5~^ 3 fb L feestweH i s I liii 11 J 1 I 11 Xo van I tot Kfifl IN J ,i Ingezonden Kinderen vierden feest in Moeder Godskerk Huurliberalisatie ook voor Heiloo voorgesteld Kostelijke uitvoering van „Het koffertje van meneer Van Dalen" Knippen op afspraak Herenkapsalort] p JAN B SAAM f,L Tabak Parfu „ONDER DE LUtFEt" Kapsalon Kroon bestaat 40 jaar r Omdat wij 40 JAAR BESTAAN houden wij géén receptie IS ALTIJD 0NINGIN lion roon Stralend weer bij schoolsport dagen „ONDER DE LUltEU; Gevonden voorwerpen Meerderheid van raad voelt niets voor tijdelijke wethouder Burgerlijke stand PREDIKBEURTEN en andere diensten „QÊIDER DE LUIFEL" Landelijke Kruisverenigingen verstevigen samenwerking Ongewenst bezoek 's nachts aan „Het Baafje" Verontwaardiging over aantasting van beplanting 31 Pi-ll J i UITKIJKPOST KINDER- EN PORTRETFOTO'S opgenomen in eigen studio opti Ook PASFQTffS EN FOTO'S VAN UW HUWELIJK aal resuljaaf ■INNEMERSTRAATWEG 269 a - HEILOO - TELEFOON 02200-30339 Tussen Stationsweg en Zevenhuizerlaan. mm Maandagavond vond er een daverend feest plaats in de Moeder Godskerk ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan van de Lidwinasehool. Leerlingen van alle klassen van deze basisschool brachten een revue voor het voetlicht die klonk als een klok. De kerk was stampvol. In deze revue draaide alles om de manier van lesgeven van toen en nu. Er werd gezongen, ge danst en toneel gespeeld. Op het programma stonden een gods dienstles, Nederlandse taal, Gymnastiek, Lezen, Volksdans, Biologie, Spelling en Geschiedenis. We zagen ook een goed ingestudeerd jazzballet. Het altaar was veranderd in een gewel dig toneel. Het décor bestond uit aller hande kleurige versieringen die door de leerlingen zelf werden vervaardigd. Alhoewel de leerkrachten en vele ouders zich bijzonder hebben ingespannen om deze avond te doen slagen traden zij ner gens op de voorgrond. Ook de verschil lende programma-onderdelen werden door de kinderen zelf aangekondigd. Dit unieke feest had veel weg van een grootse happening. Alle aanwezigen wer den er in betrokken. Voor de pauze brachten een aantal leer lingen hulde aan het hoofd van hun school, de heer J. J. R. van Doorn, die naaf Emmen vertrekt. Zij overhandigden hem een kadobon. Na afloop van de revue kwamen ook vele ouders afscheid nemen. Het heengaan van de heer Van Doorn betekent voor de Lidwinasehool een ge weldig verlies. Zijn unieke persoonlijk heid, zijn grote inzet en geweldige capa citeiten zullen moeilijk te vervangen zijn. In Emmen kan men zich met een der gelijk figuur gelukkig prijzen. Vorige week kondigde de minister van Volkshuisvesting de heer Udink voor een groot aantal Noordhollandse plaat sen de huurharmonisatie af. Ook voor een aantal gemeenten in onze regio, waaronder Alkmaar, Bergen, Limmen, de Egmonden en Heiloo. Motie tegen dit besluit Mevrouw A. Brolsma-Polling (P.v.d.A.) kreeg maandagavond de gelegenheid, in een vervolgvergadering van 'de raad, vragen te stellen over deze aangelegen heid. Deze luidden als volgt le. Hebben burgemeester en wethou ders kennis genomen van het besluit van de minister van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening om voor het gebied van Noord-Holland ten noorden van IJmond en Zaanstreek huurliberalisatie in te voeren? 