Vakantie in Spanje ?2« MANNES WIM 1 SLOOTHOOFD J 1) Voor Foto-Reportages f/M/ Installatiebedrijf TROMP N.V. ffo CENTRALE VERWARMING GAS-, WATER- en SANITAIRE installaties ZELFBOUW C.V. INSTALLATIES c%a/oóa(J(x^ KR f Vlfc WAGENAAR tandarts fot 28 januari '72 afwezig BUNGALOWS EN APPARTEMENTEN H. Gerth N voorspoedig 1972 een v< Kerstfeest in „Overkerck" Schoenhandel - Schoenreparatie Uw Schoenadviseur Tel. 33901 Burgerlijke stand Slagerij W. Kok in andere handen Gevonden voorwerpen Uit het politierapport Dicky en z'n konyn BINNEN EEN JAAR EEN KWART MILJOEN OUDE KRANTEN HERDRUKT „DE LAATSTE EER" Kennemerstraatweg 269 a Telefoon 02200 - 30339 Heiloo Geachte inwoonsters van Heiloo en omgeving tel: 3o5o2 Maandag 3 en dinsdag 4 januari de hele dag GESLOTEN Gelukkig nieuwjaar, veel heil en zegen Gods rjjke zegen! Kath. Bond van Bejaarden en gepensioneerden GASHAARDEN GEVELKACHELS J. J. JANSEN Sfeervolle kerstbjjeenkomst in „De Loet" Kleuterscholen in kerstsfeer Nieuwjaarsreceptie ten gemeentehuize Gelegenheids kostuums Corduroy kostuums PREDIKBEURTEN en andere diensten 29 DECEMBER 1971 UITKIJKPOST 30 km ten zuiden van TARRAGONA bij een klein dorpje en een rustig strand liggen onze (begane grond en-TTïóogf Nederlandse leiding. Folders en inlichtingen: WESTERWEG 73 - HEILOO - TELEFOON 31161 Wij danken u voor fte.t vertrouwen ons gegeven, en wij zullen oo vertrouwen op modisch en voetkundig"'gebied in 1972 niet bescu' Wij wensen iedereen, in alle opziehtprt, Van een sfeervol feest hebben de „Over- kerekers" dit jaar ook echt weer ge noten. De stemming was al merkbaar toen da gen van tevoren de 2 bomen werden ge plaatst met de verlichting en in de gan gen van het huis de kerstversieringen werden aangebracht. Vrijdagavond had de plechtige kerstvie ring plaats onder leiding van dirigent de heer P. Groot. Ie Kerstdag een fijn diner, de grote zaal met kaarsverlichting en rijk versierde lange tafels (op zich al iets heerlijks). Alle bewoners werd het mogelijk ge maakt om mede „aan te zitten" (Toon Hermans). De voorzitter sprak ons hartelijk toe en wenste een fijne middag. Als tafelrede sprak de direktrice een passende kerstgedachte uit. Onder het diner, dat drie uur in beslag nam en bovendien overheerlijk was, zong het meisjeskoor „Kariko" kerstliederen met medewerking van twee solisten, nl. mevr. Karskens en mevr. Groefsema. Na afloop meenden enige bewoners de tolk van allen te mogen zijn, om harte lijk dank te zeggen aan bestuur, het per soneel, de keukenprinsessen, maar voor al ook de direktrice onder wiens leiding de mensen van „Overkerck" zo'n heer lijke kerstviering hebben meegemaakt^ W ESTERWEG 312 - HEILOO te kranten^dat Knippenberg heeft ge produceerd op niet minder dan een kwart miljoen wordt gebracht! De herdrukken hebben intussen ook hun waarde bewezen als hulpmiddel bij het geschiedenisonderwijs. Een honderdtal middelbare scholen gebruikt ze om de leerlingen geschiedenis als aktuele be richtgeving te presenteren. Voor Knip- penberg's Uitgeverij aanleiding een boekje met didactische aanwijzingen voor het gebruik van de kranten voor dit doel uit te brengen. De nieuwe serie is opgehangen aan het thema „Grote gebeurtenissen in Euro pese vorstenhuizen". Door storting van 3,90 op girorekening 69 80 