VERENIGINGSNIEUWS Bijzondere Diensi SPORT SPEL a mPm WIM BLOKHOOFD LIMMEN aft Voor Foto-Reportages Installatiebedrijf TROMP N.V. V.V.D. HEILOO CENTRALE VERWARMING GAS-, WATER- en SANITAIRE installaties ZELFBOUW C.V. INSTALLATIES a.s. zondag 9 januari 's avonds 7.30 uur Dhr. Jonkman EN Slijterij - Wphandel (iit EE U*W opnieuw gestoffeerd PREDIKBEURTEN en andere diensten Aardappelen zyn geen dikmakers - Kennemerstraatweg 269 a Telefoon 02200 - 30339 Heiloo I ROLSCHAATSEN B0ERSI Onderzoek toekomst mogelijkheden agrariërs Egmond en omgeving „Godsdienst en wetenschap" HOOGEBOOM'S Burgerlyke stand E. J. WAAL 5 JANUARI 1972 UITKIJKPOST FUSIE Plaatselijke afdelingen vakbond St. Eloy- Metaal en vakbond St. Willibrordus- Industriële bedrijven Op 14 december jl. werd met algemene stemmen besloten tot oprichting van de „Industriebond N.K.V." Hiermede was de fusie van St. Eloy - Metaal, St. Willibrordus - Industrie, St. Lambertus - Textiel en de Ned. Kath. Mijnwerkersbond een feit. Vier grote vakbonden gaven hun zelf standigheid prijs om gezamelijk in een grote bond (140.000 werknemers) de be langen van de leden nog beter te kunnen behartigen. Ter plaatse is deze fusie belangrijk voor St. Eloy en St. Willibrordus omdat zij als zelfstandige afdelingen in Heiloo zijn gevestigd. Op 27 dec. '71 werd ten huize van N. Ruiter, voorzitter van St. Willibrordus, een fusievergadering gehouden waar de besturen der beide vakbonden voltallig aanwezig waren. Met algemene stemmen werd besloten een voorlopig bestuur samen te stellen, die tot taak heeft de gewone zaken en alle uit deze fusie voortkomende zaken te behartigen tot dat op de algemene le denvergadering een definitie bestuur is gekozen. Bij de samenstelling van het voorlopig bestuur is er van uitgegaan dat de leden voorlopig nog bij hijn eigen vertrouwens mannen terecht kunnen. Samenstelling voorlopig bestuur Indus triebond N.K.V. G. Franse, voorzitter, Gertoom's Akker 1 N. Molenaar, sekretaris, Stationsweg 9 C. Mulder, sekretaris, Butterlaan 61 P. Min, penningm., Zevenhuizerlaan 78 N. Kraakman, penningm., Westerw. 330 P. Meijer, vice-voorzitter, Butterlaan 55 P. Mors, commissaris, Burenweg 23 C. Bruin, commissaris, Nic. Beetsweg 23 allen te Heiloo. Een vakature waarin spoedig kan wor den voorzien. Sekr.Spillaan 4 - Heiloo Telefoon 30208 NED. CHRISTEN VROUWENBOND Afdeling Heiloo Het was een sfeervolle kerstviering, die de N.C.V.B. vorige week vierde. Aan stijlvol met kaarsen, kerststukjes en vro lijke programma's versierde tafels geze ten, luisterden de aanwezigen naar een gevarieerd programma. Na samenzang en een welkomstwoord van de presidente, mevrouw Butijn, brachten Margreet Visser, fluit en Jan Visser, orgel, de Triosonate van J. B. Boismortier ten gehore, afgewisseld met declamatie door enkele leden* van enige gedichten van Jaap Zijlstra en de medi tatie van mevrouw Butijn „Met alle ge weld tóch vrede", n.a.v. Mattheus en Micha. De door Dik van Egmond begeleide sa menzang leidde na de pauze de speciale gast van de avond in, de heer W. Nijhof uit Baarn, die ,,a Christmas Carol" van Ch. Dickens voordroeg. Doodstil en zeer geboeid luisterden de aanwezigen naar het oude, bekende verhaal, dat de heer -"•'ook wel er geno- tNijhof echter met nauwelijks enige re-J qbisieten toch op zo in deze tijd aansppe- kencfe^w;ijze tot leven wist te bjen'gen. Het applaüs-jia afloop deed da