Y PIET VAN RAALTE }Jh BLOKHOOFD - FOTO STUDIO Geld nodig? Binnen 'n paar dagen geregeld-met een Y' persoonlijke lening 6 van de NMB/ 50 50 KORTING 50 BOERMA'S IM 1 'V op kinder-, jongens- en meisjesschoenen en sandalen Wacht niet te lang AÉ 1 4.95 7 ;Me Damessandalets vanaf f 12,50 Panty s vanaf f 1,95 Schoenhandel en Ie klas Reparatie-inrichting RAADHUISWEG 11 - HEILOO - TEL 31009 Zaterdag na 4 uur gesloten BIJ DE OPENING VAN HET NIEUWE DIENSTGEBOUW VAN OPENBARE WERKEN Personeelsvereniging bood wandversiering aan VOOR VADERDAG EEN FIETS Keus uit 200 fietsen, Sport - Supersport enJFtltor „HEILOOËR GAZELLEHUIS" Excursie naar het waterleidingbedrijf in Vogelenzang KENNEMERSTRAATWEG 269 a - HEILOO - TELEFOO Arbeidstherapie in het Psychiatrisch Centrum Postagentschap gesloten Weer 4 Abonnementsconcerten Avond-Vierdaagse Aanleg van o.a. toegangsweg en parkeerterrein VOLLE EVANGELIE GEMEENTE VAN HEILOO Ontvlucht en gewond hert voelt zich thuis in Heilooër Bos „Eensgezindheid" weer naar Den Helder Voor Vaderdag NIEUW CAP, FLOW SOFT voor mannen I J\apialon -J'Cn \roon Een persoonlijke lening is tegenwoordig een gev zaak. Het is een moderne manier om wensen of noodzakelijke voorzieningen in het privé vlak te verwezenlijken. De NMB maakt 't niet moeilijker dan 't is. Geen onnodige formaliteiten'. Een persoonlijk gesprek waarbij in overleg met u het benodigde bedrag wordt vastgesteld evenals de maandelijkse aflossingstermijnen. En bovendien: gunstige voorwaarden. Een lening van ƒ2000,- kunt u bijvoorbeeld terugbetalen in 18 termijnen van f 131,16. Een bedrag van 3500,- in 24 keer f 173,71. Rente en kósten zijn daar ai bij inbegrepen. Stap eens binnen voor meer inlichtingen. Nederlandsche Middenstandsbank VOOR VADERDAG Tabak Parfumerieën Knippen op afspraèk r 26 Jmt. P PREDIKBEURTEN en andere diensten KORT NIEUWS Zaterdag van 6.45 - 17.30 uur. Zondag van 10.00 - 17.30 uur. Collage van tal van voorwerpen Vrijdagavond was het feest in de kantine van het dienstgebouw van openbare wer ken aan de Kanaalweg. Dit in verband met de ingebruikname van dit omvang rijke gebouw en de aanbieding van een collage van bekende en minder bekende voorwerpen, betrekking hebbende op de diensten van openbare werken. Ontwor pen en uitgevoerd door de Heiloose kun stenaar Jaap Dekker. Deze collage werd aangeboden door de personeelsvereniging van de gemeente en is aangebracht op een wand van één der toegangshallen van het gebouw. De voorzitter van de personeelsvereni ging, de heer G. A. Schuijt droeg het werk, met een toepasselijk toespraakje, over aan het gemeentebestuur. De loco-burgemeester, wethouder van openbare werken, de heer J. Bolten aan vaardde gaarne dit bijzonder artistieke werk. Alle sprekers lieten uitkomen hoe blij men was met dit ruime dienstgebouw, wat ruim 900.000,— heeft gekost. Aanwezig waren naast de beide wethou ders praktisch alle ambtenaren en per soneel van de buitendienst, met hun echtgenoten. Voorts de meeste raadsje- den, eveneens met hun echtgenoten. Na het min of meer officiële gedeelte bleef men nog lange tijd gezellig bijeen. Ook' voor accessoires en nog vele andere ka'do's. Kom eens kijken bij ons. V KENNEMERSTRAATWEG 99 - HEILOO - TELEFOON 30192 Door de Bond van Plattelandsvrouwen Als laatste onderwerp van de gespreks groep voor leden van bovengenoemde bond was aan de orde „Milieu- en water vervuiling". Daar op aansluitend volgt een exkursie naar het waterwinningsbedrijf van de ge meente Amsterdam in Vogelenzang. In september start deze gespreksgroep weer. In september staat een exkursie naar Smiths Potato Chips, te Broek op Lan- gendijk op het programma. KINDER- EN PORTRETFOTO'S opgenomen in eiéen studio optimaal r p Ook PASFOTO'S ÉN FOTO'S VAN UW ÉuWEEIJK Tussen Stationsweg en Zevenhuizerlaan. ultaat. 