wij aan tot 5 uur. „In verband met het in werking treden van de regionale vuilverbranding, welke voor de aangesloten gemeenten aanzien lijk hogere lasten voor het ophalen en verwerken van huisvuil medebrengt, zul len we de raad een afzonderlijk voorstel doen de reinigingsrechten met ingang van 1 januari 1972 te verhogen tot 31,- per zelfstandige huishouding en de prijs voor de extra af te nemen plasticzakken te brengen op 0,30 per stuk." Ng de aanvaarding van dit voorstel ver- "rWïën de reinigingsrechten een dekkings percentage van 52,3%. De reinigingsrechten waren in 1971 24,—. In saneringsgebieden De raad besloot voortaan 1.250,uit te keren aan hen die, tengevolge van sanering voor het toekomstige winkel centrum ,,'t Loo" hun woning moeten verlaten, als tegemoetkoming in de kos ten van verhuizing. „Gezien de prijsstijgingen van de laatste jaren lijkt het ons redelijk" aldus B. en W. Het was 1.000, De heer Walda vond dit bedrag „wel wat aan de schriele kant". Daarom stelde hij voor er 1.500,van te maken. De wethouder van Sociale Zaken en Volkshuisvesting, mevr. mr. A. M. E. van der Zee-Mandersloot, vond de 1.250,echter een redelijke tegemoet koming. Zij zei gekonstateerd te hebben dat betrokkenen tevreden waren met dit bedrag. De raad deelde in meerderheid deze mening. Met een 10—6 stemmen verhouding werd een voorstel van dhr. Walda verworpen. Voor waren naast de De fa. Jos Mulder en Zn., aannemers bedrijf van grond- en waterbouwkundige werken en gevestigd in Heiloo, heeft het aanneembedrijf in grond-, weg- en wa terbouwkundige werken van de N.V. H. Verhaar te Lisse overgenomen. Een be drijf met een even grote personeelssterk te, 65 man, als die van de fa. Jos. Mulder en Zn. In de personeelsbezetting van beide bedrijven, behoudens het terugtre den van de direkteur van het Lisser be drijf, zal geen enkele wijziging komen. Het overgenomen bedrijf blijft in Lisse gevestigd. De heer Jos Mulder zal voor taan de direktte voeren van beide be drijven. De fusie heeft tot gevolg dat een middelgroot aannemersbedrijf is ont staan. De samenvoeging biedt tal van voordelen. De fa. Jos Mulder is gespe cialiseerd in de zgn. „droge" werken, de fa. H. Verhaar in de „natte" werken. Groot aantal werken in de Geestmerambaeht De fa. Mulder heeft een groot aantaN kapitaalwerken uitgevoerd, o.a. in de Geestmerambaeht. Ruilverkavelingswer- ken welke in een groot aantal fasen wer den en worden uitgevoerd. Miljoenen- werken. Begonnen werd in de buurt van Warmenhuizen in 1968 en daarvan is nu weer een omvangrijk deel opgeleverd. In 1972 gaat het bedrijf een objekt uit voeren gelegen tussen Koedijk en de Langedijk. In 1975 hoopt men het gehele ruilverkavelingsobjekt Geestmerambaeht uitgevoerd te hebben. Het grootste ruil verkavelingsobjekt in ons land. De fa. Mulder voerde en voert werken van grote omvang uit in het oosten van het land. In ons onderhoud toonde de heer Mulder zich verheugd over het één worden van genoemde bedrijven. Beide bedrijven be schikken over het nieuwste materiaal. Hij toonde' zich niet bezorgd over de be- _jyiLDigingsmaatregelen van de overheid. „Onze konkbrrentiepositie is versterkt, wij zien de toekomst met vertrouwen te gemoet" aldus de heer Mulder. Snelle ontwikkeling Direkt na de oorlog moest het