uitkomen, daÏNecjereen bij ten had. Met een hartelijk dijjrKw'sqrd van de pre sidente aan alle_^nédewerkeïv^n het zin gen van het. -i;Ere zijn God" w&wi deze fijne avond "besloten. KON. NEI). MAATSCHAPPIJ VOOR TUINBOUW EN PLANTKUNDE Afdeling Heiloo Lezing voor Kon. Mij. over „Landschap en Bloemenpracht in Israël" Cursus: „Tuinaanleg en onderhoud" in februari Het bestuur van de afd. Heiloo van de Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plant kunde wenst haar leden een voorspoedig en groeizaam 1972 toe. Zij nodigt hen en verdere belangstellen den gaarne uit de eerste bijeenkomst in dit jaar op 11 januari te komen bijwonen. De heer Ir. J. W. Zaaijer uit Huis ter Heide, zal dan spreken over „Landschap en bloemenpracht in Israël", waarbij hij z'n prachtige kleurendia's zal vertonen. Juist in het sombere jaargetijde dat we nu doormaken is het een aangename af wisseling op bezoek te gaan in een land, dat aanzienlijk meer met zonneschijn ge zegend is dan het onze. Kennismaking met de bijzondere flora en met de zeer verschillende landschapsvormen kunnen we dan ook ten eerste aanbevelen. Plaats en tijd: Germefa-kantine, Ooster zijweg 23, 's avonds om 8 uur. Op de vier maandagavonden van febru ari organiseren we een cursus „Tuin aanleg en onderhoud". Docent is de heer R. J. Stoffels, leraar aan de Rijks Mid delbare Tuinbouwschool in Hoorn. We hepen dat in het zich nog steeds uit breidende Heiloo, waarbij we vooral aan de nieuwkomers denken, velen zich voor deze cursus zullen interesseren. Een goed verzorgde tuin is immers het visitekaart je voor uw huis en draagt bovendien bij tot de verfraaiing van onze woonge meenschap. Belangstellenden kunnen zich nu reeds in verbinding stellen met mevr. v. Wijk, Cruyscamplaan 7, tel. 32470. Nadere mededelingen volgen nog in dit blad, maar u kunt ze ook horen op de bijeenkomst van dinsdag 11 januari a.s. CAUSERIE OVER HET WERK VAN _^[)E VERENIGDE NATIES door mevr. mr. J. M. Corver-van Haaften Het werk van de Verenigde Naties zal op woensdag 12 januari worden belicht door onze burgemeester, mevrouw mr. J. M. Corver-van Haaften. Mevrouw Corver was indertijd afgevaardigde van het Nederlands Vrouwen Comité in de delegatie van de V.N. De bijeenkomst vindt plaats in „De Rank" en vangt om kwart voor 10 aan. Het is de eerste „koffieochtend" van de Ned. Ver. van Huisvrouwen in het nieuwe jaar. Op woensdag 19 januari' 's morgens half tien, gaat een discussiegroepje beginnen ten huize van mevrouw Grondhout. De leiding berust bij mevr. A. E. Bohlken. Reeds nu kan meegedeeld worden dat de jaarvergadering van de Ned. Ver. van Huisvrouwen wordt gehouden op dins dagmorgen 8 februari in „De Rank'^ zijn niet meer weg te denken uit uw dagelijks leven als dezt zijn aange|egd door SCHAGEN - MOLENSTRAAT 30 HEILOO - WESTERWEG 279 - T Tevens speciale volgens onze richtlijnen en onder onze kontrole. LEFOON 02240-2515 LEFOON 02200-32821 Bijna iedereen denkt, dat je van aard appelen dik wordt. Zc komen immers in vrijwel géén vermageringsdieet voor. En toch zouden de meeste mensen die wat af moeten vallen, rustig een aard appeltje kunnen eten. Want, de aardap pelen zijn meestal niet de boosdoeners, maar wel de manier waarop wij aard appelen eten: met jus, liefst veel, en vet. Vooral do kruimige gekookte aardappel slurpt de jus op, zodat u wel een extra schepje moet nemen. Omdat de meeste mensen niet van „droge" aardappelen houden, worden de aardappelen dus van het vermagerings menu geschrapt. Het volgende voorbeeld toont duidelijk aan, dat niet de aardappel, maar de jus de grote calorieënleverancier is. U heeft b.v. 400 g baklappen gekocht en die bakt u in een V2 pakje margarine. U verdeelt de onverdunde jus over 4 bor den warm eten en daarmee krijgt iedere eter 235 calorieën toebedeeld. 