BLOOTHOI - FOTO STUDIO Geld nodig? Binnen 'n paar dagei geregeld-met een persoonlijke lenipg vandeNMB Moderne hanglamjien v. d./PEEJ ANDEL HET BEJAARDENWERK, IH HEILOO, IN DISCUSSIE liistallatiemaferiaj KHANDEL BUITENLANTAI v. d. PEET'S VAKHANDEL VANAVOND FEESTELIJKE OPENING BIJ VAN STAALDUINEN Een nieuw Plan de Campagne Ook pas: Vi d. PEET: Stationsjteg" 51 van Heiloo Voor goten, mastiek en rubberroid plafh Sfraatveger, straatveger leen me je bezem „0NPER DE Ll,,ccï Vooprffuw l O dse wandtegeltjes, „ONDER DE LUIF „ONDER DE LUIFEL" Slijterij - Wij GREW D Gevonden voorwerpen Burgerlyke stand A. A. M. E. JanssejK' Heilzo AFWEZIG nsdag 23 méU+ 4 Zaterdag vóór Pinkster zp^wij geopend vanaf 7.00 uur. Een persoonlijke lening is tegeny&ordig een gewone zaak. Het is een moderne manienom wensen of noodzakelijke voorzieningen jn Ket privé vlak te verwezenlijken. De NMB maakjrt niet moeilijker dan 't is. Geen onnodige formaliteitenyÉen persoonlijk gesprek waarbij in overleg met u heKoeriodigde bedrag wordt vastgesteld evenals de maandelijkse aflossingstermijnen. En bovendien: gunstige voorwaarden. Een lening van 2000,- kunt u bijvoodseeld terugbetalen in 18 termijnen van 131,16. Een bedrag van 3500,- in 24 keer 173.71. Rente en Kosten zijn daar al bij inbegrepen. Stap eens binnen voor meer inlichtingen. ~J\ap4'aton JC roon Nederlandsche Middenstandsbank H. E. Mi. Ebersoi AFWEflG PREDIKBEURTEN en andere diensten COPIE EN ADVERTENTIES voor de krant van 24 mei kunnen tot vrijdag 1 9 mei, 3.30 uur n.m. worden ingeleverd. "Voor StatiorjS*^eg 51 foon 30196 Op dinsdag; 13 juni ten raadhuize Werkgroep bereidde rapport voor Het bejaardenwerk in Heiloo, komt op dinsdag 13 juni ten raadhuize in discuc- sie. In september 1971 werd namens burge meester en wethouders door mevrouw mr. A. M. E. van der Zee-Mandersloot een werkgroep ingesteld, bestaande uit personen die in verschillende werksoor ten werkzaam zijn en die in hun werk regelmatig in kontakt komen met be jaarden. Samenstelling van de werkgroep De werkgroep bestond uit de volgende personen: De heer A. Th. Delleman, maatschappelijk werker bij de gemeente Heiloo; zr. Ignatia, leidster van de Ge zinshulp bij bejaarden (Kath. Gezins hulp) dhr. N. Th. Mul, chef afdeling Sociale Zaken van de gemeente Heiloo; dhr. C. Pondman, werkend voor bejaar den vanuit de Heilooër Stichting voor Bejaardenzorg; zr. R. Rutgers van der Loeff, wijkverpleegster (Het Groeng^' Kruis)mevr. E. N. van Steenhovén- Spaander, leidster kontaktdienst bejaar den en dhr. drs. H. J. Brouwer, provin ciaal bejaardenwerk-adviseur. Konklusie van werkgroep: „dienstencentrum" of „centraal punt" De werkgroep heeft een mogelijke op lossing aan de hand gedaan om enigszins coördinerend te werken. Zij ziet dit in het stichten van een zgn. „dienstencen trum" of „centraal organisatiepunt". Zij adviseerde tot het bijeenroepen van ver tegenwoordigers van de reeds genoemde organisaties, instanties etc. welke dus gehouden zal worden op dinsdag 13 juni. Als de vergadering akkoord gaat met dit idee, dan zou zij in het vervolg kunnen optreden als een „plaatselijk bejaarden- beraad Heiloo". Daarnaast zou een werkbare bestuurs- groep gevormd moeten worden van onge veer 7 a 9 personen vanuit diverse sek toren, als bestuur voor het centrale kon- takt-punt voor de funktionarissen die voor bejaarden werken en vooral voor de bejaarden zelf. Nadrukkelijk wordt gesteld: „Het is be slist niet de bedoeling dat dit centrale kontakt-punt zelf werkzaamheden gaat uitvoeren, die reeds gedaan worden door bepaalde organisaties of groepen; bij het Centrale Kontakt-punt gaat het alleen om informaties, bemiddeling, kommuni- katie e.d. Voor