02200-30339 300 patiënten dagelijks aan het werk In het maandblad van het Psychiatrisch Centrum St. Willibrord „Centrum Nieuws", lazen we in het juni-nummer een artikel over de arbeidstherapie. Het is misschien wel interessant om te weten dat er nog een arbeidstherapie op het terrein van het Centrum bestaat. Dat daar dagelijks pl.m. 300 patiënten met een of andere vorm van arbeid bezig zijn. Dat zij hierbij begeleid worden door 33 werkleiders (sters). Wij meenden er goed aan te doen een deel van het artikel over te nemen, om de lezer-belangstellende een indruk te geven van dit onderdeel van het Cen trum-werk voor verpleegden. De arbeidstherapie beslaat ongeveer een oppervlakte van 2000 m"-\ Dit poets je zo maar even niet weg. Er zijn 15 werkhal- len waarbinnen men vindt een houtbe werking en een metaalafdeling; 2 mon tagehallen, zowel voor verlichtingsarma turen en electronica als één voor droog molens. U weet wel, van die dingen die als de was er aanhangt zo heerlijk rond kunnen draaien. Een wielspakerij, waar iedere week 1200 wielen van naven worden voorzien. Verder diverse verpakkingsafdelingen, zowel voor velpon-tuben (het bekende „je ziet er geen barst van")een afdeling waar men kinderspelen monteert en ver pakt en niet te vergeten de halfautoma- tische cocosbrood-verpakking. Hier staat de bekende verpakkingsmachine die de naam heeft van ome Jan. U kunt daar gaan vragen hoe dat ding aan zijn naam komt. Een specifieke afdeling voor een aantal van onze zwakbegaafde patiënten waar op een eenvoudige en speelse manier hen wat vaardigheden worden bijgebracht. Ieder jaar wordt een aantal van onze verpleegden voorbereid op een plaatsing in een of andere sociale werkplaats, waar ook voor hen wat meer inhoud' aan hun leven kan worden gegeven. Op de verschillende afdelingen is een rede lijke doorstroming. Zo konden er in 1971 140 verpleegden, die dat jaar waren op genomen worden geplaatst in de arbeids therapie. Machinepark van 31 stuks Die zelfde arbeids-therapie beschikt over een machinepark van 31 stuks en diverse kleine handapparaten. Wij voeren voor ongeveer 17 opdrachtgevers werk uit. 85% van de werkzaam-zijnde verpleeg den ontvangt iedere week uit handen van hun werkleiders een tegemoetko ming in de vorm van een zakgeld. Vanuit het personeel van de arbeidsthe rapie is een Advies-Kontakt-Kommissie gekozen. Vijf personen die de maande lijkse werkleiders-bijeenkomsten voorbe reiden. Tevens fungeert deze kommissie als coördinator van de verschillende werkproblemen die dan in deze bespre kingen op tafel kunnen komen. Eén en ander fungeert nu al vier jaar en tot volle tevredenheid van ieder; men kan zijn zegje op legale manier kwijt. Eenmaal in de maand heeft de leiding van de arbeidstherapie een vergadering met de verpleegkundig-directeur. van 26 juni t.e.m. 12 juli In verband met vakantie van de kan toorhoudster van het Postagentschap aan de Heerenweg 206, mej. Schneiders, is het van maandag 26 juni tot en met woensdag 12 juli gesloten. Voor behan deling van postzaken wordt men voor deze periode verwezen naar het kantoor aan de Heerenweg 75. met o.a. 2 solisten van internationale Data, solisten, dirigenten en de uit te voeren werken zijn reeds bekend voor de komende abonnementskoncerten in het seizoen 1972'73. Wij laten hier de uitvoerige gegevens volgen. 