aanneem bedrijf van de heer Jos Mulder sr. geheel opnieuw beginnen. Jos Mulder jr. ging later he»t bedrijf, leiden. Wist het, vooral na de "(werkzaamheden in het waters nood-rampgebied in 1953, tot grote bloei te brengen. Het bedrijf ging zich specia liseren in cultuur-technische werken, zo als reeds gezegd de ruilverkaveling in de Geestmerambaeht behoorde wel tot de omvangrijkste. Met enige trots zegt de heer Mulder dat zijn beide zoons in het bedrijf een steeds grotere rol gaan spelen. Gezien de ontwikkeling van het aan neembedrijf wordt binnen afzienbare tijd de zetel van het bedrijf overgeplaatst naar Schoorldam. Daar zal dan ook het kantoor gevestigd worden wat nu nog achter het woonhuis, aan de Heerenweg, gewestigd is. Onder „Plantsoenstroken aangebracht", schreven wij vorige week dat er bij de St. Bemardusschool, een school voor R.K. basisonderwijs, een beplanting is aangebracht. Men verzoekt ons mee te delen dat de school niet St. Bemardus school heet, maar (lat de nieuwe school genoemd is Benediktusschool. Daarvan acte. Voor dit R.K. basisonderwijs zijn thans vier lokalen in gebruik èp daarnaast herbergt het twee klassen vkp de open bare J.P. Hasebroekschool. in sipalle iit 1-1 o i n- a jfj ei AfMfSJti, rn y~)<T j en borgvöe Wan 298,— tot iade en brede rib 198, 1- en 2-rij modellen SUËDE JASSEN met bcntkpffag dng tot 420, Prachtige sorttffing \KYNOCH JASSEN 285,— SAFARI-JASJES 105,— ^fOHAIR-UÓATS 132,— Stationscebtrum 61 - Heiloo Telef\on 30068 Woensdag- en donderdagavond GEOPEND. Yanaf heden uitsluitend Pleegden reeks van diefstallen Onze boswachter de heer Werksman zag in het Heilooërbos een drietal jongens verdacht aan het graven. Na de politie gewaarschuwd te hebben en na een uit voerig onderzoek bleek dat op verschil lende plaatsen in 't bos kisten en trom mels met o.a. nieuwe garagegereed schappen begraven waren. Waarde ette lijke duizenden guldens. Het bleek later dat er nog een 4e jongen bij betrokken was. Het bleek dat het viertal had in gebroken in de technische school te Alkmaar. Daar waren ze zelfs bezig ge weest met een snijbrander om een kluis open te maken. Uit de Grosmarkt aan de Heilooërdijk stalen deze jongens een aantal artikelen, o.a, frisdranken. De jongens waren allen uit Alkmaar af komstig: D.H.C.v.d.P. (16 jaar), Sj.S. (15), G.H.K. (16) en R.H. eveneens 16. Op verzoek van de politie te Winkel werd in Heiloo aangehouden G.S.V.'tV. TANDARTS. HEILOOZ. vul vYui^Lu. v uui waicii iiclclöL Uc 0- P.v.d.A.-fraktie D'66 en dhr. Ten Hoope t23 iaar) wegens diefstal van een scheer- Om voor u alles zo goed mogelijk te organiseren en zo vlot mogelijk te laten verlopen adviseren- wij u om tijdig een afspraakje te maken. Wij zullen trachten ook tijeteus deze dagen uw verblijf in on^é'salon zo aangenaariT "SITsfeervol mogelijk te.Jaten verlopen. Bovendien ontvangt elke bezoekster een KERSTSURPRISE. IN HET STATIONSCENTRUM - STATIONSWEG 78 TEL: 30502 (Heiloo 2000). De begroting 1972 komt in behandeling op vrijdag 4 en maandag 7 februari. Op 4 februari kunnen de fraktieleiders hun algemene beschouwingen over het te voeren beleid houden, terwijl daarna een beantwoording volgt door burgemeester en wethouders. Op 7 februari volgt de artikelgewijze behandeling van de ge meentebegroting, de