2e. Achten burgemeester en wethou ders de situatie ten aanzien van de wo ningvoorziening in dit gebied sinds me dio 1970, toen de minister de standpun ten van de gemeentebesturen in deze vroeg, zodanig veranderd dat liberalisa tie thans meer aanvaardbaar is dan in 1970 toen een grote meerderheid van de gemeentebesturen in de regio Alk maar zich tegen huurliberalisatie uit sprak? Zij lichtte deze vragen nog toe en kwam tenslotte met de volgende motie: De gemeenteraad van Heiloo, in verga dering bijeen op vrijdag 23 juni 1972 - kennis genomen hebbend van het be sluit van de minister van volkshuisves ting en ruimtelijke ordening om per 1 september 1972 huurliberalisatie in te voeren voor het gebied van Noord-Hol land ten noorden van IJmond en Zaan streek met daaraan gekoppeld het bui ten werking stellen van de woonruimte- wet 1947 - in aanmerking nemende de overwegingen die in augustus 1970 leid den tot afwijzing door deze gemeente raad van huurliberalisatie en het buiten werking stellen van de woonruimtewet 1947 voor de gemeente Heiloo - van me ning zijnde dat niet zodanige verande ringen in de woningvoorziening in de regio Alkmaar zijn opgetreden dat huur liberalisatie en buiten werking stelling van de woonruimtewet 1947 gerecht vaardigd zijn - voorts van mening zijnde dat de minister met zijn brief van 4 mei 1970, waarin naar de opvattingen van de gemeentebesturen werd gevraagd in deze, de indruk heeft gewekt dat bij zijn beslissing over huurliberalisatie en het buiten werking stellen van de woon ruimtewet 1947 rekening zou worden gehouden met de inzichten van de be treffende gemeentebesturen, een indruk die door deze beslissing wordt gelogen straft - maakt bezwaar tegen dit be sluit en spreekt zijn teleurstelling uit over de procedure - gaat over tot de orde van de dag. In augustus opnieuw aan de orde Na een toelichting van mevrouw Brols ma-Polling, de zienswijze van de wet houder van Volkshuisvesting over de ge hele materie van huurliberalisatie en een opmerking van één der raadsleden dat er nog te weinig gegevens beschikbaar zijn, vooral uit de regio, werd besloten om de zaak eerst te bespreken in de kommissie volkshuisvesting en de huur liberalisatie dan opnieuw aan de orde te stellen in een openbare vergadering, in Augustus. hij afscheid van hoofd van school Vrijdagavond nam het hoofd van de Mariaschool afscheid van de kinderen van de 6e klasse en tegelijkertijd van de school. Velen waren in het Brunoge- bouw aanwezig. Zij allen hebben een fijne avond gehad omdat zij konden luis teren en kijken naar een kostelijke op voering van „Het koffertje van meneer Van Dalen", door de zesde klassers van de Mariaschool o.l.v. de scheidende hoofdonderwijzer de heer A. H. N. Lan- gedijk en mevrouw Krom. Musical met diepere inhoud „Het koffertje van meneer Van Dalen" is van Hans Peters en Benny Vreden. Benny Vreden heeft er slag van om musicals te maken voor kinderen en uit uit te voeren door kinderen. Samen met anderen zorgt hij voor een goede tekst en voor inspirerende muziek. Zo was het ook in genoemde .musical. Een genot voor jong en oud om te zien en te ho ren., De ernst was er, er werd speels gewezen op de gevaren van milieu-ver vuiling. De „vergelers" waren daar een onderdeel van. Kostelijk waren „Meneer Van Dalen" en „Oma Van Dalen" resp. gespeeld en gezongen door Jaap Kraak man en Carla Bolten. Trouwens alle medespelenden hebben een groot aan deel gehad in de opvoering. Zo was de koorzang bijzonder goed! Ook de kos tumering mocht er zijn. Het was een verrukkelijke opvoering, wat de heer Mul zelfs aanleiding gaf „even spon taan" het woord te voeren en hulde te brengen voor de opvoering van deze „eigentijdse" musical. Het afscheid van dhr. Langedijk Eén der leerlingen bood de heer en me vrouw Langedijk een cadeaubon aan en dankte hen beide. De heer A. Kosters voerde het woord namens het ouderkomitee. Hij dankte dhr. Langedijk voor wat, deze in de af gelopen 4 jaar voor de Mariaschool heeft gedaan. Hij vond