20 september 1972Dirigent Libor Pesek, solist Jan Wijn, piano, programma Co- relli, Concerto grosso opus 6, no. 1 Mozart, Pianoconcert K.V. 466; Rameau, Les Indes galantes; Roussel, Le festin de l'Araignée; Bizet, Jeuxe d'enfants 8 november 1972: Dirigent Yves Prin, so liste Ayla Erduran, viool, Programma, Schubert, Ouvert. Rosamunde, Brahms, Vioolconcert, Berlioz, Symf. Fantastique. 17 januari '73: Dirigent Jerzy Katlewicz, soliste Elisabeth Stefanska-Lukowicz, clavecimbel, Programma, Andriessen, Kuhnau variaties, J. S. Bach, Clavecim- belconcert in d-moll, Haydn, Clavecimbel concert in D-dur, Haydn, Symf. no 104 in D-dur. 7 maart 1973: Dirigent Hans'Vonk, solis te, Edith Peinemann, Programma, Men delssohn, Vioolconcert, Bruckner, Symf. no. 4. Ook in het komende seizoen werken aan de concerten van het Noorhoilands Phil- harmonisch Orkest een aantal uitsteken de solisten mee. Gewezen wordt speciaal op de twee solisten, de Turkse Ayla Er duran en de Duitse Edith Peinemann, die beiden van internationale faam zijn. De bekende Nederlandse pianist Jan Wijn, staat zoals dc lezer ziet, in het program ma vermeld. Abonnementsprijs omhoog Tot onze spijt moeten wij u mededelen, dat aan een geringe prijsverhoging niet viel te ontkomen. De prijzen der plaatsen zijn in het komende seizoen: 15.voor een normaal abonnement; 7.50 voor een abonnement t.b.v. hen die dagonder wijs volgen; 5.voor een losse kaart, aldus het bestuur van de Stichting „De Heilooër Kring". Bestellen van abonnementskaarten, liefst vóór 1 augustus, bij de heer G. A. Schuijt, Pijlemeeth 53 Heiloo, telef. 31911. 857 deelnemers, belangrijk meer tippelaars dan vorig jaar. De avondvierdaagse van de N.H. Wan delsportbond werd en wordt in tal van plaatsen gehouden, de 29e van deze bond. In Heiloo vond vorige week deze avond vierdaagse plaats, van dinsdag tot en met vrijdag, met muziek van het Trom petter- en Majorette Korps Heiloo, Niet minder dan 857 tippelaars versche nen aan de start. Belangrijk meer dan vorig jaar. Vele leerlingen van scholen uit Heiloo behoorden tot de deelnemers. De Zwem en Poloclub Heiloo verscheen met een ploeg van ongeveer 40 wandelaars, voorts was er weer een groep van Padvinder- Kabouters die deelnam. De oudste deelnemer was de heer Boon (71 jaar). Naar zijn zeggen had hij zich op dit sportgebeuren goed voorbereid. De Heiloose Wandelclub „Het Putje" was sterk vertegenwoordigd, namelijk met 46 deelnemers. Gelopen kon worden viermaal 10 of 15 km. Het parcours was iedere dag anders. Het voerde door alle delen van het dorp. Met bloemen afgehaald Honderden wandelaars werden op de laatste avond van de vierdaagse op bloe men onthaald. De leden-deelnemers van „Het Putje" ontvingen van hun bestuur allen een bos blauwe irissen. Het Trom petter- en Majorette Korps zorgde, zo als reeds gezegd voor een feestelijk ont haal. Zij marcheerde en showde van de Vondelschool tot in de Zevenhuizerlaan. Het laatste deel van het wandelparcours „Eensgezindheid" dat eerst donderdag een mars door het dorp zou maken, ging op verzoek van de Zwem- en Poloclub „Heiloo", deze vereniging met muziek be geleiden. Op een paar na konden alle 857 deelnemers een herinneringsmedaille in ontvangst nemen. Bij het sportkomplex .Veimewater* De fa. J. H. Zonneveld (Heiloo) is opge dragen de uitvoering van werkzaamhe den rond het sportveldenkomplex ,Ven- newater', waarvan twee hockeyvelden al gereed zijn. Dit werk werd ook uitge voerd door genoemde firma. De velden liggen er bijzonder goed bij, zodat er het komende speelseizoen gebruik van gemaakt kan worden. Parkeerterrein voor pl.m. 80 auto's De fa. Zonneveld gaat vanaf Het Zeven huizen een 7 meter brede weg aanleggen welke naar het ,Vennewater' leidt. Een riolering van ongeveer 500 meter moet