1 aardappel van gemiddelde grootte le vert 65 calorieën. Maakt u de jus af met 2 dl water, dan levert eenzelfde aantal lepels jus als boven maar 80 calorieën, en dat is heel wat minder. Het volgende lekkere sausje levert onge veer evenveel calorieën. Recept voor 4 personen 400 g vlees, 2 eetlepels slaolie, 1 klein blikje tomatenpuree, 100 g champignons, stukje ui, peper, zout, (1 teentje knof look). Verwarm de olie in een braadpan of koekepan en bak het vlees vlug aan alle zijden bruin. Voeg nu de schoongemaakte en in plak jes gesneden champignons toe, de toma tenpuree, het stukje gesnipperde ui en - als u daarvan houdt - een kleingesneden teentje knoflook. Leg thet deksel op de pan en laat het vlees-zachtjes gaarsmo- ren in 30 minuten; voeg zonodig wat water toe. Maak de saus op smaak af met peper en zout. in het Dorpshuis uit Den Helder. IEDER HARTELIJK WELKOM VOLLE EVANG. GEM. HEILOO EEN AARDAPPEL, GEZONDER DAN U DENKT Schrap niet systematisch de aardappel van het menu, omdat u denkt dat je er- alleen maar dik van wordt. Behalve de calorieën levert die aardappel nl. een behoorlijke portie vitamine-C. Twee gekookte aardappelen van gemid delde grootte leveren bijvoorbeeld al de helft van de hoeveelheid vitamine C, die een volwassene dagelijks nodig heeft en 1/3 van de dagelijks benodigde hoeveel heid voor tieners. Een flinke portie groente en een vrucht zorgen voor de rest. Geeft u wel eens rijst of macaroni in plaats van aardappelen bij de warme maaltijd, dan is het goed om een extra portie groente te geven en een extra vrucht, omdat rijst en macaroni totaal geen vitamine C leveren. Aardappelen vormen een gezond aandeel in uw dage lijkse voeding en in die van uw kinderen. Vette jus is daarbij niet nodig, daar wor den wij op den duur allemaal te dik, van. En/te dik is ongezond. D.V.W. HEILOO De wedstrijdkommissie organiseert op 9 januari 1972 weer een vrije viswedstrijd voor haar leden. Het wordt een witvis- wedstrijd, die gehouden zal worden in de Hoevervaart. Het vertrek is gesteld op 8.30 uur vanaf het Dorpshuis. De wedstrijdkommissie wenst de leden van D.V.W. een voorspoedig 1972 toe. TRIAS CROSSKAMPIOENSCHAPPEN Hoofdmoot van de Trias-aktiviteiten in het nieuwjaars-weekend vormden de crosskampioenschappen die op zondag werden verwerkt. De dag daarvoor was het sportjaar ge opend met een tweetal voetbalwedstrij den tussen elftallen van Trias en Suomi, resultaat een gelijk spel en eth overwin ning van 40 voor Trias. De dames en A/B-meisjes liepen geza menlijk hun 2 kilometer om de cross- titels. Erna Koppes liep een bijzonder goede race en finishte als snelste dame in 8 min. 21 sec., Lia Groen werd 2e met 8.57 en tevens kampioene bij de A-meis jes. Jacintha Hoogland beëindigde de race als 4e en werd B-kampioene. Na een prestatieloop voor de Trias-trim mers startten de B-jongens voor hun loop over 3100 meter. De zeer talentvolle Trias-aanwinst De Vos liep z'n eerste wedstrijd en haalde zowaar het kampioenschap in deze cate gorie binnen in de snelle tijd van 10 min. 48 sec. Het hoofdnummer was de strijd van de heren over 6200 meter met een flinke deelname. Praktisch alle cracks van de lange adem verschenen aan de start en zorgden voor een boeiende race met uiteindelijk Joop Smit als verdiende winnaar. De uitslag: 1. Joop Smit 20.43, 2, Theo de Nijs 20.55, 3. Kees Hopman 21.05, 4. Wim Ootjers 21.30, 5. Arthur van Schaik 21.49 en 6. Jan Wit 22.07. H.S.V. Een bijzonder gezellige en druk bezochte nieuwjaarsreceptie op het H.S.V.