90 t.n.v. Knippenberg Utrecht ver schaft men zich een exemplaar van: hot Rotterdamsch Nieuwsblad van 23 juli 1918, met berichten over de dood van de Russische tsarenfamilie; de Gazet van Antwerpen van 29 augus tus 1935, met hartbrekende artikelen over het dodelijk ongeval dat Koningin Astrid van België overkwam; de Haagsche Courant van 9 september 1936, waarin de verloving van Prinses Juliana en Prins Bernhard wordt aan gekondigd: het Nieuwsblad van het Noorden van 10 december 1936, met het schandaal in de Britse koninklijke familie van de koning met Mrs. Simpson. Geboren: Marjon M., d.v. A. F. Lomans en H. G. M. Dekker; Frederieke, d.v. F. W. Tissing en A. L. van der Ziel. Getrouwd: Jacobus J. H. J. van Gulick en Ilan Chu; Andries M. Boogaart en Martje T. S. Smit; Gerardus T. Vis en Jacoba M. Veeken; Rudolf B. G. van Rees en Catharina P. Sombroek; Andreas P. Huisman en Veronica M. Hoogeland; Johannes T. M. Steltenpool en Clasina M. Houtenbos; Georgius H. J. C. Nagengast en Helena A. M. König; Willem J. Blank en Maria C. Stet. Overleden: Dirk Blom, gehuwd geweest met C. Ter- maat, oud 83 jaar; Jan A. Hosmus, e.v. B. Kooij, 71 jaar: Emil O. M. Buitenhuis, e.v. E. Kooiman, 77 jaar. Elders overleden: Antje Slot, w.v. A. Becker, 73 jaar; Martina C. Dujardin, e.v. P. H. J. van Loon, 53 jaar; Adriaan Visser, e.v. W. E. de Hart, 60 jr; Willem F. van Ee, e.v. J. J. de Ridder, 54 jaar. Paulus Kuijs, w.v. J. Ooms, oud 85 jaar. De bekende slagerij van de familie W. Kok aan de Westerweg zal per 1 januari overgaan in andere handen en wel in de vakkundige handen van de heer J. Koppel uit Egmond aan Zee. Op 13 januari 1972 hoopt de heer Keppel in dit pand aan de Westerweg 160 van start te gaan na een verbouwing die zal worden uitgevoerd door het aannemers bedrijf van de gebrs. Kaandorp. In de slagerswereld is de heer Keppel zeker geen onbekende. Hij behaalde per soonlijk vele ereprijzen op tentoonstel lingen. De heropening van de zaak zal, als alles meeloopt, plaatsvinden op don derdagmorgen, 13 januari. Vele leuke aanbiedingen zullen deze opening bege leiden. De winkel zal hypermodern worden in gericht. Naast de bekende vleessoorten zal er een grote verscheidenheid zijn aan vlug-klaar artikelen en een ruime sortering vlees waren. Bovendien kan men allerhande opgemaakte schotels bestellen zoals o.a. hors d'oeuvres, Russische eieren en bit tergarnituren. Ook de bekende bij-artikelen zoals blik jes soep e.d. zal men hier aantreffen. Mooi vak Blauw schaaltje; dikke kaars; paar he renhandschoenen; bankbiljet; zwart groene shawl; fietssleutel; fietstas met inhoud; fietstas; blauw-zwarte hand schoen, links; zwarte herenportemonnee met geld; lipssleutel GEGE aan hanger, groene dameshandschoen, nylon. Inlichtingen: woensdag en zaterdag tus sen 2 en 4 uur op het groepshyreau der rijkspolitie te Heiloo. Weer inbraakjes aan de lopende band Weer vonden er vorige week inbraakjes plaats. Aan de Heerenweg, de Wester weg en aan de Kennemerstraatweg. De buit was steeds gering: wat geld werd hier en daar gestolen en een rokertje kon men niet laten liggen. Rond de kerst vonden wat kleine aan rijdingen plaats. Zonder persoonlijk let sel, maar wel wat blikschade aan auto's. zijn niet /neer weg te denken uit uw dagelijks leven