daarbij aangelegd worden. Het par keerterrein van 75x16 meter gaat plaats bieden aan pl.m. 80 auto's. Eind augustus wordt het werk opgeleverd. De kosten bedragen 85.000, Voorlopige kleedlokalen In afwachting van de bouw van een klubhuis etc., gaat de hockeyklub „De Terriers" de eerstkomende tijd gebruik maken van een noodgebouw. Zowel dit tijdelijke als het toekomstige klubge- bouw zullen geplaatst worden in 't zuid oostelijke deel van het sportkomplex „Vennewater". Vanaf ZONDAG 18 jÉ'NT a.s. houdt de haar diensten voortaan (inplaat: in het N.K.J.B.-gebouw a; schuin tegenovi Aanvang diensten iedere /.hmkrtfrriorgen 10 uur. Ieder is hartelijk welkom. s van in t Dorpshuis) ïiswefK 115, Enige weken geleden ontvluchtte uit het hertenkamp te Alkmaar ëen aantal her ten. Enkele werden al spoedig gevangen, één niet. Deze zocht het Heilooërbos op. Gewond bij de ontsnapping baarde de hinde vorige week een kalfje. Men meent in een aangrenzend weiland, tussen het daar lopende vee. Het hert vertoont zich regelmatig, van het kalfje is echter geen spoor te bekennen. De hinde komt bijna dagelijks enkele malen naar de woning van boswachter Werksman. Zij laat zich voeren en voelt zich in deze vrije omge ving van het bos blijkbaar „thuis". De pluimgraaf van Alkmaar, de heer Erkamps, komt zo af en toe kijken en informeren hoe het wel met zijn ont vlucht hert gaat. Hij en ook de heer Werksman, vermoed dat binnenkort het hert eigener bewe ging terug zal keren naar het kamp in Alkmaar. Aan vangen denkt men, ook al in verband met het jonge kalfje, voor lopig niet. Het is trouwens ook geen ge makkelijke opgaaf. Geen loslopende honden in het bos Er is een verzoek van de boswachter, aan de bezitters van honden, om deze honden niet los te laten lopen in het bos. Dit is vooral nodig om het hertenkalfje te beschermen. De muziekvereniging „Eensgezindheid" gaat morgen, donderdag 15 juni, weer naar Den Helder. Zij werkt mee aan de afsluiting van de Helderse avondvier daagse. Op vrijdag 23 juni trekt het orkest en drumband naar de camping „Heiloo" en „Klein Varnebroek", om daar voor vro lijke klanken te zorgen. Grote aktie ter versterking van de kas In augustus volgt een grote aktie ter versterking van de kas, wat dringend nodig is in verband met de zo hoog no dige aanvulling van het istrumentarium en de aankoop van uniformen, hoofdzake lijk voor de leden van de drumband. Leerlingen kunnen geplaatst worden Bij de drumband kunnen weer leerlingen geplaatst worden om opgeleid te worden tot tamboer of klaroenblazer. Ook jonge mensen die dit instrument al machtig zijn, zijn welkom. Voor aanmelding en inlichtingen kan men terecht bij de volgende adressen: P. Dijkstra, Laan van Muijs 1; A. de Vries, Kennemerstraatweg 81; Th. Groot, Zevenhuizerlaan 97 en D. Boot, Kenne merstraatweg 490. Houdt ieder haar zacht ciV natuurlijk in' mod^lYq lïandig en snél, 3 seconden spuiten, kammgwfWklalai Niemand, ziét 't Niemand voelt W HET STATIONSCENTRUM - STATIONSWEG 78 peA spuitbus «L02 Alkmaar, Koorstraat 33 Castricum, Burg. Mooystraat 5 Heiloo, de Loet 2 Noord-Scharwoude, Veilingterrein 12 Schagen, Markt 2 Hippolytushoef, Slingerweg 91 Van Aostastraat 4, achter B W Telefoon 310Q4 - Heiloo Beide wijkverpleegkundigen van het Groene Kruis zijn afwezig van woensdag 7 juni - maandag Waarneemsters: Mevr. F. Molenaar, Potoiptérweg 46, tel. 30089. L L*j Mevr. E. Jonker, Groot Barlakdn 27, tel. 30577. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Maandag Dinsdag Woensdag Vrijdag Zaterdag voor zondag 18 juni 1972 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10.00 uur, ds Ouwendijk. Oppasdienst in De Rank. Kruiskerk van Dam. Begonnen in „Mariënsteyn" „Productiestroom" N.V. is thans ook be gonnen met de bouw van de eerste hui zen in de zogenaamde derde fase van het uitbreidingsplan „De Bouwcamp" „Mariënsteyn". Vlugger dan velen gedacht zullen heb ben. Bouw van twee lokalen voor de vijfde openbare basisschool Op de hoek van de E wis weg en de Malle- voortsdijk is men ook begonnen met de bouw van twee lokalen ten behoeve van de te stichten 5e Openbare Basisschool. Met de daar bestaande twee noodlokalen zal deze schol voorlopig de beschikking hebben over vier noodlokalen. De defini tieve school zal gebouwd worden in het nieuwe uitbreidingsplan, ten westen van „de Bouwcamp". Aanduidingsborden aangebracht De gemeente heeft thans bij de twee zo juist gereedgekomen parkeerterreinen aanduidingsborden met de letter „P" aangebracht. Aan de Belieslaan direkt achter het Overbos (onderdeel van het Heilooërbos) en ten noorden van de der de uitgevoerde fase van het rekreatie- komplex. Botanische rozen in bloei Belangstellenden willen we er op attent maken dat aan de westzijde van De Dors over enkele honderden meters, de licht gele botanische rozen in bloei staan. Een bizonder mooi gezicht In het verlengde van De Dors, aan de Ringweg staan hele groepen Azalea's in bloei. In lila kleuren. Onder de pannen Met grote voortvarendheid wordt er aam de nieuwe brandweerkazerne gebouwd. Schreven wij 14 dagen geleden dat de vlag in top was omdat de eerste dak spanten geplaatst waren, nu zit de ka zerne al onder de pannen en kan begon nen worden met de afwerking. Het vrijwillige brandweerkorps zou in september graag de kazerne in gebruik willen nemen. Als de werkzaamheden zo vlot door blijven gaan zal dit wel lukken. Uitbreiding Rehoboth-school verloopt ook voorspoedig Ook de uitbreiding van de Christelijke Rehoboth-school aan de Holleweg ver loopt voorspoedig. Met de nieuwbouw is men zo goed als klaar en kan men aan de afwerking beginnen. Schoolbestuur en onderwijzerskorps hopen bij de aanvang van het kursusjaar 1972'73 gebruik te gaan maken van het uitgebreide ge deelte. Jubilerende ambtenaar werd serenade gebracht De heer M. C. Rootjes werd bij zijn 25- jarig ambtsjubileum bij de gemeente een serenade gebracht door het muziekge zelschap .Eensgezindheid'. Dit werd door de familie Rootjes zeer op prijs gesteld. De voorzitter van het korps, de heer A. de Vries, feliciteerde de jubilaris, dit deed ook de jeugdige tamboer-maitre (voor één avond), mej. van Duivenboden. Volwassenen Jeugd 19.00-21.00 19.00-21.00 10.00-12.00 15.30-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 19.00-21.00 14.00-17.00 15.30-17.00 19.00-21.00 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10-12 uur geopend (ook voor niet-leden). OPENINGSTIJDEN ZWEMBAD Maandag t/m vrijdag van 7.20.- uur. AKTIE .MOEDERS VOOR MOEDERS' Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Llmmen Mevrouw E. M. van Aken-Stekelenburg, Trompenburg 10, Heiloo, telefoon 334391 VOORZIENING WARME MAALTIJDEN Wegens vakantie mevr. A. H. v. d. Graaff in de week van 12-19 mei 1972 zich mel den bij de heer A. Óvermars, tel. 31313. HET WIT-GELE KRUIS Voor de nieuwe ingezetenen van Heiloo is het misschien wel goed de adressen te vermelden van enige Wit-Gele Kruis funktionarissen. Het zijn: Penningm. Werkendelslaan 51, tel. 33198, giro 122709; lidmaatschap 15,— p. jr. zr. G. J. de Wit en zr. Kroon, Goodes- laan 53, tel. 30082. Telefoon wijkgebouw 32428. Uitleentijden materiaal iedere dag van 18.30-19.30 uur, behalve zaterdag en zondag. Bode: P. de Graaff, Het Zevenhuizen 15. 10.00 uur, ds. van Dam. Afscheid zon dagschool. Oppasdienst in bijgebouw. 