Voor Stationzee: 51 foon 30196 De opdracht van de werkgroep De opdracht van de werkgroep was tweeledig. Ten eerste: het nagaan met welke problemen men bij het werken voor bejaarden regelmatig wordt gekon- fronteerd, en ten tweedenader te bezien in welke richting mogelijk een oplossing voor deze problemen gevonden zou kun nen worden. Werkzaamheden louter terreinverken- nend en voorbereidend De werkzaamheden van de werkgroep waren uiteraard louter terreinverken- nend en voorbereidend. Oplossingen kun nen slechts gerealiseerd worden door be sluiten van de diverse organisaties en instanties die de verantwoordelijkheid dragen voor het beleid bij het bejaarden- werk in Heiloo, aldus een konklusie in een rapport over het bejaardenwerk wat gezonden is aan de vele in Heiloo wer kende organisaties, die rechtstreeks of zijdelings werken op het terrein van het bejaardenwerk. schreven katholiek deze couverts met het blad Communicatie worden bezorgd. De ze enveloppen zullen in de weefy- na Pink steren worden opgehaald. Hebt u met Pinksteren nog gefen couvert ontvangen en wilt u toch meedoen, wilt u daarvan dan mededeling doen aan de heer L. Muller, Burg. de Wildtlaan 17, tel. 32878 of bij een van de beide pas- tories. Alle verstrekte gegevens blijven strikt vertrouwelijk. De katholieken in Heiloo weten dat wij zelden vragen, maar ate wij ook vragen dit dan gelijk staat met het luiden van de noodklok en dan lieeft men ons nog nooit in de steek gela/en. Daarom zijn wij al jen dan ook met vol vertrouwen hieraajfi begonnen en weten wij bij voorbaat tef vertellen dat u ons in staat zal stellen namens u en met u op bouwend verder, te kunnen gaan. Indien u voor .de fiscus een kwitantie wenst van uw bijdrage, dan kunt u dit op het invulformulier vermelden. De dames en heren die de formulieren komen ophalen kunnen u geen inlichtin gen verstrekken. Mocht u toch nog vra gen hebben, schrijft u dan een briefje aan het R.K, Kerkbestuur Heiloo, sekretari- aat: mevr. Settels-Dekker, Groenelaan 1 Heiloo. Ook bij voorbaat al, dank voor uw mede- weging. Namens het R.K. Kerkbestuur Heiloo, H. H. J. ten Hoope, voorzitter. Belangstellenden zijn hartelijk Vel kom Vanavond om 7 uur gooit de/ grootste dierenspeciaalzaak van Noord-Holland zijn splinternieuwe deuren/ wagenwijd open om u op feestelijke Wijze te ont vangen. Niet alleen het vooraanzicht van het VOOr alle katholieken morphose die hier heelt plaatsgevonden. De dorpswinkel van (jé heer en mevrouw Van Staalduinen is/ zo langzamerhand uitgegroeid tot een zaak met grootsteed se allures. Het zijja' alleen de service, de gezellige sfeer en de voorlichting die men hier nog steéds heeft weten te hand haven. Deze feestelijke opening zal gepaard gaan met geweldig fijne aanbiedingen. Bloemen en planten Geheel nieuw in deze zaak is een speciale i afdeling vcfor bloemen en planten met alle daarbij benodigde artikelen. U zult er eveneens een zeer aparte kol- lektie Frans aardewerk vinden. Het be staande assortiment is sterk uitgebreid. Er is B.v. een enorme kollektie hengel sportartikelen tegen zeer lage prijzen. De rBeest verwende visser zal aan z'n trekken kunnen komen. Op /het terrein van de vissen, vogels en voeders heeft men de specialisatie nog KINDER- EN PORTR OTO'S opgenomen in eigen studio optimaal resultaat. rO'S EN FOTO'S VAN UW HUWELIJK ÏNEMERSTRAATWEG 269 a - HEILOO - TELEFOON «2200-30339 Tussen Stationsweg en Zevenhuizerlaan. naar Telefoon 30196 Zoals wij reeds schreveik.hopen wij een volgende keer op andere delen van dit rapport terug te komen. Zoals over een omschrijving van de taken van genoemd centrum. N.M. Loodgieters en instaUut traatweg 344 - Hei ld Telefoon 