behandeling van de met de begroting samenhangende voor stellen en tenslotte de vaststelling van de begroting voor 1972. Op 28 januari vindt de maandelijkse huishoudelijke vergadering plaats van de raad en voor februari is deze maande lijkse huishoudelijke vergadering vastge- - steld op de 25ste. apparaat te N. Niedorp. Door mevrouw J.C.G. aan de Nic. Beets- weg werd aangifte gedaan dat uit een kast een portemonnee en een heren horloge is ontvreemd. Hoe dit mogelijk is geweest, is nog een raadsel, want op geen enkele wijze was iets verbroken. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: 's dondercVags van 8.30-12 uur. Vrijdag,\26 nov. 1971, geen spréekuur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere dinsdag- en vrijdagmorgen van 8.30 -11 en difysdagavopd van 7-8 uur, Van Aostaslraat\5, tel. 31144, toestel 54. GEEN SPREEKUUR op dinsdag 28 dec. 1971. x GEZINSVERZORGING EN HULP AAN BEJAARDEN (v.h. Groene Kruh Aanvragen bij de leidster me\d\ L. Brun- tink-Nat, dagelijks behalve Wpensdag van 8-9.30 uuf, v. Doornstraat '38, tel. 30119. Woensdag van 8-9.30 uur bij mevrouw A. E. Karristeeg-Greve, Heerenweg 52, telefoon 30140. Spreekuur leidster: vrijdag van 10.30- 13.30 uuf Wijkgebouw Groene Kruis, Holleweg 94, telefoon 31073. De heer A.K. wonende aan de Kenne merstraatweg had zijn zo goed als nieu we Mercedes buiten gezet om hem af te wassen. Toen hij dat wilde gaan doen bleek de auto weg. Later werd de auto in Utrecht beschadigd teruggevonden. De auto kon weer ter beschikking ge steld worden aan de eigenaar. WARME MAALTIJDEN VOORZIENING A. H. v. d. Graaff-Lammerink, Van Cats- straat 19, Heiloo, telefoon 31356. R.-k. Gezinszorg en Gezinshulp Heiloo - Limmen O vAanvragen voor hulp bij de leidster mevr. c Ch. M. Zuiderduin-v. d. Meij, Heerenweg 120, tel. 31172. Bij afwezigheid tel. 02205- 224. Thuis te bereiken tussen 8.30 -9.30 u. nlichtingen over de opleiding tot gezins- 'erzorgster bij de leidster. Voor bejaardenhulp: zr. Ignatia, Hooge- veg 65, tel. 02205-224 tussen 6 en 7 uur. Contakt adres voor LimmenMej. M. 3epping, Burg. Nieuwenhuijsenstraat 8. voor zondag 19 december 1971 Hervormde Gemeente Heiloo voor vrijdag en de Kerstdagen Witte Kerk 24 december 23 uur Kerstnachtdienst m.m.v. het kerkkoor en jeugdkoor. 25 december 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. 26 december 10 uur ds. R. Boonstra; 4 uur Kerstfeest van de zondagsschool. Kruiskerk 25 december 10 uur ds. A. C. van Dam m.m.v. een koperkwartet van „St. Cae- cilia". 26 december 10 uur ds. H. L. Goudt uit Santpoort. Zondag 19 december 19 uur Kerstfeest viering zondagsschool. Jeugdkapel in „De Rank" 10 uur Jeugdkapel. Hervormde Gemeente Limmen Vrijdag 21.30 uur ds. Bloemhoff. Ie Kerstdag 10 uur ds. Bloemhoff: Geref. Kerk - Noordergeeststraat le Kerstdag 10 uur ds. Verkuyl.y 2e Kerstdag 9.30 en 17 uur dat Verkuyl. R.K. KERKDIENSTEN H. Willibrorduskgrk 24 december 20.30 uur: eerste nachtmis (gemengd koor)23 uur:/tweede nacht mis «(herenkoor met gemengd jeugd koor 25 december 9 uur: dageraadsmis (met kerstliederen); 10.30 jlur: hoogmis (he- renkoorV; 26 december: eucharistievieringen om 9 uur, 10.30'uur en li/uur. Geen avondmis. H. Moedér Godskerk 24 decemlxV 21 /uur: eerste nachtmis (Ned. kerstliederen met begeleiding van de Harmonie VSt. Caecilia"; 23.30 uur: tweede nachtmis (gemengd dames- en herenkoor)j 25 december/9 uur: dageraadsmis (met kerstliederen)li, uur: hoogmis (heren koor). 