als dez< zijn aangelègd. daor- SCHAGEN - MOLENSTRAAT 30 - TELfe^OON 02240-2515 HEILOO - WESTERWEG 279 - TELEFOON 02200-32821 Tevens speciale .y"" volgens onze richtlijnen en onder onze kontrole. Eind vorig jaar werd door Knippenberg's Uitgeverij te Utrecht de eerste serie herdrukken van oude kranten uitge bracht. De serie omvatte vier historische kran ten, die, kompleet herdrukt, een uitste kend beeld geven van de tijd waarin ze oorspronkelijk verschenen en van de ge beurtenissen die toen de wereld schok ten. Niet alleen de redaktionele kolommen, maar evenzeer de advertentiepagina's wekken gevoelens van weemoed, verte dering, ofwel verontwaardiging bij de lezer van nu. De eerste serie werd snel gevolgd door een tweede, die grote ram pen uit de menselijke geschiedenis tot onderwerp had: de ondergang van de Titanic, de vernietiging van het lucht schip Hindenburg, de stormramp van Borculo en de uitbarstingen van Kraka- tau. Een serie van drie „Indische kranten" bleek o.a. op de Pasar Malam in Den Haag een succes te zijn. Dezer dagen komt, in samenwerking met enkele grote dagbladen, de vierde ïeeks uit, waarmee het totaal aantal herdruk- Knippenberg's Uitgeverij heeft inmiddels nieuwe series in voorbereiding, omdat is vastgesteld dat zeer vele lezers van de reeds verschenen reeksen om méér blij ven vragen. Zoals met de Vorstenhuizen serie en de Indische serie is ingehaakt op de aktua- liteit van Prinsjesdag en het koninklijk bezoek aan Indonesië, zal ook in de toe komst steeds gezocht worden naar een relatie tussen de aktualiteit en de his torie, zoals die tientallen jareiKgeleden door journalisten werd geschreven. BEGRAFENISVERENIGING belast zich met BEGRAFENISSEN Geen CREMATIES en TRANSPORTEN voor t}e kostende prjjs iden - geen kontribut Uitvoerder: A. KLAASE Straatweg 121, Hejloo Telefoon 31521 b.g.g. 31009 üf.30306 A. N. BOERMA Raadhuisweg 11, Hepoo Telefoon 31009 b.g.g. 30306 Daar het jaar 1971 blnbenkort tën einde loopt, willen wij van deze gelegenheid gebruik maken u een bijzonder gezellige jaarwisseling toe te wensen alsm«lg een gelukkig en vooral voor spoedig 1972y*^ IN HET STATIONSCENTRUM - STATIONSWEG 78 Totaal verbijsterd stond de 11-jarige Dicky Scholten donderdagmorgen jl. naar het lege hok te kijken waar de avond tevoren nog z'n troeteldier, het konijn Danny, in rondhuppelde. Het deurtje van het hok was er in z'n geheel uitgelicht en stond er keurig naast. Het konijn was weg, gestolen door de een of andere onverlaat. „De jongen is er gewoon kapot van", vertelde zijn moeder ons. „We hebben in ons gezin erg veel met ziekten te kam pen gehad. We mochten hierdoor ook geen dieren in huis nemen. W'or Dicky' die een echte dierenvriend is,'betekende: dit konijntje buiten 'n ware uitkomst. Hi,' vertroetelde en verzorgde het diertje zo veel hij maar kon. Hier komt nog bij dat we dit konijn in 'n miserabele toestand kregen. Het was een proefdier van Bro cades in Haarlem. Er was reeds zoveel vergift in het diertje gespoten, dat het eigenlijk afgemaakt had moeten worden. Voor Dicky waren er dus diverse rede nen om zich erg aan dit beestje te hech ten." Het gaat om een wit konijntje met een grijze streep over de rug. Het is voor de dief te hopen dat hij het konijn niet met de kerstdagen