het „grandioos" dat dhr. Langedijk en mevrouw Krom, in 6 weken, deze musical wisten in te studeren en met dit bijzonder prachtige resultaat. Ook de heer Kosters bood een geschenkenbon aan. Dank werd ook gebracht aan mevrouw Krom, welke bloemen in ontvangst mocht nemen. Dhr. Langedijk bracht dank aan de ou ders en het ouderkomitee. Hij wees op de belangrijkheid van vorming van kin deren, daarom hoopte hij dan ook dat ze zich zouden ontwikkelen tot maat schappij-kritische burgers. Wat heeft Heiloo nu weer verloren, door het vertrek van de heer v. Doorn? Een leider van 'n school, geweldig aktief, werd verjaagd als ware hij 'n dief. Slechts 'n paar mensen met 'n hart van steen eisten: „Mijnheer v. Doorn ga heen!" Veel ouders en kinderen zijn nog steeds ontdaan, dat dit in deze tijd nog kan bestaan! Maar ja, het schoolbestuur (Rooms Katholiek) Is in de kern zeer ernstig ziek. Wij allen moeten het trachten te genezen Niet door hun de les te lezen, Maar hen te helpen de statuten te herzien Want, die zijn nog uit het jaar 1810 In deze tijd van openheid Is het na tien jaar toch wel tijd, Dat 'n voorzitter wordt heengezonden en niet nog dertig jaar blijft verbonden. Hopenlijk komt er verandering binnenkort Zodat niet weer 'n goed „Hoofd" de dupe wordt. Tot slot voor Mijnheer van Doorn mijn allerbeste wensen Ook namens zeer veel andere mensen. 'n Ouder. (Naam en ad res bij de redaktie bekend) aa Van Aostastraat achterfB W.f^ Telefoon 31otó - Hejloo Vendeuren j oéwdeureri f Cvwanrtén in skai en hout esterweg 234, tel. 31716, heiloo Een week lang feest Althans niet, zoals gebruikelijk, voor enkele mensei Vanaf' maandagmorgen 3 juli houden wij een Dit feest is paar uurtjes i tot zaterdagmiddag maar op uurjijk ook een beetje voor ons ste plaats voor U dames die deze reek onze salon bezoeken t worden feestelijk ontvangen en kunnen gedurende hun verblijf bij ons van alles genieten wat bij echt, feest past. Hoogachtend. IN HET STATIONSCENTRUM - STATIONSWEG 78 Zaterdag, 1 juli a.s. bestaat kapsalon Kroon aan de Stationsweg precies 40 jaar. Deze gebeurtenis zal op grootse wijze gevierd gaan worden. Van maandag 3 t/m zaterdag 8 juli zul len alle klanten in de feestvreugde kun nen delen. Elk bezoek aan deze moderne kapsalon zal in die dagen feestelijk om lijst worden. Het wat en hoe blijft even een verrassing. Knippen kostte 10 rent Er is in deze 40 jaar wel heel veel ver anderd. Niet alleen de prijzen zijn geste gen maar ook de apparaten waarmee men moest werken zijn steeds meer ver beterd. Het haarknippen van kinderen kostte destijds 10 cent en als je je haar liet permanenten moest je echt wel het een en ander doorstaan. Het gezegde: „een vrouw die mooi wil zijn moet pijn lijden" ging in die tijd nog helemaal op. Dit vertelde ons de heer A. G. F. Kroon, die samen met z'n vrouw op 1 juli 1932 een kapsalon opende aan de Stations weg waar nu de schoenhandel van J. Hanraads gevestigd is. Het was een voor die tijd ruime herenkapsalon en een wat bescheiden afdeling voor dames. Eerste klant was P. Zoon oftewel, Piet van Sientje. De zaken gingen zo voortreffelijk dat men na drie jaar al overging tot de aan koop van het huidige pand. De dames salon werd uitgebreid en in 1947 moes ten de heren zelfs voor een groot deel wijken voor de dames. De komst \-an het elektrische scheerapparaat werkte deze verschuiving ook min of meer in de hand. In 1958 werd de herenkapsalon opgeheven. Voor de dames had men toen 14 plaatsen. In 1963 kwam de dochter van de he.er en mevrouw Kroon, mevr. A. G. T. Bol- ten-Kroon, in de zaak en 3 jaar later volgde ook haar echtgenoot, de heer J. Bolten. De zaak