02200-32367 Erkend gas- en waterfitter In Heiloo 1975 bejaarden van 65 jaar en ouder Het ligt in de bedoeling van ons de ko mende weken uitvoerig aandacht te schenken aan genoemd rapport (de werkgroep noemt „notitie"). Thans willen wij enkele interessante cij fers noemen uit dit rapport en enkele andere speciale punten welke vye er uit willen lichten. Per 1-1-1971 was het aantal inwoners 18.167 (nu reeds over de 19.000). Van dit aantal waren er 1975 bejaarden of 10.8% van het totaal aantal inwoners van Heiloo. Van deze 1975 bejaarden wa ren 1276 personen tussen 65 en 74 jaar; 699, dit is ruim 35% van de bejaarden, waren 75 jaar of ouder. Enkele leden van het R.K. Kerkbestuur hebben op Hemelvaartsdag in de Willi- brorduskerk en zaterdagavond en zondag order alle diensten tijdens de preek een uiteenzetting gegeven van het plan wat in de week voor en de week na Pinkste ren te gebeuren staat in de katholieke kerkgemeenschap in Heiloo. In verband met het verminderde kerkbe zoek in alle kerken en de stijging van de noodzakelijke kosten moest het bestuur naar een plan uitzien om de toekomst financieel veilig te stellen. Een dame en enkele heren uit verschil lende groeperingen van onze kerkge meenschap hebben zich bereid verklaard om met enkele heren uit het kerkbestuur alle bestaande problemen grondig te be studeren en is men na rijp beraad tot een slotkonklusie gekomeh. Na veel wikken en wegen heeft men een circulaire samengesteld ckn een ieder, dus ook diegene die katholiek ^ijn en de kerk niet of zo nu en dan bezoeken en de kerk toch niet van financiële steun willen ont houden, in de gelegenheid te stellen de kerk financieel te blijven "stemmen. Welnu, wat staat er nu té gebeuren. In de komende week zal ge'; ijk met het blad Communicatie 2, een brief worden afgegeven, op het omslagcouvert staat naam en adres yan het echtpaar of inwonende kinderen die verdienend zijn boven de 18 jaar of alleenwonenden met een nummer Waaronder iedere katholiek in Heiloo in de kerkadministratie staat ingeschreven. In die omslagcouvert zit vervolgens een invulformulier, indien u wilt meedoen dan kunt hierop invullen het bedrag en in welke termijnen u dit wenst te vol doen. Voor diegenen die hun bijdrage per autoinatische giro wensen over te maken ii er een automatische girokaart bijgesloten. Wilt u/evenwel niet meedoen om welke reden dan ook, zet u het dan toch op het invulformulier en doet u het dan in de envelop die u ingesloten vindt en waarop hetzelfde nummer staat als op het om- s'agëouvert. Aap' de keerzijde van het invulformulier zie® u het financiële overzicht over 1971 en/de raming over 1972, gepland naar de verminderde inkomsten en de verhoogde uitgaven. „Hallo ja, spreek ik met de minister van onderwijs?" „Ja, ja, daar spreekt u mee. Met wie heb ik eigenlijk het genoegen?" Datdoe terniettoe „Wat zegt u, ik geloof dat ik u niet goed heb verstaan." „Ik zei, datdoeterniettoe. Ik wil u alleen even laten weten dat ik zo slecht de slaap kan vetten." „Maar mevrouwtje dan bent u bij mij toch echt aan 't verkeerde adres, ha, ha! Ja, neem me niet kwalijk dat ik me even laat gaan. Voor zulke probleempjes moet u bij de huisarts zijn." „Dat ben ik al geweest, maar z'n drank jes en pillen misten elke uitwerking." „Nou mevrouwtje dan kan alleen 'n psy chiater u nog helpen." „Ben ik al geweest". „En?" „De psychiater heeft me naar u verwe zen." „Ja maar zeg, wie bent u eigenlijk. Denkt u nu heus dat 'n minister niets anders te doen heeft dan „Ja, stop maar, dat denk ik inderdaad." „Wel potverblomme, mag ik misschien even uitpraten?" „Nee, dat mag u niet. U praat maar en doet maar en wij zitten met z'n allen met de