heeft verorberd. „Een ernstige maag- en darmstoornis is het minste wat men na het konsumeren van een dergelijk konijn mag verwachten," aldus een deskundige van Brocades. Het blijkt ook weer eens dat het toch wel erg belangrijk kan zijn om dergelijke dieren alleen te betrekken bij een bona fide handelaar. Het adres van Dicky Scholten is: Hooge- weg 17, Heiloo. God is niet dood: In den beginne schiep God de hemel en de aarde. Dat is al eeuwen geleden. Als we ons bepalen tot onze tijd dan doet God nog steeds zijn zon opgaan over bozen en goeden. Geloofd zij God met diepst ontzag; Hij overlaadt ons dag aan dag, met Zijne gunstbewijzen. Dat bewijst ons ook Kerstmis. God geeft Zijn zoon aan de aard, maar de mensen hebben Hem gekruisigd. Maar Hij is op gestaan en de dood is overwonnen. Nu is de mens, als hoofd van de schep ping geschapen met een vrije wil: we kunnen goed doen of we kunnen kwaad doen. Och waren alle mensen wijs en deden daarbij wel, de aarde was een paradijs. Ik durf er niet achter te zettenmaar nu is het een hel. Daarvoor zijn we hier veel te gelukkig. Maar er zijn plaatsen waar het wel zo is! Wat zijn we hier rijk en wie arm is, daarvoor wordt alles gedaan om dat te verbeteren. Mogen we dat zo houden? Kunnen H.H. werknemers en werkgevers elkaar vin den of vindt men het verantwoord de zaak eens goed kapot te maken? Mogen we daarvoor bewaard blijven? O verblijd u dan mijn hart, werp op Hem uw zorgen, die na droeve winternacht schiep de lentemorgen. O verblijd in lief en leed, die de bloemen niet vergeet is ook mij een Vader. Ons leven is in Gods hand, vertrouwen we het Hem toe. We wensen u een gelukkig 1972. S. Modder G. Modder-Kamp E. J. Potgieterweg 5, Heiloo „Het slagersvak is een erg mooi vak", vindt de heer Keppel „en dit vooral om dat praktisch alles van A tot Z nog met de hand moet gebeuren." Als het aan hem lag kochten we gauw weer allemaal een 1-pits petroleumstelletje. „Het vlees wordt vaak verkeerd behan deld of het wordt in te heet vet of boter te snel dichtgeschroeid of men laat het sudderen op een te hoog vuur. Dat blub blub blub van vroeger op het éénpittertje, dat is nog steeds de ideale manier om het vlees gaai' te sudderen. Ik geef dan ook graag bak- en braad- adviezen aan m'n klanten. Een stukje lende b.v. kan kort en dik zijn of lang en plat. Zo'n dik stuk moet dan weer' langer gebraden worden dan het lange, platte stuk en zo zou ik u nog veel meer kunnen vertellen." Wat het laatste betreft kunnen we de heer Keppel geruststellen. We zullen z'n deskundige adviezen straks zeker niet in de wind slaan. We wensen hem alle succes en ook de heer Kok jr. die, alhoewel op een andere manier, toch in het slagersvak blijft. Na het behalen van het slagersvakdiplo- ma gaat hij zich nu bekwamen in het vak van keurmeester. Of de streefdatum 13 januari de juiste datum van heropening zal worden zullen we u t.z.t. nog laten weten. Afdeling Heiloo Dinsdag 14 december was het feest in Bruno. Kerstfeest. Het bejaardenkoor uit Huize „De Loet" versterkt met enige leden van onze afdeling, brachten een zestal kerstliederen ten gehore, deels meegezongen door alle aanwezigen. Hier bleek alweer dat de oudere mens geen uitgerangeerde is en toont ieder een vol waardigheid. Men kan er nog zijn