werd totaal verbouwd. Naast het aanbrengen van 22 zitplaatsen on derging ook de apparatuur en behande lingswijze een modernisering. Evenals vroeger is het nu ook van belang om steeds op de hoogte te blijven van alle veranderingen in het vak. Men volgt hiervoor regelmatig kursussen in het buitenland en ook de vakliteratuur wordt bijgehouden. Met z'n zessen vormt men een hecht en gezellig team. De nog jeugdige Sandra Bolten helpt buiten haar schooluren ook graag mee in de zaak. Zij gaat eveneens in het vak. Men is er steeds op uit het de klanten zo veel mogelijk naar de zin te maken. Er is altijd lekkere koffie en een gezellig muziekje. Alhoewel een fraai kapsel elke vrouw siert besteedt men bijzonder veel aan dacht aan het gezond houden of maken van haar en hoofdhuid. Het kapsel op zich wordt meer en meer de „Finishing Touch". Van 3 t/m 8 juli zult u in deze gezellige, moderne kapsalon met alle zorgen om ringd worden. Om teleurstellingen te voorkomen kunt u het beste meteen een afspraak maken. De besturen van de drie landelijke kruis verenigingen menen dat daarom een ge zamenlijk optreden nu een eerste ver eiste is. Zij zijn dan ook vast besloten om hoge prioriteite te verlenen aan de ontwikkeling van de daarvoor nodige plannen. Zij vertrouwen er daarbij op, dat de nu ingestelde stuurgroep ook de steun zal ondervinden van de medewer kers van het kruiswerk op alle niveaus. De belangen van alle personeelsleden zullen bij één en ander nauwgezet in acht worden genomen. Ruim 400 jongens en meisjes van de drie hoogste klassen van de openbare basis scholen uit Heiloo namen deel aan de schbolsportdagen die maandag en dins dag jl. gehouden werden op de sportvel den van Trias en in en rond het zwembad „Het Baafje". Mede dank zij het prachtige weer zijn deze sportdagen bijzonder geslaagd. Een groot aantal leerkrachten en ouders zijn twee dagen druk in de weer geweest om alles vlot te laten- verlopen. Op de speelweide van Het Baafje vonden er slagbal- en lijnbalwedstrijden plaats. Er waren zwemwedstrijden voor hen die de zwemkunst machtig zijn en hindernis wedstrijden in het instruktiebad voor de ongedipiomperden. Op het Trias-komplex werden er vaar- digheidsproeven afgenomen. Er waren voetbal- en handbalwedstrijden en tot slot nog een hardloopestafette. De wisselbekers en medailles werden uitgereikt door loco-burgemeester J. Bol ten. Westery^ég 234, tel. 31716, Heiloo ©e Vereniging voor Openbaar Onderwijs stelde dit jaar ook een beker beschikbaar en wel voor de winnende school van de hardloopestafette. Mevr. Stikkel kon de ze prachtige beker overhandigen aan de Hasebroekschool. Zij behaalden een ge middelde tijd van 2.34.6. Tweede werd de Nic. Beetsschool met 2.35.2 en de Hofdijkschool 2.38.4. Hoe sportief het allemaal deze dagen toeging was vooral bij deze wedstrijden goed te merken. Enkele leerlingen van de Nic. Beetsschool die eigenlijk als eer ste, geklasséerd stonden kwamen er eer lijk voor uit dat ze op deze eerste plaats gepn recht hadden omdat ze enkele me ters van de te lopen afstand gestolen hadden. Dit toch wel moedige optreden werd met een daverend applaus beloond. Van het Rode Kruis waren steeds enkele leden aanwezig en dan was er mevrouw Hartevelt, die 1600 glazen limonade ver zorgde. Er werden aan alle leerlingen school diploma's uitgereikt van A t/m E die ze konden behalen met de vaardigheids- proeven. Het was voor de tweede keer dat deze schoolsportdagen in Heiloo plaatsvonden. Dit loffelijk initiatief kwam van de heer J. S. Runeman die dergelijke sportdagen reeds eerder in Zaandam op touw zette. We vinden het alleen jammer dat nog niet alle scholen