-sport- park was ook voor deze vereniging het begin van een nieuwjaar dat hopelijk net zo zal worden als in 1971, zo merkte de voorzitter van H.S.V., de heer Borst op in zijn nieuwjaarsspeech. Alle berichten ten spijt, kunnen wij als vereniging heel tevreden zijn over het voorbije jaar. De sfeer is bijzonder goed, getuige ook deze receptie en de resul taten in dit lopende voetbalseizoen liegen er niet om. Daarom kunnen we, hoewel men altijd voorzichtig moet zijn met té optimistische gedachten, ook 1972 met vertrouwen tegemoet zien. Klaverjassen Vrijdag 7 januari aanvang 8.15 uur in de HiS.V.-kantine. Voetbal H.S.V. 1C.S.V. 1, zondag half drie op het sportpark. DAMCLUB HEILOO Uitslagen onderlinge kompetitie: Groep I: P. RietveldC. van Lieshout W. GroothelmJ. Slijkerman S. Schurer jr.R. de Boer Groep 2 H. KöllmannN. Ursem B. Hofman-A. Kroon A. v. d. WerffC. Swart J. KraakmanH. Rommel Groep 3: M. HoebeC. Vreeker P. DrijverW. Laan G. BlomR. Boulonois Tussenstand groep 2: A. v. d. Werff 13 8 4 1 20 A. Kroon 12 7 4 1 18 N. Ursem 12 7 4 1 18 J. Kraakman 12 7 2 3 16 F. Schouten 13 4 4 5 12 B. Hofman 13 4 3 6 11 A. Dijkman 13 3 3 7 9 H. Köllmann 11 2 3 6 7 H. Rommel 11 2 2 7 6 C. Swart 13 2 2 9 6 D. Mulderije 5 2 1 2 5 ZO SCHAAKTE „OPPOSITIE" Voor de laatste clubavond van het jaar was de opkomst in het Dorpshuis niet zo groot als normaal. Niettemin werden er een aantal interes sante partijen gespeeld, waarbij het ook De Jager niet lukte Polhuys een heel of half puntje af te snoepen. De uitslagen waren als volgt: Holtesv. d. Werff v. d. ZeeAlleman De JagerPolhuys JonkerSneek sr. KloosHeeringa Werksmanv. d. Poll Niehaus jr.Van Diepen H. ReusVan Bentum 0—1 1—0 1—0 0—1 A.s. dinsdag, 4 januari ontvangt Oppo sitie 1 het eerste achttal van M.S.C. uit Den Helder voor een wedstrijd in de kompetitie van de le klasse van de N.H.S.B. Afgaande op vroegere ontmoe tingen tussen deze teams, waarbij nu eens Oppositie dan weer M.S.C. won, be looft dit een spannend evenement te worden. 1 2—0 0—2 0—2 1—1 2—0 0—2 y2-y2 y2-y2 0—1 afgebr. plastic vanaf 3.50 metaal van 7.95 tot f 35.90 Stationsweg 79 - Heiloo Telefoon 30186 Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON 31^5 v c HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAlsT HUIS Een initiatief van de Stichting ter ver betering van de agrarische struktuur Egmond en omgeving (STIVASEO). In de maand december is een onderzoek begonnen naar de toekomstmogelijkhe den van de agrariërs in de gemeenten Castricum, Egmond-Binnen, Limmen, Heiloo en Bergen. Het bestuur van de Stichting ter verbe tering van de agrarische struktuur Eg mond en omgeving (afgekort Stivaseo) heeft hiertoe besloten. De Stivaseo stelt zich ten doel om samen met de agrarische beroepsbevolking struktuurverbeteringen door te voeren. Ook in een gebied als Egmond en om geving waar voorlopig geen ruilverkave ling te verwachten is, zijn