26 decemb/r: eucharistievieringen 8 uur, 9.15 uur, ,10.45 uur (jeugdkoor) en 12 u. Kapel O.L.Vr. ter Nood 24 decefnber 24 uur\ middernachtmis (gemengd koor en kinderkoor m.m.v. mevr. Karskens en Los G aba Heros) 25 december 9 uur: dageVaadsmis (met kerstliederen); 11 uur: hoogmis (met kerstliederen); 16 uur: KeVstfeest voor de kiixieren m.m.v. het kinderkoor) 26 decanber 7.30 uur (bij de zusters met kerstliederen); 9 u. (gedialogëerde mis); 11 uur: hoogmis (ritmische begeleiding jeugdkoor Kariko '68). Op deze tweede Kerstdag is er geen lof. Kapel Psychiatrisch Centrum 24 december 20 uur: Kerst-avondmis (herenkoor) 25 december 9 uur: hoogmis; 26 december 9 uur: hoogmis. Parochie-zondagsdienst sterweg 267 - Heiloo - ^Telefoon 30906 HERVORMDE GEMEENTE AKERSLOOT - UITGEEST geen fopgaaf ontvangen/ HBRV. GEMEENDE UTTGEEST geen opgaaf ontvanga Evang. Luth. Gqhieente Alkmaar Vrijdag 2.'\00 uur/ ds. Mostert. Kerst nachtdiens t.\ le Kerstdag fNen /lienst. 2e Kerstdag 10\ur ds. Mostert. Doopsgez. Gemeente, Koningsw. Alkmaar le Kerstdag 10' Uur ds. v. d. Sluis sr. Rem. Ger, Gemeente Alkmaar Vrijdag 20 uuf Kerstspel „Amahl". le Kerstdag 0.30 uitr ds. Herrmann. Ned. Herv. ((Jemeente mond-Binnen Egmond aan/Zee, Vrijdag 23.(J0 uur ds. Martel. Kerst nachtdienst le Kerstdag 10 uur ds. Martel 2e Kerstdag 10 uur ds. Marbel. Doopd. Egmond-Binnen, le Kerstdag 10 uur ds. v. d. Zee. 2e Kerstdag geen dienst. Volle Evangeliesamenkomst j in 't Dorpshuis Heiloo Zondagmorgen om 10 uur. Zondagsschool van 10.00 - 11.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heihui: le Kerstdag Dr. Kempefs, De Achtkant 19 CtBaafje) telejfoon 30Ö77. 2e Kerstdag! ur. Janssen,Heerenweg 236, tel. 30066. Limmen, Akersloot, Uitgeest: Vrijdag 24 deó» vanaf 18.00 uur tot en met 24 uur Dr. Dte Man, Jtjlianaweg 1, Akersloot telefoon 02513-23(5 Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen le en 2e Kerstdag: Zr. Ponstein, Hollewek 137, télef. 30637. DIENST TANDARTS Alkmaar/Heijoo le en 2e Kerstdag C. H. Switser, Nassauplein\!3, Alkmaar. Dierenartsen le Kerstdag: Dr. Oostveen, Kennemerstraa\weg 103, Alkmaar, telefoon 02200-12133. R.K. Algemeen Maatschappelijk\Werk Heiloo - Limmen in Limmen, in het Wijkgebouw, Kerk- weg 1, tel. 250, dinsdagmiddag 2-3 uur en donderdagavond 6-7 uur. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Ree tor Frederiklaan 5, tel. 16377 en mevr. J. van 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1, telefoon 30127. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Ker/nemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.00 Dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.00 14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.00 19.00-21.00 Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.00 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10-12 uur geopend (ook voor niet-leden). AKTIE .MOEDERS VOOR MOEDERS' Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevrouw E. M. van Aken-Stekelenburg, Trompenburg 10, Heiloo, telefoon 3343a

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1971 | | pagina 2