en doet mee, dat is veel waard. De humor ontbrak ook niet, mevrouw De Git schudt als het ware de humor uit de mouw. En mevrouw Schouten- Lamboo had met het Sinterklaasge dicht ook succes. Zichtbaar genoten de aanwezigen van hun kunnen. Het missie-naaiwerk verkreeg een be hoorlijke bijdrage in de kollektebus, wel ke door een paar dames werd gepresen teerd. Doodjammer zou het zijn als dit mooie werk verloren zou raken. De mis siegebieden snakken naar elke nieuwe zending. Een verloting met zeer goede prijzen, dank zij de middenstand, was toch nog wel een steuntje voor de kas van Co. Dat elke medaille een keerzijde heeft, toont de zienswijze van één onzer medeleven, wat hier volgt Allen tezamen vierden we feest Zongen van het Kerstgebeuren In de goede geest. Schoon was ook het kerstverhaal Voorgelezen in de zaal Rijk versierd met kaarslicht. 't Was een feestelijk gezicht. Loodgieters- èn Installatiebedrijf Kennemerstraatweg 344 Heiloo Telefoon 02X00-32567 Erkend gas- en waterfitter Wij wenSen u öen VOORSPOEDIG HJ72 toe. m.m.v. bejaardenkoor De kerstbijeenkomst in het verzorgings tehuis „De Loet" was bijzonder sfeervol. Medewerking verleenden ds. A. C. van Dam, Ned. Herv. predikant, het bejaar denkoor van het huis en mevr. Mooijen. Ds. Van Dam las de versen 8 t/m 20 uit Lucas en verzorgde de meditatie. Het koor zong een groot aantal liederen, waarvan een aantal samen met de an dere aanwezigen, waardoor de bijeen komst aan betekenis won. Mevrouw Mooijen, dirigente van het koor, las een kerstverhaal voor. Over een van Joh. Seb. Bach's gebeurtenissen, in december van het jaar 1745 te Leipzig nl. het lied dat Bach niet „wilde spelen". Zij deed dat bijzonder imponerend voor een zeer aandachtig gehoor. Opvallende prestaties! Het bejaardenkoor dat pas kort gediri geerd wordt door mevr. Mooijen kwam op deze avond tot opvallende prestaties. Dank zij ook door de uitstekende piano begeleiding van de heer Mooijen. Mevrouw Mooijen weet de koorleden te stimuleren. Opvallend de goede uit spraak van de tekst van de gezongen liederen. Zowel ds. Van Dam als de voorzitter van de Heilooër Stichting voor Bejaarden zorg, de heer J. A. Pesman, lieten hun waardering blijken voor het gebodene. Mogelijk dat begin 1972 ook aan andere bejaarden gelegenheid geboden wordt lid te worden van dit koor. Op de kleuterscholen in Heiloo is het kerstfeest op sfeervolle wijze gevierd. Er werden kerstliedjes gezongen en kerstspelen opgevoerd. Alle klassen wa ren bijzonder leuk versierd met kerst sterren, engeltjes, dennebomen, kerst kransen enz. Op de meeste scholen waren ook de ouders hierbij aanwezig en bij „De Bas- seroet" had men voor de hele kleintjes zelfs een aparte speelkamer ingericht. Wekenlang zijn de kleuterleidsters sa men met de kinderen in touw geweest om dit f.eest te doen slagen. Vooral de zelfwerkzaamheid van de kinderen speelde hierbij een belangrijke rol. Het was enig om te zien hoe men veelal van waardeloos materiaal de meest leu ke versieringen wist te maken. Voor alle kleuters een feest- om nog vaak aan terug te denken. Hulde aan het personeel Die de koffie, koek serveerde Ook 'n glas naar ieders smaak Wat zij keux ig presenteerde. En 't bestuur voor wat ze doet Ook 'n pluimpje op de hoed 't Was 'n feest gewijd