aan dit sportieve feest meedoen. De heer Runeman zou niets liever willen. Misschien lukt dit allemaal het volgend jaar. De verdere uitslagen zijn Zwemmen: 50 m schoolslag, 1. Hase broekschool 1852.0, 2. Nic. Beetsschool 1858.1, 3. Vondelschool 1860.8. De Bloot- hoofdbeker blijft ook dit jaar bij de Ha sebroekschool. Sierduif; zijtas voor fiets; kabelslot; grote sleutel; bal; walki-talki; yamaha- sleutel; regenjack; jasje; tasje met drinkkruikje; leesbril; voetbal; porte monnee; kater; jonge poes; konijn; ring met sleutels; schildpad; autosleutels; etui met sleutels; fiets; balletschoentje; tckendoos; kinderskelter; koe; kinder fiets; fietstas; dwergpoedeltje; hand schoenen; zonnebril; kinderbril; dolkje; gouden ring. Inlichtingen: woensdag en zaterdag tus sen 2 en 4 uur op het groepsbureau der rijkspolitie te Heiloo. Ook niet voor permanente, derde, wethouder In de vervolgvergadering van de raad, maandagavond, kwam een voorstel aan de orde om een tijdelijke wethouder aan te stellen nu het kollegé van Burg. en Weth. niet kompleet is door het vertrek van mevr. mr. J. M. Corver-van Haaften. Het voorstel -was afkomstig van de raadsleden mevr. Brolsma-Polling, dhr. Hoogland en dhr. Walda. Ook kwam in bespreking of een derde, permanente, wethouder noodzakelijk werd geacht. Lang is er over gediscussieerd, mogelijk dat we hier later op terüg' komen. De meerderheid van de raad vond zowel het een als het ander niet noodzakelijk. In tegenstelling tot de P.v.d.A. en D'66, terwijl dhr. Ten Hoope (Heiloo 2000) meestemde voor een derde permanente wethouder, maar tegen een tijdelijke. Geboren Ivette D., d.v. Chr. Arlman en E. Land man; Rolf, z.v. J. Schuror en H. J. Repko. Elders geboren: Brian E., z.v. C. A. Taylor en J. A. Kaandorp; Petra, d.v. C. M. de Ridder en G. Drion; Judith J. M., d.v. Th. J. Bolten en H. A. M. Hakvoort; Onno R., z.v. R. D. N. Jobse en S. C. A. Stokrom Susahna G., d.v. B. J. Dekker en G. H. E. Tromp. Ondertrouwd: Ilendrikus H. Ilandgraaf en Christina C. Gouwerok; Johannes Talman en Alida G. van der Velden; Nicolaas G. M. Dekker en Catharina Bammens Cornells J. E. Schigt en Carla M. Leve ring; Petrus H. Tromp en Tine M. Beemster. Getrouwd: Joseph A. M. Klamer en Elisabeth T. M. Kaandorp Jacobus P. Schoutsen en Cornells A. Al- tena; Gerardus Bloedjes en Maria P. J. Vaal; Cornells J. M. van Beek en Cecilia F. Buis; Pieter J. Manni en Josephina C. G. M. van Koningsbruggen Jürgen P. Rauhut en Ina Warring; Robertus H. M. ten Hoope en Marina Houtkooper; Johannes M. A. van Lieshout en Anna M. van Hooff. Overleden Hubert Arnoldüszen, geh. gew. met C. C. Knijn, 50 jaar; Cornelis J. Gottschalk, e.v. A. de Vries, 85 jaar. Elders overleden: Gijsberdina M. Weverling, w.v. P. Zaal, 64 jaar; Gotfried S. Schultz, e.v. S. B. J. Boswijk, 67 jaar. voor zondag 2 juli a.s. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ouwendijk. Oppasdienst in Dé Rank. Kruiskerk 10 uur ds. v. Dam. Bediening v. d. doop. Oppasdienst in bijgebouw; 19 uur ds. Spruyt uit Amsterdam. Hervormde Gemeente Limmen 11 uur ds. Ouwendijk. Geref. Kerk - Noorder geeststraat 9.30 en 17.00 uur ds. Verkuyl. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Eucharistievieringen tijdens weekend: zaterdagavond om 7 uur; zondagmorgen om 9 uur (hoogmis), om 10.30 uur en om 12.00 uur. zondagavond om 5.30 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 uur; maandag-, dinsdag- en vrijdagavond om 7.30 uur. Eventueel gelegenheid om te biechten: zaterdagmiddag vanaf 5 uur tot 5.30 uur. H. Moeder Godskerk, Holleweg 111 Eucharist ie-vieringen: zaterdag 19.00 u., ondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (dins dag en donderdag) 8 uur (dagelijks, be halve op maandeg). Biechthoren: zaterdag van 16.30-18 uur. R.