stimulerende maatregelen noodzakelijk om de agra rische bedrijfstak een betere struktuur te' geven. De Stivaseo is één van de re gionale stichtingen in onze provincie, die dit soort aktiviteiten stimuleert. Door middel van het onderzoek wil de stichting trac hten materiaal in handen te krikgn 0m oen beleidsplan te kunnen farm Tj,rcn voor de toekomst. ïluidige struktuur Er zal alxcreerst worden nagegaan hoe de agrarische struktuur van het werk gebied van de stichting er op dit moment uit ziet. Het werkgebied van de stichting béstaat uit vier delen: Bakkum, Sam- mfer, 't Woud en Bergen. Om een beeld te* kunnen krijgen van de situatie in dit gebied zal een enquête worden gehouden bij alle agrariërs. Informatie zal worden ingewonnen over de kavelindeling, de eigendomsverhoudingen, de arbeidsbe- zetting, de kwaliteit van de grond, de aard van het bedrijf, de produktie, de toestand van de bedrijfsgebouwen en de toepassing van mechanisatie. Toekomstverwachtingen Het onderzoek richt zich echter niet al leen op het heden, maar vooral ook op de toekomst. In de enquête zijn dan ook vragen opgenomen over de mogelijkheid om in de toekomst het bedrijf voort te zetten en de toekomstverwachtingen van de betrokken agrariërs. De Stivaseo wil in haar beleidsplan na melijk aandacht schenken aan de maat regelen, die noodzakelijk zijn om de toe komstige veranderingen te begeleiden. Het is te verwachten, dat in de toekomst het werkgebied van de Stivaseo niet uit sluitend een agrarische funktie krijgt. Door de toenemende aantallen inwoners van de verschillende gemeenten zullen ook in de toekomst in het gebied nog verschillende agrarische gebieden een bestemming krijgen als grond voor wo ningbouw. In het beleidsplan voor de herstructurering wil de stichting reke ning houden met vroegtijdig kontakt met gemeentebesturen hierover. Bovendien breidt het toerisme zich de laatste jaren sterk uit en in Nöord-Kennemerland heeft dit. geleid tot een toenemende be langstelling voor huur van kampeerhuis- jes en gemeubileerde kamers. In het on derzoek zal nagegaan worden of de agra riërs positief staan tegenover deze ont wikkeling en of zij willen en kunnen meewerken aan stimulering hiervan door bijvoorbeeld verbeteringen in en rond de huizen aan te brengen. Met het onderzoek zal een begin worden gemaakt in het gedeelte van Sammer dat ligt benoorden de Vennewatersweg, tên westen van de Egmondervaart tot aan de duinvoet en bezuiden de Hout- vaart/Hoevervaart. De bewoners van dit gebied zullen door middel van eery orief op de hoogte worden gebracht van het doel van het te houden onderzoek. Voor de uitvoering van het onderzoek door middel van gesprekken met de agrarische bedrijfshoofden en hun ge zinnen heeft Stivaseo de beschikking over een sociaal-wetenschappelijk onder zoeker. Verwacht wordt, dat met het onderzoek van het gehele gebied ongeveer een jaar gemoeid zal zijn. Lezing cloor Frits Kiëf De heer Frits Kiëf, publicist, zal op zon dag 9 januari spreken voor het Huma nistisch Verbond over „Godsdienst en wetenschap". Deze lezing wordt gehou den in „Het Wapen van Heemskerk" te Alkmaar en begint om half elf. De gehouden bijeenkomst in Heiloo over „Oorlog en Vrede" in het Dorpshuis, werd door vele belangstellenden bezocht. Uit de discussie met de spreker bleek dat we persoonlijk weinig kunnen doen tegen oorlog. Een mentaliteitsverbete ring is minstens