brokken." „Wij, waar praat u nu weer over, ik dacht dat U de slaap niet kon vatten." „Dat zei ik toch al maar u laat me niet uitpraten. Ik bedoeloh." oud oleaux en pWuizèn.' - /esterweg 234, tel. 31716^Hei^é Voo Voprueuren ouwdeuren nden in skai en hout esterweg 234, tel. 31716, Hei weer verder door kunnen voerqh. Voor kanariekwekers die nogal eens moeite hebben met de opfok van jo/ige dieren zijn er o.a. diverse vitaminepreparaten te verkrijgen maar er is ook alle mogelijke soorten lectuur voorradig. Het aannemersbedrijf P. Leering heeft de bouw in rekordtijd weten waar te ma ken maar dit geldt al evenzeer voor het schildersbedrijf van J. Bolten en Zn. en het montagebedrijf Alkmaar dat zorg droeg voor de konstru kt ie werkzaamhe den. De verwarming, het sanitair en het lood- gieterswerk werjjfen verricht door de fa. Arden Curen In gas en elektrisch en alle accessoires Westerweg 234, tel. 31716, ifbiloo Voor Wijnen en Gedistilleerd 5FOON 31535 IIOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS Dit gehele bouwteam heeft samen een enorme prestatie weten te leveren. Vanavond'is het feest bij Van Staaldui nen. Tussen 7 en 9 uur kunt u allemaal een kijkje komen nemen. De heer en mevrouw Van Staalduinen, het personeel maar ook alle dieren zullen u h&rtelijk ontvangen. T.v.T. „Hallo, spreek ik weer met de minister van onderwijs? De lijn werd verbroken." „Ja, dat klopt, ik weiger verder met u te converseren." J „Ja wacht nou 'ns even. Ik wil u nog even vertellen wat u nou met die psy chiater te maken heeft. Hij heeft me .geadviseerd om met 'n grbot spandoek de straat op te gaan oyh te protesteren tegen de belachelijke verhoging van de collegegelden en schoolgelden. Hij zegt, 't is jullie eigen schüld dat je wakker ligt, jullie kroppen alles maar op. Ga de straat op en doe d'r wat tegen." „Nou mens, ga dan de straat op, daar hoef je mij toch Biet mee lastig te val len." „Ja, toch wel, ik' wil van u graag weten of u denkt dat/'t enig succes zal ople veren." „Vergeet 't n/aar mevrouwtje. De stu denten hebben ook al aardig hun best gedaan. Wij/houden 't pootje goed stijf. We zetten gewoon het mes erin. Laat ze maar 'ns \ykt anders gaan doen dan stu deren, 'n/goede bouwvakker is nooit weg." „Ja maa/, weet u dan niet dat er al 7000 bouwvakkers zonder werk zitten?" „Nou moet u niet vervelend worden. Van mijn part worden ze straatveger of tim- merrBan." „U Üeht gelijk, ze kunnen het beste alle maal 'n bezem ter hand nemen en dan majg u nou 'ns raden waar we ze 't eerst nafer toe sturen." „jCrijg het heen en weer." „Dank u wel, alstublieft!" Damesfietstrainings pak/^gummiband je kinderwagen; herenhand&choen; groene trui; Fox-Terrier; passer; Albino-ham ster; ballpoint; zwarte hond; poedelt je; fietstas; sportfiefs; kinderschoen; etui met sleutels; khipportemonnee; wanten, sokken, klosje garen; zilveren armband; springtouw. Inlichtingen: woensdag en zaterdag tus sen 2 en 4 uur op het groepsbureau der Rijkspolitie te Heiloo. Geboren: Debora, d.v. J. G. H. Belleman/en H. Cooke; Jan H„ z.v. J. H. Teunissen en J/A. P. M. van der Tol. Elders geboren: Sandra N„ d.v. N. de Mp6r en C. Kip; Chantal I. C., d.v. N. Klaase en C. A. M. van de Reep Ronald C. T„ z.v. C. J: Mulder en J. M. Robertus H. M. .ten Hoope en Marina Houtkooper; Petrus Duin pn Geertruida M. Knijn; Johannes C. N. Ruiter en Catharina J. Ooijevaar. Getrouwd Johannes W. Beentjes en Adriana T. Langeveld Johannes H. Brinkhof en Agatha Kaan dorp:, Jozef J. N. M. van 't Hoff en Maria W. E. Mokveld; Cprnelis Vasbinder en Margriet Kalf; Iathias B. Gerards en Margaretha A. M. lorst; Jakob A. B. Vogel en J. de Leeuw. ARTS Andere artserSnémen waar. A. Woods. Ondertrouwd