-k. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H. Missen: Zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen: 7.30 uur in de Genadekapel. Avondmis: le vi'ijdag van de maand 7 u. Lof: zondagavond 7 uur. Biechthoren za terdag in beide kapellen vanaf 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord Heilige Missen: zaterdagavond 18.45 uur, zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Parochie-zondagsdienst Kennemerstraatweg 464 - Telefoon 30844 Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. Mostert. Heilig Avondmaal, Rem. Geref. Gemeente Alkmaar geen dienst. Doopsgez. Gemeente, Koningsw. Alkmaar ds. v. d. Sluis sr. Open haarden x- h\jn Voor Open haard< Schijnvuren in gas e, en alle Westerj5ieg"234, tel. 31 triscli Heiloo De drie landelijke kruisorganisaties - het Groene, het Oranje-Groene en het Wit-Gele Kruis - die al sinds enige jaren samenwerken in de Stichting Samen werkende Landelijke Kruisverenigingen, hebben zich thans verenigd op een ge meenschappelijke verklaring van beleids voornemens en op de vorming van een gemeenschappelijke stuurgroep. Aan deze stuurgroep is de opdracht ver leend om binnen het raam van de ver klaring van beleidsvoornemens plannen te ontwikkelen welke er toe kunnen bij dragen om een zo doelmatig mogelijke reorganisatie van de maatschappelijke gezondheidszorg binnen bereik te bren gen, en de mogelijkheden voor een goede zorg- en dienstverlening te vergroten. Daartoe behoort ook de voorbereiding van een heroriëntatie binnen de lande lijke kruisverenigingen. De besturen verplichten zich jegens el kaar een nieuwe organisatievorm, die zo goed mogelijk aan de genoemde voor waarde voldoet, te aanvaarden en ernaar te streven deze uiterlijk per 1 januari 1975 te realiseren. De drie landelijke kruisverenigingen zijn zich ervan bewust dat vele belangrijke problemen zullen moeten worden opge lost alvorens een plan zal zijn ontwikkeld dat op evenwichtige wijze tegemoet komt aan de soms uiteenlopende gedachten welke leven bij de betrokken organisa ties. 50 m schoolslag, persoonlijk: Jongens: 1. Wil Schipper 43.—, 2. Henk Stam" 45.6, 3. Barry Klinkhamer 48.- Meisjes: 1. Marjon Wijers 49.8, 2. Saskia Moerbeek 50.4, 3. Sylvia Nowee 51.7. Estafette, 8 x 50 m vrije-slag: 1. Vondel school 13.36.4, 2. Hasebroekschool 14.05.8 en 3. Hofdijkschool 14.40.2. De Hellingbeker bleef in het bezit van de Vondelschool. De burgemeester Corver-beker ging van de Vondel- naar de Hasebroekschool. Zij behaalden 8.85 pt. bij de vaardigheids- proeven, 2. Nic. Beetsschool 2.73 pt„ 3. Vondelschool 2.72 pt. Bij de voetbalwedstrijden behaalde de Vondelschool 6 punten, de Hasebroek school 4 en de Nic. Beetsschool 2. Ook bij de-handbalwedstrijden werd de Vondelschool nr. 1 met 6 pt., 2. Nic. Beetsschool 2 pt., 3. Hofdijkschool 2 pt. Slagbal: A-tournooi. 1. Vondelschool 6 pt. en de Forestersbeker I, 2. Hofdijk school 4 pt., 3. en 4. Nic. Beetsschool en Hasebroekschool 1 pt. B-tournooi: 1. Vondelschool 4 pt., Fores tersbeker II, 2. Hasebroekschool 4 pt,, 3. en 4. Nic. Beets- en Hofdijkschool met 2 punten. C-tournooi: 1. Vondelschool 6 pt„ 2. Ha sebroekschool 4 pt., 3. Nic. Beetsschool 2 punten. D-tournooi: 1. Hasebroekschool 5 pt,, 2. Nic. Beetsschool 4 pt., 3. Vondelschool 0 punten. Lijnbal: A-tournooi: 1. Hofdijkschool 6 pt. en de Scholenbeker, 2. Nic. Beets school 3 pt„ 3. Hasebroekschool 3 pt. B-toürnooi: 1. Hasebroekschool 6 pt., 2. Nic. Beetsschool 4 pt., 3. Hofdijkschool 2 pt. C-tournooi: 1. Hasebroekschool 4 pt., 2. Hofdijkschool 2 pt., 3. Nic. Beetsschool Opt. D-tournooi: 1. Hofdijkschool 4 pt., 2. Ha sebroekschool 2 pt. en 3. Nic. Beets school 0 pt. I nde nacht werd een ongewenst bezoek gebracht aan „Het Baafje". Bij gebrek aan geld werden uit de konsumptietent lekkernijen weggenomen. Bewoners van de Vinkenbaan zijn ver ontwaardigd dat de plantsoenstrook bij hun huizen wordt aangetast *om plaats te maken voor een autobox. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.00 Dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.00 14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.00 19.00-21.00 Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.00 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10-12 uur geopend (ook voor niet-leden). HET WIT-GELE KRUIS Voor de nieuwe ingezetenen van Heiloo is hi^t misschien wel goed de adressen te vernielden van enige Wit-Gele Kruis funktionarissen. Het zijn: Penningm. Werkendelslaan 51, tel. 33198, giro 122709; lidmaatschap 15,— p. jr. zr. G. J. de Wit en zr. Kroon, Goodes- laan 53, tel. 30082. Telefoon wijkgebouw 32428. Uitleentijden materiaal iedere dag van 18.30-19.30 uur, behalve zaterdag en zondag. Bode: P. de Graaff, Het Zevenhuizen 15. Ned. Herv. Gemeente Egmond-Binnen Egmond-Binnen, 10 uur ds. v. d. Zee. Volle Evangeliesamenkomst in het N.K.J.B.-gebouw, Stationsweg 115 Zondagmorgen om 10 uur. Zondagsschool van 10.00 - 11.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heiloo Dr. Gransbergen, Breedeln 59, tel. 30400. Limmen, Akersloot, Uitgeest: Dr. Smeets, Uitgeest, Middelweg 34, te lefoon 02513-2212. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. Rutgers v. d. Loeff, Holleweg 135, Heiloo, telefoon 02200-31606. DIENST TANDARTS Alkmaar/IIeiloo Dr. Ackema, Nassaulaan 25, Alkmaar. Spreekuur voor spoedeisende gevallen: zaterdag en zondag van 18.00-18.30 uur: Dierenartsen v. Oostveen, Kennemerstraatweg 103, Alkmaar, telefoon 12133. R.K. ALG. MAATSCHAPP. WERK Heiloo - Limmen Spreekuur maatschappelijk werkster in Heiloo, Westerweg 263, tel. 30984, maan dagavond van 7-8 uur; woensdag- en vrijdagochtend van 8.30-10.30 uur; in Limmen in het Wijkgebouw, Kerk- weg 1, tel. 1250, dinsdagmiddag 2-3 uur en donderdagavond 6 - 7 uur. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: 's donderdags van 8.30-12 uur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere dinsdag- en vrijdagmorgen van 8.30 - 11 en dinsdagavond van 7 - 8 uur Van Aostastraat 5, tel. 31144, toestel 54! telefoon 30127. Wegens vakantie tot 17 juli geen spreekuur. GEZINSVERZORGING EN HULP AAN BEJAARDEN (v.h. Groene Kruis) Aanvragen bij de leidster mevr. L. Brun- tink-Nat, dagelijks behalve woensdag van 8-9.30 uur, v. Doornstraat 38, tel 30119. W oensdag van 8-9.30 uur bij mevrouw A. E. Kamsteeg-Greve, Heerenweg 52 telefoon 30140. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 16377 en mevr. J. van 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1 Telefoon 30127. Stichting R.K. Gezinszorg en Bejaardenzorg Heiloo - Limmen Commandeurslaan 1, Heiloo (Wijkge bouw Wit-Gele Kruis) Tel.nr. 30570. Spreek- en telefoonuren van ma t/ni vrijdag van 8.30-9.30 uur en 13.30-14 uur. AKTIE .MOEDERS VOOR MOEDERS' Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevrouw E. M. van Aken-Stekelenburg Trompenburg 10, Heiloo. telefoon 33439 OPENINGSTIJDEN ZWEMBAD Maandag t/m vrijdag van 7.20.- uur- Zaterdag van 6.45 - 17.30 uur. Zondag van 10.00 -17.30 uur. VOORZIENING WARME MAALTIJDEN A. H. v.d. Graaff-Lammerink, Van Cats- straat 19, Heiloo, telefoon 31356. c-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1972 | | pagina 2