nodig. VOLLEYBALNIEUWS ORANJE WIT De veertien dagen van verminderde ak- tiviteit i.v.m. de feestdagen, waarin de kompetitie stil lag en de training op een laag pitje stond, zijn om. Wij zijn nu weer geheel serieus aan de slag om het vervolg van de kompetitie en het seizoen af te maken op de zelfde gunstige manier als wij vóór de kerst dagen gestopt zijn. Hoge plaatsen in de ranglijsten moeten nu waargemaakt worden. Promotiekansen, en misschien zelfs kampioenskansen, zijn bij 4 van de 5 teams op dit moment zeker aanwezig. Het programma voor deze week luidt: donderdag (dames) 20.15 uur Oranje Wit 2Dynamo 3 donderdag (heren) 20.15 uur Oranje Wit 2Phoenix 8 donderdag (heren) 21.15 uur Oranje Wit 1Phoenix 5. Dames 1 en de aspiranten-meisjes spelen deze week dus nog niet. LIMMEN-NIEUWS Door de winterstop voorlopig een kort programma, waarin voor de kompetitie alleen uitkomen het le, 2e en le junio ren-elftal. De wedstrijden zijn als volgt vastgesteld voor zondag 9 januari: Egmondia 1Limmen 1, 14.30 uur Limmen 2Zilvermeeuwen 3, 14.30 uur Junioren: Limmen 1Volendam 2, 12.00 uur. Een goede start in 1972 zal een stimu lans zijn voor het verdere verloop van de kompetitie. Uw stoelen of bankstel binnen de kortst mogelijke tijd. Wij komen vrijblijvend met onze (kollektie bij u aan huis. Woning- eji stoffëferinrichting Westerwêg 64 - Limmen Telefooh 02205-1338 Geboren: Sebastianus H., z.v. J. C. P. Hemmer en M. van der Veen; Ivo F., z.v. H. H. M. Reimert en C. J. M. Velner. Elders geboren Anneke, d.v. P. Bos en D. Wezclman. Getrouwd: Antonius M. F. van Velzen en Maria M. Deen; Pieter C. Grapendaal en Margaretha J. Knijn; Jacob Pruijs en Aaltje van Twuiver; Age G. M. de Ree en Joyce V. Sinnecker; Johannes C. C. M. Hopstaken en Neeltje Klijnsma; Cornelis W. Hink en Margaretha G. M. Morsch Alfred E. Bronner en Anita M. Maars; Paul J. Roemer en Maria J. C. Lomans. Overleden Margaretha M. Keeman, e.v. J. C. Buur, oud 61 jaar. Elders overleden: Iman Kostense, e.v. K. J. Timmer, 56 jr; Pieter Bakker, oud 70 jaar. Met ingang van 3 januari 1972, is in mijn praktijk, KENNEMERSTRAATWEG 452 HEILOO enomen de heer Fysiotherapeut: Behandeling volgens afspraak. WAAL mins WARME MAALTIJDEN VOORZIENING A. H. v. d. Graaff-Lammerink, Van Cats- straat 19, Heiloo, telefoon 31356. R.-k. Gezinszorg en Gezinshulp Heiloo - Limmen Kontakt adres voor Limmen: Mej. M. ^epping. Burg. Nieuwenhuijsenstraat 8. Voor bejaardenhulp: zr. Ignatia, Hooge- veg 65, tel. 02205-224 tussen 6 en 7 uur. Aanvragen voor hulp bij de leidster mevr. Ch. M. Zuiderduin-v. d. Meij, Heerenweg 120, tel. 31172. Bij afwezigheid tel. 02205- 224. Thuis te bereiken tussen 8.30 -9.30 u. nlichtingen over de opleiding tot gezins- 'orzorgster hij de leidster. v,oor zondag 9 januari 1972 Hervormde Gemeente Heiloo 10 uur ds. Ouwendijk. Oppasdienst in „De Rank". Zondagsschool in de Vondelschool. Kruiskerk 10 uur ds. Van Dam. H. Avondmaal. Oppasdienst in bijgebouw. Zondagsschool in Rehobothschool. 7 uur ds. Van Dam H.A. Art. 1 van de Apostolische geloofsbelijdenis. „De Rank" 10 uur Jeugdkapel. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. Bloemhoff. Geref. Kerk - Noordergeeststraat 9.30 en 17 uur cand. Gort, van Uitgeest. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Eucharistievieringen tijdens weekend: zaterdagavond om 7 uur; zondagmorgen om 9 uur (hoogmis), om 10.30 uur en om 12.00 uur. zondagavond om 5.30 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 uur; maandag-, dinsdag- en vrijdagavond om 7.30 uur. Eventueel gelegenheid om te biechten: zaterdagmiddag vanaf 5 uur tot 5.30 uur. H. Moeder Godskerk, Ilolleweg 111 Eucharistie-vieringen: zaterdag 19.00 u., zondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en i2.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (dins dag en donderdag) 8 uur- (dagelijks, be halve op maandeg). Biechthoren: zaterdag van 16.30-18 uur. R.-k. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H. Missen: Zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen7.30 uur in de Genadekapel. Avondmis: le vrijdag van de maand 7 u. Lof: zondagavond 7 uur. Biechthoren za terdag in beide kapellen vanaf 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord Heilige Missen: zaterdagavond 18.45 uur, éondag (Hoogmis) 9.30 uur. Parochie-zondagsdienst Holleweg 111 - Heiloo - Telefoon 31453 HERVORMDE GEMEENTE AKERSLOOT - UITGEEST 10 uur ds. Hollemans. HERV. GEMEENTE UITGEEST 10 uur ds. Volker. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 19.00 uur ds. Mostert. Doopsgez. Gemeente, Itoningsw. Alkmaar 10 uur ds. v. d. Sluis sr. (koffie na de dienst). Rem. per. Gemeente Alkmaar 10.30 uur ds. Knoppers. Ned. Herv. Gemeente Egmond-Binnen Geen opgaaf ontvangen. Volle Evangeliesamenkomst in 't Dorpshuis Heiloo Zondagmorgen om 10 uur. Zondagsschool van 10.00 - 11.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heiloo: Dr. Duijvestijn, Ewisweg 48-50, tel. 33100 Limmen, Akersloot, Uitgeest: Dr. Karssemeijer, Middelweg 38, Uit geest, telefoon 02513-2215. Weekenddienst Wijkyerpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. Canisia, Hoogeweg 65, tel. 02205-1224 DIENST TANDARTS Alkmaar/Heiloo V. d. Bosch, Kennemerpark 30, Alkmaar. Dierenartsen v. Oostveen, Kennemerstraatweg 103, Alkmaar, telefoon 12133. R.K. Algemeen Maatschappelijk Werk Heiloo - Limmen in Limmen, in het Wijkgebouw, Kerk- weg 1, tel. 250, dinsdagmiddag 2-3 uur en donderdagavond 6-7 uur. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 16377 en mevr. ■J. van 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1, telefoon 30127. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.00 Dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.00 14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.00 19.00-21.00 Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.00 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10-12 uur geopend (ook voor niet-leden). AKTIE .MOEDERS VOOR MOEDERS' Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevrouw E. M. van Aken-Stekelenburg, Trompenburg 10. Heiloo, telefoon 33439 DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: 's donderdags van 8.30-12 uur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere dinsdag- en vrijdagmorgen van 8.30 -11 en dinsdagavond ran 7-8 uur, Van Aostastraat 5, tel. 31144, toestel 54. GEZINSVERZORGING EN HULP AAN BEJAARDEN (v.h. Groene Kruis) Aanvragen bij de leidster mevr. L. Brun- tink-Nat, dagelijks behalve woensdag van 8-9.30 uur, v. Doornstraat 38, tel. 30119. Woensdag van 8-9.30 uur bij mevrouw A. E. Kamsteeg-Greve, Heerenweg 52, telefoon 30140. Spreekuur leidster: vrijdag van 10.30- 13.30 uur Wijkgebouw Groene Kru; Holleweg 94, telefoon 31073.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1972 | | pagina 2