Tamara. In Heiloo vele organisaties etc. die werken voor bejaarden Het rapport stelt vast dat er in Heiloo vele organisaties en instanties zijn die werken voor bejaarden. Het is de stel lige indruk van de werkgroep dat het vaak voorkomt dat een bejaarde niet precies weet wat een instelling voor hem of haar kan doen, dat een bejaarde niet precies de weg weet naar de juiste in stelling of instantie. Het betekent dat ofwel de bejaarde zelf, ofwel een funk- tionaris zo'n 4 a 5 adressen zou moeten bellen om de gewenste hulp aan te vra gen. Zo'n 21 organisaties, instanties en personen verrichten in de een of andere funktie werk voor de bejaarde Heilooërs. Mocht u omslagcouverts ontyangen waarop een naam staat die ort welke reden dan ook niet meer bij woont, wilt u dan zo goed zijn dit m/o te delen op het ingesloten invulformulier en wilt u dit in de bijgesloten envelop doen waarop hetzelfde nummef staat als op dat omslagcouvert. Elk echtpaar doet dus hun invulformu lier in het couvert waarop hetzelfde nummer staat als <7p hun geadresseerde omslagcouvert. Dat doen vanzelfspre kend ook de alle/8'nwonenden en de inwo- nenden boven de 18 jaar, zowel bij mee doen alsook bij niet meedoen. Om de fou ten die eventueel in onze administratie geslopen pijn, hebben wij dit even wat uitvoerig uiteengezet en is dit hopelijk nu voor een ieder duidelijk. Door éen grote groep medewerksters en medAverkers die zich bereid hebben ver klaard hun medewerking te willen ver lenen zal in deze week bij elke inge- d i Indien er dames zijn, die nog ëly/cgor gol)xuÜ*-^7ïïon maken van onze diensten hetjs_irRTflST?\dus wakker zijn we tóch), Even eejuaJ-spfaakje maken en het wordt g^rege> Wij wénsen u prettige en vooral zonnige Pinksterdagen. IN HET STATIONSCENTRUM - STATIONSWEG 78 Alkmaar, Koorstraat 33 Castricum, Burg. Mooystraat5 Heiloo, de Loet 2 Noord-Scharwoude, Veilingterrein 12 Schagen, Markt 2 Hippolytushoef, Slingerweg 91 DIERENARTS HJ^fLOO-, v^n 20jpem tot dinsdag 6 jufti. Tlkmaarse dierenartsen nemen waar. GEZINSVERZORGING EN HULP AAN BEJAARDEN (v.h. Groene Kruis) Aanvragen bij de leidster mevr. L. Brun- tink-Nat, dagelijks behalve woensdag van 8-9.30 uur, v. Doornstraat 38, tel. 30119. Woensdag van 8-9.30 uur bij mevrouw A. E. Kamsteeg-Greve, Heerenweg 52, telefoon 30140. Spreekuur leidster: vrijdag van 10.30- 13.30 uur Wijkgebouw Groene Kruis, Holleweg 94, telefoon 31073. HET WIT-GELE KRUIS Voor de nieuwe ingezetenen van Heiloo is het misschien wel goed de adressen te vermelden van enige Wit-Gele Kruis funktionarissen. Het zijn: Penningm. Werkendelslaan 51, tel. 33198, giro 122709; zr. G. J. de Wit en zr. Kroon Goodeslaan 53, tel. 30082. Telefoon wijkgebouw 32428. Uitleentijden materiaal iedere dag van 18.30-19.30 uur, behalve zaterdag en zondag. Bode: P. de Graaff, Het Zevenhuizen 15. Stichting R.K. Gezinszorg en Bejaardenzorg Heiloo - Limmen Commandeurslaan 1, Heiloo (Wijkge bouw Wit-Gele Kruis) Tei.nr. 30570. Spreek- en telefoonuren van ma. t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur en 13.30-14 uur. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 16377 en mevr. J. van 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1, OPENINGSTIJDEN ZWEMBAD Maandag t/m vrijdag van 7 -19.00 uur. Zaterdag van 6.45 - 17.30 uur. Zondag van 10.00 - 17.30 uur. AKTIE .MOEDERS VOOR MOEDERS' Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevrouw E. M. van Aken-Stekelenburg, Trompenburg 10, Heiloo, telefoon 334391 VOORZIENING WARME MAALTIJDEN Wegens vakantie mevr. A. H. v. d. Graaff in de week van 12-19 mei 1972 zich mel den bij de heer A. Overmars, tel. 31313. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.00 Dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.00 14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.00 19.00-21.00 Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.00 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10-12 uur geopend (ook voor niet-leden). voor le en 2e Pinksterdag Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 21 mei 10 uur ds. Ouwendijk. Oppasdienst in „De Rank". Kruiskerk 21 mei 10 uur ds. Van Dam, Oppasdienst in bijgebouw. Géén zondagsschool; 7 uur ds. Lieve uit Castricum. „De Rank" Geen Jeugdkapel. Hervormde Gemeente Limmen 21 mei 11.00 uur ds. Bloemhoff. Geref. Kerk - Noorder geeststraat 21 mei 9.30 en 17.00 uur ds. Verkuyl. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Eucharistievieringen tijdens weekend: zaterdagavond om 7 uur; zondagmorgen om 9 uur (hoogmis), om 10.30 uur en om 12.00 uur. zondagavond om 5.30 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 uur; maandag-, dinsdag- en vrijdagavond om 7.30 uur. Eventueel gelegenheid om te biechten: zaterdagmiddag vanaf 5 uur tot 5.30 uur. H. Moeder Godskerk, Holleweg 111 Eucharistie-vieringen: zaterdag 19.00 u„ zondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (dins dag en donderdag) 8 uur (dagelijks, be halve op maandeg). Biechthoren: zaterdag van 16.30-18 uur. R.-k. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H. Missen: Zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen: 7.30 uur in de Genadekapel. Avondmis: le vrijdag van de maand 7 u. Lof: zondagavond 7 uur. Biechthoren za terdag in beide kapellen vanaf 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord Heilige Missen: zaterdagavond 18.45 uur, zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Parochie-zondagsdienst Westerweg 267, Heiloo, telefoon 30906. HERVORMDE GEMEENTE AKERSLOOT Geen opgaaf ontvangen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 21 mei 9.30 uur ds. Mostert. Gezinsdienst en doop. Rem. Geref. Gemeente Alkmaar 21 mei 10.30 uur dhr. Cossee. Doopsgez. Gemeente, Koningsw. Alkmaar 21 mei 10.00 uur ds. Van der Sluis. Ned. Herv. Gemeente Egmond-Binnen Egm.-Binnen 21 mei 10 uur ds. v. d. Zee. Volle Evangeliesamenkomst ln 't Dorpshuis Heiloo Zondagmorgen om 10 uur. Zondagsschool van 10.00 - 11.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heiloo: le Pinksterdag; Dr. Kempers, De Achtkant 19 ('t Baaf je) telefoon 30077. 2e Pinksterdag: Dr. Koelman, Maas Geesteranusweg 19, Heiloo, telefoon 30530. Limmen, Akersloot, Uitgeest: Beide Pinksterdagen: Dr. Bremmers, Dusseldorperweg 88, Lim men, telefoon 02205-1272. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egraond - Heiloo - Limmen Beide Pinksterdagen: Zr. Canisia, Hoogeweg 65, tel. 02205-1224 DIENST TANDARTS Alkmaar/Heiloo le Pinksterdag: V. d. Bosch, Kennemerpark 30, Alkmaar. 2e Pinksterdag: Schouten, Mauritskade 12, Alkmaar. Spreekuur voor spoedeisende gevallen: zaterdag en zondag van 18.00-18.30 uur: Dierenartsen Beide Pinksterdagen: F. Willems, Egmonderstraat 8 Alkmaar, telefoon 02200-11780. R.K. ALG. MAATSCHAPP. WERK Heiloo - Limmen Spreekuur maatschappelijk werkster in Heiloo, Westerweg 263, tel. 30984, maan dagavond van 7 - 8 uur; woensdag- en vrijdagochtend van 8.30-10.30 uur; in Limmen in het Wijkgebouw, Kerk- weg 1, tel. 1250, dinsdagmiddag 2-3 uur en donderdagavond 6-7 uur. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: 's donderdags van 8.30-12 uur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere dinsdag- en vrijdagmorgen van 8.30 -11 en dinsdagavond van 7 - 8 uur Van Aostastraat 5, tel. 31144, toestel 54* teiefoon 30127.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1972 | | pagina 2