aan vrede Daaraan hielp 'n ieder mede Door 'n sketch of gedicht 't Bracht 'n lach op elk gezicht. Maar het is niet altijd zo Met de eenheid der bejaarden Met het feest van Sinterklaas Viel het niet in goede aarde. Er ontstonden twee partijen In het rustig Hoog en Laag En men kollekteerde ook in tweeën Nu mijn vraag: Ieder heeft zijn eigen mening Kom er dan ook recht voor uit 'd Eén houdt van de moeder d'Ander van de bruid. Maar de eenheid te verbreken En dit op ons ouwe dag 'n Slecht voorbeeld voor de jongeren Al? 'k zeggen mag. J. G. Reyn-van Buuren. voor een ieder die er behoefte aan heeft Ook redaktioneel willen we de aandacht vestigen op de nieuwjaarsreceptie ten gemeentehuize. Op nieuwjaarsdag van half vier tot vijf uur. Voor een ieder die hier behoefte aan heeft. In de loop der jaren is deze receptie steeds meer een ongedwongen ontmoe tingsbijeenkomst geworden. Voor ver tegenwoordigers van allerlei instellingen, maar nog te weinig van de „gewone" inwoner. Het is dan ook prettig dat het dagelijks bestuur der gemeente in de uitnodiging tot deze receptie, in een ad vertentie, nogmaals nadrukkelijk stelt: „alle inwoners van Heiloo van harte welkom". in smalle en hrpde rib 198. in 1 - en 2-rij modellen SUÈDE JASSEN /net bontkraag en borgvoéring vak 298.— totV 420.— Prachtige sortering KVXOCH JASSEN 285.- SAFARÏ-JASJES 105.— MOHAIR-C OATS 132.- Stationscentrum 61 Heiloo Telefooi>' 30068 Donderdagavond geopend vanCï tot 9 uur. GEZINSVERZORGING EN HULP AAN BEJAARDEN (v.h. Groene Kruis) Aanvragen bij de leidster mevr. L. Brun- tink-Nat, dagelijks behalve woensdag van 8-9.30 uur, v. Doornstraat 38, tel. 30119. Woensdag van 8-9.30 uur bij mevrouw A. E. Kamsteeg-Greve, Heerenweg 52, telefoon 30140. Spreekuur leidster: vrijdag van 10.30- 13.30 uur Wijkgebouw Groene Kruis, Holleweg 94, telefoon 31073. WARME MAALTIJDEN VOORZIENING A. H. v. d. Graaff-Lammerink, Van Cats- straat 19, Heiloo, telefoon 31356. R.-k. Gezinszorg en Gezinshulp Heiloo - Limmen Aanvragen voor hulp bij de leidster mevr. Ch. M. Zuiderduin-v. d. Meij, Heerenweg 120, tel. 31172. Bij afwezigheid tel. 02205- 224. Thuis te bereiken tussen 8.30 -9.30 u. nlichtingen over de opleiding tot gezins- 'erzorgster bij de leidster. Voor bejaardenhulp: zr. Ignatia, Hooge- veg 65, tel. 02205-224 tussen 6 en 7 uur. <ontakt adres voor Limmen: Mej. M. ^epping, Burg. Nieuwenhuijsenstraat 8. voor oudejaarsavond, nieuwjaarsdag en zondag 2 januari: Hervormde Gemeente Heiloo 31 dec. 19 uur ds. Ouwendijk. 2 jan. 10 uur zie Kruiskerk. Kruiskerk 31 dec. 19.30 uur ds. Van Dam. 2 jan. 10 uur ds. Van Dam en ds. Ouwen- dijk. Nieuwjaarsdienst en bevestiging kerkeraadsleden. Oppasdienst in bijgebouw. 19.00 uur ds. Rijks, van Santpoort. Hervormde Gemeente Limmen 31 dec. 19.00 uur ds. Bloemhoff. Gerei. Kerk - Noorder geeststraat 31 dec. 19.30 u. ds. Verkuyl. Avondgebed. 2 jan. 9.30 en 17.00 uur cand. Pater, van Amsterdam. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Eucharistievieringen tijdens weekend: zaterdagavond om 7 uur; zondagmorgen om 9 uur (hoogmis), om 10.30 uur en om 12.00 uur. zondagavond om 5.30 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 uur; maandag-, dinsdag- en vrijdagavond om 7.30 uur. Eventueel gelegenheid om te biechten: zaterdagmiddag vanaf 5 uur tot 5.30 uur. H. Moeder Godskerk, Holleweg 111 Eucharist ie-viering enzaterdag 19.00 u., zondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (dins dag en donderdag) 8 uur (dagelijks, be halve op maandeg). Biechthoren: zaterdag van 16.30-18 uur. R.