19.00 uur ds. Van Niel, uit Scheveningen „De Rank" 10.00 uur Jeugdkapel. Hervormde Gemeente Limmen Limmen, 11.00 uur, ds. van Dam. Geref. Kerk - Noordergeeststraat 9.30 uur, ds. Boeyinga, van Bloemendaal 17.00 uur, ds. Firet, van Alkmaar. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Eucharistievieringen tijdens weekend: zaterdagavond om 7 uur; zondagmorgen om 9 uur (hoogmis), om 10.30 uur en om 12.00 uur. zondagavond om 5.30 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 uur; maandag-, dinsdag- en vrijdagavond om 7.30 uur. Eventueel gelegenheid om te biechten: zaterdagmiddag vanaf 5 uur tot 5.30 uur. H. Moeder Godskerk, Holleweg 111 Eucharistie-vieringen: zaterdag 19.00 u„ ondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week; maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (dins dag en donderdag) 8 uur (dagelijks, be halve op maandeg). Biechthoren: zaterdag van 16.30-18 uur. R.-k. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H. Missen: Zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen7.30 uur in de Genadekapel. Avondmis: le vrijdag van de maand 7 u. Lof: zondagavond 7 uur. Biechthoren za terdag in beide kapellen vanaf 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord Heilige Missen: zaterdagavond 18.45 uur, zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Parochie-zondagsdienst Kapellaan 13, telefoon 02205-1288 Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur, ds Mostert Rem. Geref. Gemeente Alkmaar 10.30 uur, ds. Bloemendaal, van Delft. Doopsgez. Gemeente, Koningsw. Alkmaar 10.00 uur, ds van der Sluis sr. Ned. Herv. Gemeente Egmond-Binnen Egmond-Binnen, 10.00 uur, ds. Veenhuy- sen. Volle Evangeliesamenkomst in 't Dorpshuis Heiloo Zondagmorgen om 10 uur. Zondagsschool van 10.00 - 11.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heiloo Dr. Kempers, De Achtkant 19 ('t Baafje) telefoon 30077. Limmen, Akersloot, Uitgeest: Dr. Bremmers, Dusseldorperweg 88, Lim men, telefoon 02205-1272. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. De Klerk - Telefoon 02206-1444. DIENST TANDARTS Alkmaar/Heiloo V. d. Bosch, Kehnemerpark 30, Alkmaar. Spreekuur voor spoedeisende gevallen; zaterdag en zondag van 18.00-18.30 uur: Dierenartsen L. Pille, Schermeerstraat 2, Stompeto- ren. telefoon 02203-335. R.K. ALG. MAATSCHAPP. WERK Heiloo - Limmen Spreekuur maatschappelijk werkster in Heiloo, Westerweg 263, tel. 30984, maan* dagavond van 7-8 uur; woensdag- en vrijdagochtend van 8.30 - 10.30 uur; in Limmen in het Wijkgebouw, Kerk- weg 1, tel. 1250, dinsdagmiddag 2-3 uur en donderdagavond 6-7 uur. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: 's donderdags van 8.30-12 uur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere dinsdag- en vrijdagmorgen van 8.30 -11 en dinsdagavond van 7-8 uur, Van Aostastraat 5, tel. 31144, toestej 54. telefoon 30127, GEZINSVERZORGING EN HULP AAN BEJAARDEN (v.li. Groene Kruis) Aanvragen bij de leidster mevr. L. Bruh- tink-Nat, dagelijks behalve woensdag van 8-9.30 uur, v. Doornstraat 38, tel. 30119. Woensdag van 8-9.30 uur bij mevrouw A. E. Kamsteeg-Greve, Heerenweg 52, telefoon 30140. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 16377 en mevr. J. van 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1, Telefoon 30127. Stichting R.K. Gezinszorg en Bejaardenzorg Heiloo - Limmen Commandeurslaan 1, Heiloo (Wijkge bouw Wit-Gele Kruis) Tel.nr. 30570. Spreek- èn telefoonuren van ma. t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur en 13.30-14 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1972 | | pagina 2