-k. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapeilaan H. Missen: Zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen: 7.30 uur in de Genadekapel. Avondmis: le vrijdag van de maand 7 u. Lof: zondagavond 7 uur. Biechthoren za terdag in beide kapellen vanaf 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord Heilige Missenzaterdagavond 18.45 uur, zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Parochie-zondagsdienst Kapellaan 13 - Telefoon 02205-1288 HERVORMDE GEMEENTE AKERSLOOT - UITGEEST 10 uur Nieuwjaarsdienst, dhr. Volker. HERV. GEMEENTE UITGEEST 10 uur Nieuwjaarsdienst, ds. Hollemans. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10 uur Eerw. heer Van Putten, A'dam. Doopsgez. Gemeente, Koningsw. Alkmaar 31 dec. 's avonds 7 uur ds. v. d. Sluis sr. 2 jan. geen dienst. Rem. Ger. Gemeente Alkmaar 31 dec. 19.00 uur weleerw. heer pastoor Heylichers. 2 jan. geen dienst. Ned. Herv. Gemeente Egmond-Binnen Geen opgaaf ontvangen. Volle Evangeliesamenkomst in 't Dorpshuis Heiloo Zondagmorgen om 10 uur. Zondagsschool van 10.00 - 11.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heiloo: 1 januari: Dr. Koelman, Maas Geesteranusweg 19, Heiloo, telefoon 30530. 2 januari: Dr. Gransbergen, Breedeln 59, tel. 30400 Limmen, Akersloot, Uitgeest: 31 dec. vanaf 18 uur t/m zondag 2 jan. tot 24 uur: Dr. Smeets, Uitgeest, Middelweg 34, te lefoon 02513-2212. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen 1 en 2 januari Zr. R. Rutgers-v. d. Loeff, Holleweg 135, Heiloo, telefoon 31132. DIENST TANDARTS Alkmaar/Heiloo 1 en 2 januari: Dhr. Deitmers, Costerstr. 13, Alkmaar. Dierenartsen 1 januari: L. Pi He, Scher meerstraat 2, Stompeto- ren, telefoon 02203-335. 2 januari H. E. M. Eberson, Breedelaan 46, Heiloo, telefoon 02200-31606. R.K. Algemeen Maatschappelijk Werk Heiloo - Limmen in Limmen, in het Wijkgebouw, Kerk- weg 1, tel. 250, dinsdagmiddag 2-3 uur en donderdagavond 6-7 uur. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 16377 en mevr. J. van 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1, telefoon 30127. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.00 Dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.00 14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.00 19.00-21.00 Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.00 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10-12 uur geopend (ook voor niet-leden). AKTIE .MOEDERS VOOR MOEDERS' Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevrouw E. M. van Aken-Stekelenburg, Trompenburg 10. Heiloo. telefoon 33439 DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: 's donderdags van 8.30-12 uur. Vrijdag, 26 nov. 1971, geen spreekuur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere dinsdag- en vrijdagmorgen van 8.30 -11 en dinsdagavond van 7-8 uur, Van Aostastraat 5, tel. 31144, toestel 54. Geen spreekuur op vrijdag 31 dec. 1971

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1971 | | pagina 2